Red Orchestra 2 Multiplayer

سلام

تاپیک مولتی پلیر بازی را لازم دیدم ایجاد کنم چون این بازی مثل bfروی قسمت مولتی پلیر تاکید داره.
این بازی گیم پلی وقع گرایانه ای داره و aimگرفتن به سادگی codوbfنیست!
کار تیمی هم در این بازی نقش خیلی مهمی داره حتی بیشتر از بتلفیلد!
این بازی انحصاری برای PCهستش!
نمرات بازی هم می تونید ببینید که خوب هستش:

• 34ibwtyziinkuxx9jqa.jpg

در حالی که بازی fpsهستش شما می توانید coverبگیرید.

توضیحات دوست عزیزم نیما درباره مولتی پلیر بازی! حتما بخوانید کلش رو!

خوب دوستان این امیر محمود هی میگه بیا اینجا بازی رو توضیح بده بچه ها جذب بشن
yahoo_4.gif

خوب شروع میکنیم ( من دارم خیلی خودمونی بازی رو توضیح میدم و یک نقد نیست حرف های من )

اول از همه سرور های بازی تا 64 نفر رو ساپورت میکنه و یک جنگ تمام عیار راه میندازه البته باید این نکته رو بگم که دوستان cod باز طرف این بازی به هیچ وجه نیان چون چیزی که میخواین رو نمیتونین از این بازی بگیرین این حرف در مورد دوستانی که bf هم بازی میکنن صدق میکنه و منظور من از این حرف اینه که اگه امدن سمت این بازی اصلا ذهنیتتون رو باید از مولتی بازی های دیگه که fps هستن پک کنین چون اجتیاج خیلی شدیدی به همکاری داره تو بازی جوری که تو هیج بازی دیگه ندیدین 100 برابر بیشتر از bf و خیلی هم سخت هست بازی چون به همون صورت که خیلی راحت میکشین خیلی راحت هم میمیرین و به ثانیه نمیکشه و برای این که نیمرین لازمش کاوری گیری سریع و به موقع هست توی این بازی 2 مدل دویدن هست یک دویدن که مثل بازی های دیگه هست و مدل دیگه شما به صورت پا مرغی شروع به دویدن میکنین و بستگی به شرایطی که دارین باید ببینی چجوری بدویین و یک اصل خیلی مهم شیرجه زدن هست که تو بازی خیلی زیاد مورد استفاده قرار میگیره و چیز دیگه که هست تیر اندازی به شدت واقعی هست یعنی دلیلی نداره که تیر شما به هدف برخورد کنه البته دوستان سازنده دیگه این قسمت رو کاملا بر اساس واقیعت نساختن و بیشتر وقت ها تیر شما به هدف برخورد میکنه ولی شانسه دیگ میبینین تر شما نمیخوره طرف شما رو میکشه
yahoo_4.gif
و مپ ها شاید به اندازه مپ های bf 3 نباشن ولی مپ های بزرگی هستن ولی خیلی وقت ها شما نمیتونین کل مپ رو ببینین چون خیلی پیش میاد که برای نزدیک 30 دقیقه تو یک منطقه درگیر هستیو و نتیجه نگرفتین و هنوز هم درگیری ادامه داره پس فکر نکنین که خیلی راحت میتونین راش بدین و از این ور مپ برین اونور مپ چون یکی از tip های بازی هست که میگه don't be an idiot and run around map and act like a stupid چون دوستان اسنایپر و رایفل من ها دخل شما رو سریع میارن و سیستم HP بازی هم به این صورت هست که شما عکس سربازتوت رو میبینین و وقتی که تیر بخورین میبینین که این سرباز از کدو ناحیه تیر خورده و میزان صدمه که به اون قسمت خورده چه مقداری هست که کاملا بر شما تاثیر داره برای مثل اگه پاتون تیر بخوره مثل قبل نمیشه دوید و .... حالا بعضی وقت ها شما میبینین بعضی قسمت ها بدن که اسیب خورده داره خونریزی میکنه و شما اگه جلوی خونریزی رو تا 1 دقیقه دیگه نگیرین میمیرین که در این مواقع شما با نکه داشتن دکمه کنترل میتونین اون قسمت رو باند بپیچین و جلوی خونریزی رو میگیره و شما مثل روز اول درست میشین ولی یادتون باشه هر دفعه شما فقط میتونین 2 بار باند پیچی کنین و تا نمیرین دیگه نیشمه کاری کرد و اگه خونریزی داشتین حتما میمیرین و یک توضیح کوچیک دیگه هست شما یه bar رو کنار عکس سرباز میبینین که جلوش این علامت تعجب هست و وقتی شما تیر میخورین این بار ازش کم میشه و تا زمانی که سبز هست اگه کاور بگیرین hp شما پر میشه و مثل اول میشین ولی اگه زرد شد و شما نمردین بدن اسیب میبینه ولی خونریزی ندارین ولی اگه قرمز بشه خونریزی پیدا میکنین و راه حلش رو هم گفتم و اگه بار به تهش برسه میمیرین یه چیزی شبیه HP bar بازی های دیگه هست ولی با کمی نواوری خیلی جذاب شده و توی بازی شما به 3 صورت میمیرین با یه صورت bolt action میشین که درجا کارتون تموم هست و یا از خونریزی اما نوع سوم برای مثال یه رایفل من شما رو میزنه و bolt شدین خوب حتما میمیرین ولی بعضی وقتا بجای این که سریع به صفحه ریسپان برین سرباز شما میخنده و یه تیکه به دشمن میندازه شما میبینین که میتونین حرکت کنین و تیر بزنین اما صفحه به سرعت داره سیاه میشه حالا این چیه ؟ الان میگم این شانسی هست که بعضی وقت ها نسیب شما میشه که اگه تیز باشین و سریع aim کنین شاید بتونین طرف مقابل رو بکشین اما یادتون نره که صفحه خیلی سریع سیاه میشه و باید خیلی سریع باشیین و در ادامه توی بازی شما توی بعضی مپ ها تانک دارین البته تانک های بازی به صورت 3 نفره هست و هر کس قسمتی از کار تانک رو انجام میده یکی رانندگی میکنه یکی نشونه گیری میکنه و یکی هم تنظیم درجه و reload کردن تانک هست و توی بعضی مکان ها ماشین گان هایی میبینین در مپ هست و میتونین از اون ها هم استفاده کنین و از این قسمت که بگزریم میرسیم به سلاح حا و کیت های بازی خب اول بگم که تمامی سلاح ها لیمیت دارن برای مثال هر تیم فقط یک اسنایپر داره و یا هر تیم فقط 4 تا assault دراه و یک توضیح کوچیکی باید بدم اینه که شما نسبت به کیتی که انتخاب میکنین به شما سلاح داده میشه و شما نمیتونین انتخاب کنین که چه سلاحی ور دارین به همین دلیل هم سلاح ها لیمیت دارن حالا شما نسبت یه کیتی که دارین وظایفی دارین و هرکاری که بخواین نمیشه انجام بدین برای مثال به رایفل من ها یک رایفل داده میشه که بستگی داره این که شما جزو متحدین و متفقین باشین فرق میکنه و به جز رایفل به شما یه پیستل و 2 عدد نارنجک داده میشه البته این شما کدوم طرف باشین خیلی مهم هست چون تمامی سلاح ها فرق میکنه حالا داشتم میگفتم وظیفه رایفل من ها اصلا راش دادن نیست چون بدون هیچ شکی میمیرین و باعث باخت تیسم میشن این افراد باید حتما کمی عقب تر از گوه assault حرکت کنین و اون ها رو کاور بدن چون کرو assault کارشون پاک سازی منطقه هست و اگر از دور بخوان درگیر بشن هیچ شانسی ندارن پس رایفل من ها معمولا گرو assault رو پشتیبانی میکنن تو اونا به منطقه برسن و درگیری از نزدیک رو شروع کنین و به هیمن صورت فرمانده کل و سرجوخه ها و مکانیک ها و ... وظیفه خواصی میگیرین و به هر کدوم سلاه های خواصی داده میشه و اما یک چیز جالبی که هست اینه که شما اگه gunner باشین برای این که بتونین از سلاختون استفاده کنین حتما باید در نقطه خوبی که نشه شما رو راحت زد و ... سلاحتون رو نصب کنین و یک ساپورت سنگین از تیم بکنین که کار بسیار سختی هست و من فعلا یک مد رو بازی کردم که شما این مد تریوتری نام داره که بستگی به سلات های سرور به شما reinforce داده میشه که یا 200 تا هست یا 400 تا حالا این یعنی چی ؟ یعنی تعداد دفعاتی هست که سرباز ها میتونین ریسپان بشن و مال هر تیم که تموم بشه دیگه کسایی که مردن نمیتونن ریسپان بشن حالا در ادامه این مد چند نقیه هست که باید یا گرفته باشه یا دفاع بشه البته به جز این نقاط مهم جاهای دیکه مثل سرباز خونه هست که نقاط ریسپان رو تغییر میده و ایستگاه های رادیویی هم هستن که هر کدوم کاری میکنن در صورت capture شدن حالا این مد یه فرق که داره اینه که شما یک نقطه ای رو تیمتون میگیر پس از گرفتن اون نقطه خیلی سریع باید به نقطه بعدی حمله کنین و بگیرین و در هیمن حال از نقطه قبلی که گرفته شده دفاع کنین چون اگه دشمن اون رو بگیره میاین سر خونه اول و این هم توضیح این مد بودش و توی این بازی مثل بازی های دیگه لول اپ نداره بلکه شما افتخار دارین و باید توی میدون جنگ افتخار افرینی کنین تا رنک شما بالا بره و ار چقدر بهتر انجام بدین و از به شما عنوان Hero داده بشه بجاش میتونین از elite weapon و سلاح های بیشتری استفاده کنین خب این توضیح هنوز کامل نیست و غلط املایی داره اینو فعلا نوشتم تا با این شاهکار اشنا بشین و این پست اپدیت خواهد شد.

---------------------------------------------------------------------------------------

توضیحاتی راجع به اسلحه های بازی:
اسلحه های USSR (شوروی )

68h15vygbga2qd8jz3mh.jpg

اسلحه ی اصلی شوروی در جنگ جهانی دوم که برای نبرد در فاصله های دور و متوسط و ایده آل برای پشتیبانی از کلاس های Assault هست و در کلاس Rifleman قابلیت انتخاب این اسلحه رو دارید.

tslgwrx5kt14yt3zxjz.jpg

این اسلحه نیمه اتوماتیک برای فاصله های دور و متوسط و در کلاس Elite Rifleman قابل انتخابه

v6ubdv8nzorhiq1obhs.jpg

اسلحه محبوب و معروف PPsh با خشاب معمولی ، که ایده آل برای Rush کردن و فواصل نزدیک.

imzy4wx462832jnfehis.jpg

اسلحه ای تیربار برای Support کلاس های دیگر . در کلاس Machine Gunner قابل انتخاب است.

i0mmilnf1240rk18s7mp.jpg

اسلحه ی ضد تانک که دارای گلوله هایی با قابلیت سوراخ کردن Armor تانک استفاده میشه

ojgtnha2izfjnjapqd9c.jpg

اسلحه ای با دقت بالا برای فواصل دور ، با قابلیت تنظیم دوربن و قابل انتخاب در کلاس Sniper

کلت های کمری:

i9evr7pg7oukk3t46.jpg

8646d8kqm3nkzds575d0.jpg

اسلحه های آلمان نازی:

px3sk271bw8gqqg4gcv7.jpg

اسلحه ی اصلی نازی در جنگ جهانی دوم که برای نبرد در فاصله های دور و متوسط و ایده آل برای پشتیبانی از کلاس های Assault هست و در کلاس Rifleman قابلیت انتخاب این اسلحه رو دارید.

ihq2nwk9weg5tobc6au.jpg

این اسلحه نیمه اتوماتیک برای فاصله های دور و متوسط و در کلاس Elite Rifleman قابل انتخابه

vjq2rwpmuaximw3he3d.jpg

اسلحه محبوب و معروف MP40 ، که ایده آل برای Rush کردن و فواصل نزدیک.

4f8mbbe9m7u6qzmahek8.jpg

اسلحه ای تیربار برای Support کلاس های دیگر . در کلاس Machine Gunner قابل انتخاب است.

0f8lkhwgb4blglngdoiy.jpg

اسلحهی تهاجمی برای فواصل نزدیک و متوسط

h9sldfatr42dbcz4ewp.jpg

اسلحه ی ضد تانک که دارای گلوله هایی با قابلیت سوراخ کردن Armor تانک استفاده میشه

xm34o0vef2bg4b5p4t.jpg

اسلحه ای با دقت بالا برای فواصل دور ، با قابلیت تنظیم دوربن و قابل انتخاب در کلاس Sniper

کلت های کمری:

4cek7evnmo6khio2j0at.jpg

u3lhyp8xn4tsknjbltw.jpg
---------------------------------------------------------------------------------------------

عکس هایی از بازی:

highres_screenshot_00073.jpg

highres_screenshot_00015.jpg

ROHOS_partyroom.jpg

---------------------------------------------------
با تشکر از دوست گرامی ArashFisher
---------------------------------------
پست اول اپدیت خواهد شد.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Kasra-M

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,202
نام
امیر محمود
این تاپیک اورجینال دارن هست؟
مولتی پلیرش که کرک نشده؟
ظاهرا کرک نشده!
و دوستان دارن با سی دی کی بازی می کنن!
کرک نمیشه چون شرکت سازنده بازی مثل EAمجوز سرور زدن را به GAMESERVERSوMULTIPLAYو... داده!

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,456
نام
Nimo
خوب دوستان این امیر محمود هی میگه بیا اینجا بازی رو توضیح بده بچه ها جذب بشن :d

خوب شروع میکنیم ( من دارم خیلی خودمونی بازی رو توضیح میدم و یک نقد نیست حرف های من )

اول از همه سرور های بازی تا 64 نفر رو ساپورت میکنه و یک جنگ تمام عیار راه میندازه البته باید این نکته رو بگم که دوستان cod باز طرف این بازی به هیچ وجه نیان چون چیزی که میخواین رو نمیتونین از این بازی بگیرین این حرف در مورد دوستانی که bf هم بازی میکنن صدق میکنه و منظور من از این حرف اینه که اگه امدن سمت این بازی اصلا ذهنیتتون رو باید از مولتی بازی های دیگه که fps هستن پک کنین چون اجتیاج خیلی شدیدی به همکاری داره تو بازی جوری که تو هیج بازی دیگه ندیدین 100 برابر بیشتر از bf و خیلی هم سخت هست بازی چون به همون صورت که خیلی راحت میکشین خیلی راحت هم میمیرین و به ثانیه نمیکشه و برای این که نیمرین لازمش کاوری گیری سریع و به موقع هست توی این بازی 2 مدل دویدن هست یک دویدن که مثل بازی های دیگه هست و مدل دیگه شما به صورت پا مرغی شروع به دویدن میکنین و بستگی به شرایطی که دارین باید ببینی چجوری بدویین و یک اصل خیلی مهم شیرجه زدن هست که تو بازی خیلی زیاد مورد استفاده قرار میگیره و چیز دیگه که هست تیر اندازی به شدت واقعی هست یعنی دلیلی نداره که تیر شما به هدف برخورد کنه البته دوستان سازنده دیگه این قسمت رو کاملا بر اساس واقیعت نساختن و بیشتر وقت ها تیر شما به هدف برخورد میکنه ولی شانسه دیگ میبینین تر شما نمیخوره طرف شما رو میکشه:d و مپ ها شاید به اندازه مپ های bf 3 نباشن ولی مپ های بزرگی هستن ولی خیلی وقت ها شما نمیتونین کل مپ رو ببینین چون خیلی پیش میاد که برای نزدیک 30 دقیقه تو یک منطقه درگیر هستیو و نتیجه نگرفتین و هنوز هم درگیری ادامه داره پس فکر نکنین که خیلی راحت میتونین راش بدین و از این ور مپ برین اونور مپ چون یکی از tip های بازی هست که میگه don't be an idiot and run around map and act like a stupid چون دوستان اسنایپر و رایفل من ها دخل شما رو سریع میارن و سیستم HP بازی هم به این صورت هست که شما عکس سربازتوت رو میبینین و وقتی که تیر بخورین میبینین که این سرباز از کدو ناحیه تیر خورده و میزان صدمه که به اون قسمت خورده چه مقداری هست که کاملا بر شما تاثیر داره برای مثل اگه پاتون تیر بخوره مثل قبل نمیشه دوید و .... حالا بعضی وقت ها شما میبینین بعضی قسمت ها بدن که اسیب خورده داره خونریزی میکنه و شما اگه جلوی خونریزی رو تا 1 دقیقه دیگه نگیرین میمیرین که در این مواقع شما با نکه داشتن دکمه کنترل میتونین اون قسمت رو باند بپیچین و جلوی خونریزی رو میگیره و شما مثل روز اول درست میشین ولی یادتون باشه هر دفعه شما فقط میتونین 2 بار باند پیچی کنین و تا نمیرین دیگه نیشمه کاری کرد و اگه خونریزی داشتین حتما میمیرین و یک توضیح کوچیک دیگه هست شما یه bar رو کنار عکس سرباز میبینین که جلوش این علامت تعجب هست و وقتی شما تیر میخورین این بار ازش کم میشه و تا زمانی که سبز هست اگه کاور بگیرین hp شما پر میشه و مثل اول میشین ولی اگه زرد شد و شما نمردین بدن اسیب میبینه ولی خونریزی ندارین ولی اگه قرمز بشه خونریزی پیدا میکنین و راه حلش رو هم گفتم و اگه بار به تهش برسه میمیرین یه چیزی شبیه HP bar بازی های دیگه هست ولی با کمی نواوری خیلی جذاب شده و توی بازی شما به 3 صورت میمیرین با یه صورت bolt action میشین که درجا کارتون تموم هست و یا از خونریزی اما نوع سوم برای مثال یه رایفل من شما رو میزنه و bolt شدین خوب حتما میمیرین ولی بعضی وقتا بجای این که سریع به صفحه ریسپان برین سرباز شما میخنده و یه تیکه به دشمن میندازه شما میبینین که میتونین حرکت کنین و تیر بزنین اما صفحه به سرعت داره سیاه میشه حالا این چیه ؟ الان میگم این شانسی هست که بعضی وقت ها نسیب شما میشه که اگه تیز باشین و سریع aim کنین شاید بتونین طرف مقابل رو بکشین اما یادتون نره که صفحه خیلی سریع سیاه میشه و باید خیلی سریع باشیین و در ادامه توی بازی شما توی بعضی مپ ها تانک دارین البته تانک های بازی به صورت 3 نفره هست و هر کس قسمتی از کار تانک رو انجام میده یکی رانندگی میکنه یکی نشونه گیری میکنه و یکی هم تنظیم درجه و reload کردن تانک هست و توی بعضی مکان ها ماشین گان هایی میبینین در مپ هست و میتونین از اون ها هم استفاده کنین و از این قسمت که بگزریم میرسیم به سلاح حا و کیت های بازی خب اول بگم که تمامی سلاح ها لیمیت دارن برای مثال هر تیم فقط یک اسنایپر داره و یا هر تیم فقط 4 تا assault دراه و یک توضیح کوچیکی باید بدم اینه که شما نسبت به کیتی که انتخاب میکنین به شما سلاح داده میشه و شما نمیتونین انتخاب کنین که چه سلاحی ور دارین به همین دلیل هم سلاح ها لیمیت دارن حالا شما نسبت یه کیتی که دارین وظایفی دارین و هرکاری که بخواین نمیشه انجام بدین برای مثال به رایفل من ها یک رایفل داده میشه که بستگی داره این که شما جزو متحدین و متفقین باشین فرق میکنه و به جز رایفل به شما یه پیستل و 2 عدد نارنجک داده میشه البته این شما کدوم طرف باشین خیلی مهم هست چون تمامی سلاح ها فرق میکنه حالا داشتم میگفتم وظیفه رایفل من ها اصلا راش دادن نیست چون بدون هیچ شکی میمیرین و باعث باخت تیسم میشن این افراد باید حتما کمی عقب تر از گوه assault حرکت کنین و اون ها رو کاور بدن چون کرو assault کارشون پاک سازی منطقه هست و اگر از دور بخوان درگیر بشن هیچ شانسی ندارن پس رایفل من ها معمولا گرو assault رو پشتیبانی میکنن تو اونا به منطقه برسن و درگیری از نزدیک رو شروع کنین و به هیمن صورت فرمانده کل و سرجوخه ها و مکانیک ها و ... وظیفه خواصی میگیرین و به هر کدوم سلاه های خواصی داده میشه و اما یک چیز جالبی که هست اینه که شما اگه gunner باشین برای این که بتونین از سلاختون استفاده کنین حتما باید در نقطه خوبی که نشه شما رو راحت زد و ... سلاحتون رو نصب کنین و یک ساپورت سنگین از تیم بکنین که کار بسیار سختی هست و من فعلا یک مد رو بازی کردم که شما این مد تریوتری نام داره که بستگی به سلات های سرور به شما reinforce داده میشه که یا 200 تا هست یا 400 تا حالا این یعنی چی ؟ یعنی تعداد دفعاتی هست که سرباز ها میتونین ریسپان بشن و مال هر تیم که تموم بشه دیگه کسایی که مردن نمیتونن ریسپان بشن حالا در ادامه این مد چند نقیه هست که باید یا گرفته باشه یا دفاع بشه البته به جز این نقاط مهم جاهای دیکه مثل سرباز خونه هست که نقاط ریسپان رو تغییر میده و ایستگاه های رادیویی هم هستن که هر کدوم کاری میکنن در صورت capture شدن حالا این مد یه فرق که داره اینه که شما یک نقطه ای رو تیمتون میگیر پس از گرفتن اون نقطه خیلی سریع باید به نقطه بعدی حمله کنین و بگیرین و در هیمن حال از نقطه قبلی که گرفته شده دفاع کنین چون اگه دشمن اون رو بگیره میاین سر خونه اول و این هم توضیح این مد بودش و توی این بازی مثل بازی های دیگه لول اپ نداره بلکه شما افتخار دارین و باید توی میدون جنگ افتخار افرینی کنین تا رنک شما بالا بره و ار چقدر بهتر انجام بدین و از به شما عنوان Hero داده بشه بجاش میتونین از elite weapon و سلاح های بیشتری استفاده کنین خب این توضیح هنوز کامل نیست و غلط املایی داره اینو فعلا نوشتم تا با این شاهکار اشنا بشین و این پست اپدیت خواهد شد.

• Like
Reactions: amirmahmood

™PersiaWar

کاربر سایت
Aug 8, 2010
614
نام
مجتبی
دوستان شما از کجا سی دی کی خریدین؟چند؟حجم بازی تو استیم چقدره؟
این سی دی کی که game-ir میده 20 تومن روسی هست یا فول؟
کلا ارزش 20 تومن رو داره؟

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,202
نام
امیر محمود
دوستان شما از کجا سی دی کی خریدین؟چند؟حجم بازی تو استیم چقدره؟
این سی دی کی که game-ir میده 20 تومن روسی هست یا فول؟
کلا ارزش 20 تومن رو داره؟

حجم بازی حدودا 8 گیگابایت هست!
من که قصد دارم بخرم!
البته این سبک گیم پلی را شاید کسی دوست نداشته باشه!
گیم پلی بازی واقعی هستش و البته سخت!

™PersiaWar

کاربر سایت
Aug 8, 2010
614
نام
مجتبی
دوستانی که اوریج دارن وضع پینگ بازی چطوره؟نسبت به BC2 ؟
دوستانی که اوریج خریدن چند خریدین و آیا روسی هست یا فول؟(خودتون تو استیم فعالش کردین یا سایت فروشنده؟)

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
دوستان چندتا ویدئو ازش تماشا کردم و باید بگم خودم cod5 رو بیشتر میپسندم. من گرافیک و گیم پیلی خیلی برام مهمه که این بازی به دلم ننشست! البته خیلی ها هم پسندیدن..

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,456
نام
Nimo
دوستانی که اوریج دارن وضع پینگ بازی چطوره؟نسبت به BC2 ؟
دوستانی که اوریج خریدن چند خریدین و آیا روسی هست یا فول؟(خودتون تو استیم فعالش کردین یا سایت فروشنده؟)

وضع پینگ خوبه که البته راستش رو بخوای نسبت به نت خودت داره و خودمم فعال کردمش.

دوستان چندتا ویدئو ازش تماشا کردم و باید بگم خودم cod5 رو بیشتر میپسندم. من گرافیک و گیم پیلی خیلی برام مهمه که این بازی به دلم ننشست! البته خیلی ها هم پسندیدن..

مسعود جان به این میگن سلیقه خوب سلیقه هر کس هم یه مدلی هست دیگه :x

TigerSS

کاربر سایت
Sep 18, 2007
499
نام
سیاوش
درود
آقا من می خواستم این بازی رو بگیرم. دوستانی که دارند به نظرتون ارزش 20 دلار داره؟
البته اینم بگم که قسمت single player بازی رو تمام کردم . خیلی از سبکش خوشم اومده . واقعا واقع گرایانه کار شده. چتد نفر این بازیو خریدن؟

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,202
نام
امیر محمود
باید بگم گیم پلی بازی خیلی خیلی واقعی هستش!
شلیک کردن با اسلحه ها مثل BFوCODاسان نیستش!
با کلت هم بخواین شلیک کنید باید نفس عمیق بکشید!
یا مثلا بخواین اهداف دور( فاصله بیشتر از 500متر ) باید نشانه اسلحه را با چرخ موس تنظیم کنید وگرنه نمی تونید اهداف دور را بزنید!
--------------------------
البته این سبک گیم پلی که خیلی واقعی هستش مطمئنا جمعیت زیادی دوست ندارن اما من که این سبک می پسندم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر