Red Faction: Armageddon | PC

Red-Faction-Header.jpg

بعد از تجربه ی موفق Guerilla که هم از لحاظ فروش و هم بعد تجاری عنوانی مقبول برای THQ و Volition Inc محسوب می شود ، حال Volition Inc. با تغییرا بنیادی در جو بازی سعی دارد تجربه ای متفاوت از دنیای Red faction را برای شما رغم بزند .

محوریت اصلی داستان بازی بر اساس کوچ اجباری انسان های ساکن مریخ به علت شرایط بد موجود به سطح زیرین این سایره شکل میگیرد که با وارد شدن بیگانگان خشن اعماق مریخ تم Horror نیز به بازی تزریق شده و گاها تا حدی تجربه ای شبیه به Dead Space را برای شما رغم خواهد زد.
تنوع و لذت بخش بودن کار با اسلحه های بازی و همچنین بکر بودن آن ها از نکاتی است که در پیش نمایش های اخیر تاکید زیادی روی آن شده است.
مطمئنا بزرگترین نقطه ضعف Guerilla روند تکراری ، کند و یکنواخت آن بود که شما را بعد از ساعاتی از بازی کردن باز می داشت اما حالا در Armageddon شاهد مبارزاتی سریع و خشن در ترکیب با فیزیک بی نظیر و مطمئنا بدونرقیب بازی خواهیم بود .
Red Faction: Armageddon در ماه May سال جاری میلادی توسط THQ برای هر سه پلتفورم PC و XBOX360 و PS3 منتشر خواهد شد.

Developer : Volition Inc.
Publisher : THQ
Genre : Sci-Fi Shooter
Release Date : May 3, 2011​

آخرین ویرایش:

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
ارتش سرخ تو نسخه Guerrilla یک بازی اکشن به معنای واقعی کلمه بود. بخصوص تخریب پذیریه محیط که کف من برید. فقط قسمت جدید یه چیز توپ از آب در بیاد.

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,244
نام
امیرحسین
اتفاقا من چندتا ویدئو ازش دیدم ، واقعا جالب به نظر میاد ، اون خسته کننده بودنGuerilla ظاهرا حل شده !

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
همین هفته پیش 2 تا تریلر از گیمپلی بازی منتشر شد که واقعا جالب بود .... از نظر گرافیکی که بازی پیشرفت کرده بود و واقعا قشنگ بود . تخریب پذیری محیط و حتی باز سازی مجدد محیط که یکی از قابلیت های جدید این بازی هست همچنان در سطح بالایی قرار داشت ....
من که خوشم اومد .
البته با نسخه سوم یا همون Guerilla (گوریل:)))زیاد حال نکردم!

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
اتفاقا من چندتا ویدئو ازش دیدم ، واقعا جالب به نظر میاد ، اون خسته کننده بودنGuerilla ظاهرا حل شده !
من عاشق هر سه قسمت قبلی سری بود. مخصوصا شماره اول و سوم که عالی بودند. بر عکس شما من زیاد با قسمت چهارم حال نکردم. نمی دونم به نظرم جذابیت Guerrilla را نداره.

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,244
نام
امیرحسین
من عاشق هر سه قسمت قبلی سری بود. مخصوصا شماره اول و سوم که عالی بودند. بر عکس شما من زیاد با قسمت چهارم حال نکردم. نمی دونم به نظرم جذابیت Guerrilla را نداره.

البته من منظورم بیشتر روند گیم پلی بود ! گوریلا واقعا بعد از دو سه ساعت و عادی شدن جلوه های بصری و فیزیک خارق العادش عملا از لحاظ پیشروی چیزی برای ارائه کردن نداشت !

البته اینا نظر شخصی من هست :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر