Red Dead Redemption 2 I PC

ROULY

کاربر سایت
Nov 18, 2010
2,895
12,961
نام
Rouly
119219

و داغ‌ترین خبر سال 2019، بعد از شایعه‌ها و گزارش‌های فراوان سرانجام شرکت Rockstar Games دقایقی قبل با انتشار بیانیه‌ای سورپرایز کننده عرضه عنوان تحسین شده Red Dead Redemption 2 بر روی پلتفرم PC رو تایید کرد. این بازی زودتر از اونچه که فکرشو میکردیم به این پلتفرم میاد.​

عنوان Red Dead Redemption 2 تو تاریخ پنجم نوامبر 2019 (سه شنبه، ۱۴ آبان ۱۳۹۸) از طریق نرم افزار اختصاصی ROCKSTAR و Epic Games Store برای پلتفرم PC در دسترس قرار میگیره. نسخه Steam این بازی هم یک ماه بعد یعنی تو دسامبر 2019 عرضه میشه. Rockstar اخیرا لانچر اختصاصی خودش بر روی PC رو بروزرسانی کرد و احتمالا هدف این شرکت از این اقدام، آماده کردن بازیکنان برای تجربه آخرین ساختشون بوده. کاربران می‌تونند بازی رو از تاریخ ۱ آبان ماه (۲۳ اکتبر) از طریق فروشگاه‌هایی مثل اپیک گیمز، Humble Store و برخی خرده‌فروشان دیگه، پیش‌خرید کنند.

کمپانی Rockstar Games در بیانیه ای گفت: "امروز مفتخریم که اعلام کنیم عنوان Red Dead Redemption 2 تو تاریخ پنجم نوامبر همراه با باندل‌های ویژه‌ای که از نهم اکتبر (چهارشنبه، ۱۷ مهر ۱۳۹۸) برای پیش خرید بر روی Rockstar Games Launcher در دسترس قرار خواهند گرفت، به PC قراره بیاد." پی سی گیمرها مثل عرضه قبلی Rockstar Games بر روی PC یعنی عنوان GTA V، اینبار هم نسخه ارتقا یافته جدیدترین ساخته این شرکت رو تجربه قراره بکنند.
ادامه بیانیه Rockstar Games در توضیح ویژگی‌های نسخه PC این به این صورت بود که : "اولین قسمت از سری Red Dead Redemption که بر روی PC عرضه میشه یعنی Red Dead Redemption 2 با هدف افزایش هر چه بیشتر حس غوطه‌وری بازیکنان در دنیاش، با بهبودهای تکنیکی و گرافیکی ویژه‌ای و ماموریت‌های Bounty Hunting جدید به این پلتفرم قراره بیاد." افرادی که از تاریخ نهم تا بیست و دوم اکتبر این بازی رو از طریق Rockstar Games Launcher پیش خرید کنند، از میان عناوین زیر میتونند دو بازی رو به انتخاب خودشون به صورت رایگان دریافت کنند: ‌

• Grand Theft Auto III
• Grand Theft Auto: Vice City
• Grand Theft Auto: San Andreas
• Bully: Scholarship Edition
• L.A. Noire: The Complete Edition
• Max Payne 3: The Complete Edition ‌

Rockstar have finally confirmed that their massively successful open world megaton Red Dead Redemption 2 is coming to PC. The open world western epic will launch on PC in just a little over a month, on November 5.

Minimum Specifications:

Processor: Intel Core i5-2500K / AMD FX-6300
Memory: 8GB
Graphics Card: Nvidia GeForce GTX 770 2GB / AMD Radeon R9 280 3GB
HDD Space: 150GB
Sound Card: DirectX Compatible

Recommended Specifications

Processor: Intel Core i7-4770K / AMD Ryzen 5 1500X
Memory: 12GB
Graphics Card: Nvidia GeForce GTX 1060 6GB / AMD Radeon RX 480 4GB
HDD Space: 150GB
Sound Card: DirectX Compatible

آخرین ویرایش:

WTF?

Certified Serpiente
Gold User
Mar 27, 2015
762
1,833
نام
محمد
update 90 mg chi booood?
به پرفورمنس و ثبات و فریم بازی اضافه شد. برای خیلی ها رو هم زد خراب کرد دیگه نمیتونن وارد بازی بشن :))
--------

بعد از 125 ساعت بازی اولین مشکلی که به چشمم خورده نبود قابلیت weapon dropهست. هرچی گیر میاریم ذخیره میشه رو اسب. فکر کنم اخرای بازی تبدیل به تانک بشه.

ehsancjdk

کاربر سایت
Mar 24, 2015
203
132
نام
ٍehsan
به پرفورمنس و ثبات و فریم بازی اضافه شد. برای خیلی ها رو هم زد خراب کرد دیگه نمیتونن وارد بازی بشن :))
--------

بعد از 125 ساعت بازی اولین مشکلی که به چشمم خورده نبود قابلیت weapon dropهست. هرچی گیر میاریم ذخیره میشه رو اسب. فکر کنم اخرای بازی تبدیل به تانک بشه.
اره واقعا مسخرست که این قابلیت رو نداره.
یه ترینر بود فک کنم native بود اسمش، یه اپشن داشت که دراپ میکرد اسلحه هارو. از اون استفاده کنید.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
5,106
8,737
یه سری نقشه پیدا شده تو بازی که مربوط به مناطق مکزیک هست.
انان تو بخش آنلاین تو منطقه مکزیکی دیده شده.
اما قسمت مکزیکی آفلاین pc با نسخه های کنسولی تفاوتی نکرده.
احتمال عرضه dlc آنلاین مکزیک بشدت بالاست. و همینطور rdr1

• Like
Reactions: ROULY

ROULY

کاربر سایت
Nov 18, 2010
2,895
12,961
نام
Rouly
یه سری نقشه پیدا شده تو بازی که مربوط به مناطق مکزیک هست.
انان تو بخش آنلاین تو منطقه مکزیکی دیده شده.
اما قسمت مکزیکی آفلاین pc با نسخه های کنسولی تفاوتی نکرده.
احتمال عرضه dlc آنلاین مکزیک بشدت بالاست. و همینطور rdr1
محمد لینکش رو میفرستی بتونم نقشه ها را ببینم؟

Sent from my SM-G610F using Tapatalk

|PREDATOR|

کاربر سایت
Aug 4, 2011
1,796
1,098
نام
Rashed
بخش انلاینش مشکل داره یا فقط برای من کار نمیکنه؟؟
ارور میده که به سرورهای راک استار وصل نمیشه

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
7,060
4,306
بنده دهن راکستار رو مورد عنایت قرار می دم که نه تنها بازی از سیستم منسوخ سیو که چکپوینت سیو نداره استفاده می کنه(از بخش منسوخ شوتینگ با دویدن و کنترل منسوخ شخصیت هم بگذریم که هنوز شبیه gta های قدیمی هست.) کلا بگذریم بازی بعد از این همه مدت همچنان مشکل کرش داره که انتهای 1 ماموریت سخت هستی زارچ بازی کرش می کنه همه چیز از اول یعنی این بازی با فرزا 4 دهن برای ما نذاشتن باز اونو با 1 ترفند می شد جلوش رو گرفت اینو که دیگه کاریشم نمی شه کرد.

WTF?

Certified Serpiente
Gold User
Mar 27, 2015
762
1,833
نام
محمد
واقعاً پشتیبانی بازی افتضاح بوده تا به اینجای کار. به جای اینکه آپدیت بده و مشکل کرش رو حل کنه، لباس و افکت جدید اضافه میکنه. بخش آنلاینش 90 درصد توسط هکرها و چیتر ها اشغال شده. من در جریان رفع کرش های بازی چیزهایی از کامپیوتر و دانش نرم افزاری یاد گرفتم که تا ابد ممکن بود برام مهم نباشن :)) تک تک کارهایی که راکستار باید تست میکرد که ببینه آیا مشکل رفع میشه یا نه رو انجام دادم و دادیم (کل استیم) ولی بازی به طرز مسخره ای روی خیلی از سیستم ها که بعضاً High-End هم هستن مشکل کرش و فریز و استاتر شدن داره.

من با تغییر ولکان به DX12 تونستم مشکلات رو به حداقل برسونم ولی باز هم بازی پایدار نیست. بازی مشکل Memory Leak داره. تنظیمات Latency انویدیا با بازی تداخل داره. مشکل صفحه نمایش و نشناختن Display روی بعضی از سیستم ها هم جای خود. دیروز هم سیستم Cloud Saving بازی، با چیزی که روی سیستمم بود تداخل داشت، با اینکه گزینه ی سیو کلاود رو خاموش کردم و Skip رو زدم که از فایل Local استفاده کنه، باز هم زد و 30 ساعت از گیمپلی من رو به فنا داد. دو روزه که نشستم و کل اون 30 ساعت رو جبران کردم.

با تمام این مشکلات، به راحتی جزو بهترین بازیهای عمرم بوده. پتانسیل این رو داره که تبدیل به بهترین بشه ولی این مشکلات نمیزارن.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
7,060
4,306
واقعاً پشتیبانی بازی افتضاح بوده تا به اینجای کار. به جای اینکه آپدیت بده و مشکل کرش رو حل کنه، لباس و افکت جدید اضافه میکنه. بخش آنلاینش 90 درصد توسط هکرها و چیتر ها اشغال شده. من در جریان رفع کرش های بازی چیزهایی از کامپیوتر و دانش نرم افزاری یاد گرفتم که تا ابد ممکن بود برام مهم نباشن :)) تک تک کارهایی که راکستار باید تست میکرد که ببینه آیا مشکل رفع میشه یا نه رو انجام دادم و دادیم (کل استیم) ولی بازی به طرز مسخره ای روی خیلی از سیستم ها که بعضاً High-End هم هستن مشکل کرش و فریز و استاتر شدن داره.

من با تغییر ولکان به DX12 تونستم مشکلات رو به حداقل برسونم ولی باز هم بازی پایدار نیست. بازی مشکل Memory Leak داره. تنظیمات Latency انویدیا با بازی تداخل داره. مشکل صفحه نمایش و نشناختن Display روی بعضی از سیستم ها هم جای خود. دیروز هم سیستم Cloud Saving بازی، با چیزی که روی سیستمم بود تداخل داشت، با اینکه گزینه ی سیو کلاود رو خاموش کردم و Skip رو زدم که از فایل Local استفاده کنه، باز هم زد و 30 ساعت از گیمپلی من رو به فنا داد. دو روزه که نشستم و کل اون 30 ساعت رو جبران کردم.

با تمام این مشکلات، به راحتی جزو بهترین بازیهای عمرم بوده. پتانسیل این رو داره که تبدیل به بهترین بشه ولی این مشکلات نمیزارن.
بابا گندش بزنن یعنی بعد از اپدیت اخریه کرش هام بیشتر هم شدن 70 ساعت بازیه که به لطف کرش هاش 100 ساعت می شه. اینقدرم بدم میاد 1 ماموریت رو دو بار برم که همیشه هم اخرای ماموریت کرش می کنه یعنی قشنگ معلومه از سر اجبار بازی روی PC اومده نه فریم می ده کلی باگ داره کرش هم می کنه انلاینشم که مشکل داره جلوی چیترها هم که نمی گیره

m2relax

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1,241
316
نام
Morteza
بابا گندش بزنن یعنی بعد از اپدیت اخریه کرش هام بیشتر هم شدن 70 ساعت بازیه که به لطف کرش هاش 100 ساعت می شه. اینقدرم بدم میاد 1 ماموریت رو دو بار برم که همیشه هم اخرای ماموریت کرش می کنه یعنی قشنگ معلومه از سر اجبار بازی روی PC اومده نه فریم می ده کلی باگ داره کرش هم می کنه انلاینشم که مشکل داره جلوی چیترها هم که نمی گیره
از سر اجبار نبوده سیاست کثیف راک استاره قبلا هم سابقه چنین پورت های ضعیفی رو داشته رو پی سی

• Like
Reactions: s.1 and IMANOKA

ALI_FURY

کاربر سایت
May 23, 2018
184
378
دوستان بعد از اتمام مراحل epilogue، دیگه مرحله‌ای فرعی چیزی با جان مارستون وجود نداره؟

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
7,060
4,306
دوستان بعد از اتمام مراحل epilogue، دیگه مرحله‌ای فرعی چیزی با جان مارستون وجود نداره؟
کلا من نمیفهمم این چه کاریه اخه کردن بگردی 1 چیزایی هست اما همه ی قبلی ها به همون دلیل مسخره دیگه در دسترس نیست کاش برمی گشت لاقل

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
5,106
8,737
اگه تموم کردی ،که نه. دیگه نیست ولی اگه پلات نکردی ،چرا یه سریاش مییمونه هم از آرتور و هم خود جان ماموریت داره ولی یه سریاش حذف میشه.زمان گیمپلی کاملا راضی کننده و حتی بیشتر از حد انتظاره و دیگه نمیشد طولانی ترش کرد و همینکه prequel هست و دادن اطلاعات اضافه به نسخه اول آسیب میزنه اگه بخواد اونا رو دوباره بده.
تست کردم آنلاینشو،یه کم خشکه ،هنوز و خوبیش اینه هنوز چیتر توش خیلی کمه ،اگه حوصلت سر رفته. یه سر برو سراغ آنلاین.

amirxbk2

کاربر سایت
Oct 8, 2016
16
6
نمیدونم چرا بعد این همه آپدیت بعضیا میگن بازیشون کرش داره اون اوایل آره خیلی افت فریم و کرش ناجوری داشت بعد آپدیت هایی ک اومد حتی یه بار هم بازی برام کرش نداشته حتی من دیشب بازی رو تموم کردم یک کرش هم نداشتم رو DX12 هم بود و گرافیک بازی چیزی بین های و مدیوم و رزولوشن اسکیل هم رو 1.25x گذاشته بودم افت فریم بود نمیگم نبود ولی خیلی آزار دهنده نبود فریم هم ثابت بین ۴۰ الی۵۰ بود ولی کرش اصلا

• Like
Reactions: ehsancjdk

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟