Red Dead Redemption 2 I PC

ROULY

کاربر سایت
Nov 18, 2010
2,830
12,672
نام
Rouly
119219

و داغ‌ترین خبر سال 2019، بعد از شایعه‌ها و گزارش‌های فراوان سرانجام شرکت Rockstar Games دقایقی قبل با انتشار بیانیه‌ای سورپرایز کننده عرضه عنوان تحسین شده Red Dead Redemption 2 بر روی پلتفرم PC رو تایید کرد. این بازی زودتر از اونچه که فکرشو میکردیم به این پلتفرم میاد.​

عنوان Red Dead Redemption 2 تو تاریخ پنجم نوامبر 2019 (سه شنبه، ۱۴ آبان ۱۳۹۸) از طریق نرم افزار اختصاصی ROCKSTAR و Epic Games Store برای پلتفرم PC در دسترس قرار میگیره. نسخه Steam این بازی هم یک ماه بعد یعنی تو دسامبر 2019 عرضه میشه. Rockstar اخیرا لانچر اختصاصی خودش بر روی PC رو بروزرسانی کرد و احتمالا هدف این شرکت از این اقدام، آماده کردن بازیکنان برای تجربه آخرین ساختشون بوده. کاربران می‌تونند بازی رو از تاریخ ۱ آبان ماه (۲۳ اکتبر) از طریق فروشگاه‌هایی مثل اپیک گیمز، Humble Store و برخی خرده‌فروشان دیگه، پیش‌خرید کنند.

کمپانی Rockstar Games در بیانیه ای گفت: "امروز مفتخریم که اعلام کنیم عنوان Red Dead Redemption 2 تو تاریخ پنجم نوامبر همراه با باندل‌های ویژه‌ای که از نهم اکتبر (چهارشنبه، ۱۷ مهر ۱۳۹۸) برای پیش خرید بر روی Rockstar Games Launcher در دسترس قرار خواهند گرفت، به PC قراره بیاد." پی سی گیمرها مثل عرضه قبلی Rockstar Games بر روی PC یعنی عنوان GTA V، اینبار هم نسخه ارتقا یافته جدیدترین ساخته این شرکت رو تجربه قراره بکنند.
ادامه بیانیه Rockstar Games در توضیح ویژگی‌های نسخه PC این به این صورت بود که : "اولین قسمت از سری Red Dead Redemption که بر روی PC عرضه میشه یعنی Red Dead Redemption 2 با هدف افزایش هر چه بیشتر حس غوطه‌وری بازیکنان در دنیاش، با بهبودهای تکنیکی و گرافیکی ویژه‌ای و ماموریت‌های Bounty Hunting جدید به این پلتفرم قراره بیاد." افرادی که از تاریخ نهم تا بیست و دوم اکتبر این بازی رو از طریق Rockstar Games Launcher پیش خرید کنند، از میان عناوین زیر میتونند دو بازی رو به انتخاب خودشون به صورت رایگان دریافت کنند: ‌

• Grand Theft Auto III
• Grand Theft Auto: Vice City
• Grand Theft Auto: San Andreas
• Bully: Scholarship Edition
• L.A. Noire: The Complete Edition
• Max Payne 3: The Complete Edition ‌

Rockstar have finally confirmed that their massively successful open world megaton Red Dead Redemption 2 is coming to PC. The open world western epic will launch on PC in just a little over a month, on November 5.

Minimum Specifications:

Processor: Intel Core i5-2500K / AMD FX-6300
Memory: 8GB
Graphics Card: Nvidia GeForce GTX 770 2GB / AMD Radeon R9 280 3GB
HDD Space: 150GB
Sound Card: DirectX Compatible

Recommended Specifications

Processor: Intel Core i7-4770K / AMD Ryzen 5 1500X
Memory: 12GB
Graphics Card: Nvidia GeForce GTX 1060 6GB / AMD Radeon RX 480 4GB
HDD Space: 150GB
Sound Card: DirectX Compatible

آخرین ویرایش:

brain

کاربر سایت
Sep 14, 2007
439
49
ساعت 6 اینا که چپتر 6 تموم شد... اینقدر حالم بد بود زدم بیرون از خونه با دوستم... وگرنه همینجوری با اون موزیکه که پست قبلی گذاشتم زار زار اشک میریختم... (برید گوش بدید یوتیوبه مطمئنم لذت میبرید) ... همین الانم اشک تو چشام جمع شده باز... آرتور....
اصلا نمیتونم طرف epilogue برم... فقط دوست دارم با یکی هی صحبت کنیم راجبش....سبک بشم...
خیلی با آرتور اخت پیدا کرده بودم... تایپ شخصیتی هم یکیه...اینقدر با این شخصیت حال کردم که اصلا نمیتونم توصیفش کنم...حداقل فعلا...مردانگی..فداکاری..صداقت..وفاداری ...مرام و معرفت...
اونجا که rain falls میگه شاید بتونم کمکت کنم... هی میگفتم خدا کنه یه cure باشه و اینا.... :(

این 2-3 هفته شبانه روز تو بازی بودم...شاید 2 بار زدم بیرون از خونه فقط...نیست بیرون تو واقعیت هم خیلی خبرای خوبی میشنوی... هیچی نمیخوام فعلا...

لینک موزیک

لعنتی چیکار کردی راکستار...

:'(

الاناس که دوبار بغضم بترکه..

آخرین ویرایش:

'Gwynbleidd'

The White Wolf
کاربر سایت
May 29, 2014
638
1,139
نام
کیوان
کسی نظری داره که چرا داچ زد مایکا رو آخر بازی کشت؟ چون اینا سالیان بود که با هم بودن منطقی پشت حرکت داچ نمیبینم. مخصوصا که بعدش اجازه داد جان و سیدی ادلر هر چقدر از پولا رو که دلشون میخواد ببرن!

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
5,005
8,407
کسی نظری داره که چرا داچ زد مایکا رو آخر بازی کشت؟ چون اینا سالیان بود که با هم بودن منطقی پشت حرکت داچ نمیبینم. مخصوصا که بعدش اجازه داد جان و سیدی ادلر هر چقدر از پولا رو که دلشون میخواد ببرن!
اون پولا همون gang share هایی بود که تو ماموریتها میدادی و برداشته بود مال خودش،داچ.
در مورد اون قضیه داچ میدونست که مایک ،کسی بود که خائنه ،یدفعه جوانمرد میشه
molly خیانتی نکرده بود.از این خطوط ناقص زیاد داره بازی،ولی بقول داستان حق ندارید به رستم داستان شاهکار بی بدیل در زمینه داستان و شخصیت پردازی ،راک استار کبیر.کسی ایرادی وارد کنه،باید باهاش زندگی کرد.
ولی وسترن یکم کار غیر منطقی توش وجود داره

• Like
Reactions: 'Gwynbleidd'

ROULY

کاربر سایت
Nov 18, 2010
2,830
12,672
نام
Rouly

یک جور سرخوردگی و شرمندگی..
در طول داستان و همینطور داستان شماره یک فهمیدیم که داچ ذاتا آدم بدی نبود اهداف بدی نداشت اما به مرور غرور و تکبر اون رو به این روز انداخت ..
داچ از اول هم طرفدار مایکا نبود شاید بهتر بشه گفت که داچ اونو میشناخت که چیکارس اما برای رسیدن به هدف دیگش که همون تشکیل باندی برای مقابله با قانون بود بهش نیاز داشت توی قسمت اول دیدیم که داچ گروه بزرگی از بومی ها را دور خودش جمع کرده بود.
در هر صورت من داستان آرتور رو خیلی دوست داشتم همین که بعد از یک سال ونیم از تموم شدنش دارم هنوز راجبش صحبت میکنم گویای این مطلب هست.
لازم نیست پشت هر حرکتی یه پیچیدگی یا حتی منطقی باشه ما داریم به یه داستان عادی که حتی ممکنه در برهه ای از تاریخ اتقاق افتاده گوش میدیم، نه به یه اتفاق بسیار مهم در طول تاریخ گذشته و یا آینده که قراره دنیا نابود بشه یا توسط کرکتر ما نجات داده بشه!
Outlaw for life شعار بازی بود که گویای همه چیز هست

WTF?

Certified Serpiente
Gold User
Mar 27, 2015
740
1,763
نام
محمد

موندم 85 ساعت از بازیم بگذره بعد راجبش نظر بدم :) اگرچه ازین 85 ساعت در مجموع 5 ساعت از وقتم برای کرش های بازی هدر رفت و راکستار واقعاً باید یک فکر اساسی برای مشکلات بازی روی بعضی سیستم ها بکنه ولی با این وجود بازی چیزی جز لذت برام نبوده. روی پایین ترین تنظیمات، واقعی ترین بازی ای بوده که تابحال انجام دادم. یک سر و گردن از تمام Open Worldهائی که انجام دادم بالاتر و بهتر بوده. با اینکه ارادت خاصی به گرالت دارم، ولی آرتور مورگان به راحتی در لیست پنج نفره بهترین کارکترهای دنیای گیمینگم قرار گرفت. ازین 85 ساعت سعی کردم هر بیست ساعت، یک مرحله برم و بیشتر مشغول گشت و گذار بودم. انصافاً بازی شبیه به باتلاقیه که اگر واردش بشی دیگه بیرون اومدنت با خداست و چه باتلاق دلچسب و بی نظیریه. در طی این 85 ساعت حواسم به رفتار و عملکرد آرتور بوده و دیالوگ هایی که به مردم میگه.

Encounter های بازی بی نظیر و فوق العاده ن. آدم همیشه با خودش میگه کاش دستی Save میکردم که این Encounter رو یه مدل دیگه میرفتم. یکبار از کنار شخصی رد شدم بهم توهین کرد. توی ولنتاین بود و خیلی هم اطرافم شلوغ بود نمیشد بکشمش :)) در عین ناباوری دیدم دیالوگی که آرتور در جواب یارو گفت به شدت با چیزی که در ذهنم بود همخونی داشت. شخصیت پردازی آرتور مورگان بدون دیالوگ گفتن هم خودش رو نشون میده. در اوایل بازی میشنویم که میگه 20 ساله با دارو دسته ی داچ همراه هست. در دیالوگی دیگه به اون یارو Mason میگه که "من از گرگ ها خطرناک ترم"، دقت و تمرکز بی نظیرش در تیراندازی و قابلیت DeadEye. همه و همه باعث شدن که یک کارکتری رو داشته باشیم که "اگر بخواد" میتونه مهربون ترین آدم باشه و اگر بخواد، میتونه هرکسی رو بکشه.

حجم انیمیشن ها، جزئیات حیوانات، مناطق و مناظر، شب، شب، شب، موسیقی، هوای مه آلود، دوپامینی که در مغزم ترشح میشه وقتی آروم با اسب در شب از وسط جنگل رد میشم.

آرتور مورگان تمام چیزیه که در زندگی واقعیم از داشتن و انجام دادنشون بی نصیب بودم. این یعنی بازی به معنای واقعی کلمه دستتون رو باز میزاره هر بلایی که خواستید سر دنیاش بیارید. با اینکه سیستمم زیاد قوی نیست، بازی رو اورجینال خریدم. یکی از لذت بخش ترین پول هایی بوده که به عمرم خرج کردم. حلالت راکستار. ولی بر پـــــدرت "درود" اگر پچ یا آپدیتی برای ارور مسخره ی Err_gfx ندی :)) طرف بالاترین سیستم ها رو هم داره این ارور براش ظاهر شده. خیلی بده. ولی خب ما ایرانی هستیم. همیشه سوختیم و ساختیم اینم روش :))

اسکرین شات رو داری جناب Rouly؟
:D
مهم نیته. شبیه بوم نقاشی شد :>:D الان نیا و منو با اسکرین شات 4k و فول آپشن رنگی نکن بزار خوش باشم :D\m/

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
5,005
8,407
خطوط ناقص چیه!!شما انگار کلا داستان بازی زو متوجه نشدی.پیشنهاد میکنم یک بار دیگه بازیش کنی.مولی کلا از این وضعیت و جا به جایی های گروه خیته شده بود و البته نمیتونست از معشوقش دل بکنه.اون حرف هایی که قبل از کشته شدنش زد به این خاطر بود که با داچ لجبازی کنه.!!البته همه گروه حرفشو باور کردن به خاطر رفتار های که ازش دیده بودن و مخالقتخاش با داچ
اسپویلر رو گذاشتن ،که بزاری اونجا و داستان رو برا بقیه اسپویل نکنی.
خطوط ناقص هم دو سه صفحه تاپیکو بردیم جلو.همونا تو صفحه قبل،چه قبل از شروع داستان و چه تو خود همین داستان.
در مورد مولی ،اگه قشنگ به جملات و کات سنسها توجه میکردی. دو سه بار karen و molly در مورد بیگناهی مولی حرف زدم ،پس نیازه خودت یه بار دیگه بازی کنی ،تا اینا رو بشنوی
اون خطوط داستانی هم برا موارد بالاتر گفته بودم.هر چند که یخورده اینجور مردن چیپ بود و مولی ایرلندی بود و ربطی به آمریکا نداشت و میتونست بعد رفتن داچ ،برگرده به کشورش.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
5,005
8,407
گروه میخواستن مانع از کشته شدن مولی بشن.چرا؟؟ از نظر اخلاقی و خاطزاتی که با هم داشتن.به این خاطر میخواستن داچ رو منصرف کنن حتی ارتور هم انجا به داچ میگه که اینکار رو نکنه وکوتاه بیاد و بزاره لی بره رد کارش. در کل اکثر گرروه میدونستن که کاره مولی بوده. وقتی خود مولی اعتراف میکنه دیگه حرفو حدیثی باقی نمیمونه.شما کلا انگار تو باغ نیستی.کیگم یکبار دیگه بازی کن تا متوجه جزییات بشی.شب خوش
وقتی که مولی مرده ،چجوری میخوان جلوشو بگیرن ،تو صحبت ماری و تیلی . برمیگرده ملری میگه ،بازی تموم نشده و مولی یه احمق عاشق بوده که هر چیزی میتونه بگه.
و یا تو دیالوگ کارن و سوزان فکارن به سوزان میتوپه که وقتی جرمی اثبات نشده ،چرا کشتی.
چجوری بعد مرگ بدنبال نجاتش بودن رو باغدارا و تو باغیون میدونن

brain

کاربر سایت
Sep 14, 2007
439
49
این ویدئو تو یوتیوب رو شایده دیده باشید ولی اگه ندیدید حتما تماشا کنید... >:D<
(صحبت خیلی باحال roger clark با گیمرهاس که سورپرایز کننده بود)

سرفه آخر ویدئو :')

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: snOOpy ::.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
5,005
8,407
مود سرقت بانک
Bank Robberies - Red Dead Redemption 2 Mod
لانچ هر نوع جنبنده ای بر روی زمین
Ped Launcher (Rage Plugin) - Red Dead Redemption 2 Mod
اشعه کوچک سازی
Shrink Ray (.NET) - Red Dead Redemption 2 Mod

p.messi

کاربر سایت
Nov 4, 2010
282
14
نام
Poorya
بچه ها من میخوام تازه از صفر شروع کنم و از مود ها استفاده کنم
هیچی بلد نیستم
یک آموزش جامع؟ یا یک ویدیویی چیزی نیست که قشنگ از صفر تا صد رو بگه چیکا کنم که یکوقت بن نشم ؟

brain

کاربر سایت
Sep 14, 2007
439
49
چرا اینقدر این بازی خوبه!!! چی ساختن!!! همه ش حس خوب به آدم میده... یه اقیانوسی از لحظه های خوش که بخوای توش دنبال سوزن(عیب) بگردی، نمیتونی... نمیدونم چه جوری وصفش کنم :)) به قول اون دوستمون بازی مثه یه باطلاقه ولی یه باطلاق دلچسب و بی نظیر!
ای کاش اون افراد پا به سن گذاشته یا قدیمی ها، بابا ها عمو ها... که عاشق ژانر وسترن بودن...اونا میتونستن بازی کنن...همونجا در جا سکته میزدن...
واقعا خیلی خوشحالم این فرصت بهم داده شد تا این بازی رو تجربه کنم..یعنی بازی نیست...زندگیه، درس میده به آدم...
بهترین بازی عمرم تا الان! امیدوارم شما هم بتونید زودتر تجربه ش کنید و حالشو ببرید.

WTF?

Certified Serpiente
Gold User
Mar 27, 2015
740
1,763
نام
محمد
عمق جزئیات بازی خیلی زیاده. حتی خون ملتی که میکشیم روی دست آرتور "خشک" میشه. حیوانات همدیگه رو شکار میکنن. یعنی شما یه جا وایستی هم کلی زندگی و حرکت میبینی تو بازی. واقعاً بازی نامبر وان من هم شده این اثر. ینی شب که میشه تو بازی سریع میرم سمت جنگل. یه هوای مه آلود غلیظ و موسیقی ملو و صدای سم اسب. اسم اسبم رو گذاشتم Roach به یاد گرالت :))

دو تا سوال.

جایی نیست مثل بانک که بشه پول رو توش ذخیره کرد و همه جا با خودم حمل نکنم؟ کارت پول نیست تو بازی؟ :)) من تو دنیای واقعی انقدر پول در نیاوردم :))

و حالا یک سوال که یحتمل اسپویلر باشه. یک نوشته ای پیدا کردم تو یک کلبه متروکه بود با این مضمون:

احیاناً مثل GTA V کار عجیب غریب خاصی باید کرد که فضاپیما یا یک اتفاق دیگه دید تو بازی؟ :)) یا فقط یک یادداشت ساده س؟ بعید میدونم الکی باشه.

و اینکه بفرمایید این نقشه های گنجی که پیدا میکنید رو چطور میفهمید کجا رو باس بگردید؟ فقط یه تیکه کوچیک ازونجا که گنج هست رو نشون میده. نقشه ی بازی خیلی وسیعه. چطور میگردید دنبال گنج؟

-------------

یک ساعتی وقت گذاشتم و دفترچه خاطرات آرتور رو خوندم. اوایل بازی در یکی از مراحل میگه که من آدم بافرهنگ و شعوری نیستم ولی یادداشت هایی که مینویسه بعضاً خیلی هم فلسفی و عمیق هستن. نمیدونم و نمیخوام بدونم که در ادامه ی بازی آیا به گذشته ی آرتور فلش بکی میخوره یا نه و شما هم لطف کنید اسپویل نکنید ولی بدون شک یکی از بافهم و شعورترین کارکترهای دنیای گیمینگ هست. از یادداشت هایی که مینویسه. از نقاشی هایی که میکشه. از اینکه وقتی توی کمپ اصلی هستیم و یکی داره گیتار میزنه بهش میگه "اوه این آهنگ خیلی خوبیه". ازینکه وقتی ازش درباره "زن ها" سوال میپرسن جواب کلیشه ای نمیده و میگه که "مردها و زن ها اکثرشون منفور و خطرناکن. فقط یک تعداد خاصی باقی میمونن که آدم دوست داره بخاطرشون بمیره و عاشقشون باشه." من با هیچ کارکتر دیگه ای انقدر ارتباط عمیق نداشتم.

آخرین ویرایش:

Rouly.Nathan

کاربر سایت
May 16, 2016
49
252
عمق جزئیات بازی خیلی زیاده. حتی خون ملتی که میکشیم روی دست آرتور "خشک" میشه. حیوانات همدیگه رو شکار میکنن. یعنی شما یه جا وایستی هم کلی زندگی و حرکت میبینی تو بازی. واقعاً بازی نامبر وان من هم شده این اثر. ینی شب که میشه تو بازی سریع میرم سمت جنگل. یه هوای مه آلود غلیظ و موسیقی ملو و صدای سم اسب. اسم اسبم رو گذاشتم Roach به یاد گرالت :))

دو تا سوال.

جایی نیست مثل بانک که بشه پول رو توش ذخیره کرد و همه جا با خودم حمل نکنم؟ کارت پول نیست تو بازی؟ :)) من تو دنیای واقعی انقدر پول در نیاوردم :))

و حالا یک سوال که یحتمل اسپویلر باشه. یک نوشته ای پیدا کردم تو یک کلبه متروکه بود با این مضمون:

احیاناً مثل GTA V کار عجیب غریب خاصی باید کرد که فضاپیما یا یک اتفاق دیگه دید تو بازی؟ :)) یا فقط یک یادداشت ساده س؟ بعید میدونم الکی باشه.

و اینکه بفرمایید این نقشه های گنجی که پیدا میکنید رو چطور میفهمید کجا رو باس بگردید؟ فقط یه تیکه کوچیک ازونجا که گنج هست رو نشون میده. نقشه ی بازی خیلی وسیعه. چطور میگردید دنبال گنج؟
همین کلبه ای که این نوشته را داخلش پیدا کردی رو شب بیا داخلش ببین چه اتفاقی میفته

Sent from my SM-G610F using Tapatalk

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
5,005
8,407
بچه ها من میخوام تازه از صفر شروع کنم و از مود ها استفاده کنم
هیچی بلد نیستم
یک آموزش جامع؟ یا یک ویدیویی چیزی نیست که قشنگ از صفر تا صد رو بگه چیکا کنم که یکوقت بن نشم ؟
با مود شروع نکن ،فقط یه reshade بریز و برو. یه مود بود گذاشتم اونو بریز. خودش فایلهای مودینگ رو قبل ورود به بخش آنلاین منتقل میکرد به خارج از فولدر بازی.
هیچ ویدیوی کاملی در مورد مودینگ نیست ،چون مودها انواع مختلف دارند و نرم افزارهای مود متفاوت،که باعث میشه،یه سیستم واحد نداشته باشند.

Red Dead Redemption 2 Mods | RDR2 Mods | RDR 2 Online
Mods :: Red Dead Redemption 2
یه میلیون ،نسخه.

2020-01-15_18-48-55.jpg

• Like
Reactions: p.messi and Adroit

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟