Red Dead Redemption 2 I PC

ROULY

کاربر سایت
Nov 18, 2010
2,903
نام
Rouly
119219

و داغ‌ترین خبر سال 2019، بعد از شایعه‌ها و گزارش‌های فراوان سرانجام شرکت Rockstar Games دقایقی قبل با انتشار بیانیه‌ای سورپرایز کننده عرضه عنوان تحسین شده Red Dead Redemption 2 بر روی پلتفرم PC رو تایید کرد. این بازی زودتر از اونچه که فکرشو میکردیم به این پلتفرم میاد.​

عنوان Red Dead Redemption 2 تو تاریخ پنجم نوامبر 2019 (سه شنبه، ۱۴ آبان ۱۳۹۸) از طریق نرم افزار اختصاصی ROCKSTAR و Epic Games Store برای پلتفرم PC در دسترس قرار میگیره. نسخه Steam این بازی هم یک ماه بعد یعنی تو دسامبر 2019 عرضه میشه. Rockstar اخیرا لانچر اختصاصی خودش بر روی PC رو بروزرسانی کرد و احتمالا هدف این شرکت از این اقدام، آماده کردن بازیکنان برای تجربه آخرین ساختشون بوده. کاربران می‌تونند بازی رو از تاریخ ۱ آبان ماه (۲۳ اکتبر) از طریق فروشگاه‌هایی مثل اپیک گیمز، Humble Store و برخی خرده‌فروشان دیگه، پیش‌خرید کنند.

کمپانی Rockstar Games در بیانیه ای گفت: "امروز مفتخریم که اعلام کنیم عنوان Red Dead Redemption 2 تو تاریخ پنجم نوامبر همراه با باندل‌های ویژه‌ای که از نهم اکتبر (چهارشنبه، ۱۷ مهر ۱۳۹۸) برای پیش خرید بر روی Rockstar Games Launcher در دسترس قرار خواهند گرفت، به PC قراره بیاد." پی سی گیمرها مثل عرضه قبلی Rockstar Games بر روی PC یعنی عنوان GTA V، اینبار هم نسخه ارتقا یافته جدیدترین ساخته این شرکت رو تجربه قراره بکنند.
ادامه بیانیه Rockstar Games در توضیح ویژگی‌های نسخه PC این به این صورت بود که : "اولین قسمت از سری Red Dead Redemption که بر روی PC عرضه میشه یعنی Red Dead Redemption 2 با هدف افزایش هر چه بیشتر حس غوطه‌وری بازیکنان در دنیاش، با بهبودهای تکنیکی و گرافیکی ویژه‌ای و ماموریت‌های Bounty Hunting جدید به این پلتفرم قراره بیاد." افرادی که از تاریخ نهم تا بیست و دوم اکتبر این بازی رو از طریق Rockstar Games Launcher پیش خرید کنند، از میان عناوین زیر میتونند دو بازی رو به انتخاب خودشون به صورت رایگان دریافت کنند: ‌

• Grand Theft Auto III
• Grand Theft Auto: Vice City
• Grand Theft Auto: San Andreas
• Bully: Scholarship Edition
• L.A. Noire: The Complete Edition
• Max Payne 3: The Complete Edition ‌

Rockstar have finally confirmed that their massively successful open world megaton Red Dead Redemption 2 is coming to PC. The open world western epic will launch on PC in just a little over a month, on November 5.

Minimum Specifications:

Processor: Intel Core i5-2500K / AMD FX-6300
Memory: 8GB
Graphics Card: Nvidia GeForce GTX 770 2GB / AMD Radeon R9 280 3GB
HDD Space: 150GB
Sound Card: DirectX Compatible

Recommended Specifications

Processor: Intel Core i7-4770K / AMD Ryzen 5 1500X
Memory: 12GB
Graphics Card: Nvidia GeForce GTX 1060 6GB / AMD Radeon RX 480 4GB
HDD Space: 150GB
Sound Card: DirectX Compatible

آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
5,167
ببین فایل های داخل این فولدر که تو عکس می بینی که با PRDR شروع میشن همه شون عکس هستن که یا با photomode یا دوربین دستی خود آرتور گرفتی.
همه رو کپی یا کات کن یه جای دیگه بعد تو همون فولدر جدید یه فایل .txt درست کن. این دستور رو بذار توش :

@echo off

ren * *.jpg

بعدش پسوند فایل رو از txt به bat تغییر بده و یه بار اجراش کن. همه فایل ها آخرش یه پسوند jpg میگیره. بعدش باید تو فتوشاپ باز کنی و یه سیو بگیری تا ویندوز بتونه نشونش بده ( که با یک action میشه روی کل فایل ها اینکارو انجام داد که دونه دونه نکنی اینکارو).. شاید نرم افزار نمایش تصویر مثه ACDsee و اینا هم نشونش بدن و اونا هم export jpg دارن فکر کنم، اگه میخوای درگیر فتوشاپ نشی.

View attachment 126609

ولی روش راحتش اینه گویا، واسه اونایی که اوریجینال خریدن که من تست نکردم:

Go into Photo-mode - open the gallery/photos. keybind: G per default

Upload them to your social club

Take them from there, if you want them saved locally

نه این یارو یکی از اعضای تیم سازنده بوده که اسمش Gavin بوده و اوایل ساخت بازی از تیم میره بیرون چون فکر میکرده پروژه خوبی نمیشه...برای همین اینو گذاشتن تو بازی به یاد اون :))

اگه nvidia داری، تو کنترل پانل nvidia اینجاس که تو عکس می بینید Adaptive half refresh rate:
Vsync رو تو بازی OFF کن بعدش.

من که راضیم، به نظرم 60 فریم برای بازی آنلاین عالیه. ولی بازی story محور همین 30 فریم کفایت میکنه. ولی باز به قول دوستمون سلیقه ایه شاید.
این ویدئو مقایسه ش هم ببین خواستی

View attachment 126611
این یکی از نظرات بوده ،قبل اومدن نسخه pc
بعد اومدن pc دیدن برخلاف معماهای دیگه که جوابی براشون پیدا نشده بود و توی فایلهای pc شخصیتهاش بود.
دیدن اصلا از طرف خبری نیست.
فقط نکته ای که بوده بعدا شخصی تو فایلها بوده که در شهرهای مختلف دیده شده و اسمی رو فریاد میزده و به بیماری روانیش اشاره شده. احتمال میدن این همونه و تو تمام شهرها دیده هممیشه

• Like
Reactions: brain

brain

کاربر سایت
Sep 14, 2007
449
126643

به دوستان پیشنهاد میکنم فیلم the ballad of buster scruggs رو ببینید :D
فیلم های خوب زیادی هست قطعا تو این ژانر. ولی گفتم شاید این براتون جدید باشه. متفاوت و باحاله، برادران Cohen ساختنش.

من که سرتاسر فقط دارم لذت میبرم از این بازی، بازی نیست شبیه ساز غرب وحشیه ^:)^
هر طور شده بگیرید بازی کنید تا جنگ نشده :))

victorman

کاربر سایت
Oct 26, 2006
401
نام
فرزاد
اخباری در مورد کرک وجود نداره؟ می‌دونم کرک نشده اما آیا اخباری مبنی بر اینکه گروهی داره روش کار میکنه یا اینکه تا چه حد پیش رفتن وجود داره؟

brain

کاربر سایت
Sep 14, 2007
449
PRDR32126680318_1.jpg

چقدر distance بازی رو خوب کار کردن... بین بازی های open world و rpg که تا حالا بازی کرده بودم این بهترین نتیجه ای که دیدم... DOF به اندازه، نورپردازی درست و.... من قبلا تو اینجور بازی ها کم و بیش fast travel استفاده میکردم ولی این یکی واقعا طبیعتش خیلی زیبا و واقع گرایانه کار شده، دنیای زنده و پویا، دوست داری فقط بچرخی توش، نیازی نیست خودت به خودت جو و حس بدی که بیشتر بری تو حس، خود بازی با روح و روانت بازی میکنه...اسب سواری لذت بخش....برگردیم اون زمان خداییش... [-o<

جدا از گرافیک و دنیا و ایناش... چقدر شخصیت پردازی ها عالی کار شده... یعنی من یه چند روز میرم گشت و گذار و بعدش برمیگردم camp بچه هارو می بینم، خوشحال میشم صداشون رو میشنوم، چهره شون رو می بینم...
یه جوریه که انگار یکی نگاه چپ بهشون بکنه میخوای بگیری بزنیش...
امیدوارم bioware و bethesda تو بازی های بعدیشون بتونن این bonding بین کاراکترها رو به این خوبی در بیارن...چون واقعا نمیشه تو یک دنیای بزرگ بچرخی و ماجراجویی کنی ولی دوست صمیمی نداشته باشی توش...مگه استالکر یا مترو باشه.

از داستانش هم که نگم براتون... دیالوگ ها...
موسیقی هم که اصلا هیچی...ذوب میشی تو بازی...

همه اینا به کنار، خود آرتور... برای من قشنگ اومد کنار گرالت دیگه...
از cd projekt red واقعا باید تشکر کرد که witcher 3 واقعا درسی بود برای همه بازی های open world و rpg ... که به همه جوانب ( از داستان - ماموریت فرعی - کاراکتر پردازی - گیم پلی، شروع و پایان بندی و....تو یک دنیای open world.... همه رو به درستی و با حفظ تعادل پیاده سازی کرده که کار واقعا سختیه ... تاثیراتش قشنگ تو red dead پیداست... اینقدر قوی عمل کرد که یوبیسافت هم ترغیب شد سری ac رو یه حالی بهش بده ولی هنوز کار داره... امیدوارم bethesda و bioware هم تو doa و elder بعدی بتونن بترکونن)
kingdom come هم هنوز فرصت نشده درست برم سراغش ولی شنیدم اونم خیلی جزییات و این چیزاش خوب کار شده.. یه جورایی مثه ویچر 1 و 2 میمونه برای این استودیو.. حس میکنم نسخه بعدی رو میترکونن و میان جزو استودیوهای یک دنیا...

فکر کنم rockstar یه بازی medieval بسازه دیگه همونجا میخوای جون بدی :))

ببخشید سرتون رو درد آوردم... برگردیم به west world

نمیدونم روند بازی طوری بوده که به ابیگیل علاقه مند بشید یا شخصی بوده.. چون کمی جلوتر تو journal آرتور خوندم.. توش نوشته بود "شاید باید من با ابیگیل ازدواج میکردم...اگه Mary نبود"
جالب بود برام، چون یه حس یک طرفه بین آرتور و ابیگیل مشخصه انگار هست.. هی به جان مارستون هم تیکه میندازه.. کنایه میزنه که قدر بدون...زن و بچه داری.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
5,167
View attachment 126684

چقدر distance بازی رو خوب کار کردن... بین بازی های open world و rpg که تا حالا بازی کرده بودم این بهترین نتیجه ای که دیدم... DOF به اندازه، نورپردازی درست و.... من قبلا تو اینجور بازی ها کم و بیش fast travel استفاده میکردم ولی این یکی واقعا طبیعتش خیلی زیبا و واقع گرایانه کار شده، دنیای زنده و پویا، دوست داری فقط بچرخی توش، نیازی نیست خودت به خودت جو و حس بدی که بیشتر بری تو حس، خود بازی با روح و روانت بازی میکنه...اسب سواری لذت بخش....برگردیم اون زمان خداییش... [-o<

جدا از گرافیک و دنیا و ایناش... چقدر شخصیت پردازی ها عالی کار شده... یعنی من یه چند روز میرم گشت و گذار و بعدش برمیگردم camp بچه هارو می بینم، خوشحال میشم صداشون رو میشنوم، چهره شون رو می بینم...
یه جوریه که انگار یکی نگاه چپ بهشون بکنه میخوای بگیری بزنیش...
امیدوارم bioware و bethesda تو بازی های بعدیشون بتونن این bonding بین کاراکترها رو به این خوبی در بیارن...چون واقعا نمیشه تو یک دنیای بزرگ بچرخی و ماجراجویی کنی ولی دوست صمیمی نداشته باشی توش...مگه استالکر یا مترو باشه.

از داستانش هم که نگم براتون... دیالوگ ها...
موسیقی هم که اصلا هیچی...ذوب میشی تو بازی...

همه اینا به کنار، خود آرتور... برای من قشنگ اومد کنار گرالت دیگه...
از cd projekt red واقعا باید تشکر کرد که witcher 3 واقعا درسی بود برای همه بازی های open world و rpg ... که به همه جوانب ( از داستان - ماموریت فرعی - کاراکتر پردازی - گیم پلی، شروع و پایان بندی و....تو یک دنیای open world.... همه رو به درستی و با حفظ تعادل پیاده سازی کرده که کار واقعا سختیه ... تاثیراتش قشنگ تو red dead پیداست... اینقدر قوی عمل کرد که یوبیسافت هم ترغیب شد سری ac رو یه حالی بهش بده ولی هنوز کار داره... امیدوارم bethesda و bioware هم تو doa و elder بعدی بتونن بترکونن)
kingdom come هم هنوز فرصت نشده درست برم سراغش ولی شنیدم اونم خیلی جزییات و این چیزاش خوب کار شده.. یه جورایی مثه ویچر 1 و 2 میمونه برای این استودیو.. حس میکنم نسخه بعدی رو میترکونن و میان جزو استودیوهای یک دنیا...

فکر کنم rockstar یه بازی medieval بسازه دیگه همونجا میخوای جون بدی :))

ببخشید سرتون رو درد آوردم... برگردیم به west world

نمیدونم روند بازی طوری بوده که به ابیگیل علاقه مند بشید یا شخصی بوده.. چون کمی جلوتر تو journal آرتور خوندم.. توش نوشته بود "شاید باید من با ابیگیل ازدواج میکردم...اگه Mary نبود"
جالب بود برام، چون یه حس یک طرفه بین آرتور و ابیگیل مشخصه انگار هست.. هی به جان مارستون هم تیکه میندازه.. کنایه میزنه که قدر بدون...زن و بچه داری.
به نظرم داستانش نقطه ضعف بازی باشه.و در کنار بقیه فاکتورها ضعیفتر از اونها ظاهر شده. دیالوگها خوبه. داستانهای مراحل فرعی خوبه.متن بازی زیاده و تکراری نمیشه.
ولی کل خط اصلی داستان بازی از سر تا ته 5 خطه. بیشتر نمیگم که اسپویل نشه.
البته قبلا تو gta v هم داستان قوی ای نداشت.داستان خطی اونم تو این گیم پلی طولانی مشکل ساز میشه.
البته راه زیادی نداشت راک استار ،یا باید از تایم گیم پلی میزد و در کنارش خط داستانی میزد یا باید همین روشو ادامه میداد.

• Like
Reactions: brain

Sam234

کاربر سایت
Mar 8, 2019
125
به نظرم داستانش نقطه ضعف بازی باشه.و در کنار بقیه فاکتورها ضعیفتر از اونها ظاهر شده. دیالوگها خوبه. داستانهای مراحل فرعی خوبه.متن بازی زیاده و تکراری نمیشه.
ولی کل خط اصلی داستان بازی از سر تا ته 5 خطه. بیشتر نمیگم که اسپویل نشه.
البته قبلا تو gta v هم داستان قوی ای نداشت.داستان خطی اونم تو این گیم پلی طولانی مشکل ساز میشه.
البته راه زیادی نداشت راک استار ،یا باید از تایم گیم پلی میزد و در کنارش خط داستانی میزد یا باید همین روشو ادامه میداد.
[/QUOTاخه تو دوران وسترن بیشتر از این نمیشه داستان گویی کرد شما بهترین فیلم های وسترن سینما رو بررسی کن همشون کل داستان پنج خط بیشتر نیست.دنیای ویچر یا الدر اسکرولز قطعا خیلی خیلی خیلی جا مانور بیشتری داره با توجه به عناصر تخیلی و فانتزی که دارن.نکته بعدم این که بازی راکاستار Rpg نبود و با توجه به همه این مساعل واقعا من فکر نمیکنم میشد از دوران وسترن داستان گویی بهتر درآورد کلا بازی ساختن برای دوران وسترن سخته و کار راحتی نیست اصلا.

• Like
Reactions: ehsancjdk and brain

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
5,167
تو سه خط خلاصه میشه
Dutch: I have a new plan
Dutch: Have some faith Arthur

Damn Micah
آره. میشه گفت ،داستان بازی کلا حول پلن میگرده .عین gta v که بخاطر خرابکاری ابتدای بازی ،برا اینکه پولشو دربیاری مجبور شدی ،دوباره شروع کار کنی.
اینجا هم همونه و برا دلیل دیگه باید پول درآری
فیلم یه ساعت و نیمه تا دوساعت. نه 80 ساعت. پس فیلم اگه 5 خط داستان داره. این باید میشد 200 خط ،تا برابر بشه.
فیلمهای خیلی خوبی دنیای وسترن داره.این بازی خسته بود و تو جاهایی فقر داستانی بشدت تو چششم میزد و اگه گیم پلی و موارد دیگه نبود .بشدت تو چشم میومد. تو نقدها به داستان اشاره زیادی نمیشد چون عملا داستانی وجود نداره.آغاز داستان به خاطر اتفاقاتیست که تو قبل افتاده
و با روایتها و روزنامه ها و اینها میفهمی چی شده. الانم کلا از اول تا آخر یههدف داره . این وسط فقط بخاطر اتفاقاتی که میوفته یکم تاخیرهایی ایجاد میشه.که این تاخیرها ،هم داستانی همراهش نداره.
اینقدر داستان بازی پیش پا افتاده هست که arcade cloud میاد و این ویدیو رو میده

داستان بازی یه نوع سربار بود تو این بازی و بارش رو دوش ،طراحی و پویایی محیط ،npc ها و تعاملات اونها ،مراحل فرعی خوب و جذاب ،گرافیک خوب و مناسب که رنگ پردازی اون ضعیف بود و با reshade فوق العاده میشد.موسیقی و صداگذاری خیلی خوب ولی به انتخاب آهنگها بجز دو سه تا هم میشه ایراد وارد کرد بود.
dan houser نویسنده خوبی نیست.حتی تو مکس پین هم اینو ثابت کرد . تنها بازی این اواخر که راک استار داد و داستانشو دوست داشتم همونی بود که این ننوشته بود و مک نامارا نوشته بود که la noire بود.
شایعات میگه ،فهمیدن بالاخره و خط داستانی gta 6 از این وضع در اومده. امیدواریم.
پایان بازی هم اصلا به وسترن نمیخورد و خیلی آبکی بود

Sam234

کاربر سایت
Mar 8, 2019
125
آره. میشه گفت ،داستان بازی کلا حول پلن میگرده .عین gta v که بخاطر خرابکاری ابتدای بازی ،برا اینکه پولشو دربیاری مجبور شدی ،دوباره شروع کار کنی.

فیلم یه ساعت و نیمه تا دوساعت. نه 80 ساعت. پس فیلم اگه 5 خط داستان داره. این باید میشد 200 خط ،تا برابر بشه.
فیلمهای خیلی خوبی دنیای وسترن داره.این بازی خسته بود و تو جاهایی فقر داستانی بشدت تو چششم میزد و اگه گیم پلی و موارد دیگه نبود .بشدت تو چشم میومد. تو نقدها به داستان اشاره زیادی نمیشد چون عملا داستانی وجود نداره.آغاز داستان به خاطر اتفاقاتیست که تو قبل افتاده
و با روایتها و روزنامه ها و اینها میفهمی چی شده. الانم کلا از اول تا آخر یههدف داره . این وسط فقط بخاطر اتفاقاتی که میوفته یکم تاخیرهایی ایجاد میشه.که این تاخیرها ،هم داستانی همراهش نداره.

داستان بازی یه نوع سربار بود تو این بازی و بارش رو دوش ،طراحی و پویایی محیط ،npc ها و تعاملات اونها ،مراحل فرعی خوب و جذاب ،گرافیک خوب و مناسب که رنگ پردازی اون ضعیف بود و با reshade فوق العاده میشد.موسیقی و صداگذاری خیلی خوب ولی به انتخاب آهنگها بجز دو سه تا هم میشه ایراد وارد کرد بود.
dan houser نویسنده خوبی نیست.حتی تو مکس پین هم اینو ثابت کرد . تنها بازی این اواخر که راک استار داد و داستانشو دوست داشتم همونی بود که این ننوشته بود و مک نامارا نوشته بود که la noire بود.
شما کلا یه عادت بدی که تو بحث دارید و من خیلی هم دیدم یه جمله و مسعله به هر قیمتی سعی دارید به مخاطبتون القا کنید. چند تا نقد براتون بیارم که از داستان بازی تعریف کردن؟ بله نظر شما قطعا محترم ولی این که یک فکت کلی میدید واقعا نمیفهمم.از نظر من و خیلی از متنقدین داستان بازی و شخصیت پردازی ها و سیر فیلمنامه و اون تغییر و تحولاتی که ما در شخصیت آرتور داچ و بقیه اعضای گنگ میبینیم فوق العاده بود.ولی شما طوری درباره داستان بازی حرف میزنی که انگار با یک داستان افتضاح طرفیم راجب gta هم مطمعن باش باز یکی از نویسنده هاش dan houser هست.در هر صورت چیزی که مشخصه بازی برای شما یک بازی معمولی بوده و اینم بازم طبیعیه چون سلیقه ها متفاوته خیلی ها اصلا به خاطر کند بودن بازی و بیش از حد طبیعی بودنش حتی بازی تموم هم نکردن.من خودم به شخصه god جدید اصلا دوست نداشتم ولی نمیام بکوبش چون بازی شاهکار بوده.در هر صورت نظر شما قسعا محترمه فقط تنها مسعله این که واقعیت این از نظر اکثر منتقدین و کیمرها بازی از هر نظر فوق العادست و طبیعتا مثل هر شاهکار دیگه ای نقص هایی هم داره.شما کلا با راکاستار میونه خوبی نداری

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
5,575
نام
سهند

کلا به نظر من کلاس دن هاوزر از مکس پین به این ور تعطیل شده و خلاقیتش نم کشیده . اگر بخوان تو بخش داستان GTA بعدی خودی نشون بدن باید از افراد سرشناس دیگه ای هم استفاده کنن

• Like
Reactions: rahyarpaul

Amir.Ps4

کاربر سایت
Dec 25, 2019
10
صبح بخیر
فداتشم...من از اخبار خبر ندارم
فکر کردم این تاپیک هم از اون تاپیک هاست که قبل از منتشر شدن اخبار و جزییات رو میگن و بقیه بحث و تبادل نظر انجام میدن
اگه اومده چرا هیچ جا توی نت برای خرید نیست؟:-?:Cheesygrin:

• Like
Reactions: ROULY

TeraFloppy64

کاربر سایت
Jan 6, 2018
50

اگه بخوایم طوری که شما میگین به داستان هر فیلم یا بازی نگاه کنیم خوب همشون ساده و بی اساس میشن,مثلا بگیم کل داستان ارباب حلقه ها این بود که یه حلقه بود همه اونو میخواستن بعد یه نفر انداختش تو آتیش :D
اساس داستان معمولا همینطوریه ولی مهم نحوه تعریف کردن و منتقل کردنش به بیننده/شنونده هستش و چقدر بهش جزعیات و بال و پر بدن که به نطر من RED DEAD خوب عمل کرد تو قسمت داستان,حالا بهترین نبود ولی خوب بود و نمیشه کلمه بد رو بهش چسبوند
در ضمن بازی سعی میکرد که تا حد ممکن واقع گرایانه باشه و تو همچین سبکی هم داستان معمولا کمی خشک میشه و صلیقه همه باهاش جور در نمیاد برخلاف داستانای تخیلی و حماسی و این چیزا
ولی در کل سلیقه ای هستش و نظر همه مهمه و صدق میکنه.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
5,167
اگه بخوایم طوری که شما میگین به داستان هر فیلم یا بازی نگاه کنیم خوب همشون ساده و بی اساس میشن,مثلا بگیم کل داستان ارباب حلقه ها این بود که یه حلقه بود همه اونو میخواستن بعد یه نفر انداختش تو آتیش :D
اساس داستان معمولا همینطوریه ولی مهم نحوه تعریف کردن و منتقل کردنش به بیننده/شنونده هستش و چقدر بهش جزعیات و بال و پر بدن که به نطر من RED DEAD خوب عمل کرد تو قسمت داستان,حالا بهترین نبود ولی خوب بود و نمیشه کلمه بد رو بهش چسبوند
در ضمن بازی سعی میکرد که تا حد ممکن واقع گرایانه باشه و تو همچین سبکی هم داستان معمولا کمی خشک میشه و صلیقه همه باهاش جور در نمیاد برخلاف داستانای تخیلی و حماسی و این چیزا
ولی در کل سلیقه ای هستش و نظر همه مهمه و صدق میکنه.
بین بی اساس و سطحی تفاوته.
gta v چجوری شروع شد.همونطور rdr شروع شد .
میشد. داستان بیاد یه برگشت به عقب بزنه. داستان رو بپزه ،از 4 تا خط بیشتر کنه.چه اتفاقاتی تو جوانی براش افتاد. قضیه ای که باعث شروع این ماجرا شد و ....
نمیگم بده ،میگم در قیاس با سطح بقیه موارد بار اضافیه.من به طراحی محیط مثلا 100 میدم.به این داستان 50-60 میدم.باید داستان رو بدن به کسی که واردتر باشه. تا بتونه سطح اونو به بقیه آیتمها برسونه.
در مورد ایزاک پسر آرتور یا امیلی زن آرتور چقدر اطلاعات گیر آوردیم ،یا در مورد خود mary
این خطهای داستانی بود که نادیده گرفته شد . اگه به اینا پرداخته میشد ،اره نه اینکه کل اینا بشه دو تا دیالوگ که یک بار به اون سرخپوسته بگو و یه بار به اون کشیش زنه تو ایستگاه قطار
اگه هم نگه داشته برا rdr3 که بازم یه ایراده ،چون آب بسته به خط داستانی بازی

کلا به نظر من کلاس دن هاوزر از مکس پین به این ور تعطیل شده و خلاقیتش نم کشیده . اگر بخوان تو بخش داستان GTA بعدی خودی نشون بدن باید از افراد سرشناس دیگه ای هم استفاده کنن
منم نظرم همینه.ایده هر دو بازی gta v و rdr2 یکیه.و این از کمبود ایده هست.
تو اسپویلر گفتم چرا به داستانش ایراد میگیرم ،اگه بازی کردی ،بخون. منم باهات هم عقیده هستم.

• Like
Reactions: king of north

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟