Red Dead Redemption 2 I PC

ROULY

کاربر سایت
Nov 18, 2010
2,899
12,971
نام
Rouly
119219

و داغ‌ترین خبر سال 2019، بعد از شایعه‌ها و گزارش‌های فراوان سرانجام شرکت Rockstar Games دقایقی قبل با انتشار بیانیه‌ای سورپرایز کننده عرضه عنوان تحسین شده Red Dead Redemption 2 بر روی پلتفرم PC رو تایید کرد. این بازی زودتر از اونچه که فکرشو میکردیم به این پلتفرم میاد.​

عنوان Red Dead Redemption 2 تو تاریخ پنجم نوامبر 2019 (سه شنبه، ۱۴ آبان ۱۳۹۸) از طریق نرم افزار اختصاصی ROCKSTAR و Epic Games Store برای پلتفرم PC در دسترس قرار میگیره. نسخه Steam این بازی هم یک ماه بعد یعنی تو دسامبر 2019 عرضه میشه. Rockstar اخیرا لانچر اختصاصی خودش بر روی PC رو بروزرسانی کرد و احتمالا هدف این شرکت از این اقدام، آماده کردن بازیکنان برای تجربه آخرین ساختشون بوده. کاربران می‌تونند بازی رو از تاریخ ۱ آبان ماه (۲۳ اکتبر) از طریق فروشگاه‌هایی مثل اپیک گیمز، Humble Store و برخی خرده‌فروشان دیگه، پیش‌خرید کنند.

کمپانی Rockstar Games در بیانیه ای گفت: "امروز مفتخریم که اعلام کنیم عنوان Red Dead Redemption 2 تو تاریخ پنجم نوامبر همراه با باندل‌های ویژه‌ای که از نهم اکتبر (چهارشنبه، ۱۷ مهر ۱۳۹۸) برای پیش خرید بر روی Rockstar Games Launcher در دسترس قرار خواهند گرفت، به PC قراره بیاد." پی سی گیمرها مثل عرضه قبلی Rockstar Games بر روی PC یعنی عنوان GTA V، اینبار هم نسخه ارتقا یافته جدیدترین ساخته این شرکت رو تجربه قراره بکنند.
ادامه بیانیه Rockstar Games در توضیح ویژگی‌های نسخه PC این به این صورت بود که : "اولین قسمت از سری Red Dead Redemption که بر روی PC عرضه میشه یعنی Red Dead Redemption 2 با هدف افزایش هر چه بیشتر حس غوطه‌وری بازیکنان در دنیاش، با بهبودهای تکنیکی و گرافیکی ویژه‌ای و ماموریت‌های Bounty Hunting جدید به این پلتفرم قراره بیاد." افرادی که از تاریخ نهم تا بیست و دوم اکتبر این بازی رو از طریق Rockstar Games Launcher پیش خرید کنند، از میان عناوین زیر میتونند دو بازی رو به انتخاب خودشون به صورت رایگان دریافت کنند: ‌

• Grand Theft Auto III
• Grand Theft Auto: Vice City
• Grand Theft Auto: San Andreas
• Bully: Scholarship Edition
• L.A. Noire: The Complete Edition
• Max Payne 3: The Complete Edition ‌

Rockstar have finally confirmed that their massively successful open world megaton Red Dead Redemption 2 is coming to PC. The open world western epic will launch on PC in just a little over a month, on November 5.

Minimum Specifications:

Processor: Intel Core i5-2500K / AMD FX-6300
Memory: 8GB
Graphics Card: Nvidia GeForce GTX 770 2GB / AMD Radeon R9 280 3GB
HDD Space: 150GB
Sound Card: DirectX Compatible

Recommended Specifications

Processor: Intel Core i7-4770K / AMD Ryzen 5 1500X
Memory: 12GB
Graphics Card: Nvidia GeForce GTX 1060 6GB / AMD Radeon RX 480 4GB
HDD Space: 150GB
Sound Card: DirectX Compatible

آخرین ویرایش:

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
645
238
نام
محمد امین
استیم گارد کارش همینه چون اکانت اشتراکی هست و از جاهای مختلف انلاین میشین استیم گارد ورود رو میبنده و کد میخواد.
همین دیگه همینش رو مخه!
حالا قدیم الیام اشتراکی هارو استیم رو افلاین میکردی تا یه مدت راحت بودی . . .
آدم هم زورش میاد 400 بده برای بازی ای که فقط آفلاینش میارزه و اینکه یهو میبینی فردا کرک بشه :|

• Like
Reactions: RoCoCo

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
5,138
8,856
همین دیگه همینش رو مخه!
حالا قدیم الیام اشتراکی هارو استیم رو افلاین میکردی تا یه مدت راحت بودی . . .
آدم هم زورش میاد 400 بده برای بازی ای که فقط آفلاینش میارزه و اینکه یهو میبینی فردا کرک بشه :|
طرف خودش فعال کرده. من وصل میشم هیچی نمیخواد. روزی دو سه بار وصل میشم. بعضی اوقات حواسم نیست ،با وی پی ان وصل میشم.
از اون فروشنده هست. فقط بار اول که خواستم کانکت شم. همون اول یه بار زدم کدی که داده بود به ایمیلش و تمام.
ولی تو ماه اول رو راک استار هم زده rdr2 که . مشخصا با توجه به امکاناتی که لانچر راک استار میده ،مشخصه باید روش بیشتر فروخته باشه.
برا آمار دقیقتر باید تا گزارش مالی راک استار صبر کرد.

• Like
Reactions: just_p30 and ROULY

ROULY

کاربر سایت
Nov 18, 2010
2,899
12,971
نام
Rouly
طرف خودش فعال کرده. من وصل میشم هیچی نمیخواد. روزی دو سه بار وصل میشم. بعضی اوقات حواسم نیست ،با وی پی ان وصل میشم.
از اون فروشنده هست. فقط بار اول که خواستم کانکت شم. همون اول یه بار زدم کدی که داده بود به ایمیلش و تمام.
ولی تو ماه اول رو راک استار هم زده rdr2 که . مشخصا با توجه به امکاناتی که لانچر راک استار میده ،مشخصه باید روش بیشتر فروخته باشه.
۴۰۰ هزار روی اپیک بد نیست انتظارم کمتر بود با توجه به اینکه اکثرا روی خود لانچر راکستار گرفتن

Sent from my SM-G610F using Tapatalk

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
645
238
نام
محمد امین
حالا امروز بهش گفتم، بیاد باز برام فعال کنه ببینم چه طوری میشه.
نمیدونم والا، من اکانت استیم خودم هم که قبلا وصل بود همین بود چند روز کار میکرد یهو میگفت دوباره اکتیو کن!
بازی روی خود لانچرش شده 369 تومان نسخه ی معمولی، اگه اینطور باشه همونو میرم میگیرم ...
کرک هم نمیشه لامصب
-

• Like
Reactions: Mammad211

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
789
947
نام
تهمورث
بعیده بتونه به فروش GTA برسه ، نمیدونم چرا حس می کنم با این لانچ بد بازی حیف شد ! منظورم توی فروش هست.
اگر کم بفروشه ممکنه راکستار باز برای پی سی گیم نده ... هرچند همینطوریشم هر نسل 1-2 تا بازی بیشتر نمیده !

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
5,138
8,856
بعیده بتونه به فروش GTA برسه ، نمیدونم چرا حس می کنم با این لانچ بد بازی حیف شد ! منظورم توی فروش هست.
اگر کم بفروشه ممکنه راکستار باز برای پی سی گیم نده ... هرچند همینطوریشم هر نسل 1-2 تا بازی بیشتر نمیده !
لانچ اصلا بد نبوده.صفحه قبل گذاشتم ،فقط مقایسه بود با بازی بوردرلندز ،که نسخه 2 اون رو pc از 10 میلیون رد کرد.
_________
gta v ماه اول رو pc یک میلیون زد . 400 تا این ،قطعا رو لانچر خودش 600 رو زده.
پس فروش اولیه gta رو زده.راک استار با یه سال تاخیر بازی رو زده . بعد میخواد با قیمت کامل هم بفروشه ،باید تو این زمینه آدم بشه . یه میلیون نسخه هم احتمالا با انحصار اپیک گیرش اومده .
100-200 هزار تا رو استیدیا. 200-500 هزار تا استیم .بد نفروخته.

ROULY

کاربر سایت
Nov 18, 2010
2,899
12,971
نام
Rouly
همینجوری چندتا شات
کیفیت اصلی گذاشتم هرکس دوست داشت تماشا کنه

توضیح: رزولوشن خروجی بازی 1440p
رزولوشن اسکیل +1.75 برابر
تنظیمات کلی ultra
ریشید دست ساز که پست های قبل فایلشو گذاشتم

Attachments

آخرین ویرایش:

Mammad211

عضو جدید
Dec 23, 2019
1
0
دوستان اینجا کیا انلاین بازی میکنن رو چه پلتفرمی؟
راهنمایی میخواستم به نظرتون بهتره نسخه چه پلتفرمی رو بگیرم که مشکل نداشته باشم برای انلاین بازی کردن ترجیحا بدون فیلتر شکن.
فروشگاه معتبر با قیمت خوبم سراغ دارید ممنون میشم معرفی کنید

تاپیک یا گروهی هم ایرانی ها برای ردد انلاین دارن؟

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
5,138
8,856
مد جدید
Stasis - Immobilize any animal human or vechile - Red Dead Redemption 2 Mod
این برا اینه که میخوای آدم وحیوان رو متوقف کنی.کسایی که با شاکار و bounty hunter حال نمیکنن. میتونن با این مود اونا رو متوقف کنند بعد پوستشونو بکنن. و یا دستگیر کنن.
یه راهنمایی در مورد شکار خرگوش ،چون شکارشون یخورده اذیت میکنن. با پناه گرفتن کارتون سخته. یه varmit rifle بخرید رو اسب بدوید دنبالشون . سمت twin stack pass ه دشت هست. پستی و بلندی کمی داره و خرگوش اونجا خوب هست.

• Like
Reactions: just_p30 and ROULY

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,184
1,424
کسی نمیدونه علامت marker که بصورت قرمز رنگ هست چیه؟ میرم اونجا هیچ خبری نیست چیزی هم پیدا نمیشه

Play4Fun_0

کاربر سایت
May 2, 2019
276
315
دوستان اینجا کیا انلاین بازی میکنن رو چه پلتفرمی؟
راهنمایی میخواستم به نظرتون بهتره نسخه چه پلتفرمی رو بگیرم که مشکل نداشته باشم برای انلاین بازی کردن ترجیحا بدون فیلتر شکن.
فروشگاه معتبر با قیمت خوبم سراغ دارید ممنون میشم معرفی کنید

تاپیک یا گروهی هم ایرانی ها برای ردد انلاین دارن؟
اگه رو مودمت میتونی قندشکن بندازی که فرقی نداره اگه نه رو pc

اون موقع رو ps4 میرفتم یادمه بدون قندشکن و این چیزا وصل نمیشد (dns و غیره بگیر نگیر داره، راحت ترین راهش همون قندشکن هست)

FPS Douug

کاربر سایت
May 9, 2015
95
106
Red Dead Redemption 2 Screenshot 2019.12.24 - 02.31.33.41.png

بازی واقعا یکی از قشنگترین یا شاید قشنگترین محیط رو توی دنیای گیم داره :D دمشون گرم هچمین دنیای زنده و شاخی ساختن
تو این 8 9 ساعت گیمپلی ام اینجا قشنگترین جاییه که دیدم تو بازی تا الان

hidden_147

کاربر سایت
May 5, 2013
10
3
سلام بچه ها من تازه بازیرو واسه استیم گرفتم 1060 16ram i7 7700 دارم ولی fps افتضاحه
یادمه یه نفر منوی تنظیمات گرافیکیه بازیرو فارسیشو گذاشته بود اگه لطف کنین اونو بدیدن ممنون میشم چون هرچی خودم گشتم نبود

mgs4

کاربر سایت
Mar 9, 2007
265
60
سلام دوستان من رو پی اس 4 بازی قبلا تموم کردم و الان دوست دارم رو پی سی هم برم ممنون میشم اگه کسی بیاد بگه به بازی چیا اضافه شده از نظر ایتم و اسلحه یا هرچیز دیگه ایی رو نسخه پی سی

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
5,138
8,856
سلام بچه ها من تازه بازیرو واسه استیم گرفتم 1060 16ram i7 7700 دارم ولی fps افتضاحه
یادمه یه نفر منوی تنظیمات گرافیکیه بازیرو فارسیشو گذاشته بود اگه لطف کنین اونو بدیدن ممنون میشم چون هرچی خودم گشتم نبود
1060 سه گیگ داری یا 6
سلام دوستان من رو پی اس 4 بازی قبلا تموم کردم و الان دوست دارم رو پی سی هم برم ممنون میشم اگه کسی بیاد بگه به بازی چیا اضافه شده از نظر ایتم و اسلحه یا هرچیز دیگه ایی رو نسخه پی سی
همشون با آپدیت رو کنسول میان

• Like
Reactions: mgs4

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟