Red Dead Redemption 2 I PC

ROULY

Inside The R★
Gold User
Nov 18, 2010
3,048
نام
Ruhollah
RDR2_2020_02_25_22_47_23_517.png

و داغ‌ترین خبر سال 2019، بعد از شایعه‌ها و گزارش‌های فراوان سرانجام شرکت Rockstar Games دقایقی قبل با انتشار بیانیه‌ای سورپرایز کننده عرضه عنوان تحسین شده Red Dead Redemption 2 بر روی پلتفرم PC رو تایید کرد. این بازی زودتر از اونچه که فکرشو میکردیم به این پلتفرم میاد.​

عنوان Red Dead Redemption 2 تو تاریخ پنجم نوامبر 2019 (سه شنبه، ۱۴ آبان ۱۳۹۸) از طریق نرم افزار اختصاصی ROCKSTAR و Epic Games Store برای پلتفرم PC در دسترس قرار میگیره. نسخه Steam این بازی هم یک ماه بعد یعنی تو دسامبر 2019 عرضه میشه. Rockstar اخیرا لانچر اختصاصی خودش بر روی PC رو بروزرسانی کرد و احتمالا هدف این شرکت از این اقدام، آماده کردن بازیکنان برای تجربه آخرین ساختشون بوده. کاربران می‌تونند بازی رو از تاریخ ۱ آبان ماه (۲۳ اکتبر) از طریق فروشگاه‌هایی مثل اپیک گیمز، Humble Store و برخی خرده‌فروشان دیگه، پیش‌خرید کنند.

کمپانی Rockstar Games در بیانیه ای گفت: "امروز مفتخریم که اعلام کنیم عنوان Red Dead Redemption 2 تو تاریخ پنجم نوامبر همراه با باندل‌های ویژه‌ای که از نهم اکتبر (چهارشنبه، ۱۷ مهر ۱۳۹۸) برای پیش خرید بر روی Rockstar Games Launcher در دسترس قرار خواهند گرفت، به PC قراره بیاد." پی سی گیمرها مثل عرضه قبلی Rockstar Games بر روی PC یعنی عنوان GTA V، اینبار هم نسخه ارتقا یافته جدیدترین ساخته این شرکت رو تجربه قراره بکنند.
ادامه بیانیه Rockstar Games در توضیح ویژگی‌های نسخه PC این به این صورت بود که : "اولین قسمت از سری Red Dead Redemption که بر روی PC عرضه میشه یعنی Red Dead Redemption 2 با هدف افزایش هر چه بیشتر حس غوطه‌وری بازیکنان در دنیاش، با بهبودهای تکنیکی و گرافیکی ویژه‌ای و ماموریت‌های Bounty Hunting جدید به این پلتفرم قراره بیاد." افرادی که از تاریخ نهم تا بیست و دوم اکتبر این بازی رو از طریق Rockstar Games Launcher پیش خرید کنند، از میان عناوین زیر میتونند دو بازی رو به انتخاب خودشون به صورت رایگان دریافت کنند: ‌

• Grand Theft Auto III
• Grand Theft Auto: Vice City
• Grand Theft Auto: San Andreas
• Bully: Scholarship Edition
• L.A. Noire: The Complete Edition
• Max Payne 3: The Complete Edition ‌

Rockstar have finally confirmed that their massively successful open world megaton Red Dead Redemption 2 is coming to PC. The open world western epic will launch on PC in just a little over a month, on November 5.

Minimum Specifications:

Processor: Intel Core i5-2500K / AMD FX-6300
Memory: 8GB
Graphics Card: Nvidia GeForce GTX 770 2GB / AMD Radeon R9 280 3GB
HDD Space: 150GB
Sound Card: DirectX Compatible

Recommended Specifications

Processor: Intel Core i7-4770K / AMD Ryzen 5 1500X
Memory: 12GB
Graphics Card: Nvidia GeForce GTX 1060 6GB / AMD Radeon RX 480 4GB
HDD Space: 150GB
Sound Card: DirectX Compatible

آخرین ویرایش:

arya2121

کاربر سایت
Oct 25, 2014
305
یه کرک نصف و نیمه(لانچر) اومده که داخل منو میره ولی قسمت لودینگ جلوتر نمیره و همینطور میمونه

Attachments

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
5,505
تو امضا هست. فرکانس تغییر دادم ب همون 4 گیگا هرتز

بله بزار صادقانه بهت بگم. تو ی شهری مثل saint denis یا جاهای شلوغ دگ، تا 35 افت داره. اما ب طور میانگین، اگر بالا و پایین رو در نظر بگیری 40 فریم میده میانگین.
سعی میکنم بعدا تنظیمات لو هم بزارم، اما ارزش نداره فک نکنم بیشتر از 20-30 درصد تفاوت داشته باشه.
بین 1080 روی low تا 720 روی low که دیدم
80 درصد تفاوت بود.یعنی روی 1050ti میداد 40 رو 1080
رسید به 720 رو 720
تفاوت مثل اینکه زیاده.نیاز به ویدیو نیست. فقط رو همین saint denis رو 720 روی low چند تا فریم میده.عدد بگی هم ممنون میشم .

SaeedKING

کاربر سایت
May 2, 2015
391
نام
Saeed
بهینه سازی معقولی داره... وانت پراید قرار نیست بشه نیسان
من بشخصه با بهینه سازی بازی مشکلی ندارم ، هنوز هم بازی رو تست نکردم ولی خب کسایی هم بودن که با توجه به سابقه راکستار در پورت GTA V انتظار بیشتری داشتند. توی یوتیوب سرچ کنید n تا ویدیو هست در موردش.
====================
آقا من الان کامنتری DF رو کامل نگاه کردم طرف هر بار که میگفت " Some Setting On Consol's Are Lower Than PC Lowest setttings " فرر میخوردم. :))

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
474
من بشخصه با بهینه سازی بازی مشکلی ندارم ، هنوز هم بازی رو تست نکردم ولی خب کسایی هم بودن که با توجه به سابقه راکستار در پورت GTA V انتظار بیشتری داشتند. توی یوتیوب سرچ کنید n تا ویدیو هست در موردش.
====================
آقا من الان کامنتری DF رو کامل نگاه کردم طرف هر بار که میگفت " Some Setting On Consol's Are Lower Than PC Lowest setttings " فرر میخوردم. :))
اقا جان گرافیک این بازی روی کنسول ها اصلا در حد ps2. بازیت بکن دیگه.!!!!!
بعضی فکر کنم به خاطر این کل کل ها کلا pc میگیرن

• Like
Reactions: Saeed PM and Emad47

SaeedKING

کاربر سایت
May 2, 2015
391
نام
Saeed
دوست عزیز منابعی مثل DF هم بخاطر این کل کل PC خریدن و این تحلیل ها رو انجام میدن؟! این مقایسه ها همه جای دنیا هست و کاملا هم طبیعیه. هیچ ایرادی هم نداره اینجا بهش پرداخته بشه. مطالب و ویدیوهایی هم که گذاشته میشه معتبره. فعلا تا اومدن بازی روی استیم و یا کرک شدن بازی طبیعیه که بیشتر مطالب در مورد این موارد باشه.
======================
تصاویر گیمپلی در حالت ultrawide :x
122354122355122356122357122358122359

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,435
نام
محمد
زمانی که کنسول پلیرها میگفتن pcبازا برن یوتیوب بازیو ببینن و میم و ترول میزاشتن چرا بازیشونو نمیکردن و درگیر کل کل بودن؟
هر کنشی را واکنشی‌ست

Rouly.Nathan

کاربر سایت
May 16, 2016
49
ویدیوی جدید DF
Red Dead Redemption 2 PC: Every Graphics Setting Tested + Xbox One X Comparison
122375

فقط قسمتهای Lower than low و Disabled Features :)):))

خدا به داد نسخه ps4 pro برسه
تازه من پارسال بازیو روی وان ایکس بازی کردم چقدر خوب و عالی بنظر میرسید هنوزم میگم عالیه
ولی خدا این دیجیتال فاندری رو نگه داره چقدر ساده و منطقی توضیح میده که نسخه pc این بازی در high و ultra واسه این نسل نیست و همه اینا دلیل خوبیه برای اون بنچمارکهایی که از کارتها در تنظیمات ultra دیدیم و همونطور که اخر ویدیو DF میگه هی دوستان این مهمه که بالاخره این بازی واسه pc اومده پس بیایید لذت ببریم
پ.ن: حتما ویدیو رو ببینید دوستان

آخرین ویرایش:

ALI_FURY

کاربر سایت
May 23, 2018
255
View attachment 122375

فقط قسمتهای Lower than low و Disabled Features :)):))

خدا به داد نسخه ps4 pro برسه
تازه من پارسال بازیو روی وان ایکس بازی کردم چقدر خوب و عالی بنظر میرسید هنوزم میگم عالیه
ولی خدا این دیجیتال فاندری رو نگه داره چقدر ساده و منطقی توضیح میده که نسخه pc این بازی در high و ultra واسه این نسل نیست و همه اینا دلیل خوبیه برای اون بنچمارکهایی که از کارتها در تنظیمات ultra دیدیم و همونطور که اخر ویدیو DF میگه هی دوستان این مهمه که بالاخره این بازی واسه pc اومده پس بیایید لذت ببریم
پ.ن: حتما ویدیو رو ببینید دوستان
این تنظیمات برای 4K هست؟؟؟؟
طبق همین عکس texture quality و shadow برای one X روی ultra هست :| TAA هم که روی high و ...! الان دقیقا کدوم کارت میان رده میتونه روی این تنظیمات با رزولیشن 4K(یا حتی 1080P) بازی رو اجرا کنه؟

• Like
Reactions: farzad2236

farzad2236

کاربر سایت
Apr 24, 2016
43
این اوپتیمایز بودن پرفونمنس کنسولا نبوغ راکستارو میرسونه .بنظرم اوپتیمایز ترین تنظیمات همون کنسول ستینگیه که دیجیتال فاندری گذاشته.
ویدیو را که میبینین میفهمین مهمترین و تو چشم ترین تنظیمات گرافیکی بافت و سایه هاس تو بازی که توی کنسول هم روی اولترا گذاشتن.
یکسری تنظیمات اونقدری که بار روی سیستم میذاره واقعا تفاوت بصری نداره و دقیقا همون چیزاس که توی کنسول ها واسه فریم بهتر گذاشتن روی کمترین حالت.
بعد مقایسه کنسول 500 دلاری با یک کارت گرافیک 1000 دلاری زکل خنده داره.
ولی واقعا بنظرم همه نسخه ها تو بهترین حالتشه.کنسول ها که نهایت توانشونه.این ویدیو نشون داد با کم کردن تنظیمات غیر ضروری فریم قابل قبولم میشه گرفت روی pc

SaeedKING

کاربر سایت
May 2, 2015
391
نام
Saeed
طبق همین عکس texture quality و shadow برای one X روی ultra هست :| TAA هم که روی high و ...! الان دقیقا کدوم کارت میان رده میتونه روی این تنظیمات با رزولیشن 4K(یا حتی 1080P) بازی رو اجرا کنه؟
کارت 1070 با تنظیمات به مراتب بالاتر از X1X ، در رزولیشن 1080، 60 فریم و در رزولیشن 4K، 30 فریم داره میده.

FableBW

Writer In The Mind
کاربر سایت
Sep 4, 2016
1,290
نام
Sepehr
طبق مقایسه دیجیتال فاندری با تنظیمات گرافیکی نسخه کنسول X1X اعمال شده بر روی بازی و رزولوشن 4K یا 2160p، کارت‌های زیر به شکل میانگین این نرخ فریم رو داشتند:
RTX 2080 Ti = 66 FPS
RTX 2080 Super = 57 FPS
Radeon 7 = 57 FPS
RTX 2070 Super = 50 FPS
RX 5700 XT = 53 FPS
GTX 1080 Ti = 45 FPS
RX 5700 = 47 FPS
RTX 2060 Super = 46 FPS
Vega 64 = 44 FPS
Vega 56 = 41 FPS
RTX 2060 = 40 FPS
GTX 1080 = 34 FPS
GTX 1660 Ti = 33 FPS
RX 590 = 30 FPS
GTX 1070 = 28 FPS
GTX 1660 = 27 FPS
RX 580 = 27 FPS
GTX 1060 6GB = 19 FPS

Rouly.Nathan

کاربر سایت
May 16, 2016
49
اگه ویدیو رو ببینید همون اپشنهایی که گفتی افت پرفرومنس خیلی کمی ایجاد میکنن اگه روی الترا باشن
البته که اگر اکس باکس وان گزینه 1080p هم داشت شاید فریم ریتش دابل هم میشد
اینارو نگفتم که بگم اکس وان اکس قدرتش کمه
خیلی واضحه که گرافیک رو فدای رزولوشن کردند
اما خب شما در پی سی میتونید گرافیک خیلی بهتری بدست بیارید
بالاتر دوستمون گفت و فیلم هم گذاشت با کارت ۹۷۰ اکثر اپشنها روی high و ultra با رزولوشن 1080p پلی داده با فریم ریت ۴۰
(کارت پنج سال پیش)
خلاصه میخوام بگم همه چی دست خودتون هست
گرافیک بهتر یا رزولوشن بالاتر یا فریم ریت بالاتر
بین اینها انتخاب دست خودتونه

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
5,505
و این نکته که کنسولها تا 20 فریم افت داره.
580 همون گرافیک کنسول 28 فریم میده که احتمالا اونم تا نزدیکای 20 تو saint denis میرسه. پس عملا . اگه بخوایم بگیم پورت pc بده،نسخه کنسولی هم بده
حالا این نکته که 4k گرافیکی واقعی است یا upscale بماند.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟