Red Dead Redemption 2 I PC

Tommy Vercetty

Rockstar Games, Inc
Gold User
Nov 18, 2010
3,828
نام
ROULY
RDR2_2020_02_25_22_47_23_517.png

و داغ‌ترین خبر سال 2019، بعد از شایعه‌ها و گزارش‌های فراوان سرانجام شرکت Rockstar Games دقایقی قبل با انتشار بیانیه‌ای سورپرایز کننده عرضه عنوان تحسین شده Red Dead Redemption 2 بر روی پلتفرم PC رو تایید کرد. این بازی زودتر از اونچه که فکرشو میکردیم به این پلتفرم میاد.​

عنوان Red Dead Redemption 2 تو تاریخ پنجم نوامبر 2019 (سه شنبه، ۱۴ آبان ۱۳۹۸) از طریق نرم افزار اختصاصی ROCKSTAR و Epic Games Store برای پلتفرم PC در دسترس قرار میگیره. نسخه Steam این بازی هم یک ماه بعد یعنی تو دسامبر 2019 عرضه میشه. Rockstar اخیرا لانچر اختصاصی خودش بر روی PC رو بروزرسانی کرد و احتمالا هدف این شرکت از این اقدام، آماده کردن بازیکنان برای تجربه آخرین ساختشون بوده. کاربران می‌تونند بازی رو از تاریخ ۱ آبان ماه (۲۳ اکتبر) از طریق فروشگاه‌هایی مثل اپیک گیمز، Humble Store و برخی خرده‌فروشان دیگه، پیش‌خرید کنند.

کمپانی Rockstar Games در بیانیه ای گفت: "امروز مفتخریم که اعلام کنیم عنوان Red Dead Redemption 2 تو تاریخ پنجم نوامبر همراه با باندل‌های ویژه‌ای که از نهم اکتبر (چهارشنبه، ۱۷ مهر ۱۳۹۸) برای پیش خرید بر روی Rockstar Games Launcher در دسترس قرار خواهند گرفت، به PC قراره بیاد." پی سی گیمرها مثل عرضه قبلی Rockstar Games بر روی PC یعنی عنوان GTA V، اینبار هم نسخه ارتقا یافته جدیدترین ساخته این شرکت رو تجربه قراره بکنند.
ادامه بیانیه Rockstar Games در توضیح ویژگی‌های نسخه PC این به این صورت بود که : "اولین قسمت از سری Red Dead Redemption که بر روی PC عرضه میشه یعنی Red Dead Redemption 2 با هدف افزایش هر چه بیشتر حس غوطه‌وری بازیکنان در دنیاش، با بهبودهای تکنیکی و گرافیکی ویژه‌ای و ماموریت‌های Bounty Hunting جدید به این پلتفرم قراره بیاد." افرادی که از تاریخ نهم تا بیست و دوم اکتبر این بازی رو از طریق Rockstar Games Launcher پیش خرید کنند، از میان عناوین زیر میتونند دو بازی رو به انتخاب خودشون به صورت رایگان دریافت کنند: ‌

• Grand Theft Auto III
• Grand Theft Auto: Vice City
• Grand Theft Auto: San Andreas
• Bully: Scholarship Edition
• L.A. Noire: The Complete Edition
• Max Payne 3: The Complete Edition ‌

Rockstar have finally confirmed that their massively successful open world megaton Red Dead Redemption 2 is coming to PC. The open world western epic will launch on PC in just a little over a month, on November 5.

Minimum Specifications:

Processor: Intel Core i5-2500K / AMD FX-6300
Memory: 8GB
Graphics Card: Nvidia GeForce GTX 770 2GB / AMD Radeon R9 280 3GB
HDD Space: 150GB
Sound Card: DirectX Compatible

Recommended Specifications

Processor: Intel Core i7-4770K / AMD Ryzen 5 1500X
Memory: 12GB
Graphics Card: Nvidia GeForce GTX 1060 6GB / AMD Radeon RX 480 4GB
HDD Space: 150GB
Sound Card: DirectX Compatible

آخرین ویرایش:

SaeedKING

کاربر سایت
May 2, 2015
477
نام
Saeed
به نظر من control خیلی گرافیک بهتری از این داره. واقعا کاش کمی بیشتر رو بهینه کردن بازی کار میکردن.
دوست عزیز نظرتون کاملاً محترمه، هر چند مقایسه بازی اوپن ورد و خطی عادلانه نیست اما بنظرم RDR2 در مجموع گرافیک بهتری ارائه میده مخصوصاً از لحاظ هنری. بهینه‌سازی بازی‌ام اگر بهتر از کنترل نباشه قطعاً بدتر نیست.

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
804
نام
محمد امین
بابا اینقد غر نزنید!
بازی یه هفته نیست عرضه شده.
همون GTA V که میگید، برید نسخه خامش رو بیارید بازی کنید بعد اخرین نسخه که اپدیت داره و.. بازی کنید ببینید چقد تو بهینه بودن تفاوت داره و چقد اپشن های اضافه و کمتر شده!
بازی یه هفته است اومده پورت شده، خود لانچر راک استار هنوز تو باقالی هست خب معلومه یک کم طول میکشه.
بازی روی مدیوم با این عکسا که من دیدم حداقل از نسخه PS4 و Ps4 Pro بهتر هست!

raminxxx

کاربر سایت
May 29, 2007
303
نام
Ramin
اون عکسا بیشتر به خاطر تکسچراش که low بود اونجوری توی ذوق میزد وگرنه با تنظیمات medium برای تکسچر میشه تقریبا همون ps4. فوتیجم زیاد دیدم. بازی روی medium تقریبا میشه ps4pro، روی high شبیه onexئه و روی ultra هم بهترین نسخه از بازیه.
مدیوم شبیه نسخه ایکس وان میشه
نسخه سونی کلا ترکیبی از بافت های مدیوم + جزییات محیطی حداقلی pc
من نسخه پلی 4 پرو تست کردم الان هم موفق شدم نسخه pc رو برم

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
7,422
ویدیو هاشو ندیدم از رو عکسایی که این دوستمون تو تاپیک گذاشت میگم
تنظیمات پایینش شبیه اوایل نسل 7 هست حتی نزدیک نیست به نسل هشتم
بنظرم گرافیکش رو بیس PS4 ( بیس اکس باکس که کلا تو دیوار بود برا rdr) یچیزی شبیه High میشه با سی فریم (فوتیج های یوتوب رو ببینی متوجه میشی)
اونایی که بار دوم گذاشتم رو 720 بود نه 1080
اون اولایی بود 1080 رو low و high

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
1,312
اون عکسا بیشتر به خاطر تکسچراش که low بود اونجوری توی ذوق میزد وگرنه با تنظیمات medium برای تکسچر میشه تقریبا همون ps4. فوتیجم زیاد دیدم. بازی روی medium تقریبا میشه ps4pro، روی high شبیه onexئه و روی ultra هم بهترین نسخه از بازیه.

سیستم چند هزار دلاری میتونه رو High شصت فریم بگیره؟

SaeedKING

کاربر سایت
May 2, 2015
477
نام
Saeed
من چمیدونم.:| مگه من سیستم فروشم؟! الآن این تاپیک محل بحث در مورد کیفیت بازیه یا قیمت قطعات؟! سوالتو برید توی تاپیک مربوط به خودش مطرح کنید. جدیداً تاپیکهای BC چرا اینجوری شده!:|

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,503
نام
محمد
مدیوم شبیه نسخه ایکس وان میشه
نسخه سونی کلا ترکیبی از بافت های مدیوم + جزییات محیطی حداقلی pc
من نسخه پلی 4 پرو تست کردم الان هم موفق شدم نسخه pc رو برم
شما فک کنم مث من 1080ti داشتی
با تنظیمات اولترا چقد فریم میگیرید بطور میانگین؟
رزولوشن 1080p

• Like
Reactions: kamyy

raminxxx

کاربر سایت
May 29, 2007
303
نام
Ramin
شما فک کنم مث من 1080ti داشتی
با تنظیمات اولترا چقد فریم میگیرید بطور میانگین؟
رزولوشن 1080p
دقیق بخوایم بگیم اون الترایی که مد نظر pc gamer هاست رو در 2k فقط 2080ti یعنی حدود 1100 دلار gpu میتونه در این بازی ارائه بده!
و high رو در همین رزلوشن 2080 یا 1080ti میتونن ارائه بدن! چون این بازی دقیقا یک بازی میان نسلی یا نسل بعدی باید حساب بشه!
حالا کسی که اطلاعات کافی داشته باشه میدونه سایه های مدیوم تا الترا چنان تفاوت فاحشی نداره اما قدرت پردازشی زیادی مصرف میکنه! خب با دستکاری سایه ها - نور پردازی - حجم نور پردازی - msaa - taa - fxaa - grass shadow - far shadow - grass و کلی آپشن دیگه میتونه به راحتی با همین کارت های ( 700 دلاری ) همون کیفیت الترا رو بگیره بدون اینکه تفاوت قاحشی داشته باشه!
یک زمانی کرایسیس 3 اومد همه کنسول باز ها میگفتن pc فلان و بهمان و... سالها گذشت تا ملت بدونن کرایتک اون سال چی ساخته بود! ( بازی برای آینده و حتی بیس بنچ الان !!! ) این داستان رد دد هم همینه باری بسیار با جزییات است در نسخه pc و به نیازه این جزییات قدرت پردازشی نیاز است.
در میان مقایسه نسخه کنسولی از لحاظ جزییات محیط با کمی تخفیف میشه اونو برابر با low در pc دونست اما تکسچر های بازی با مدیوم pc برابری میکند. بله pc چند هزار دلاری ( 2080 ای حدودا 2000 دلار ) با اقتخار این بازی رو روی high باید 60 فریم بده! بلاخره سطح جزییات به حدی بالارفته درسته که محیط همون محیط نسخه کنسولی 1.7 ترافلاپیی و 4 ترافلاپی است اما به حدی جزییات بهش اضافه شده که کارت های 11 ترافلاپی رو هم خسته کند! ( برای مثال کیفیت آب - فیزیک آب - انعکاس آب- دیپ آف فیلد بسیار بالاتر - سوراخ گلوله های بهتر و با جزییات تر و کلی تفاوت دیگه که در حوصله این بحث نمی گنجد ) در نتیجه این وسط این 7 ترا فلاپ نه از دست رفته و نه بلااستفاده !

در مورد 1080ti
دوست عزیز شما صبر کنید 1 ماه بیشتر تا نسخه استیم بیاد و مشکلاتی از قبیل کات سین ها و کرش ها بر طرف بشه شاید پچ پرفورمنس بهتری هم آمد ( که بنظرم خیلی دیگه بخوان کار کنن 3-4 فریم بهبود رو شاهد باشیم ) نسخه ای که من تست کردم نسخه خود راکستار لانچر متعلق به یکی از دوستانم بود و حدود 20 دقیقه به تنظیمات ( بسیار تا بسیار باز و گسترده است تنظیمات بازی و کمتر بازی با این حد وجود دارد ) و حدود 30-40 دقیقه ای هم خود بازی رو رفتم.
بازی بنچ مارکش چون میخواد پیک گرافیک رو نشون بده!میاد همچیرو بیان میکنه برای مثال آب در بازی 3 تنظیم دارد ( انعکاس و فیزیک ) بیشترین پرفورمنس رو از سیستم میکشه پس شما باید تنظبمات رو مطلبق سیستم خودت انجام بدی ! تعدادی رو در بالا گقتم مابقی رو هم اگر وقت کنم پس از نسخه استیم یک تاپیک جدا میزنم مخصوص راهنمای تصویری تنظیمات این گیم و مقایسه که هر تنظیم چقدر تاتیر داره. به صورت کلی جواب شما بله است میتوانید 60 fps رو با 1080ti خداقل در الترا بگیرید بشرط استفاده صحیح از تنظیمات. خود بنده بین 60-80 در 2کا گرفتم اما در صحنه هایی تا 55 هم افت دارد اما کلیت گیم بالای 60 بود.

آخرین ویرایش:

p.messi

کاربر سایت
Nov 4, 2010
300
نام
Poorya
واااااي بسه توروخداااا
همش به اميد اينكه يكنفر توي اين تاپيك واسه ماهايي كه بازيو نداريم يك چيز جديدو جالب بگه يا عكسي بزاره، ميام هي چك ميكنم.
شروع كردين به صحبت درباره گرافيك
اخه نميبينيد چندبار گفتند موضوعات گرافيكي و مشكلات بازي يك تاپيك ديگه داره؟
بابا تمومش كنيد، جون هركي دوست داريد
يكم از بازي بگين
٤تا عكس با فوتو مد بزارين
هركي ندونه فك ميكنه بازيو اجرا كردين ديدين fps كم ميده ديگه ادامه ندادين!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

kiaan

کاربر سایت
Sep 3, 2010
380
نام
kian
من واقعا متوجه نمیشم چند فریم بالا یا پایین چه تفاوتی تو لذت بردن بازی میشه ؟ بله اگر اونقدر شدید باشه که تجربه بازی رو مختل کنه درسته. ولی این بحث ها که مثلا به جای پنجاه فریم چهل و پنج فریم میده و از این دست صحبت ها فقط وقت تلف کردنه. برید بازی کنید حالا کمی بالا یا پایین لذت ببرید همین.

Saber

F.A.M.I.L.Y
ناظم انجمن
Jun 16, 2009
3,798
نام
صابر
دوستان عزیز برای آخرین بار تذکر میدم ! هیچ بحثی در مورد سیستم و هزینه ی سیستم در این تاپیک ابدا دیگه ادامه ندید !
هر صحبتی در این مورد دارید در تاپیک مشکلات مطرح کنید ! چند صفحه آخر همش در مورد چیزای بی ربط بحث شده !

در تاپیک فقط و فقط در مورد بازی صحبت کنید
ممنون از دوستان

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,009
نام
سام
من عاشقه جزییات بازی بودم،مثلا وقتی تو یه شهری کارای خلاف یا دعوا یا تیر اندازی میکردی بعد چند روز که به اون شهر برمیگشتی با دیالوگای جالبی مثله ` هی داداش ما اینجا دنباله دردسر نیستیم` یا ` اینجا دنباله چی میگردی برو پی کارت لطفا!` رو برو میشی .رو وان ایکس که پارسال چهار ماه بازیش کردم اخر تموم نشد کامل بازی! قسمت بشه رو پی سی تمومش کنم

Safety & Peace

May I stand unshaken Amid, amidst a crashing world
کاربر فعال
Sep 4, 2011
12,848
نام
تونی آلمِیدا
@LiFE iS 5TrAnG3
احمد میگفتی چرا راکستار نسخه PC رو همراه کنسول نمیده؟:D یکی از دلایلش همینه. راکستار هرچقدر هم گنده باشه تو وسعت و کیفیت و جزئیات بی نظیر توی بازی هاش، تو نسخه های PC بازی هاش شدیدا آبش قطعه. این نسخه رو باید میدادن Qloc تا مثل عسل اجرا بشه:D

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
1,312
یعنی چی راجع به گرافیک بازی صحبت نکنیم؟
پس چی؟ بازی ای که یکسال پیش اومده راجب داستانش حرف بزنیم؟ :))
خب معلومه مهم ترین چیز گرافیکه برا این ریلیز
در اولویت بعد هم کنترل هاش

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟