Red Dead Redemption 2 I PC

ROULY

Inside The R★
Gold User
Nov 18, 2010
3,048
نام
Ruhollah
RDR2_2020_02_25_22_47_23_517.png

و داغ‌ترین خبر سال 2019، بعد از شایعه‌ها و گزارش‌های فراوان سرانجام شرکت Rockstar Games دقایقی قبل با انتشار بیانیه‌ای سورپرایز کننده عرضه عنوان تحسین شده Red Dead Redemption 2 بر روی پلتفرم PC رو تایید کرد. این بازی زودتر از اونچه که فکرشو میکردیم به این پلتفرم میاد.​

عنوان Red Dead Redemption 2 تو تاریخ پنجم نوامبر 2019 (سه شنبه، ۱۴ آبان ۱۳۹۸) از طریق نرم افزار اختصاصی ROCKSTAR و Epic Games Store برای پلتفرم PC در دسترس قرار میگیره. نسخه Steam این بازی هم یک ماه بعد یعنی تو دسامبر 2019 عرضه میشه. Rockstar اخیرا لانچر اختصاصی خودش بر روی PC رو بروزرسانی کرد و احتمالا هدف این شرکت از این اقدام، آماده کردن بازیکنان برای تجربه آخرین ساختشون بوده. کاربران می‌تونند بازی رو از تاریخ ۱ آبان ماه (۲۳ اکتبر) از طریق فروشگاه‌هایی مثل اپیک گیمز، Humble Store و برخی خرده‌فروشان دیگه، پیش‌خرید کنند.

کمپانی Rockstar Games در بیانیه ای گفت: "امروز مفتخریم که اعلام کنیم عنوان Red Dead Redemption 2 تو تاریخ پنجم نوامبر همراه با باندل‌های ویژه‌ای که از نهم اکتبر (چهارشنبه، ۱۷ مهر ۱۳۹۸) برای پیش خرید بر روی Rockstar Games Launcher در دسترس قرار خواهند گرفت، به PC قراره بیاد." پی سی گیمرها مثل عرضه قبلی Rockstar Games بر روی PC یعنی عنوان GTA V، اینبار هم نسخه ارتقا یافته جدیدترین ساخته این شرکت رو تجربه قراره بکنند.
ادامه بیانیه Rockstar Games در توضیح ویژگی‌های نسخه PC این به این صورت بود که : "اولین قسمت از سری Red Dead Redemption که بر روی PC عرضه میشه یعنی Red Dead Redemption 2 با هدف افزایش هر چه بیشتر حس غوطه‌وری بازیکنان در دنیاش، با بهبودهای تکنیکی و گرافیکی ویژه‌ای و ماموریت‌های Bounty Hunting جدید به این پلتفرم قراره بیاد." افرادی که از تاریخ نهم تا بیست و دوم اکتبر این بازی رو از طریق Rockstar Games Launcher پیش خرید کنند، از میان عناوین زیر میتونند دو بازی رو به انتخاب خودشون به صورت رایگان دریافت کنند: ‌

• Grand Theft Auto III
• Grand Theft Auto: Vice City
• Grand Theft Auto: San Andreas
• Bully: Scholarship Edition
• L.A. Noire: The Complete Edition
• Max Payne 3: The Complete Edition ‌

Rockstar have finally confirmed that their massively successful open world megaton Red Dead Redemption 2 is coming to PC. The open world western epic will launch on PC in just a little over a month, on November 5.

Minimum Specifications:

Processor: Intel Core i5-2500K / AMD FX-6300
Memory: 8GB
Graphics Card: Nvidia GeForce GTX 770 2GB / AMD Radeon R9 280 3GB
HDD Space: 150GB
Sound Card: DirectX Compatible

Recommended Specifications

Processor: Intel Core i7-4770K / AMD Ryzen 5 1500X
Memory: 12GB
Graphics Card: Nvidia GeForce GTX 1060 6GB / AMD Radeon RX 480 4GB
HDD Space: 150GB
Sound Card: DirectX Compatible

آخرین ویرایش:

SaeedKING

کاربر سایت
May 2, 2015
391
نام
Saeed
همون gta v هم که خدای بهینه‌سازی بود چندتا گزینه مثل grass quality و shadow distance و high resolution shadows و AA درجات بالا داشت که با اون‌ها وضعیت بنچمارک اگر بدتر از این نباشه بهترم نیست! در اصل بازی روی تنظیمات MEDIUM نسل هشتیه، روی تنظیمات HIGH کاملاً نسل نهمیه و چیزیه که شاید نسل بعدم توی این مقیاس نبینیم مگر بازی بعدی خود راکستار! بجای این نمودارهای متناقض هم ویدئو بنچمارک توی یوتیوب ببینید خیلی بهتره. پست قبلیم یه نمونه گذاشتم‌. چیزی که مشخصه اینه که فعلا با همین وضعیت، کارت ۱۰۷۰ روی تنظیمات HIGH برای گزینه‌های اصلی مثل تکسچر و سایه‌های نزدیک و تنظیمات متوسط برا بقیه گزینه‌ها (که اتفاقاً بازی باهاشون زیبایی خیره کننده‌ای هم داره) برای ۶۰ فریم کافی بنظر میرسه. هر چند احتمالا وضعیت بازی با آپدیت بهتر هم میشه.

• Like
Reactions: kamyy

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
803
نام
تهمورث
بنچ guru3d روی dx12 هست ولی Gamers Nexus روی vulkan علت تفاوتشون هم همینه
به نظر میاد حداقل کارتهای سری 1000 nvidia روی dx12 عملکرد خوبی ندارند وقبلا هم دیده بودیم مثل RE2 که روی dx11 خیلی بهتر عمل میکرد
تو همین بنچ Gamers Nexus کارت 1080ti روی dx12 هم تست کرده که نسبت به vulkan بیش از 10 درصد فریم کمتر میده
تو ویدیو هم به این موضوع اشاره میکنه
بله الان چک کردم همینه که شما میگی.

@rahyarpaul
البته رو همون حرف اولم هستم که guru3d همچنان amd فنه.چون موجوده:D:D

اوکی عزیز ! Guru3d کاملا AMD فن هستش و حق با شماست !!! 6 تا پست زدی تو این تاپیک 7 تاش تهش به این نتیجه رسیدین که AMD فن عه :D بکش بیرون

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
1,855
نام
متوئیدی
انویدیا معمولا برای اینجور بازی ها که آپشن گرافیکی پیچیده زیاد دارن یه پست راهنمای جامع میزنه که مو رو از ماست میکشه بیرون یعنی تا فیهی خالدون تنظیمات بازی رو بررسی میکنه دونه دونه. منتظر اون هم باشید من خودم کارت AMD دارم ولی این بررسی ها انویدیا خیلی کمکم میکنه تو بهبود کیفیت تصویر و فریم گیری.
برای من که 60 فریم مهم نیست من بتونم با تنظیمات بالا رو فول اچ دی حدود 40 تا 45 فریم بگیرم کافیه. برای بازی های سوم شخص 45 فریم و کیفیت تصویر بالا یه تجربه دلچسب ارائه میده.

Saber

F.A.M.I.L.Y
ناظم انجمن
Jun 16, 2009
3,737
نام
صابر
دوستان عزیز خواهشا بحث های مشکلات بازی و از قبیل این چیزا رو در تاپیک مشکلات ادامه بدید ! الان دقیقا دارید توی 3 تاپیک بحث مشکلات بازی رو مطرح میکنید !
یک جا متمرکز بشید که کسی گیج و ابهامی براش به وجود نیاد !
ممنون
مشکلات Red Dead Redemption 2 (نصب ، مشکلات گرافیکی و...)

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
5,505
بنچمارک آخر رو گذاشتم . اون ور که بحث نشه،فقط گیج میکنه. تو آخری تفاوت خیلی خاصی بین ولکان و دایرکت 12 نبود.یه میانگینی بود از دو تای قبل
بقیه رو هم میتونید اینجا ببینید
Red Dead Redemption 2 тест GPU/CPU | Action / FPS / TPS | Тест GPU
فقط تو بنچمارکهای cpu اونایی که بالای 60 هستند رو چک نمیکنند.
دوستان عزیز خواهشا بحث های مشکلات بازی و از قبیل این چیزا رو در تاپیک مشکلات ادامه بدید ! الان دقیقا دارید توی 3 تاپیک بحث مشکلات بازی رو مطرح میکنید !
یک جا متمرکز بشید که کسی گیج و ابهامی براش به وجود نیاد !
ممنون
مشکلات Red Dead Redemption 2 (نصب ، مشکلات گرافیکی و...)
خیلی قدرنشناشی :D، نگاه کن.تو تاپیک cs.rin.ru
CS.RIN.RU - Steam Underground Community • View topic - Red Dead Redemption 2 [NOT CRACKED]
تا حالا یه بار قفل شده ،کلی پاک شده.بازم کلی اسپم دارن. اینجا حداقل ما در مورد بنچمارک صحبت میکنیم
ناظمای انجمنمون هم تنشون خورده به مسئولان ما.
کی یکیشون میگه سه وعده غذا نباید بخورند ،یه وعده کافی بده.

آخرین ویرایش:

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
1,436
نام
سبحان
بنچمارک آخر رو گذاشتم . اون ور که بحث نشه،فقط گیج میکنه. تو آخری تفاوت خیلی خاصی بین ولکان و دایرکت 12 نبود.یه میانگینی بود از دو تای قبل
من دیشب مقایسه کردم.تنظیمات مدیوم بازی روی اکثر گزینه ها و چن موردی های و الترا بود با تمام الترا شاید ۱۰ درصد فرق میکرد از نظر گرافیک ولی قشنگ ۳۰ فریمی میومد پایین و من ترجیح دادم روی همون مدیوم بازی کنم
البته ممکنه آپدیت بدن و بهینه سازی بهتر شه
در کل بازی از اونایی هست که باید چند بار تمومش کرد
آنلاینش رو تجربه نکردم ولی انگار زیاد ازش تعریف نمیکنن
کسی میدونه چطوریه؟

iCe m@n

کاربر سایت
Jun 14, 2010
790
من دیشب مقایسه کردم.تنظیمات مدیوم بازی روی اکثر گزینه ها و چن موردی های و الترا بود با تمام الترا شاید ۱۰ درصد فرق میکرد از نظر گرافیک ولی قشنگ ۳۰ فریمی میومد پایین و من ترجیح دادم روی همون مدیوم بازی کنم
کسی میدونه چطوریه؟
سلام عزیز شما با این سیستمت روی همین Medium چند فریم میگیری؟
روی Ultra چند فریم ؟

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
5,505
کسی میدونه چطوریه؟
تو gta تغییرات از low تا high خیلی زیاد بود به اولتراش کاری ندارم.
اگر مثل gta میکرد رو کامپیوترهای بیشتری اجرا میشد ولی الان بعید میدونم با این بنچها کمتر از 760 بخوبی بتونه اجراش کنه رو amd هم 460 میخواد.
gta رو ،رو 240 اجراش دادم با فریم 30.رو 720. تنظیم ات هم بعضیاش تا مدیوم بود.
البته این سایه چمن و اینا برا کسانی که میخوان فوتومود استفاده کنن و بعدا با عکساش ،عکس دسکتاپ و اینا بسازن،نیازه. ولی تو بازی خیلی تفاوتی حس نمیشه.

• Like
Reactions: Sobhan_23

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
602
تو اين سن و سال هم اين فوتوها تحريك مي كنه ادم رو يه سيستم خفن بگيرم :D
البته الان با اين وضع رددد ٢ رو ٢٠٨٠ چشم ترسيده شدم
چون واقعا مي خوام همه بازيها رو رو اولترا بازي كنم
اميدوارم مشكل از خود بازي باشه ...

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
9,334
نام
Majid
فک کنم یکم کم کاری کردن تو آپشنای بازی، حالا اینا کیفیت عکسا پایینه نمیشه کامل قضاوت کرد ولی تفاوت خیلی کمه واقعا.
اونم فقط تو یک سری چیزای مشخص مثل تعداد آبجکتا یا سایه ها و AA هست، وگرنه شیدرا انگار اصلا هیچ تفاوتی نداره، Draw Distance ـم که اصلا هیچ فرقی نیست انگار توش.
فک کنم تازه رو Low مثل گرافیک کنسول میشه :D

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
5,505
تو اين سن و سال هم اين فوتوها تحريك مي كنه ادم رو يه سيستم خفن بگيرم :D
البته الان با اين وضع رددد ٢ رو ٢٠٨٠ چشم ترسيده شدم
چون واقعا مي خوام همه بازيها رو رو اولترا بازي كنم
اميدوارم مشكل از خود بازي باشه ...
اون پولش بیشتر تحریک نمیکنه.
این تحریک خوب نیست.صدا و سیما میاد سانسورت میکنه
فک کنم یکم کم کاری کردن تو آپشنای بازی، حالا اینا کیفیت عکسا پایینه نمیشه کامل قضاوت کرد ولی تفاوت خیلی کمه واقعا.
اونم فقط تو یک سری چیزای مشخص مثل تعداد آبجکتا یا سایه ها و AA هست، وگرنه شیدرا انگار اصلا هیچ تفاوتی نداره، Draw Distance ـم که اصلا هیچ فرقی نیست انگار توش.
فک کنم تازه رو Low مثل گرافیک کنسول میشه :D
یه چند تا دیگه. شرایط نگفته ولی مثل اینکه 720 low با 4k ultra هست
2019-11-06_18-51-28.jpg2019-11-06_18-51-50.jpg2019-11-06_18-52-15.jpg2019-11-06_18-52-35.jpg2019-11-06_18-53-37.jpg2019-11-06_18-53-57.jpg2019-11-06_18-54-11.jpg2019-11-06_18-54-28.jpg

اینها تفاوتها بیشتر مشهوده. ولی برا 720 هم گرافیک معقولی داره. چون ultra 1080 رو 460 فریم بدکی نمیداد. شاید بشه رو 720p ، با یه r7 260 هم 30 فریمو گرفت.
در قیاس با بازیهای اودیسهواقعا خرابکاری نکرده. تو یونان تا 20 فریم هم گرفتم.اونم خیلیاشو رو مدیوم بستم..و فریم متوسط 50 میگرفتم. الانم فکر میکنم متوسط 60 رو با این بگیرم. گرافیکش هم بیشتر از اودیسه نباشه ،کمترم نیست.
من دارم از راک استار دفاع میکنم،باورم نمیشه.
چون اگه رخ داده باشه 4 تا کنسول 60 درصد 40 درصد رو pc
الان انتظار 15 میلیون فروش داره رو pc.
راک استار :-q:Laughing:
متوجه منظورت نشدم:-"
کلا تلویزیون ایران نمیبینی.
هر چیز که باعث تح..ک شود حذف میشود.
مثل رو گوش بازیگر زن چسب میزنن چون تحریک میکنه و ...
الان دارم میگم اگه کارت گرافیک تح..کت کنه اونم حذف میکنن فردا تو برنامه هاشون.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: majidred2011

arya2121

کاربر سایت
Oct 25, 2014
305
I was looking on GTA V's steam thread and they linked a No_GTAVLauncher app.. it launched RDR2 FOR ME !!!!!!!!

https://steamcommunity.com/app/271590/d ... 919847161/

just need to rename rdr2.exe to GTA5.exe
------------
مثل اینکه با تغییر نام فایل dr2.exe به GTA5.exe و با استفاده از لانچر GTA بازی لانچ میشه و بعد بسته میشه
شاید از این طریق کسی بتونه بازی رو Bypass کنه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟