Red Dead Redemption 2 I PC

ROULY

Inside The R★
Gold User
Nov 18, 2010
3,048
نام
Ruhollah
RDR2_2020_02_25_22_47_23_517.png

و داغ‌ترین خبر سال 2019، بعد از شایعه‌ها و گزارش‌های فراوان سرانجام شرکت Rockstar Games دقایقی قبل با انتشار بیانیه‌ای سورپرایز کننده عرضه عنوان تحسین شده Red Dead Redemption 2 بر روی پلتفرم PC رو تایید کرد. این بازی زودتر از اونچه که فکرشو میکردیم به این پلتفرم میاد.​

عنوان Red Dead Redemption 2 تو تاریخ پنجم نوامبر 2019 (سه شنبه، ۱۴ آبان ۱۳۹۸) از طریق نرم افزار اختصاصی ROCKSTAR و Epic Games Store برای پلتفرم PC در دسترس قرار میگیره. نسخه Steam این بازی هم یک ماه بعد یعنی تو دسامبر 2019 عرضه میشه. Rockstar اخیرا لانچر اختصاصی خودش بر روی PC رو بروزرسانی کرد و احتمالا هدف این شرکت از این اقدام، آماده کردن بازیکنان برای تجربه آخرین ساختشون بوده. کاربران می‌تونند بازی رو از تاریخ ۱ آبان ماه (۲۳ اکتبر) از طریق فروشگاه‌هایی مثل اپیک گیمز، Humble Store و برخی خرده‌فروشان دیگه، پیش‌خرید کنند.

کمپانی Rockstar Games در بیانیه ای گفت: "امروز مفتخریم که اعلام کنیم عنوان Red Dead Redemption 2 تو تاریخ پنجم نوامبر همراه با باندل‌های ویژه‌ای که از نهم اکتبر (چهارشنبه، ۱۷ مهر ۱۳۹۸) برای پیش خرید بر روی Rockstar Games Launcher در دسترس قرار خواهند گرفت، به PC قراره بیاد." پی سی گیمرها مثل عرضه قبلی Rockstar Games بر روی PC یعنی عنوان GTA V، اینبار هم نسخه ارتقا یافته جدیدترین ساخته این شرکت رو تجربه قراره بکنند.
ادامه بیانیه Rockstar Games در توضیح ویژگی‌های نسخه PC این به این صورت بود که : "اولین قسمت از سری Red Dead Redemption که بر روی PC عرضه میشه یعنی Red Dead Redemption 2 با هدف افزایش هر چه بیشتر حس غوطه‌وری بازیکنان در دنیاش، با بهبودهای تکنیکی و گرافیکی ویژه‌ای و ماموریت‌های Bounty Hunting جدید به این پلتفرم قراره بیاد." افرادی که از تاریخ نهم تا بیست و دوم اکتبر این بازی رو از طریق Rockstar Games Launcher پیش خرید کنند، از میان عناوین زیر میتونند دو بازی رو به انتخاب خودشون به صورت رایگان دریافت کنند: ‌

• Grand Theft Auto III
• Grand Theft Auto: Vice City
• Grand Theft Auto: San Andreas
• Bully: Scholarship Edition
• L.A. Noire: The Complete Edition
• Max Payne 3: The Complete Edition ‌

Rockstar have finally confirmed that their massively successful open world megaton Red Dead Redemption 2 is coming to PC. The open world western epic will launch on PC in just a little over a month, on November 5.

Minimum Specifications:

Processor: Intel Core i5-2500K / AMD FX-6300
Memory: 8GB
Graphics Card: Nvidia GeForce GTX 770 2GB / AMD Radeon R9 280 3GB
HDD Space: 150GB
Sound Card: DirectX Compatible

Recommended Specifications

Processor: Intel Core i7-4770K / AMD Ryzen 5 1500X
Memory: 12GB
Graphics Card: Nvidia GeForce GTX 1060 6GB / AMD Radeon RX 480 4GB
HDD Space: 150GB
Sound Card: DirectX Compatible

آخرین ویرایش:

Rouly.Nathan

کاربر سایت
May 16, 2016
49
رو چه رزولوشنی 39 میگیری .
با چه گرافیکی.
مثل اینکه یه ریست فکتوری به عقب زده راک استار.
هر چی از gta v تعریف کردیم. رو این دیگه ول کرده.
البته میگن ولکان بهتر جواب میده تا 12

بنچمارک رو 1080ti
View attachment 121732

Rouly.Nathan

کاربر سایت
May 16, 2016
49
آقا این تنظیمات اولترا کلا یه چیز عجیب غریبی هست
زیاد حساس نشید
تو دراو دیستنس بینهایت داره سایه رندر میشه که اصلا پیدا نیست مگر ذره بین بذاری
بررسی کردند تنظیمات مدیوم برابر با وان ایکس هست
حالا شما اولترا نذارید high تنظیم کنید
تا راکستار قراره پچ بهینه سازی بده شاید بهتر بشه

SaeedKING

کاربر سایت
May 2, 2015
391
نام
Saeed
آقا این تنظیمات اولترا کلا یه چیز عجیب غریبی هست
زیاد حساس نشید
تو دراو دیستنس بینهایت داره سایه رندر میشه که اصلا پیدا نیست مگر ذره بین بذاری
بررسی کردند تنظیمات مدیوم برابر با وان ایکس هست
حالا شما اولترا نذارید high تنظیم کنید
تا راکستار قراره پچ بهینه سازی بده شاید بهتر بشه
تایید میشه. روی تنظیمات high-medium (تنظیمات بالاتر از کنسول) بازی با GTX1070 راحت 60 فریمو میده.
تمرکز استفاده از منابع هم در تنظیمات بالاتر از high روی drawdistance هاست.
اینم ویدیوی بنچمارک 1070:

آخرین ویرایش:

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
2,087
نام
بنیامین
فردا کرک می شه ؟ اتصال دائم به اینترنت ؟

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
9,334
نام
Majid
اینجا فرق AMD با NVIDIA مشخص میشه،rx570 نصف قیمت 1070 نیست ولی مثل همون تویه این بازی عمل کرده
اینجا بنظرم بحث خوب بودن AMD نیست اصلا :D تجربه دوستانو نمیدونم اما طبق بنچمارک انگار رو انویدیا خراب کردن یک جورایی.
اولین بازیی که میبینم Rx580 از 1070 بهتر عمل کرده تو فول اچ دی :D منطقی نیست اصلا چون از نظر قدرت تقریبا با 1060 برابری میکنه اما 1060 حدود 10 فریم کمتر داره میده :|

LiFE iS 5TrAnG3

⏎千ㄖ尺 乇ᐯ乇尺
ناظم انجمن
Feb 22, 2011
14,614
نام
∂αнмα
خاک تو سر انویدیا یعنی خیر سرش با این کارت گرافیکا تبلیغ شده خاک .....

• Like
Reactions: IMANOKA

arya2121

کاربر سایت
Oct 25, 2014
305
من این دیتا بک آپ رو دانلود کردم و منتظرم کرک بشه،ولی مثل اینکه لانچر فایلها رو Decrypt میکنه دفعه اول،الان دوباره باید نسخه full unlocked دانلود کنم یا همون میشه؟
خودم جواب رو پیدا کردم<(رفته تو پاچم :) )
باید نسخه Full unlocked رو صبر میکردم بیاد بعد دانلود میکردم این نسخه ای که من دانلود کردم Encrypt شده اس!
اینجا بنظرم بحث خوب بودن AMD نیست اصلا :D تجربه دوستانو نمیدونم اما طبق بنچمارک انگار رو انویدیا خراب کردن یک جورایی.
اولین بازیی که میبینم Rx580 از 1070 بهتر عمل کرده تو فول اچ دی :D منطقی نیست اصلا چون از نظر قدرت تقریبا با 1060 برابری میکنه اما 1060 حدود 10 فریم کمتر داره میده :|
دوستان میگن Guru3d با انویدیا لجه! خراب کردنی در کار نیست
تویه این بازی گرافیکهای AMD فریم بهتری نسبت به رقیبشون از Nvidia میگیرن

پ.ن:تیلور خوبه ؟!:))
یاد نسخه GTA V افتادم اونجا هم دیتا رو دانلود کرده بودم و منتظر کرک بودم...4سال گذشت...
میگفتم بیا دیتا رو نصف من دانلود کنم نصف شما:)):))

آخرین ویرایش:

SaeedKING

کاربر سایت
May 2, 2015
391
نام
Saeed
صبر کنید ویدیو و بنچمارک‌های دقیق و بیشتری بیاد. یکم زوده برای مقایسه عملکرد nvidia و amd.

• Like
Reactions: rahyarpaul

LiFE iS 5TrAnG3

⏎千ㄖ尺 乇ᐯ乇尺
ناظم انجمن
Feb 22, 2011
14,614
نام
∂αнмα

بهینه سازی بازی افتضاحه با GTX 1050 ti رو LOW به زور 30 فریم میگیری بعد یک سال عجب پورتی راکستار تحویل داد LOL

آخرین ویرایش:

iCe m@n

کاربر سایت
Jun 14, 2010
790
بهینه سازی بازی افتضاحه با GTX 1050 ti رو LOW به زور 30 فریم میگیری بعد یک سال عجب پورتی راکستار تحویل داد LOL
تمام تنظیمات Low? با چه رزولوشنی؟
چند گیگ رم؟
CPU چی هست ؟

اینجوری باشه که فاجعه هست با یه گرافیک 4 گیگ روی Low بشه 30 فریم اجرا کنه

mehrdad486

کاربر سایت
Oct 8, 2009
366
نام
mehrdad

کلا راک استار یک نسل در میون باید ضد حال بزنه به طرفدارای بازی هاش ... سر GTA IV یادم نمیره چقدر داستان و مشکلات کشیدیم تا بشه درست اجراش کرد . امیدوارم با پچ حل بشه مشکلاتش چون واقعا حیف این بازیه که به این مشکلات دچار باشه ...

• Like
Reactions: kamyy

LiFE iS 5TrAnG3

⏎千ㄖ尺 乇ᐯ乇尺
ناظم انجمن
Feb 22, 2011
14,614
نام
∂αнмα
البته یـ چیز رو متوجه شدم Prologue بازی به شدت سنگینه بعد که میری تو محیط OW وضعیت فریم ریت خیلی بهتر میشه ولی قید تنظیمات High رو باید بزنی Medium و Low ....

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟