Red Dead Redemption 2 I PC

ROULY

Inside The R★
Gold User
Nov 18, 2010
3,048
نام
Ruhollah
RDR2_2020_02_25_22_47_23_517.png

و داغ‌ترین خبر سال 2019، بعد از شایعه‌ها و گزارش‌های فراوان سرانجام شرکت Rockstar Games دقایقی قبل با انتشار بیانیه‌ای سورپرایز کننده عرضه عنوان تحسین شده Red Dead Redemption 2 بر روی پلتفرم PC رو تایید کرد. این بازی زودتر از اونچه که فکرشو میکردیم به این پلتفرم میاد.​

عنوان Red Dead Redemption 2 تو تاریخ پنجم نوامبر 2019 (سه شنبه، ۱۴ آبان ۱۳۹۸) از طریق نرم افزار اختصاصی ROCKSTAR و Epic Games Store برای پلتفرم PC در دسترس قرار میگیره. نسخه Steam این بازی هم یک ماه بعد یعنی تو دسامبر 2019 عرضه میشه. Rockstar اخیرا لانچر اختصاصی خودش بر روی PC رو بروزرسانی کرد و احتمالا هدف این شرکت از این اقدام، آماده کردن بازیکنان برای تجربه آخرین ساختشون بوده. کاربران می‌تونند بازی رو از تاریخ ۱ آبان ماه (۲۳ اکتبر) از طریق فروشگاه‌هایی مثل اپیک گیمز، Humble Store و برخی خرده‌فروشان دیگه، پیش‌خرید کنند.

کمپانی Rockstar Games در بیانیه ای گفت: "امروز مفتخریم که اعلام کنیم عنوان Red Dead Redemption 2 تو تاریخ پنجم نوامبر همراه با باندل‌های ویژه‌ای که از نهم اکتبر (چهارشنبه، ۱۷ مهر ۱۳۹۸) برای پیش خرید بر روی Rockstar Games Launcher در دسترس قرار خواهند گرفت، به PC قراره بیاد." پی سی گیمرها مثل عرضه قبلی Rockstar Games بر روی PC یعنی عنوان GTA V، اینبار هم نسخه ارتقا یافته جدیدترین ساخته این شرکت رو تجربه قراره بکنند.
ادامه بیانیه Rockstar Games در توضیح ویژگی‌های نسخه PC این به این صورت بود که : "اولین قسمت از سری Red Dead Redemption که بر روی PC عرضه میشه یعنی Red Dead Redemption 2 با هدف افزایش هر چه بیشتر حس غوطه‌وری بازیکنان در دنیاش، با بهبودهای تکنیکی و گرافیکی ویژه‌ای و ماموریت‌های Bounty Hunting جدید به این پلتفرم قراره بیاد." افرادی که از تاریخ نهم تا بیست و دوم اکتبر این بازی رو از طریق Rockstar Games Launcher پیش خرید کنند، از میان عناوین زیر میتونند دو بازی رو به انتخاب خودشون به صورت رایگان دریافت کنند: ‌

• Grand Theft Auto III
• Grand Theft Auto: Vice City
• Grand Theft Auto: San Andreas
• Bully: Scholarship Edition
• L.A. Noire: The Complete Edition
• Max Payne 3: The Complete Edition ‌

Rockstar have finally confirmed that their massively successful open world megaton Red Dead Redemption 2 is coming to PC. The open world western epic will launch on PC in just a little over a month, on November 5.

Minimum Specifications:

Processor: Intel Core i5-2500K / AMD FX-6300
Memory: 8GB
Graphics Card: Nvidia GeForce GTX 770 2GB / AMD Radeon R9 280 3GB
HDD Space: 150GB
Sound Card: DirectX Compatible

Recommended Specifications

Processor: Intel Core i7-4770K / AMD Ryzen 5 1500X
Memory: 12GB
Graphics Card: Nvidia GeForce GTX 1060 6GB / AMD Radeon RX 480 4GB
HDD Space: 150GB
Sound Card: DirectX Compatible

آخرین ویرایش:

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
1,436
نام
سبحان
سلام خدمت دوستان عزیز
آقا من بازی خریداری کردم سه روز هم درگیر این \ریلود هستم از چند تا سایت 110 گیگ دو بار دانلود کردم
ولی این راک استار لانچر شناسایی نمی کنه
ممنون میشم کمکم کنید
اصلا راهی داره یا باید بشینم با خودش بگیرم :((((
بزن بازی از لانچر راکستار دانلود بشه یه ۱۰۰ مگی بعدش پوس کن برنامه رو ببند کامل.بعدش فایل دانلود شده رو بریز و برنامه رو باز کن میبینی نوشته preloaded ولی ممکنه دانلود رو ادامه بده که کنسل کن.بعدش توی تنظیمات فایلای بازی رو وریفای کن حتما

• Like
Reactions: kamyy

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
657
نام
محمد امین
اقایون به نظرتون مام بزاریم بازیو بگیریم! کرک بشه همین نسخه میشه یا وایسیم کرک شه بعد بگیریم؟
110 گیگه به هر حال!

• Like

miladdej

کاربر سایت
Aug 27, 2013
286
درایور کارت گرافیک انویدیا مخصوص بازی منتشر شده، این عکس هم همراه باهاش دادن:
red-dead-redemption-nvidia-geforce-recommended-graphics-cards.png
و گفتن با بنچمارک بازی تست شده و این نتایج گرفتن، هر چند به نظرم خیلی هم جدی نمیخواد بگیرید، انویدیاست به هر حال:|

LiFE iS 5TrAnG3

⏎千ㄖ尺 乇ᐯ乇尺
ناظم انجمن
Feb 22, 2011
14,614
نام
∂αнмα
درایور کارت گرافیک انویدیا مخصوص بازی منتشر شده، این عکس هم همراه باهاش دادن:
و گفتن با بنچمارک بازی تست شده و این نتایج گرفتن، هر چند به نظرم خیلی هم جدی نمیخواد بگیرید، انویدیاست به هر حال:|
لینک صفحش رو میدی بیزحمت ؟

• Like

LiFE iS 5TrAnG3

⏎千ㄖ尺 乇ᐯ乇尺
ناظم انجمن
Feb 22, 2011
14,614
نام
∂αнмα

WTF?

Certified Serpiente
Gold User
Mar 27, 2015
791
نام
محمد
به قول داستایوسفکی در کتاب «بیچارگان»:

- به خدا گفتم که تمام گناهانم را ببخش و این آرزویم را برآورده کن:D

فردا صبح از خواب پاشم، خبر کرک شدنش رو در تاپیک های بغلی بخونم، ظهر از سرکار برگردم، دانلودش کنم، بازی اجرا شه. پیازم میخورم کنارش:D

miladdej

کاربر سایت
Aug 27, 2013
286
بنچمارک MW ـشون رو دیدم با بنجمارک های موجود تقریبا یکی بود اینم احتمالا به همین صورته اینجا فک کنم تمام تنظمیات اصافه رو هم فعال کردن با کمی ور رفتن فک کنم راحت با 1060 60 فریم رو ثابت بده ....
منم امیدوارم، البته چند تا نکته هست در مورد این نتایجی که ارائه دادن که توی مقاله مشخص شده، مثلاً برای 1080p که 2060 پیشنهاد داده گفته انتظار +60 میتونید داشته باشید، حالا هم 62 فریم جزء +60 هست، هم مثلاً 90 فریم، کدومش منظورشون بوده؟ به نظر من اون 90 فریم! به احتمال خیلی زیاد میخواستن برای هر رزولوشن یکی از کارت گرافیک های سری 20 رو حتماً پیشنهاد بدن، وگرنه با یه 1060 هم احتمالاً میشه 60 فریم گرفت، اینجاست که میگم زیاد جدی نگیرید، چون اینا هم میخوان کارت هاشون رو بفروشن و معلومه که میان جدیدترین سری کارت هاشون رو پیشنهاد میدن.
در ضمن، چند بار هم اشاره کردن، که تنظیمات بالاتر از High هم هست و برای همون 1080p مثلاً 2070 یا 2070S نیاز هست که خیلی زیاد به نظر میرسه، و اون تنظیمات اضافه future Proof همون تنظیمات بالاتر از High هست.

Rouly.Nathan

کاربر سایت
May 16, 2016
49
پیدا شدن انیمیشن های "دوچرخه سواری" و "شنا زیر آب" در فایل های نسخه PC عنوان RDR2

به تازگی در فایل های نسخه پیری لود دو انیمیشن مربوط به دوچرخه سواری و همچنین شنا زیر آب پیدا شده که به اضافه شدن این دو قابلیت جدید به بازی و همچنین بخش مولتی پلیر اشاره دارد. همچنین یک فایل مربوط به لوگو مغازه دوچرخه فروشی نیز در فایل ها یافت شده. (انواع مختلف دوچرخه ها در سال 1899 وجود داشتند)

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
1,436
نام
سبحان
بچه ها ساعت دقیقی از آنلاک شدن بازی نیست؟الان من امشب بیدار بمونم یا بخوابم فردا بازی کنم؟

Rouly.Nathan

کاربر سایت
May 16, 2016
49
بچه ها ساعت دقیقی از آنلاک شدن بازی نیست؟الان من امشب بیدار بمونم یا بخوابم فردا بازی کنم؟
Game release hours:

8 am Quito / Bogota / Lima
9 am La paz
10 am Bs.As / Rio / Santiago / Montevideo
1 pm London
2 pm Madrid / Paris / Roma / Berlin / Budapest / Amsterdam / Varsovia
3 pm Bucarest / Kiev
4 pm Minsk / Moscu
10 pm Japan
12 am Sydney

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Masoud20R

arya2121

کاربر سایت
Oct 25, 2014
305
Game release hours:

8 am Quito / Bogota / Lima
9 am La paz
10 am Bs.As / Rio / Santiago / Montevideo
1 pm London
2 pm Madrid / Paris / Roma / Berlin / Budapest / Amsterdam / Varsovia
3 pm Bucarest / Kiev
4 pm Minsk / Moscu
10 pm Japan
12 am Sydney
اشتباه نمیکنی؟
4:30 عصر فردا؟!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 1, مهمان: 1)

• zadis
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟