Red Dead Redemption 2 I PC

RDR2_2020_02_25_22_47_23_517.png

و داغ‌ترین خبر سال 2019، بعد از شایعه‌ها و گزارش‌های فراوان سرانجام شرکت Rockstar Games دقایقی قبل با انتشار بیانیه‌ای سورپرایز کننده عرضه عنوان تحسین شده Red Dead Redemption 2 بر روی پلتفرم PC رو تایید کرد. این بازی زودتر از اونچه که فکرشو میکردیم به این پلتفرم میاد.​

عنوان Red Dead Redemption 2 تو تاریخ پنجم نوامبر 2019 (سه شنبه، ۱۴ آبان ۱۳۹۸) از طریق نرم افزار اختصاصی ROCKSTAR و Epic Games Store برای پلتفرم PC در دسترس قرار میگیره. نسخه Steam این بازی هم یک ماه بعد یعنی تو دسامبر 2019 عرضه میشه. Rockstar اخیرا لانچر اختصاصی خودش بر روی PC رو بروزرسانی کرد و احتمالا هدف این شرکت از این اقدام، آماده کردن بازیکنان برای تجربه آخرین ساختشون بوده. کاربران می‌تونند بازی رو از تاریخ ۱ آبان ماه (۲۳ اکتبر) از طریق فروشگاه‌هایی مثل اپیک گیمز، Humble Store و برخی خرده‌فروشان دیگه، پیش‌خرید کنند.

کمپانی Rockstar Games در بیانیه ای گفت: "امروز مفتخریم که اعلام کنیم عنوان Red Dead Redemption 2 تو تاریخ پنجم نوامبر همراه با باندل‌های ویژه‌ای که از نهم اکتبر (چهارشنبه، ۱۷ مهر ۱۳۹۸) برای پیش خرید بر روی Rockstar Games Launcher در دسترس قرار خواهند گرفت، به PC قراره بیاد." پی سی گیمرها مثل عرضه قبلی Rockstar Games بر روی PC یعنی عنوان GTA V، اینبار هم نسخه ارتقا یافته جدیدترین ساخته این شرکت رو تجربه قراره بکنند.
ادامه بیانیه Rockstar Games در توضیح ویژگی‌های نسخه PC این به این صورت بود که : "اولین قسمت از سری Red Dead Redemption که بر روی PC عرضه میشه یعنی Red Dead Redemption 2 با هدف افزایش هر چه بیشتر حس غوطه‌وری بازیکنان در دنیاش، با بهبودهای تکنیکی و گرافیکی ویژه‌ای و ماموریت‌های Bounty Hunting جدید به این پلتفرم قراره بیاد." افرادی که از تاریخ نهم تا بیست و دوم اکتبر این بازی رو از طریق Rockstar Games Launcher پیش خرید کنند، از میان عناوین زیر میتونند دو بازی رو به انتخاب خودشون به صورت رایگان دریافت کنند: ‌

• Grand Theft Auto III
• Grand Theft Auto: Vice City
• Grand Theft Auto: San Andreas
• Bully: Scholarship Edition
• L.A. Noire: The Complete Edition
• Max Payne 3: The Complete Edition ‌

Rockstar have finally confirmed that their massively successful open world megaton Red Dead Redemption 2 is coming to PC. The open world western epic will launch on PC in just a little over a month, on November 5.

Minimum Specifications:

Processor: Intel Core i5-2500K / AMD FX-6300
Memory: 8GB
Graphics Card: Nvidia GeForce GTX 770 2GB / AMD Radeon R9 280 3GB
HDD Space: 150GB
Sound Card: DirectX Compatible

Recommended Specifications

Processor: Intel Core i7-4770K / AMD Ryzen 5 1500X
Memory: 12GB
Graphics Card: Nvidia GeForce GTX 1060 6GB / AMD Radeon RX 480 4GB
HDD Space: 150GB
Sound Card: DirectX Compatible

آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
8,355
5روز دیگه مشخص میشه .مود پشتیبانی کنه.خودمون یه بلایی سرش میاریم.
از پورشه و لامبورگینی گرفته تا هاورکرافت و ... میچپونیم تو بازی.
هر جاشم خالی بود نقشه یه بازی رو کپی میکنن توش .مثل gtav که iv رو انداختن توش.
مشکلی نیست که آسان نشود. مرد آنست که هراسان نشود

• Like
Reactions: TeTration

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,824
نام
MR.1199
این استودیو بدبخت نیست.
الان اومده از سه راه مختلف pc رو بدوشه و بره.
هم از اپیک پول گرفته. هم اومده با راک استار لانچر بدون کمیسیون بازیشو بده که تو کنسولها باید 30 درصد رو بده به کنسولیا
و هم بازار استیمو بگیره و یه فرو ش دو رقمی بزنه به جیب.

مگر غیر اینه که اکثر دوستان همینم کرکی خواهند زد ؟!
اینم دوباره شد بحث همون تاپیک ! اقا به مولا گیم خودشونه ! :D اصلا وظیفه ای در قبال قشر خاصی نداشتن و الان هم ندارن ! هر کس خیلی راغب بود به تجربه گیم ، نهایت این بوده که یه کنسول نسل هشت تهیه میتونست کنه و روش پلی بده !

مگر gta نبود ؟ گذاشت قشنگ گیم فروش ـش رو روی نسل هفت کنه ، بعد برای کنسول های نسل هشت و PC داد ! حالا این سیاست بازاریابی خودشونه که به چه نحوی گیم رو عرضه کنن . من که "پاشون رو هم میبوسم" برای این که یه تجربه لذت بخش تر میتونم داشته باشم از گیم ـشون روی این پلتفرم .

باز هم میگم گیم خودشونه و هیچ وظیفه ای در قبال من و شما و جماعت گیمر نداشتن . گیم ساختن ، مالکیت اثر هم دارن ، هر جور دلشون بخواد میتونن ازش کسب درآمد یا به قول شما milking کنن :D هر کس هم که خیلی مایل به تجربه گیم بود ، شده کنسول اجاره کنه میکرد و گیم رو پلی میداد تا الان ! و گرنه بقیش فقط حرف اضافه ـست ...

کلا جماعت ایرانی طلبکار نباشه عجیبه ! :D اون از کرکر های بیچاره که تازه یه چیزی هم بدهکار شده بودن به یوزرای ما ، اینم از راک استار حالا که گیم رو داره میده باز دوستان غر میزنن . آخه مگه حقی از شما خوردن ؟ گیم میاد عین بقیه بشینید پلی بدین دیگه ! اگر کلا باهاشون مشکل دارین هم پلی ندین :D مجبورتون نکردن که ! این وسط چی قراره به ضرر شما تموم شه خدا میدونه ...

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,807
نام
سید محمد موسوی
الان تکلیف منی که نسخه یک رو بازی نکردم چی میشه
الان هم امولاتور ps3 و هم xbox وضعیت خوبی دارن (RPCS3 و Xenia) البته من تست نکردم ولی ویدیوهاش رو دیدم. البته باید سیستم واقعا خوبی داشته باشی به خصوص Xenia هر چند روون تر سریع تره ولی GPU خیلی خوبی نیاز داره.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mobile1199

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,805
نام
صابر
بلاخره روز وصال مشخص شد ! خوشحالیم و هم مفتخر که بازی برای PC داره میاد !
روز 17 مهر یعنی چهارشنبه همین هفته گویا قراره سیستم مورد نیاز بازی برای PC مشخص بشه و همچنین چند عکس مکسم بیاد ازش !

من به خاطر این بازی رفتم یه PS4 خریدم ! بازی هم درجا خریدم ! یه چند مرحله ای رفتم جلو ! اما از وقتی شایعات پیرامون انتشار بازی روی PC قوت گرفت ازون روز به بعد دیگه بازی نکردم ! و بازی روی 8 درصد موند تا الان !
الانم که تایید شد دیسک رو گذاشتیم دیوار برای فروش :D

خلاصه واقعا خبر فوقلاده زیبایی طی این سالها شنیدیم ! امید است بازی های بیشتری برای PC عرضه بشه !
و من الله توفیق ...

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,699
نام
Mohammad
روز 17 مهر یعنی چهارشنبه همین هفته گویا قراره سیستم مورد نیاز بازی برای PC مشخص بشه و همچنین چند عکس مکسم بیاد ازش !

من به خاطر این بازی رفتم یه PS4 خریدم ! بازی هم درجا خریدم ! یه چند مرحله ای رفتم جلو ! اما از وقتی شایعات پیرامون انتشار بازی روی PC قوت گرفت ازون روز به بعد دیگه بازی نکردم ! و بازی روی 8 درصد موند تا الان !

خلاصه واقعا خبر فوقلاده زیبایی طی این سالها شنیدیم ! امید است بازی های بیشتری برای PC عرضه بشه !
و من الله توفیق ...
اینی که تو سایت game_debate اومده رسمی نیست؟

Minimum Requirements, Predicted
  • Processor: Intel Core i5-3570 3.4GHz / AMD FX-6350
  • Graphics: AMD Radeon R9 285 2GB or NVIDIA GeForce GTX 960 2GB
  • VRAM: 2GB
  • System Memory: 8 GB RAM
  • Storage: 100 GB Hard drive space
  • DirectX 11 Compatible Graphics Card

Recommended Requirements, Predicted
  • Processor: Intel Core i7-3930K 6-Core 3.20GHz / AMD Ryzen 5 2600
  • Graphics: AMD Radeon RX Vega 64 Nano 8GB or NVIDIA GeForce GTX 1070
  • VRAM: 6GB
  • System Memory: 16 GB RAM
  • Storage: 100 GB Hard drive
  • space

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY

• space
فیکه

• Like
Reactions: NO ps3

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,805
نام
صابر

• space
دیدم اینو توی سایتها ! اما تاجایی که کد های بازی لو میرفت ! بازی با DX 12 اجرا میشد !
فعلا که خود راک استار چیزی بیرون نداده !

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
8,355
مگر غیر اینه که اکثر دوستان همینم کرکی خواهند زد ؟!
اینم دوباره شد بحث همون تاپیک ! اقا به مولا گیم خودشونه ! :D اصلا وظیفه ای در قبال قشر خاصی نداشتن و الان هم ندارن ! هر کس خیلی راغب بود به تجربه گیم ، نهایت این بوده که یه کنسول نسل هشت تهیه میتونست کنه و روش پلی بده !

مگر gta نبود ؟ گذاشت قشنگ گیم فروش ـش رو روی نسل هفت کنه ، بعد برای کنسول های نسل هشت و PC داد ! حالا این سیاست بازاریابی خودشونه که به چه نحوی گیم رو عرضه کنن . من که "پاشون رو هم میبوسم" برای این که یه تجربه لذت بخش تر میتونم داشته باشم از گیم ـشون روی این پلتفرم .

باز هم میگم گیم خودشونه و هیچ وظیفه ای در قبال من و شما و جماعت گیمر نداشتن . گیم ساختن ، مالکیت اثر هم دارن ، هر جور دلشون بخواد میتونن ازش کسب درآمد یا به قول شما milking کنن :D هر کس هم که خیلی مایل به تجربه گیم بود ، شده کنسول اجاره کنه میکرد و گیم رو پلی میداد تا الان ! و گرنه بقیش فقط حرف اضافه ـست ...

کلا جماعت ایرانی طلبکار نباشه عجیبه ! :D اون از کرکر های بیچاره که تازه یه چیزی هم بدهکار شده بودن به یوزرای ما ، اینم از راک استار حالا که گیم رو داره میده باز دوستان غر میزنن . آخه مگه حقی از شما خوردن ؟ گیم میاد عین بقیه بشینید پلی بدین دیگه ! اگر کلا باهاشون مشکل دارین هم پلی ندین :D مجبورتون نکردن که ! این وسط چی قراره به ضرر شما تموم شه خدا میدونه ...
دوباره بحثو عین همون تاپیک بردی یه جا دیگه.اونجا هم گفتم بازیشونو نمیخوان عرضه نکنن.
یه مود ساخته شده بود برا rdr روی شبیه سازا.
جلوشو گگرفتن. ما چیکار عرضه بازی داشتیم ،جلوی مود رو چرا گرفتند.
خدا کنه.سر این به مودها گیر ندن. من چیکار عرضه یا عدم عرضه دارم.
ea با این همه منفوریت ،نه تنها جلوی مودهای فیفا رو نمیگیره ،بلکه پا میشن تو توییتر از مودسازا تشکر کردن.

و من الله توفیق ...
مبارکه ،بالاخره وصال حاصل شد.
فراق خیلی سخته.آدم رو پیر میکنه.
به مناسبت روز تولد من اعلام میکنن
فتبارک الله احسن الخالقین
دیدم اینو توی سایتها ! اما تاجایی که کد های بازی لو میرفت ! بازی با DX 12 اجرا میشد !
فعلا که خود راک استار چیزی بیرون نداده !
اینو سایت game-debate داده که تا جایی پیش رفته که رو 1060 42 فریم میده.
فیکه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy and Saber

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
10,176
نام
Majid
خدایی در توانتون هست کرک نکنید
حداقل در مورد راکستار حتی شده شریکی اشتراکی یا هرچیزی بخرید اما کرک نکنید
روی استیم هم میاد با نصف قیمت بخرید که بتونید مولتی پلیر عالی این بازیو تجربه کنید بخصوص که راحت میشه vpn بزنید
بعد این همه صبر کی باز یک ماه میتونه صبر کنه که رو استیم بیاد؟ :-"
بنظرم بهترین راه اینه یک ماه اول پایریت کنی سینگلو تموم کنی بعد که رو استیم اومد میشه گرفت و آنلاینشم بازی کرد :D

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,805
نام
صابر
منظور راک استار رو از New Story Mode نفهمیدم ! یعنی قراره داستان تغییر کنه !؟ یا اینکه محتویاتی اضاف کنه !

همونجور که توی پست قبلیم گفتم ! چهارشنبه منتظر اطلاعات و تصاویری از نسخه ی PC باشید و همچنین سیستم مورد نیاز بازی

RockStar : Check back to the Rockstar Newswire on October 9th for the first screenshots, system specifications and additional details

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,110
نام
Mohammad
آقا یه شایعه ای هست که این نسخه محتوای داستانی جدیدی برای پی سی داره
یک لحظه تصورش رو بکنید با انجین نسخه دوم ،‌ نسخه اول رو در قالب Flash Forward یک ReMake اساسی کرده باشن
میدونم آرزویی بیش نیست ولی خب آرزوشم قشنگه :D

آخرین ویرایش:

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
کدهای سایت راک استار اپدیت شده

جا برای اسکرین شات و تریلر گزاشتن
ae3a88c3bfc9e66b35ee7c974daec085.jpg