Red Dead Redemption 2 I PC

ROULY

Inside The R★
Gold User
Nov 18, 2010
3,048
نام
Ruhollah
RDR2_2020_02_25_22_47_23_517.png

و داغ‌ترین خبر سال 2019، بعد از شایعه‌ها و گزارش‌های فراوان سرانجام شرکت Rockstar Games دقایقی قبل با انتشار بیانیه‌ای سورپرایز کننده عرضه عنوان تحسین شده Red Dead Redemption 2 بر روی پلتفرم PC رو تایید کرد. این بازی زودتر از اونچه که فکرشو میکردیم به این پلتفرم میاد.​

عنوان Red Dead Redemption 2 تو تاریخ پنجم نوامبر 2019 (سه شنبه، ۱۴ آبان ۱۳۹۸) از طریق نرم افزار اختصاصی ROCKSTAR و Epic Games Store برای پلتفرم PC در دسترس قرار میگیره. نسخه Steam این بازی هم یک ماه بعد یعنی تو دسامبر 2019 عرضه میشه. Rockstar اخیرا لانچر اختصاصی خودش بر روی PC رو بروزرسانی کرد و احتمالا هدف این شرکت از این اقدام، آماده کردن بازیکنان برای تجربه آخرین ساختشون بوده. کاربران می‌تونند بازی رو از تاریخ ۱ آبان ماه (۲۳ اکتبر) از طریق فروشگاه‌هایی مثل اپیک گیمز، Humble Store و برخی خرده‌فروشان دیگه، پیش‌خرید کنند.

کمپانی Rockstar Games در بیانیه ای گفت: "امروز مفتخریم که اعلام کنیم عنوان Red Dead Redemption 2 تو تاریخ پنجم نوامبر همراه با باندل‌های ویژه‌ای که از نهم اکتبر (چهارشنبه، ۱۷ مهر ۱۳۹۸) برای پیش خرید بر روی Rockstar Games Launcher در دسترس قرار خواهند گرفت، به PC قراره بیاد." پی سی گیمرها مثل عرضه قبلی Rockstar Games بر روی PC یعنی عنوان GTA V، اینبار هم نسخه ارتقا یافته جدیدترین ساخته این شرکت رو تجربه قراره بکنند.
ادامه بیانیه Rockstar Games در توضیح ویژگی‌های نسخه PC این به این صورت بود که : "اولین قسمت از سری Red Dead Redemption که بر روی PC عرضه میشه یعنی Red Dead Redemption 2 با هدف افزایش هر چه بیشتر حس غوطه‌وری بازیکنان در دنیاش، با بهبودهای تکنیکی و گرافیکی ویژه‌ای و ماموریت‌های Bounty Hunting جدید به این پلتفرم قراره بیاد." افرادی که از تاریخ نهم تا بیست و دوم اکتبر این بازی رو از طریق Rockstar Games Launcher پیش خرید کنند، از میان عناوین زیر میتونند دو بازی رو به انتخاب خودشون به صورت رایگان دریافت کنند: ‌

• Grand Theft Auto III
• Grand Theft Auto: Vice City
• Grand Theft Auto: San Andreas
• Bully: Scholarship Edition
• L.A. Noire: The Complete Edition
• Max Payne 3: The Complete Edition ‌

Rockstar have finally confirmed that their massively successful open world megaton Red Dead Redemption 2 is coming to PC. The open world western epic will launch on PC in just a little over a month, on November 5.

Minimum Specifications:

Processor: Intel Core i5-2500K / AMD FX-6300
Memory: 8GB
Graphics Card: Nvidia GeForce GTX 770 2GB / AMD Radeon R9 280 3GB
HDD Space: 150GB
Sound Card: DirectX Compatible

Recommended Specifications

Processor: Intel Core i7-4770K / AMD Ryzen 5 1500X
Memory: 12GB
Graphics Card: Nvidia GeForce GTX 1060 6GB / AMD Radeon RX 480 4GB
HDD Space: 150GB
Sound Card: DirectX Compatible

آخرین ویرایش:

VahiD VFSDF

PC GAMER
Gold User
Jul 19, 2010
194
نام
VahiD VFSDF
نسخه پی سی Red Dead Redemption II بزودی<):)
http://uupload.ir/files/omt3_photo_2019-11-02_22-07-54.jpg

خارج از شوخی . راک استار بخوبی میدونه این مادها چقدر ایده و طرح نو بهش میده که تو نسخه های بعدی میتونه ازشون استفاده کنه
تقابل گیمر با توسعه دهنده در پی سی بسیار نزدیکه

miladdej

کاربر سایت
Aug 27, 2013
286
اقا يك سوال بابت اين قضايا راكستار و مود ها،
الان توي نسخه اورجينال و افلاينه جي تي اي ٥ نميشه مود استفاده كرد؟
Sent from my iPhone using Tapatalk
مشکلی نداره، استفاده از ماد برای بخش آفلاین قابل انجام و مجازه، ولی برای آنلاین خطر بن شدن داره. همین موضوع هم تا چند وقت پیش باعث شده بود خیلی ها که هر دو بخش رو میخواستن بازی کنن، کلاً ریسک نکنن و اصلاً سمت ماد نرن(مثل خود من)، ولی خوشبختانه مدت زیادی شده که نحوه نصب کردن ماد با استفاده از OpenIV مقداری تغییر کرده، به این صورت که ماد ها رو تو یه فولدر جداگانه میریزه و به همین دلیل میشه خیلی راحت با یه کلیک بین فایل های نسخه ماد شده و فایل های دست نخورده سوییچ کرد و بخش آنلاین هم با خیال راحت بازی کرد.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
5,505
اقا يك سوال بابت اين قضايا راكستار و مود ها،
الان توي نسخه اورجينال و افلاينه جي تي اي ٥ نميشه مود استفاده كرد؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
به آفلاین که کاری نداره. و تو یه مصاحبه گفته بود مشکلی ندارن.ولی گفته بود کمک میکنید.گفته بود تمرکزمون رو بخش آنلاینه.
مدرها ،پا در هوا موندن راک استار ادیتور میده یانه.
کلا یه داستان داره برای بخش انلاین به نام redm
بقیه مودها هم script که به آنلاین کار چندانی نداره.
میمونه openiv
که فعلا معلوم نیستت بتونه rpf ها رو باز کنه یا نه.

• Like
Reactions: p.messi and ROULY

A7A

کاربر سایت
Nov 30, 2016
1,404
چرا Rdr 2 ، بر روی pc می اوجد؟
اگر تنها یک چیز بود که دنیای زنده و بزرگ Rdr 2 میخواست،ان photo mode بود.با امدن بازی در 5 نوامبر امسال،این امکان که شایسته جهان بازی نیز است،به بازی افزوده میشود.
در جریان سفر اخرم به دفتر راکستار در لندن،این شانس را داشتم تا بازی را بر روی pc 4k با gpu gtx 2080 و با 60 fps بازی کنم.همان زیبایی است که می خواهید و می دانید.Rdr 2 بر روی کنسول نیز جزئیات بسیار داشت،در pc این رویه می اوجد.هر کنش و رخدادی،وزش باد و کشیده شدن پیراهن ها،هر خار کاکتوس ها و همه به اوج زیبایی رسیده اند همانند یک رگبار قدیمی با دسته اش در زیبایی.
اولین بخشی که به من نشان داده میشود،درگیری بار در valentine است.وبه راحتی میتوان فهمید چرا.راکستار می خواهد من بفهمم که چگونه گل و شل زیبا نظریده(به نظر می اید) وقتی که در این درگیری توده های ان به پشت و موهای ارتور میپاشد.راکستار میخواهد من بفهمم که چقدر اسان است که اماس ( ورم ) و کبودی که بر روی صورت کاراکتر ها با هر ضربه استخوان شکن می ظاهرد را ببینم.می بینم و همه را می بینم.خواهپویش ( اشتیاق) قدرتمند برای ان که ارتور را به گرمابه ( حمام ) بفرستم در من جریانده.

121403

با ان که من برای حسیدن و تجربه ریزگان(جزئیات) بازی اینجا هستم و تلاش دارم تا ان جا که میتوان در این کار کامروا باشم،وقتی برای حمام نخواهم داشت.پس به سوی نشان گر گماردگ (ماموریت)بعدی می روم؛حمله به Braithwaite Manor منطقه بریثویت.این جنگ مسلحانه که در شب روی میدهد،برجستنده نوری پردازی و سیستم سایه بازی است که اکنون سایه هایی دراز و کوچک تر ،در برابر فاصله ابژکت (جسم) تا منبع نور به ما میدهد.
گانپلی Rdr 2 به عمد سنگین و سخت و روش مند است و شما باید هر شلیک را با هدف بشلیکید.همان گونه که جذاب است،سیستم Dead eye در اصل یک کمکیار نشانه گیری با انالوگ در نسخه های کنسولی بود که تواناینده شما با هدفگیری چندین دشمن به صورت همزمان و سپس کشتن ان ها بود؛ان هم وقتی که سرعت و دنیای بازی تقریبا بی حرکت میشد.با انجام بازی با 60 fps ،بی درنگ یافتم که این بازی چابک تر شده،وقتی که به راحتی و خارج از سیستم dead eye حتی با کنترلر،توانستم چندین دشمن را همزمان بکشم.به موس و کیبورد بروید و با منوی انتخاب سریع اسلحه های متفاوت و هدفگیری دقیق تر به خاطر موس،حس یک ماشین کشتار بی خطای وست ورلردی را به ویژه با اسلحه M1899 pistol نیم اوتومات داشته باشید.
پس از این درگیری،گانگستر ها خانه بزرگ را اتش میزنند و ان گاه است که می فهمم به راستی چرا راکستار مرا به اینجا اورده.هزار شعله رقصنده بادند در اسمان شب.ان گاه که نور اتش بنیاد،لباس Dutch van der Linde’s را برمی گیرد وبر ان می افتد،درخشش نارنجی رنگی از اتش بر روی پیراهن است.پیراهن نیمه رسانا، درخشش ضعیف را جذب میکند و این رویداد،تنها پرتوی کوچکی از بهبود شگفتار نور پردازی،در بازی است.

1572721956344.png

از ان جا به دیگر، من ازادم هر کاری میخواهم بکنم .پس من ان کاری را می کنم که هر کابوی بزرگواری میکند و ان،گسیل به کوهستان است تا صدای حیرت انگیز خورد شدن برف در زیر چکمه هایم را بشنوم و نگاهی دقیق تر به تکنیک tessellation بازی،بافت های بهبود یافته و زمین های بازی داشته باشم.ایا می دانید صدای خورد شدن برف عظیم زیرپا چگونه است؟این جا نیز همان قدر برآر (خوشایند) است و با frame rate نرم تر،بازیابی رد پا ها در توده نرم برف، هیپونتیزار است. ( هیپنوتیز میشوم)
ناساز با علاقه ام برای ادامه دادن خورد کردن برف و حس روانی ان،رهسپار قله کوه میشوم تا جهان گذران را ببینم. draw distance بهبود یافته بازی،به این معنا است که می توانید ریز ترین جزئیات را در میان درختان در جنگل،در دور ترین نقاط ببینید و با dramatic shadows ؛ سایه ها ناگهان،با نمود ناگهانی ابر های بزرگ،بر دنیای بازی می افتند.زمانی که هوا دگرگون میشود و باران می اید،قطره های باران که به زمین میریزند،به تنهایی قابل مشاهده هستند.نمی توانم صبر کنم که یک طوفان بزرگ را ببینم،ببینم که درخشش اذرخش،چگونه کاکتوس تنهایی را در دشت های New Austin برایم می نمایاند.
از ان جا که هنوز هم وقت اضافه دارم،می خواهم ماموریتی ویژه را انجام دهم؛ Icarus and Friends .در این ماموریت شما با یک بالون هوای گرم به اسمان می روید و ابر ها را می شکافید و جهان را از جایی حیرت انگیز تنها برای یک بار می بینید.اینجا ان بهبود حیرت انگیز draw distance که به افزایش توانایی شما برای دیدن نقطه ای در دوردست ترین مکان انجامیده را بیشتر می بینید.شگفتا که این بهبود برایم پرسش می افریند که با این امکانات gta بعدی چگونه خواهد بود؟همچنین دستاویزی برای بازی با photo mode سرانجام یافتم.

1572722029699.png

در رو گرفت کنسولی بازی تاکنون،تنها راه عکس گرفتن این بود که یک دوربین in-game بیابید،بپوزید ( ژست بگیرید) و بفرتورید(عکس بیندازید).fm ، یک دوربین واقعی رایگان است که کمی کرانمندیده(محدود شده) با range (فاصله) کمی است که میتواند بپوشد،اما می توانید ان را با خود بجنبانید و در نهایت عکس های زیبا و دراماتیک بگیرید.شما می توانید focus distance ( مقدار زوم ) ، exposure ( مقدار تابش نور ) ،blur ( تغییر سرعت وسایل در حال حرکت) ،contrast ( تفاوت نور ) را دستکاری کرده و به عکس هایتان فیلتر بیفزایید. در Rockstar’s Social Club چیز های بیشتری از جمله پس اثرنده ( post effect ) برای عکس ها می فرتاشد(وجود دارد).
به راستی که Rdr2 ان چه که کم داشت را در یافته و من ترسانم که تجربه دوم من از این بازی،زمانی که بار ها pause می کنم و می ایستم تا با دوربین بازی از دیس ( صورت ) بی کاستی ارتور عکس بگیرم،چه اندازه می درازاید.
fm با عرضه بازی در دسترس خواهد بود،اگر چه تا کنون سخنی در مورد امدن یا نیامدن ان به کنسول ها نشنیده ایم.گرچه حدس من می گوید کنسول ها نیز برخوردار از ان میشوند.رونوشت pc بازی Rdr2 از ابتدا rdr online و نوساز ( ابدیت ) frontier pursuit ( گشت و گریز مرزی ) را با خود خواهد داشت و این بیانگر ان است که پی سی بازان،می توانند اسب خود را زین کنند و سه کلاس جدید کاراکتر های بازی را از ابتدا داشته باشند.pc بازی کنان،چشم به راهیی رو به پایان است و شما به زودی به ان چه که کامل ترین و پایانی ترین رونوشت بازی است،دست خواهید یافت.

سرچشمه : Red Dead Redemption 2 PC preview - photo mode and graphics upgrades make this the definitive version - VG247

آخرین ویرایش:

ROULY

Inside The R★
Gold User
Nov 18, 2010
3,048
نام
Ruhollah
چرا Rdr 2 ، بر روی pc می اوجد؟
اگر تنها یک چیز بود که دنیای زنده و بزرگ Rdr 2 میخواست،ان photo mode بود.با امدن بازی در 5 نوامبر امسال،این امکان که شایسته جهان بازی نیز است،به بازی افزوده میشود.
در جریان سفر اخرم به دفتر راکستار در لندن،این شانس را داشتم تا بازی را بر روی pc 4k با gpu gtx 2080 و با 60 fps بازی کنم.همان زیبایی است که می خواهید و می دانید.Rdr 2 بر روی کنسول نیز جزئیات بسیار داشت،در pc این رویه می اوجد.هر کنش و رخدادی،وزش باد و کشیده شدن پیراهن ها،هر خار کاکتوس ها و همه به اوج زیبایی رسیده اند همانند یک رگبار قدیمی با دسته اش در زیبایی.
اولین بخشی که به من نشان داده میشود،درگیری بار در valentine است.وبه راحتی میتوان فهمید چرا.راکستار می خواهد من بفهمم که چگونه گل و شل زیبا نظریده وقتی که در این درگیری توده های ان به پشت و موهای ارتور میپاشد.راکستار میخواهد من بفهمم که چقدر اسان است که اماس ( ورم ) و کبودی که بر روی صورت کاراکتر ها با هر ضربه استخوان شکن می ظاهرد را ببینم.می بینم و همه را می بینم.خواهپویش ( اشتیاق) قدرتمند برای ان که ارتور را به گرمابه ( حمام ) بفرستم در من جریانده.

View attachment 121403

با ان که من برای حسیدن و تجربه ریزگان بازی اینجا هستم و تلاش دارم تا ان جا که میتوان در این کار کامروا باشم،وقتی برای حمام نخواهم داشت.پس به سوی نشان گر کماردگ بعدی می روم؛حمله به Braithwaite Manor منطقه بریثویت.این جنگ مسلحانه که در شب روی میدهد،برجستنده نوری پردازی و سیستم سایه بازی است که اکنون سایه هایی دراز و کوچک تر ،در برابر فاصله ابژکت (جسم) تا منبع نور به ما میدهد.
گانپلی Rdr 2 به عمد سنگین و سخت و روش مند است و شما باید هر شلیک را با هدف بشلیکید.همان گونه که جذاب است،سیستم Dead eye در اصل یک کمکیار نشانه گیری با انالوگ در نسخه های کنسولی بود که تواناینده شما با هدفگیری چندین دشمن به صورت همزمان و سپس کشتن ان ها بود؛ان هم وقتی که سرعت و دنیای بازی تقریبا بی حرکت میشد.با انجام بازی با 60 fps ،بی درنگ یافتم که این بازی چابک تر شده،وقتی که به راحتی و خارج از سیستم dead eye حتی با کنترلر،توانستم چندین دشمن را همزمان بکشم.به موس و کیبورد بروید و با منوی انتخاب سریع اسلحه های متفاوت و هدفگیری دقیق تر به خاطر موس،حس یک ماشین کشتار بی خطای وست ورلردی را به ویژه با اسلحه M1899 pistol نیم اوتومات داشته باشید.
پس از این درگیری،گانگستر ها خانه بزرگ را اتش میزنند و ان گاه است که می فهمم به راستی چرا راکستار مرا به اینجا اورده.هزار شعله رقصنده بادند در اسمان شب.ان گاه که نور اتش بنیاد،لباس Dutch van der Linde’s را برمی گیرد وبر ان می افتد،درخشش نارنجی رنگی از ان پیراهن بازمی تابد.پیراهن نیمه رسانا،این درخشش ضعیف را جذب میکند و این رویداد،تنها درخشش کوچکی از بهبود شگفتار نور پردازی،در بازی است.

View attachment 121404

از ان جا به دیگر، من ازادم هر کاری میخواهم بکنم .پس من ان کاری را می کنم که هر کابوی بزرگواری میکند و ان،گسیل به کوهستان است تا از صدای حیرت انگیز خورد شدن برف در زیر چکمه هایم را بشنوم و نگاهی دقیق تر به تکنیک tessellation بازی،بافت های بهبود یافته و زمین های بازی داشته باشم.ای می دانید صدای خورد شدن برف عظیم زیرپا چگونه است؟این جا نیز همان قدر برآر است و با frame rate نرم تر،بازیابی رد پا ها در توده نرم برف، هیپونتیزار است. ( هیپنوتیز میشوم)
ناساز با علاقه ام برای ادامه دادن خورد کردن برف و حس روانی ان،رهسپار قله کوه میشوم تا جهان گذران را ببینم. draw distance بهبود یافته بازی،به این معنا است که می توانید ریز ترین جزئیات را در میان درختان در جنگل،در دور ترین نقاط ببینید و با dramatic shadows ؛ سایه ها ناگهان،با نمود ناگهانی ابر های بزرگ،بر دنیای بازی می افتند.زمانی که هوا دگرگون میشود و باران می اید،قطره های باران که به زمین میریزند،به تنهایی قابل مشاهده هستند.نمی توانم صبر کنم که یک طوفان بزرگ را ببینم،ببینم که درخشش اذرخش،چگونه کاکتوس تنهایی را در دشت های New Austin برایم می نمایاند.
از ان جا که هنوز هم وقت اضافه دارم،می خواهم ماموریتی ویژه را انجام دهم؛ Icarus and Friends .در این ماموریت شما با یک بالون هوای گرم به اسمان می روید و ابر ها را می شکافید و جهان را از جایی حیرت انگیز تنها برای یک بار می بینید.اینجا ان بهبود حیرت انگیز draw distance که به افزایش توانایی شما برای دیدن نقطه ای در دوردست ترین مکان انجامیده را بیشتر می بینید.شگفتا که این بهبود برایم پرسش می افریند که با این امکانات gta بعدی چگونه خواهد بود؟همچنین دستاویز برای بازی با photo mode سرانجام یافتم.

View attachment 121405

در رو گرفت کنسولی بازی تاکنون،تنها راه عکس گرفتن این بود که یک دوربین in-game بیابید،بپوزید ( ژست بگیرید) و بفرتورید(عکس بیندازید).fm ، یک دوربین واقعی رایگان است که کمی کرانمندیده با range (فاصله) کمی است که میتواند بپوشد،اما می توانید ان را با خود بجنبانید و در نهایت عکس های زیبا و دراماتیک بگیرید.شما می توانید focus distance ( مقدار زوم ) ، exposure ( مقدار تابش نور ) ،blur ( تغییر سرعت وسایل در حال حرکت) ،contrast ( تفاوت نور ) را دستکاری کرده و به عکس هایتان فیلتر بیفزایید. در Rockstar’s Social Club چیز های بیشتری از جمله پس اثرنده ( post effect ) برای عکس ها می فرتاشد.
به راستی که Rdr2 ان چه که کم داشت را در یافته و من ترسانم که تجربه دوم من از این بازی،زمانی که بار ها pause می کنم و می ایستم تا با دوربین بازی از دیس ( صورت ) بی کاستی ارتور عکس بگیرم،چه اندازه می درازاید.
fm با عرضه بازی در دسترس خواهد بود،اگر چه تا کنون سخنی در مورد امدن یا نیامدن ان به کنسول ها نشنیده ایم.گرچه حدس من می گوید کنسول ها نیز برخوردار از ان میشوند.رونوشت pc بازی Rdr2 از ابتدا rdr online و نوساز ( ابدیت ) frontier pursuit ( گشت و گریز مرزی ) را با خود خواهد داشت و این بیانگر ان است که پی سی بازان،می توانند اسب خود را زین کنند و سه کلاس جدید کاراکتر های بازی را از ابتدا داشته باشند.pc بازی کنان،چشم به راهیی رو به پایان است و شما به زودی به ان چه که کامل ترین و پایانی ترین رونوشت بازی است،دست خواهید یافت.

سرچشمه : Red Dead Redemption 2 PC preview - photo mode and graphics upgrades make this the definitive version - VG247
می اوجد؟
میحسد؟

GZ545

کاربر سایت
Nov 2, 2019
133
نسخه پی سی بازی چقدرپیش خرید شده ؟؟؟ من انتظار یه فروش فوق العاده دارم مخصوصا که خیلی ها از راکستار این نسخه رو میخواستن تو این یه سال

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
1,436
نام
سبحان
خب پریلود برای منم تموم شد.دوستان کسی اطلاع داره سه شنبه چه ساعتی بازی قابل بازی میشه؟

• Like
Reactions: ROULY and kamyy

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
5,505
چقدر عملیه که RDR1 داخل RDR2 قابل بازی باشه؟
من از چچند تا از کنسول بازها پرسیدم . گفتن قسمتی از نقشه rdr1 تو 2 هست +میگن این مرحله جدید هم احتمالا به یه غاری مربوط باشه که rdr1 بوده ولی تو نسخه کنسولی شماره 2 بسته بود.و الان این مرحله به اون غار مرتبطه
پس به نظر میاد. داره وسعت نقشه رو هی افزایش میده راک استار.
پس احتمالا داره اونو بازسازی میکنه
نصف نقشه ساخته شده.به نظر من این همه گیر راک استار برا ریلیز نسخه اول هست.
مدرها میتونن به همن بازی rdr1 رو هم وصل کنن. ولی به احتمال هزار درصد (قطع به یقین) جلوشو راک استار میگیره.
________
خودم میگم احتمالا عنوان لانچ نسل بعده بازسازی 1 با نسخه 2

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
784
نام
مبین
من از چچند تا از کنسول بازها پرسیدم . گفتن قسمتی از نقشه rdr1 تو 2 هست +میگن این مرحله جدید هم احتمالا به یه غاری مربوط باشه که rdr1 بوده ولی تو نسخه کنسولی شماره 2 بسته بود.
پس به نظر میاد. داره وسعت نقشه رو هی افزایش میده راک استار.
پس احتمالا داره اونو بازسازی میکنه
نصف نقشه ساخته شده.به نظر من این همه گیر راک استار برا ریلیز نسخه اول هست.
مدرها میتونن به همن بازی rdr1 رو هم وصل کنن. ولی به احتمال صد درصد جلوشو راک استار میگیره.
________
خودم میگم احتمالا عنوان لانچ نسل بعده بازسازی 1 با نسخه 2
درواقع همه نقشه اش هست.
بخش جنوب امریکا که اصلا در دسترسه و میشه از یه جایی به بعد بهش سفر کرد.
مپ بخش مکزیک بازی قبلی هم تو بازی جدید وجود داره. ولی قابل دسترسی نیست به صورت عادی‌. اما یه گلیچی هست که با استفاده از اون میتونی بری مکزیک
هیشکی نیست تو مکزیک و همه جاش حالیه. خود نقشه هم یه کم خام به نظر میاد ولی به هرحال وجود داره! ینی نشستن طراحیش کردن. ولی هنوز در دسترس نیست.
رویای همه ما اینه که ریمیک نسخه قبلی رو همزمان با ریمستر رد دد ۲ برای نسل بعد، معرفی کنن.
چون یه بار هم چند ماه پیش شایعه ریمیک ۱ پخش شده بود و تاریخ ثابت کرده شایعات راکستار اکثرا چن سال بعد حقیقت پیدا میکنن.

چیزی نیست که راکستار الکی بسازتش. احتمالا اینو میزاره برا نسل بعد که کنسول دار های جدیدن باز دلیل تازه برا خرید بازی داشته باشن.
حالا شاید به نسخه pc به صورت dlc اضافه شه و نیازی به خرید تازه نباشه.
این مشخص نیست‌.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟