Red Dead Redemption 2 I PC

ROULY

کاربر سایت
Nov 18, 2010
2,700
12,183
نام
Rouly
119219

و داغ‌ترین خبر سال 2019، بعد از شایعه‌ها و گزارش‌های فراوان سرانجام شرکت Rockstar Games دقایقی قبل با انتشار بیانیه‌ای سورپرایز کننده عرضه عنوان تحسین شده Red Dead Redemption 2 بر روی پلتفرم PC رو تایید کرد. این بازی زودتر از اونچه که فکرشو میکردیم به این پلتفرم میاد.​

عنوان Red Dead Redemption 2 تو تاریخ پنجم نوامبر 2019 (سه شنبه، ۱۴ آبان ۱۳۹۸) از طریق نرم افزار اختصاصی ROCKSTAR و Epic Games Store برای پلتفرم PC در دسترس قرار میگیره. نسخه Steam این بازی هم یک ماه بعد یعنی تو دسامبر 2019 عرضه میشه. Rockstar اخیرا لانچر اختصاصی خودش بر روی PC رو بروزرسانی کرد و احتمالا هدف این شرکت از این اقدام، آماده کردن بازیکنان برای تجربه آخرین ساختشون بوده. کاربران می‌تونند بازی رو از تاریخ ۱ آبان ماه (۲۳ اکتبر) از طریق فروشگاه‌هایی مثل اپیک گیمز، Humble Store و برخی خرده‌فروشان دیگه، پیش‌خرید کنند.

کمپانی Rockstar Games در بیانیه ای گفت: "امروز مفتخریم که اعلام کنیم عنوان Red Dead Redemption 2 تو تاریخ پنجم نوامبر همراه با باندل‌های ویژه‌ای که از نهم اکتبر (چهارشنبه، ۱۷ مهر ۱۳۹۸) برای پیش خرید بر روی Rockstar Games Launcher در دسترس قرار خواهند گرفت، به PC قراره بیاد." پی سی گیمرها مثل عرضه قبلی Rockstar Games بر روی PC یعنی عنوان GTA V، اینبار هم نسخه ارتقا یافته جدیدترین ساخته این شرکت رو تجربه قراره بکنند.
ادامه بیانیه Rockstar Games در توضیح ویژگی‌های نسخه PC این به این صورت بود که : "اولین قسمت از سری Red Dead Redemption که بر روی PC عرضه میشه یعنی Red Dead Redemption 2 با هدف افزایش هر چه بیشتر حس غوطه‌وری بازیکنان در دنیاش، با بهبودهای تکنیکی و گرافیکی ویژه‌ای و ماموریت‌های Bounty Hunting جدید به این پلتفرم قراره بیاد." افرادی که از تاریخ نهم تا بیست و دوم اکتبر این بازی رو از طریق Rockstar Games Launcher پیش خرید کنند، از میان عناوین زیر میتونند دو بازی رو به انتخاب خودشون به صورت رایگان دریافت کنند: ‌

• Grand Theft Auto III
• Grand Theft Auto: Vice City
• Grand Theft Auto: San Andreas
• Bully: Scholarship Edition
• L.A. Noire: The Complete Edition
• Max Payne 3: The Complete Edition ‌

Rockstar have finally confirmed that their massively successful open world megaton Red Dead Redemption 2 is coming to PC. The open world western epic will launch on PC in just a little over a month, on November 5.

Minimum Specifications:

Processor: Intel Core i5-2500K / AMD FX-6300
Memory: 8GB
Graphics Card: Nvidia GeForce GTX 770 2GB / AMD Radeon R9 280 3GB
HDD Space: 150GB
Sound Card: DirectX Compatible

Recommended Specifications

Processor: Intel Core i7-4770K / AMD Ryzen 5 1500X
Memory: 12GB
Graphics Card: Nvidia GeForce GTX 1060 6GB / AMD Radeon RX 480 4GB
HDD Space: 150GB
Sound Card: DirectX Compatible

آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
4,581
7,514
سی پی یو من چطوره ؟ حالا حالا ها جواب می ده ؟ ( ۵ ۶ سال آینده) حداقل روی Low در شش سال آینده یا بیشتر ؟؟
Intel core i7-5820k 3.3GHz (12 CPUs)
خونه شماست. در کیستو باز کن. حالشو بپرس.:D:D:D:D:D
کافی بودن cpu در آینده رو که من نمیدونم.
ولی رزولوشن بالاتر بارش رو gpu هست و تفاوت چندان زیادی رزولوشنهای بالاتر روی مصرف cpu ایجاد نمیکنه .
نمیخوام تاپیک بشه سخت افزار و دوباره عین قبلی خراب بشه.
اگه خواستی بنچمارکها رو برات پ.خ میکنم .دلیل لگ هم همینه .و نیاز vsync یا قفل فریم هم یکیش عدم استفاده بالا و بهبود دما و مثرف این دو قطعه هست
و دومیش هم اینه که جلوگیری کنه از گلوگاه.گلوگاه یه امر نسبیه ممکنه یه موقع گلوگاه با cpu باشه و یه موقع با gpu در حالی که سیستم یکیه.
چون گفتم مصرف cpu تغییر چندانی از 720 تا 4k نمیکنه ولی تفاوت مصرف gpu وحشتناکه.این باعث لگ میشه.
ممکنه cpu نتونه به فریم gpu تو 720 برسه و اگه قفل نکنی . لگ بگیری و بالعکس تو 4k نمیتونه gpu به cpu برسه و اونجا هم لگ بگیری
ولی گلوگاه اول برا cpu هست و دوم برا gpu

• Haha
  • Like
Reactions: kamyy and arya2121

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
1,883
1,261
نام
بنیامین
خونه شماست. در کیستو باز کن. حالشو بپرس.:D:D:D:D:D
کافی بودن cpu در آینده رو که من نمیدونم.
ولی رزولوشن بالاتر بارش رو gpu هست و تفاوت چندان زیادی رزولوشنهای بالاتر روی مصرف cpu ایجاد نمیکنه .
نمیخوام تاپیک بشه سخت افزار و دوباره عین قبلی خراب بشه.
اگه خواستی بنچمارکها رو برات پ.خ میکنم .دلیل لگ هم همینه .و نیاز vsync یا قفل فریم هم یکیش عدم استفاده بالا و بهبود دما و مثرف این دو قطعه هست
و دومیش هم اینه که جلوگیری کنه از گلوگاه.گلوگاه یه امر نسبیه ممکنه یه موقع گلوگاه با cpu باشه و یه موقع با gpu در حالی که سیستم یکیه.
چون گفتم مصرف cpu تغییر چندانی از 720 تا 4k نمیکنه ولی تفاوت مصرف gpu وحشتناکه.این باعث لگ میشه.
ممکنه cpu نتونه به فریم gpu تو 720 برسه و اگه قفل نکنی . لگ بگیری و بالعکس تو 4k نمیتونه gpu به cpu برسه و اونجا هم لگ بگیری
ولی گلوگاه اول برا cpu هست و دوم برا gpu
4k برام مهم نیست
رزولوشن نمایشگر من ۱۰۸۰×۱۹۲۰ هست . روان باشه کافیه ( بند رزولوشن بالا و فریم بالا و ... نیستم) البته می خواستم مانیتور 4k یا حتی 2K بخرم اما قیمت ها خیلی رفت بالا

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
1,821
1,344
نام
متوئیدی
در مورد سی پی یو دوستان زیاد نگران نباشید بیشتر به فکر کارت قوی باشید اگر از اون دست افرادی هستید که بیشتر کیفیت تصویر براتون مهمه مشکل سی پی یو جدی نیست چون قرار نگذاریم کارت نفس بکشه :D اگر تو تنظیمات بازی گزینه pixel density هم فعال باشه که دیگه هیچی! این در کنار آنتی الیاسینگ 4x و smaa و vegetation و shadow quality و تکسچر آنچنان بلایی سر کارت بیارن که یادش بره سی پی یو چی هست :Cheesygrin:
دوستان اینجا اهل دل و اهل فن هستید و خوب میدونید که مشکل باتل نک سی پی یو تو دو سه تا گزینه گرافیکی هست که صد در صد راکستار تو تنظیمات بازی قرار میده: Extra Detail و Geometry و تا حدودی تراکم جمعیت. اگر سی پی یو ضعیفی دارید میتونید اینارو خاموش کنید و با خیال راحت بازی کنید حتی با زاغارتی مثل 6300 :D (با احترام به دارنده های این پردازنده)

ولی خداییش :D:Shrewd: اکسترا دیتیل خیلی چیز معرکه و با ارزشی هست، من اوج زیبایی و هنرش رو تو واچ داگز 2 دیدم، علاوه بر افزایش آبجکت های قابل دیدن تا کیلومترها دورتر، میزان ظاهر شدن یکدفه اشیاء جلوی چشم پلیر رو بشدت کم میکنه طوری که متوجه نمیشید و تو تنظیمات آخر تحت هر شرایطی کلا از بین میبره، موردی که تو ورژن ها کنسولی آزار دهنده هست. حالا دوستان به اینپوت لگ اشاره کردن ولی برای من یکی این ظاهر شدن اشیا اصلا اعصابمو میریزه بهم :D کلا از جو بازی با لگد پرت میشی بیرون.
این گزینه در کنار جئومتری که کیفیت این اشیا تو فواصل دور رو تعیین میکنه سی پی یو محور هستن و کلا کمر هر چی سی پی یو هست رو میشکنه. بخاطر همینم دقت کرده باشید تو تمامی بنچمارکها این گزینه ها مثل آنتی الیاسینگ همیشه خاموش هستن.
با این امید بزرگ که راکستار بازیهاش نسبت به یوبی سافت خیلی بهینه تر هست خصوصا برای سی پی یو مطمئنم شما با یه i5 یا r3 هم میتونید نتیجه خیلی خیلی خوبی بگیرید.

• Like
Reactions: kamyy

ROULY

کاربر سایت
Nov 18, 2010
2,700
12,183
نام
Rouly
در مورد سی پی یو دوستان زیاد نگران نباشید بیشتر به فکر کارت قوی باشید اگر از اون دست افرادی هستید که بیشتر کیفیت تصویر براتون مهمه مشکل سی پی یو جدی نیست چون قرار نگذاریم کارت نفس بکشه :D اگر تو تنظیمات بازی گزینه pixel density هم فعال باشه که دیگه هیچی! این در کنار آنتی الیاسینگ 4x و smaa و vegetation و shadow quality و تکسچر آنچنان بلایی سر کارت بیارن که یادش بره سی پی یو چی هست :Cheesygrin:
دوستان اینجا اهل دل و اهل فن هستید و خوب میدونید که مشکل باتل نک سی پی یو تو دو سه تا گزینه گرافیکی هست که صد در صد راکستار تو تنظیمات بازی قرار میده: Extra Detail و Geometry و تا حدودی تراکم جمعیت. اگر سی پی یو ضعیفی دارید میتونید اینارو خاموش کنید و با خیال راحت بازی کنید حتی با زاغارتی مثل 6300 :D (با احترام به دارنده های این پردازنده)

ولی خداییش :D:Shrewd: اکسترا دیتیل خیلی چیز معرکه و با ارزشی هست، من اوج زیبایی و هنرش رو تو واچ داگز 2 دیدم، علاوه بر افزایش آبجکت های قابل دیدن تا کیلومترها دورتر، میزان ظاهر شدن یکدفه اشیاء جلوی چشم پلیر رو بشدت کم میکنه طوری که متوجه نمیشید و تو تنظیمات آخر تحت هر شرایطی کلا از بین میبره، موردی که تو ورژن ها کنسولی آزار دهنده هست. حالا دوستان به اینپوت لگ اشاره کردن ولی برای من یکی این ظاهر شدن اشیا اصلا اعصابمو میریزه بهم :D کلا از جو بازی با لگد پرت میشی بیرون.
این گزینه در کنار جئومتری که کیفیت این اشیا تو فواصل دور رو تعیین میکنه سی پی یو محور هستن و کلا کمر هر چی سی پی یو هست رو میشکنه. بخاطر همینم دقت کرده باشید تو تمامی بنچمارکها این گزینه ها مثل آنتی الیاسینگ همیشه خاموش هستن.
با این امید بزرگ که راکستار بازیهاش نسبت به یوبی سافت خیلی بهینه تر هست خصوصا برای سی پی یو مطمئنم شما با یه i5 یا r3 هم میتونید نتیجه خیلی خیلی خوبی بگیرید.
شما نسخه کنسولی پلی دادی؟
من ظاهر شدن یهویی آبجکتها رو ندیدم چه پرو چه وان ایکس
پ.ن : دوستانی که مونیتور 1080p یا 2k دارن اگر کارت گرافیک قوی دارن یه روش ساده با استفاده از nvidia free style هست که شما میتونید کیفیت تصویری در حد مونیتور 4k بگیرید کسی خواست تا بهش بگم خودم اکثر بازیها رو با مونیتور 2k امتحان کرد و کیفیت فوق العاده عالی میشه گرفت

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
609
220
نام
محمد امین
یکی از این کانال ها دیروز دیدم از پشتیبانی فروش بازی پرسیده که آیا این بازی ریجن لاک هست یا نه یعنی زبان انگلیسی تو نسخه روسی هست یا نه، اونام گفتن هنوز معلوم نیست این مسئله و اطلاعی ندارند!
خلاصه گفتم در جریان باشید :|

• Like

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
1,821
1,344
نام
متوئیدی
شما نسخه کنسولی پلی دادی؟
من ظاهر شدن یهویی آبجکتها رو ندیدم چه پرو چه وان ایکس
پ.ن : دوستانی که مونیتور 1080p یا 2k دارن اگر کارت گرافیک قوی دارن یه روش ساده با استفاده از nvidia free style هست که شما میتونید کیفیت تصویری در حد مونیتور 4k بگیرید کسی خواست تا بهش بگم خودم اکثر بازیها رو با مونیتور 2k امتحان کرد و کیفیت فوق العاده عالی میشه گرفت
نه به صورت کلی میگم البته تو همین ویدیو دیجیتال فاندری هم مشخص هست اونجا که چمن ها هرچی نزدیک تر میشه هی ظاهر میشن به اسم پاپ آپ شناخته میشه که تو ویدیو بهش اشاره میکنه. برای خیلیا این موضوع اصلا مهم نیست ولی خوب چشم من حساس شده :D

ROULY

کاربر سایت
Nov 18, 2010
2,700
12,183
نام
Rouly
نه به صورت کلی میگم البته تو همین ویدیو دیجیتال فاندری هم مشخص هست اونجا که چمن ها هرچی نزدیک تر میشه هی ظاهر میشن به اسم پاپ آپ شناخته میشه که تو ویدیو بهش اشاره میکنه. برای خیلیا این موضوع اصلا مهم نیست ولی خوب چشم من حساس شده :D
اها علف ها آره ولی تو چشم نمیاد.. من فکر کردم منظورت آبجکتها هست مثل npc ها و مثلا سنگ و کوه و خونه ها..
اخه بعضی بازیها هستن این لود شدن آبجکتها بدجور به چشم میاد فکر کردم منظورت مثل اونا است

• Like

LiFE iS 5TrAnG3

⏎千ㄖ尺 乇ᐯ乇尺
کاربر فعال
Feb 22, 2011
13,502
64,676
نام
∂αнмα
DSR هم هستش که از پنل انویدیا میشه برا همه بازیا فعالش کرد (بر خلاف nvidia free style)

• Like

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
1,883
1,261
نام
بنیامین
فکر کنم در نسل ۹ گرافیک ۱۱ گیگ ۲۰۸۰ در کنار سی پی یو core i7 و رم ۳۲ تمام بازی ها به راحتی جواب بده

SaeedKING

کاربر سایت
May 2, 2015
336
772
نام
Saeed
ممنون میشم بگید تا استفاده کنیم، من کارت ۱۰۷۰ دارم و معمولا اینکار رو با DSR انجام میدم که البته فشار زیادی روی GPU تحمیل میکنه.
===========
پ.ن: دوستان با وجود این همه افراد خبره pc گیمری که در فروم داریم، در بخش pc شدیدا جای خالی تاپیکی که آموزش و بررسی مباحث تکنیکی گرافیک توش مطرح بشه حس میشه. مثل انواع AAها، OA، انواع Illumination ، RAY Tracing ، انواع v-sync ، انواع texture filtering ، نحوه‌ی کپچر کردن اسکرین‌شات و فیلم از بازی ، رفلکشن، انواع سوپرسمپلینگ، موشن بلور ، میدان و عمق دید ، کار با nvidia free style ، کار با geforce experience ، کنترل پنل انویدیا و خیلی موارد دیگه که تعدادشون هم هر سال در حال افزایشه. بشخصه توی تنظیمات گرافیکی بعضی وقتها نمیدونم فلان گزینه کارش دقیقا چیه و چه فرقی با گزینه‌های مشابهش داره یا کدومشون فشار کمتری به gpu تحمیل میکنه. هر کدوم از دوستان زحمت تاپیکشو بکشه دعاش میکنیم(: و بنظرم شدیدا pcگیمرها ازش استقبال میکنن.

ROULY

کاربر سایت
Nov 18, 2010
2,700
12,183
نام
Rouly
DSR هم هستش که از پنل انویدیا میشه برا همه بازیا فعالش کرد (بر خلاف nvidia free style)
اون DSR که جای خودش اما تو تنظیمات فری استایل گزینه ای هست به اسم Sharpness اونو باید فعال کنید و روی ۵۰ تنظیم کنید
اون موقع اون حالت بلور که با dsr ایجاد میشه رو از بین میبره
با مونیتور 2k امتحان کردم خیلی عالی شد اما با مونیتور 1080p هنوز امتحان نکردم

• Like

ROULY

کاربر سایت
Nov 18, 2010
2,700
12,183
نام
Rouly
ممنون میشم بگید تا استفاده کنیم، من کارت ۱۰۷۰ دارم و معمولا اینکار رو با DSR انجام میدم که البته فشار زیادی روی GPU تحمیل میکنه.
===========
پ.ن: دوستان با وجود این همه افراد خبره pc گیمری که در فروم داریم، در بخش pc شدیدا جای خالی تاپیکی که آموزش و بررسی مباحث تکنیکی گرافیک توش مطرح بشه حس میشه. مثل انواع AAها، OA، انواع Illumination ، RAY Tracing ، انواع v-sync ، انواع texture filtering ، نحوه‌ی کپچر کردن اسکرین‌شات و فیلم از بازی ، رفلکشن، انواع سوپرسمپلینگ، موشن بلور ، میدان و عمق دید ، کار با nvidia free style ، کار با geforce experience ، کنترل پنل انویدیا و خیلی موارد دیگه که تعدادشون هم هر سال در حال افزایشه. بشخصه توی تنظیمات گرافیکی بعضی وقتها نمیدونم فلان گزینه کارش دقیقا چیه و چه فرقی با گزینه‌های مشابهش داره یا کدومشون فشار کمتری به gpu تحمیل میکنه. هر کدوم از دوستان زحمت تاپیکشو بکشه دعاش میکنیم(: و بنظرم شدیدا pcگیمرها ازش استقبال میکنن.
البته در رزولوشن بالای 1080p با کارتتون شاید به ۶۰ فریم ثابت نرسید مگر اینکه تنظیمات گرافیکی بازی رو نرمالایز کنید اون موقع پیشنهاد میکنم اگر مانیتورتان فول اچ دی هست با dsr رزولوشن بازی رو روی 1440p تنظیم کنید البته 4k هم میتونید سپس با استفاده از nvidia freestyle گزینه شارپنس رو فعال کن و تنظیم کن روی ۴۰ یا ۵۰
بازی به شدت شارپ و زیبا میشه
همین الان میتونی واسه یه بازی دیگه امتحان کنی
راستی nvidia freestyle با کلید alt+f3 فعال میشه البته قبلش باید Geforce Experience رو فعال کرده باشید

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
1,821
1,344
نام
متوئیدی
اونایی هم که AMD باز هستن و مانیتور فول اچ دی، با قابلیت Virtual Super Resolution برای بالابردن رزولوشن تا 5K و از Radeon Image Sharpening برای شارپ کردن تصاویر تو هر رزولوشنی میتونن استفاده کنن. البته این شارپ کردن تصویر فقط روی کارت های RX 400 به بالا ساپورت میشه. میخواد تاثیر زیباییش رو ببینید بهترین گزینه بنظرم بتمن آرخام نایت هست با اون نورهای نئونی و هوای بارونی ^:)^

خلاصه با هر سیستمی و با هر مانیتوری برید گرد و خاک پی سی رو بگیرید و حسابی بهش برسید که دو هفته دیگه دلبر از راه میرسه :D

SaeedKING

کاربر سایت
May 2, 2015
336
772
نام
Saeed
اون DSR که جای خودش اما تو تنظیمات فری استایل گزینه ای هست به اسم Sharpness اونو باید فعال کنید و روی ۵۰ تنظیم کنید
اون موقع اون حالت بلور که با dsr ایجاد میشه رو از بین میبره
با مونیتور 2k امتحان کردم خیلی عالی شد اما با مونیتور 1080p هنوز امتحان نکردم
البته خود DSR هم زیرش smoothnes داره که برعکس sharpness مقدارشو کم کنی تصویر شارپ‌تر میشه. در کل روی هر مانیتور باید راههای مختلف رو تست کرد تا به بهترین نتیجه رسید.

• Like

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
6,795
3,895
البته عملا شفافیت زمانی رخ می ده که DPI با رز متناسب باشه یعنی اگر مکس TV بیاد 1080 باشه شما 4K هم بدید فقط لبه ها صاف تر می شن شفافیت تغییری نمی کنه مگر TV 4K باشه. استفاده از شیلتر شارپ جدید انویدیا یا خاموش کردن FXAA TXAA کمک زیادی به شفافیت می کنه بدون اینکه نیازی به پردازش بالا خیلی بیشترم باشه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟