Red Dead Redemption 2 I PC

RDR2_2020_02_25_22_47_23_517.png

و داغ‌ترین خبر سال 2019، بعد از شایعه‌ها و گزارش‌های فراوان سرانجام شرکت Rockstar Games دقایقی قبل با انتشار بیانیه‌ای سورپرایز کننده عرضه عنوان تحسین شده Red Dead Redemption 2 بر روی پلتفرم PC رو تایید کرد. این بازی زودتر از اونچه که فکرشو میکردیم به این پلتفرم میاد.​

عنوان Red Dead Redemption 2 تو تاریخ پنجم نوامبر 2019 (سه شنبه، ۱۴ آبان ۱۳۹۸) از طریق نرم افزار اختصاصی ROCKSTAR و Epic Games Store برای پلتفرم PC در دسترس قرار میگیره. نسخه Steam این بازی هم یک ماه بعد یعنی تو دسامبر 2019 عرضه میشه. Rockstar اخیرا لانچر اختصاصی خودش بر روی PC رو بروزرسانی کرد و احتمالا هدف این شرکت از این اقدام، آماده کردن بازیکنان برای تجربه آخرین ساختشون بوده. کاربران می‌تونند بازی رو از تاریخ ۱ آبان ماه (۲۳ اکتبر) از طریق فروشگاه‌هایی مثل اپیک گیمز، Humble Store و برخی خرده‌فروشان دیگه، پیش‌خرید کنند.

کمپانی Rockstar Games در بیانیه ای گفت: "امروز مفتخریم که اعلام کنیم عنوان Red Dead Redemption 2 تو تاریخ پنجم نوامبر همراه با باندل‌های ویژه‌ای که از نهم اکتبر (چهارشنبه، ۱۷ مهر ۱۳۹۸) برای پیش خرید بر روی Rockstar Games Launcher در دسترس قرار خواهند گرفت، به PC قراره بیاد." پی سی گیمرها مثل عرضه قبلی Rockstar Games بر روی PC یعنی عنوان GTA V، اینبار هم نسخه ارتقا یافته جدیدترین ساخته این شرکت رو تجربه قراره بکنند.
ادامه بیانیه Rockstar Games در توضیح ویژگی‌های نسخه PC این به این صورت بود که : "اولین قسمت از سری Red Dead Redemption که بر روی PC عرضه میشه یعنی Red Dead Redemption 2 با هدف افزایش هر چه بیشتر حس غوطه‌وری بازیکنان در دنیاش، با بهبودهای تکنیکی و گرافیکی ویژه‌ای و ماموریت‌های Bounty Hunting جدید به این پلتفرم قراره بیاد." افرادی که از تاریخ نهم تا بیست و دوم اکتبر این بازی رو از طریق Rockstar Games Launcher پیش خرید کنند، از میان عناوین زیر میتونند دو بازی رو به انتخاب خودشون به صورت رایگان دریافت کنند: ‌

• Grand Theft Auto III
• Grand Theft Auto: Vice City
• Grand Theft Auto: San Andreas
• Bully: Scholarship Edition
• L.A. Noire: The Complete Edition
• Max Payne 3: The Complete Edition ‌

Rockstar have finally confirmed that their massively successful open world megaton Red Dead Redemption 2 is coming to PC. The open world western epic will launch on PC in just a little over a month, on November 5.

Minimum Specifications:

Processor: Intel Core i5-2500K / AMD FX-6300
Memory: 8GB
Graphics Card: Nvidia GeForce GTX 770 2GB / AMD Radeon R9 280 3GB
HDD Space: 150GB
Sound Card: DirectX Compatible

Recommended Specifications

Processor: Intel Core i7-4770K / AMD Ryzen 5 1500X
Memory: 12GB
Graphics Card: Nvidia GeForce GTX 1060 6GB / AMD Radeon RX 480 4GB
HDD Space: 150GB
Sound Card: DirectX Compatible

آخرین ویرایش:

mehdi_vsgh

کاربر سایت
Nov 24, 2009
183
ببین تو همون حوالی پایین تر یک quest فرعی طور برو بعدش که تموم شد برگرد اینجا اسبه میاد.

Oh my first encounter, it was being attacked by a couple of wolves and it ran away. I tried camping, running back down the mountain and going back to find nothing. Then I went over to do a nearby quest involving gunslinger Flaco. After clearing then, I went back to the spot and the horse was back without the wolves. Though if you see it next time, make a save and hopefully if you need to reload, it should be right next to you.

ایول داداش
رفتم یه ماموریت انجام دادم و برگشتم دیدمش!! اینبار دیگه هیچ مزاحمی نداشتم نه گرگی نه .... راحت پریدم روش و سه سوت رامش کردم!!! خیلی ذوق کردم:p

• Love
Reactions: brain

mehdi_vsgh

کاربر سایت
Nov 24, 2009
183
سلام دوستان یه سوال من یه پوست لجندری گرفتم ولی در حین بردن برا ترمپر با یه گروه درگیر شدم وپوست رو گم کردم....چه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ هرچی هم اطراف گشتم نبودش دیگه

TOOL.

کاربر سایت
Nov 15, 2020
58
سلام دوستان یه سوال من یه پوست لجندری گرفتم ولی در حین بردن برا ترمپر با یه گروه درگیر شدم وپوست رو گم کردم....چه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ هرچی هم اطراف گشتم نبودش دیگه

وقتی پوست دستته الکی درگیری ایجاد نکن داداش لات بازی درنیار : دی
چیزی که افتاد رو زمین رو هوا زدن دیگه نگرد دنبالش

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
1,814
مشکلی نداره پوست های لجندری اگه گم کنی میره پیش ترپر میتونی ازش استفاده کنی ولی پوست های عادی دیگه پریده

• Like
Reactions: mehdi_vsgh

mehdi_vsgh

کاربر سایت
Nov 24, 2009
183
مشکلی نداره پوست های لجندری اگه گم کنی میره پیش ترپر میتونی ازش استفاده کنی ولی پوست های عادی دیگه پریده
پوست لجندری بود رفتم پیش ترپر ولی خبری نبود ازش....چه کنمممممممممممممممم
وقتی پوست دستته الکی درگیری ایجاد نکن داداش لات بازی درنیار : دی
چیزی که افتاد رو زمین رو هوا زدن دیگه نگرد دنبالش
والا لات بازی در نیاوردم....داشتم میرفتم یهویی ریختن سرم....

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
1,814

چرا هست خود پوست که بدرت نمیخوره هرچی میخوای باهاش کرفت کنی الان باز شده مشکلی نداره

• Like

brain

کاربر سایت
Sep 14, 2007
516

هست نگران نباش، فقط پولش گیرت نمیاد، ولی دیگه کرفت کردن آیتم هایی که به اون پوست نیاز دارن، قابل ساختن هستن. legendery هارو تا شکار و skin کنی میره تو حساب fence یا trapper

کلا قلق بازی اینطوریه اگه چیزی نمیاد یا هرچی، یه کمپ بزن بخواب (شده 2-3 روز داخل بازی) دوباره سر بزن، یا یه ماموریت فرعی بزن، اونور ریست بشه، یا اصلا خود بازی مینویسه اون گوشه که legendery skin رفت به حساب اونا. همونطور که سیستم سیو بازی هم دقت کرده باشی یکم عجیبه.

• Like

a2010

کاربر سایت
Jul 26, 2012
660
نام
علی
چقدر این رد دد خوبه
اصلا فقط سوار اسبم بشم و برم اینور اونور هیچ کاری هم نکنم کیف میکنم
دلم نمیاد اصلا بازی رو جلو ببرم
تو همون چپتر دو موندم فعلا:D
دیروز برا اولین بار reshade رو ریختم
حقیقتا تغییر قابل توجهی کرد بازی، یه sharpening فعال کردم به همراه technicolor 2 که البته دست کاریش کردم یه کم و شدت کنتراستش رو کم کردم
حس میکنم زنده تر شده محیط بازی
یه کاری هم که قبل از ریشید میخواستم بکنم استفاده از شارپنینگ ansel بود که هر کاری کردم با alt+f2 نمیومد بالا!!
ریشید پیشنهادی هم دارید دریغ نکنید

پ.ن:یه لحظه رفتم تو تاپیک AC دو تا اسکرین دیدم و با خودم فکر کردم بعد تموم شدن رد دد باید چیکار کنم واقعا؟!
پ.ن2:فقط عکس اولی ریشید داره

آخرین ویرایش:

brain

کاربر سایت
Sep 14, 2007
516
چقدر این رد دد خوبه
اصلا فقط سوار اسبم بشم و برم اینور اونور هیچ کاری هم نکنم کیف میکنم
دلم نمیاد اصلا بازی رو جلو ببرم
تو همون چپتر دو موندم فعلا:D
دیروز برا اولین بار reshade رو ریختم
حقیقتا تغییر قابل توجهی کرد بازی، یه sharpening فعال کردم به همراه technicolor 2 که البته دست کاریش کردم یه کم و شدت کنتراستش رو کم کردم
حس میکنم زنده تر شده محیط بازی
یه کاری هم که قبل از ریشید میخواستم بکنم استفاده از شارپنینگ ansel بود که هر کاری کردم با alt+f2 نمیومد بالا!!
ریشید پیشنهادی هم دارید دریغ نکنید

پ.ن:یه لحظه رفتم تو تاپیک AC دو تا اسکرین دیدم و با خودم فکر کردم بعد تموم شدن رد دد باید چیکار کنم واقعا؟!
پ.ن2:فقط عکس اولی ریشید داره
بهترین کارو میکنی، تا میتونی کشش بده بازیو. وجب به وجب نقشه رو بگرد صفا کن.
چند صفحه قبل rouly یه چندتا ریشید خوب گذاشته بود. حتما تستشون کن، اگه سیستمت بکشه rtx هم فکر کنم میشه رووش آورد.

• Like
Reactions: WTF? and a2010

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
872
نام
عارف واعظ قائمی
دوستان حیوانات وحشی مث panther و cougar چطور میشه بصورت پرفکت شکار کرد؟

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk
دوستان اگر دقت کنید، بازی یک بخش داره که هر حیوان رو Study میکنید مشخصاتش اونجا اضافه میشه، همون جا نوشته بهترین اسلحه و تیر برای شکارش چیه که Perfect pelt به شما بده!
در مورد Panther و Cougar هم میشه از Rifle های بازی با تیر های High Velocity یا Express استفاده کرد یا تیر کمان و هدشات حالا با Improved Arrow هم کمی شرایط آسون تر میشه. در کل برای Prefect کردن هم باید کار حیوان رو با یک تیر تمام کنید بیشتر از اون پوستش خراب میشه!
*کلا آزمون خطا هم بد نیستا! فانه بازیه خود آدم تست کنه اینارو به جز اینکه خودش یک Encyclopedia کامل داره! من حتی سر کامل کردن تمام چلنح های بازی با Throwing Knife هم پوست پرفکت گرفتم! (Poisoned)

• Like
Reactions: Sampler and brain

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,452
نام
محمد
دوستان اگر دقت کنید، بازی یک بخش داره که هر حیوان رو Study میکنید مشخصاتش اونجا اضافه میشه، همون جا نوشته بهترین اسلحه و تیر برای شکارش چیه که Perfect pelt به شما بده!
در مورد Panther و Cougar هم میشه از Rifle های بازی با تیر های High Velocity یا Express استفاده کرد یا تیر کمان و هدشات حالا با Improved Arrow هم کمی شرایط آسون تر میشه. در کل برای Prefect کردن هم باید کار حیوان رو با یک تیر تمام کنید بیشتر از اون پوستش خراب میشه!
*کلا آزمون خطا هم بد نیستا! فانه بازیه خود آدم تست کنه اینارو به جز اینکه خودش یک Encyclopedia کامل داره! من حتی سر کامل کردن تمام چلنح های بازی با Throwing Knife هم پوست پرفکت گرفتم! (Poisoned)
ممنون دوست عزیز ولی منظورم سلاح نیس
سوالم این بود که چطور با طعمه و اینا حیوانات وحشیو شکار کنیم
چون به محض دیدن ما حمله میکنن و خلاص :D

• Like
Reactions: ArefTheGreat

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
872
نام
عارف واعظ قائمی
ممنون دوست عزیز ولی منظورم سلاح نیس
سوالم این بود که چطور با طعمه و اینا حیوانات وحشیو شکار کنیم
چون به محض دیدن ما حمله میکنن و خلاص :D

آها پس GIT GUD
برای Panther طعمه عادی کمتر احتمالا جواب میده، یک طعمه خاص هست برای که گوشت خوار های بزرگ رو بهتر جذب میکنه! یا کلا یک حیوان دیگه رو بکشید جسدش رو وسط حیاط وحش ول کنید برید یک Rest بدید میاد سر جسدش.

• Like
Reactions: Sampler

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر