Red Dead Redemption 2 I PC

RDR2_2020_02_25_22_47_23_517.png

و داغ‌ترین خبر سال 2019، بعد از شایعه‌ها و گزارش‌های فراوان سرانجام شرکت Rockstar Games دقایقی قبل با انتشار بیانیه‌ای سورپرایز کننده عرضه عنوان تحسین شده Red Dead Redemption 2 بر روی پلتفرم PC رو تایید کرد. این بازی زودتر از اونچه که فکرشو میکردیم به این پلتفرم میاد.​

عنوان Red Dead Redemption 2 تو تاریخ پنجم نوامبر 2019 (سه شنبه، ۱۴ آبان ۱۳۹۸) از طریق نرم افزار اختصاصی ROCKSTAR و Epic Games Store برای پلتفرم PC در دسترس قرار میگیره. نسخه Steam این بازی هم یک ماه بعد یعنی تو دسامبر 2019 عرضه میشه. Rockstar اخیرا لانچر اختصاصی خودش بر روی PC رو بروزرسانی کرد و احتمالا هدف این شرکت از این اقدام، آماده کردن بازیکنان برای تجربه آخرین ساختشون بوده. کاربران می‌تونند بازی رو از تاریخ ۱ آبان ماه (۲۳ اکتبر) از طریق فروشگاه‌هایی مثل اپیک گیمز، Humble Store و برخی خرده‌فروشان دیگه، پیش‌خرید کنند.

کمپانی Rockstar Games در بیانیه ای گفت: "امروز مفتخریم که اعلام کنیم عنوان Red Dead Redemption 2 تو تاریخ پنجم نوامبر همراه با باندل‌های ویژه‌ای که از نهم اکتبر (چهارشنبه، ۱۷ مهر ۱۳۹۸) برای پیش خرید بر روی Rockstar Games Launcher در دسترس قرار خواهند گرفت، به PC قراره بیاد." پی سی گیمرها مثل عرضه قبلی Rockstar Games بر روی PC یعنی عنوان GTA V، اینبار هم نسخه ارتقا یافته جدیدترین ساخته این شرکت رو تجربه قراره بکنند.
ادامه بیانیه Rockstar Games در توضیح ویژگی‌های نسخه PC این به این صورت بود که : "اولین قسمت از سری Red Dead Redemption که بر روی PC عرضه میشه یعنی Red Dead Redemption 2 با هدف افزایش هر چه بیشتر حس غوطه‌وری بازیکنان در دنیاش، با بهبودهای تکنیکی و گرافیکی ویژه‌ای و ماموریت‌های Bounty Hunting جدید به این پلتفرم قراره بیاد." افرادی که از تاریخ نهم تا بیست و دوم اکتبر این بازی رو از طریق Rockstar Games Launcher پیش خرید کنند، از میان عناوین زیر میتونند دو بازی رو به انتخاب خودشون به صورت رایگان دریافت کنند: ‌

• Grand Theft Auto III
• Grand Theft Auto: Vice City
• Grand Theft Auto: San Andreas
• Bully: Scholarship Edition
• L.A. Noire: The Complete Edition
• Max Payne 3: The Complete Edition ‌

Rockstar have finally confirmed that their massively successful open world megaton Red Dead Redemption 2 is coming to PC. The open world western epic will launch on PC in just a little over a month, on November 5.

Minimum Specifications:

Processor: Intel Core i5-2500K / AMD FX-6300
Memory: 8GB
Graphics Card: Nvidia GeForce GTX 770 2GB / AMD Radeon R9 280 3GB
HDD Space: 150GB
Sound Card: DirectX Compatible

Recommended Specifications

Processor: Intel Core i7-4770K / AMD Ryzen 5 1500X
Memory: 12GB
Graphics Card: Nvidia GeForce GTX 1060 6GB / AMD Radeon RX 480 4GB
HDD Space: 150GB
Sound Card: DirectX Compatible

آخرین ویرایش:

Tommy Vercetty

Rockstar Games, Inc
Gold User
Nov 18, 2010
4,898
نام
ROULY
اقا یک نفر بهم نحوه رام کردن اسب رو یاد میده؟؟ چطوری میشه رام کرد؟
با مربع دسته پلی استیشن یا همون X دسته اکس باکس گزینه Calm
بعدشم که پریدی روش باید تعادل را حفظ کنی که نیفتی
کلا هرچی بیشتر با اسب حرف بزنی زودتر رام میشه

mehdi_vsgh

کاربر سایت
Nov 24, 2009
183
با مربع دسته پلی استیشن یا همون X دسته اکس باکس گزینه Calm
بعدشم که پریدی روش باید تعادل را حفظ کنی که نیفتی
کلا هرچی بیشتر با اسب حرف بزنی زودتر رام میشه
سلام من با کامپیوتر بازی میکنم...دسته بازی نمیکنم نمیدونم این گزینش چی هست

mehdi_vsgh

کاربر سایت
Nov 24, 2009
183
لعنتیییییییییییییی
اومدم این اسب سفیده رو شکارش کنم ورامش کنم!!!! یهو دوتا گرگ عوضی ریختن سرم تا دخل اونارو بیارم اسبه فرار کرد هرچقدر گشتم پیداش نتونستم بکنم دیگه.....دو دور دور دریاجه ایزابلا چرخیدم پیداش نکردم دیگه!!!x-(

Argada

کاربر سایت
Jan 25, 2013
705
نام
محمد رضا
این حرفت کاملا قبول دارم اگر میخوایین این بازی را در آینده با سیستم قویتر بازی کنید العان اصلا بازی نکنید
بعضی بازی ها هستن مثل among us و inside گرافیک خاصی ندارن ولی سبک جدیدی هستن و مشهور میشن
این بازی سبک جدیدی توی بازی ها نیاورده ولی جذابیت اصلی بازی توی گرافیک بازی و جزئیات بازی است
این بازی را دفعه اول روی xbox one s بازی کردم روی کنسول گرافیک پایین بود حدود 2 ساعت هم بازی کردم کلا از بازی بدم اومد
ولی العان که کرک شد یکبار روی pc تجربه اش کردم واقعا جذب بازی شدم
این بازی را با هرچی گرافیک بالاتر بازی کنی جذابیتش بیشتر میشه
العانم صبر کردم زیرنویس بازی تکمیل بشه و مشکلاتش حل بشه بد بازیش کنم
زیرنویس بازی رو کدوم سایت و چه زمانی قراره منتشر کنند؟

SHAM

کاربر سایت
Nov 22, 2008
239
زیرنویس بازی رو کدوم سایت و چه زمانی قراره منتشر کنند؟
زیرنویس همان طور گفتن قبلا منتشر شده ولی 100 درصد کامل نیست
وقفل آنلاین داره یک سایت دیگه هم داره کار میکنه گفته زیرنویس کامل شده توی مراحل تست است

mehdi_vsgh

کاربر سایت
Nov 24, 2009
183
لعنتیییییییییییییی
اومدم این اسب سفیده رو شکارش کنم ورامش کنم!!!! یهو دوتا گرگ عوضی ریختن سرم تا دخل اونارو بیارم اسبه فرار کرد هرچقدر گشتم پیداش نتونستم بکنم دیگه.....دو دور دور دریاجه ایزابلا چرخیدم پیداش نکردم دیگه!!!x-(

اقا این اسب سفیده دیگه پیداش نمیشهههههه
لعنت به این گرگها!!!
سه روزه دارم هی میچرخیم وشکار میکنم و هی آتش روشن میکنم و میخوابم شب بیدرا میشم میچرخم دوباره میخوابم صبح بیدار میشم ولی دیگه پیداش نمیشه!!!
چرااااااااااااااااااااااااااا؟؟؟؟

• Haha
Reactions: kamyy

brain

کاربر سایت
Sep 14, 2007
516
اقا این اسب سفیده دیگه پیداش نمیشهههههه
لعنت به این گرگها!!!
سه روزه دارم هی میچرخیم وشکار میکنم و هی آتش روشن میکنم و میخوابم شب بیدرا میشم میچرخم دوباره میخوابم صبح بیدار میشم ولی دیگه پیداش نمیشه!!!
چرااااااااااااااااااااااااااا؟؟؟؟
ببین تو همون حوالی پایین تر یک quest فرعی طور برو بعدش که تموم شد برگرد اینجا اسبه میاد.

Oh my first encounter, it was being attacked by a couple of wolves and it ran away. I tried camping, running back down the mountain and going back to find nothing. Then I went over to do a nearby quest involving gunslinger Flaco. After clearing then, I went back to the spot and the horse was back without the wolves. Though if you see it next time, make a save and hopefully if you need to reload, it should be right next to you.

Tommy Vercetty

Rockstar Games, Inc
Gold User
Nov 18, 2010
4,898
نام
ROULY
یعنی اگر اسمش را شبیه ساز زندگی در قرن غرب وحشی میذاشتن و فقط اجازه داشتی تو بازی با مردم حرف بزنی و کار دیگه ای نتونی بکنی بازم بازی یه شاهکار بود.
شما فقط این عمق و این سطح از دیالوگ گویی با npc ها را ببینید
براستی که npc ها انگار آدم زنده هستن

واقعا چطور ممکنه؟ حتی یه دیالوگ تکراری هم وجود نداره 😐

mehdi_vsgh

کاربر سایت
Nov 24, 2009
183
یعنی اگر اسمش را شبیه ساز زندگی در قرن غرب وحشی میذاشتن و فقط اجازه داشتی تو بازی با مردم حرف بزنی و کار دیگه ای نتونی بکنی بازم بازی یه شاهکار بود.
شما فقط این عمق و این سطح از دیالوگ گویی با npc ها را ببینید
براستی که npc ها انگار آدم زنده هستن

واقعا چطور ممکنه؟ حتی یه دیالوگ تکراری هم وجود نداره 😐

من مطمئنم اینا آدم زنده هستن!! ببین کی بهت گفتم!!! :))
یه روز بیدار میشی و میبینی که ما کد کامپیوتری هستیم و اونا واقعی!!!

لامصب تعداد دیالوگهای تکراری که من تو طول روز به کار میبرم از تعداد دیالوگهای npcهای این بازی بیشتره!:-??

Tommy Vercetty

Rockstar Games, Inc
Gold User
Nov 18, 2010
4,898
نام
ROULY

لامصب تعداد دیالوگهای تکراری که من تو طول روز به کار میبرم از تعداد دیالوگهای npcهای این بازی بیشتره!:-??

حواستون باشه تو رددد با npc های خانم بد صحبت نکنید 😁
چون یا از خودش کتک میخورید

View attachment IMG_20201222_143538_559.mp4

یا هم از بچه محله ش 👀😐

View attachment IMG_20201222_143540_266.mp4

FERYGAMER

کاربر سایت
May 5, 2013
137
نام
فرنود

فکر کنم این ویدیو حرفتو تائید میکنه :D

Tommy Vercetty

Rockstar Games, Inc
Gold User
Nov 18, 2010
4,898
نام
ROULY
فکر کنم این ویدیو حرفتو تائید میکنه :D
این عالیه قبلا دیده بودم

دوستان بنظرتون برای GTA بعدی هم این سیستم تعامل با NPC ها هست؟
امیدوارم بشه بهشون مواد بفروشیم و کلی پول بزنیم به جیب مثل بریکینگ بد😁

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر