Red Dead Redemption 2 I PC

ROULY

کاربر سایت
Nov 18, 2010
2,700
12,183
نام
Rouly
119219

و داغ‌ترین خبر سال 2019، بعد از شایعه‌ها و گزارش‌های فراوان سرانجام شرکت Rockstar Games دقایقی قبل با انتشار بیانیه‌ای سورپرایز کننده عرضه عنوان تحسین شده Red Dead Redemption 2 بر روی پلتفرم PC رو تایید کرد. این بازی زودتر از اونچه که فکرشو میکردیم به این پلتفرم میاد.​

عنوان Red Dead Redemption 2 تو تاریخ پنجم نوامبر 2019 (سه شنبه، ۱۴ آبان ۱۳۹۸) از طریق نرم افزار اختصاصی ROCKSTAR و Epic Games Store برای پلتفرم PC در دسترس قرار میگیره. نسخه Steam این بازی هم یک ماه بعد یعنی تو دسامبر 2019 عرضه میشه. Rockstar اخیرا لانچر اختصاصی خودش بر روی PC رو بروزرسانی کرد و احتمالا هدف این شرکت از این اقدام، آماده کردن بازیکنان برای تجربه آخرین ساختشون بوده. کاربران می‌تونند بازی رو از تاریخ ۱ آبان ماه (۲۳ اکتبر) از طریق فروشگاه‌هایی مثل اپیک گیمز، Humble Store و برخی خرده‌فروشان دیگه، پیش‌خرید کنند.

کمپانی Rockstar Games در بیانیه ای گفت: "امروز مفتخریم که اعلام کنیم عنوان Red Dead Redemption 2 تو تاریخ پنجم نوامبر همراه با باندل‌های ویژه‌ای که از نهم اکتبر (چهارشنبه، ۱۷ مهر ۱۳۹۸) برای پیش خرید بر روی Rockstar Games Launcher در دسترس قرار خواهند گرفت، به PC قراره بیاد." پی سی گیمرها مثل عرضه قبلی Rockstar Games بر روی PC یعنی عنوان GTA V، اینبار هم نسخه ارتقا یافته جدیدترین ساخته این شرکت رو تجربه قراره بکنند.
ادامه بیانیه Rockstar Games در توضیح ویژگی‌های نسخه PC این به این صورت بود که : "اولین قسمت از سری Red Dead Redemption که بر روی PC عرضه میشه یعنی Red Dead Redemption 2 با هدف افزایش هر چه بیشتر حس غوطه‌وری بازیکنان در دنیاش، با بهبودهای تکنیکی و گرافیکی ویژه‌ای و ماموریت‌های Bounty Hunting جدید به این پلتفرم قراره بیاد." افرادی که از تاریخ نهم تا بیست و دوم اکتبر این بازی رو از طریق Rockstar Games Launcher پیش خرید کنند، از میان عناوین زیر میتونند دو بازی رو به انتخاب خودشون به صورت رایگان دریافت کنند: ‌

• Grand Theft Auto III
• Grand Theft Auto: Vice City
• Grand Theft Auto: San Andreas
• Bully: Scholarship Edition
• L.A. Noire: The Complete Edition
• Max Payne 3: The Complete Edition ‌

Rockstar have finally confirmed that their massively successful open world megaton Red Dead Redemption 2 is coming to PC. The open world western epic will launch on PC in just a little over a month, on November 5.

Minimum Specifications:

Processor: Intel Core i5-2500K / AMD FX-6300
Memory: 8GB
Graphics Card: Nvidia GeForce GTX 770 2GB / AMD Radeon R9 280 3GB
HDD Space: 150GB
Sound Card: DirectX Compatible

Recommended Specifications

Processor: Intel Core i7-4770K / AMD Ryzen 5 1500X
Memory: 12GB
Graphics Card: Nvidia GeForce GTX 1060 6GB / AMD Radeon RX 480 4GB
HDD Space: 150GB
Sound Card: DirectX Compatible

آخرین ویرایش:

TeTration

TeT
Gold User
Jan 17, 2013
924
1,914
نام
Moein
باید یک هارد SSD بخرم . چه وضعی شده . حجم اینترنت هم جدا
داداش من الان ssd دارم که وضعم اینه دیگه :)) اشتباه کردم همون موقع یه hdd نگرفتم. ۲ ترا ۲۰۰ تومن بود، الان باید واسه ۱ ترا ۵۰۰ پیاده شیم...

• Haha
Reactions: kamyy

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
1,883
1,261
نام
بنیامین
داداش من الان ssd دارم که وضعم اینه دیگه :)) اشتباه کردم همون موقع یه hdd نگرفتم. ۲ ترا ۲۰۰ تومن بود، الان باید واسه ۱ ترا ۵۰۰ پیاده شیم...
الان اس اس دی پانصد یک میلیون شده . اچ دی دی سرعت نداره دادا

• Like
Reactions: TeTration

Hamidreza

Time to Change
ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,165
1,325
نام
حمیدرضا
نکته ای که هست اینه این بهبود هایی که اشاره کردن رو روی یک تلویزیون اینچ بالا باکیفیت مثل اولد ها که سایه ها رو بسیار با کیفیت نمایش،میده نمود پیدا میکنه نه مانیتور های ارزون قیمت3 -4 میلیونی!!!
متاسفانه یا خوشبختانه این دوستمون تا حدود زیادی حرفاش درسته :D بهش هجمه وارد نکنید :D مانیتورهای 4k اینچ پایین ( مث ۲۹/۳۰/۳۲ ) هرچقدر هم که تصویر شارپ و درجه ۱ و تمییزی رو بهتون ارایه بدن محاله بتونن با oled های اینچ بالا رقابت کنن . اصلی ترین دلیلش هم اینه که یه سری جزییات اصن توی اون اینچ به چشم نمیاد . ۱۰۰٪ اگه شخصا این آزمایش رو تست نکرده بودم محال بود بیامو راجبش حرف بزنم . شخصا علاقه ی فوق العاده زیادی به چسبوندن تنظیمات تا فی خالدون و دیدن نهایت گرافیکی که یه بازی امکانش هس بهم ارایه بده رو دارم :D برای همین هر بازی جدیدی که میخرم از رو کنجکاوی هراز چندگاهی کیس رو میبرم تو سالن و به TV وصل میکنم تا ببینم ناشر بازی چه کرده ! به جرات میگم تصاویر و گرافیکی که من تو AC Odyssey تو TV دیدم اصلا قابل مقایسه با مانیتور 4k نیس . البته اینم بگم که یه فرد معمولی وقتی برای اولین بار گرافیک این بازی رو روی مانیتور 4k اینچ پایین میبینه شروع به تعریف و تمجید میکنه . دلیل اصلیش هم اینه که چشمش وضوح و جزییات بالاتر از اون رو تا حالا از نزدیک ندیده . اما وقتی چشم به چند پله بالاتر که عادت کنه برات اینچیزا عادی میشه .

سخن کوتاه کنم :D در کل طبیعیه تجربه بازی تو همون مانیتور های 4k و حتی 2k و 1080p هم کاملا راضی کننده و لذتبخشه ' منتها وقتی تو Oled های اینچ بالا نظیر ۶۵ یه بازی پرجزییات نظیر gta و AC Odyssey رو تجربه کنید متوجه میشید که چشمانتون یه جزییاتی رو دارن میبینن که تا قبل اون قادر به تشخیصش نبودن !! ;)

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
323
577
متاسفانه یا خوشبختانه این دوستمون تا حدود زیادی حرفاش درسته :D بهش هجمه وارد نکنید :D مانیتورهای 4k اینچ پایین ( مث ۲۹/۳۰/۳۲ ) هرچقدر هم که تصویر شارپ و درجه ۱ و تمییزی رو بهتون ارایه بدن محاله بتونن با oled های اینچ بالا رقابت کنن . اصلی ترین دلیلش هم اینه که یه سری جزییات اصن توی اون اینچ به چشم نمیاد . ۱۰۰٪ اگه شخصا این آزمایش رو تست نکرده بودم محال بود بیامو راجبش حرف بزنم . شخصا علاقه ی فوق العاده زیادی به چسبوندن تنظیمات تا فی خالدون و دیدن نهایت گرافیکی که یه بازی امکانش هس بهم ارایه بده رو دارم :D برای همین هر بازی جدیدی که میخرم از رو کنجکاوی هراز چندگاهی کیس رو میبرم تو سالن و به TV وصل میکنم تا ببینم ناشر بازی چه کرده ! به جرات میگم تصاویر و گرافیکی که من تو AC Odyssey تو TV دیدم اصلا قابل مقایسه با مانیتور 4k نیس . البته اینم بگم که یه فرد معمولی وقتی برای اولین بار گرافیک این بازی رو روی مانیتور 4k اینچ پایین میبینه شروع به تعریف و تمجید میکنه . دلیل اصلیش هم اینه که چشمش وضوح و جزییات بالاتر از اون رو تا حالا از نزدیک ندیده . اما وقتی چشم به چند پله بالاتر که عادت کنه برات اینچیزا عادی میشه .

سخن کوتاه کنم :D در کل طبیعیه تجربه بازی تو همون مانیتور های 4k و حتی 2k و 1080p هم کاملا راضی کننده و لذتبخشه ' منتها وقتی تو Oled های اینچ بالا نظیر ۶۵ یه بازی پرجزییات نظیر gta و AC Odyssey رو تجربه کنید متوجه میشید که چشمانتون یه جزییاتی رو دارن میبینن که تا قبل اون قادر به تشخیصش نبودن !! ;)
ممنون از نظرتون.متاسفانه اینجا هر حرفی زده بشه بعضی دوستان فکر میکنن ما هدفی تخریبی داشتیم.اینم به صحبتهاتون اضافه کنم تنها اولد هامیتونن سایهای نزدیک به واقعیت تولید کنن اونم به خاطر کنتراست شدیدا بالاشون هستش.حتی بهترین led ها سایها رو wash out نشون میدن.کنتراست باقی موارد که بماند.اینو گفتم چون بازی خیلی روی کیفیت سایه ها تاکید کرده بود

• Like
Reactions: Capitan_shepard

Hamidreza

Time to Change
ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,165
1,325
نام
حمیدرضا
ممنون از نظرتون.متاسفانه اینجا هر حرفی زده بشه بعضی دوستان فکر میکنن ما هدفی تخریبی داشتیم.اینم به صحبتهاتون اضافه کنم تنها اولد هامیتونن سایهای نزدیک به واقعیت تولید کنن اونم به خاطر کنتراست شدیدا بالاشون هستش.حتی بهترین led ها سایها رو wash out نشون میدن.کنتراست باقی موارد که بماند.اینو گفتم چون بازی خیلی روی کیفیت سایه ها تاکید کرده بود
محسن جان شمام سخت نگیر ' همیشه اختلاف نظر وجود داشته و قرارم نیس هرکسی هرچی میگه کل فروم باهاش موافق یا مخالف باشن ! رفقا منظور بدی نداشتنو هرکدومشون نظر شخصی شون رو دادن . تا اونجایی هم که من پستهای صفحات آخر رو دنبال میکردم نه بی احترامی و توهینی دیدم و نه پست نامربوط ! البته صابر مث عقاب همیشه در صحنه حضور داره و حواسش به همه جا هس :D

این تاپیک به شدت قابلیت به حاشیه رفتن رو با بالاترین سرعت ممکن داره و لطفا فقط در مورد مسایل مربوط به بازی بحث و گفتگو کنید ! فکر میکنم به اندازه ی کافی هم در مورد اولد و سیستم صوتی و ... صحبت شد . مراعات کنید ممنون ;)

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
4,581
7,514
مشکل اینجاست که جفتشون رو نمیشه بیخیال انلاینشون شد :)) الان هرجور حساب میکنم نمیدونم باید چه گلی بگیرم سرم :/ هیچ جوره نمیتونم همزمان جفتشونو نصب داشته باشم -_- تنها راهی که به ذهنم میرسه اینه ۳ ابان تا ۱۴ بشینم پا کاد بعد دیلتش کنم برم بخش داستانی رد دد رو اسپید ران کنم دوباره برگردم کاد :)) بعد این در صورتیه که حتی دیگه نمیتونم ۲ مگابایت نرم افزار روی سیستم نصب کنم، فیکس ۱۷۵گیگ جا دارم فقط -_-
یه هارد بخر.400 تومن یا دسته دو 500 میتونی 150 گیر بیاری. چرا عذاب میدی،خودتو

• Like

Ƥ.s.Y.c.H.o

|ًٌ We're The Whites |
کاربر فعال
Apr 5, 2012
5,449
7,710
نام
Mehdi
چقدر سیستم پیشنهادیش خوبه. داشتم پیش خودم میگفتم حیفه این بازی رو رو لو بذاری بازی کنی :| تقریبا سیستمم شبیه پیشنهادیه :D خدارررررررو شُــــــکر

• Like

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
9,144
2,580
نام
Majid
الان اس اس دی پانصد یک میلیون شده . اچ دی دی سرعت نداره دادا
خرید SSD واسه گیم منطقی نیست اونم تو این وضعیت قیمتا مگه اینکه خرپول باشی :D
الان وقتی دوتا گیم رو هم نزدیک 350 گیگ حجمش میشه یک تومن باید بدی 500 گیگ اس اس دی بزاری اونم تاثیر خاصی رو فریم ریت و تجربت از بازی نداره چرا اذیت کنی خودتو؟ :D هاردای اینترنال جدید سرعت مناسبی دارن و نیاز هارو برطرف میکنن.
یادش بخیر 3-4 سال پیش هارد سه ترا دسکتاپ گرفتم 415 تومن، الان یک ترا اینترنال اینقد نمیدن :))

و بخش غم انگیز ماجرا اینه که الان افسوس میخوریم که چرا چند سال پیش که قیمتا خوب بود خرج نکردیم 2-3 سال دیگه که همینا دو برابر شد دوباره همین افسوسو واسه الان میخوریم :D

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
1,883
1,261
نام
بنیامین
خرید SSD واسه گیم منطقی نیست اونم تو این وضعیت قیمتا مگه اینکه خرپول باشی :D
الان وقتی دوتا گیم رو هم نزدیک 350 گیگ حجمش میشه یک تومن باید بدی 500 گیگ اس اس دی بزاری اونم تاثیر خاصی رو فریم ریت و تجربت از بازی نداره چرا اذیت کنی خودتو؟ :D هاردای اینترنال جدید سرعت مناسبی دارن و نیاز هارو برطرف میکنن.
یادش بخیر 3-4 سال پیش هارد سه ترا دسکتاپ گرفتم 415 تومن، الان یک ترا اینترنال اینقد نمیدن :))

و بخش غم انگیز ماجرا اینه که الان افسوس میخوریم که چرا چند سال پیش که قیمتا خوب بود خرج نکردیم 2-3 سال دیگه که همینا دو برابر شد دوباره همین افسوسو واسه الان میخوریم :D
با این وضعیت قیمت ها اگه بتونیم نسل ۹ دوام بیاریم عالیه . بعد خداحافظی کنیم

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
3,389
578
نام
Nimo
مشکل اینجاست که جفتشون رو نمیشه بیخیال انلاینشون شد :)) الان هرجور حساب میکنم نمیدونم باید چه گلی بگیرم سرم :/ هیچ جوره نمیتونم همزمان جفتشونو نصب داشته باشم -_- تنها راهی که به ذهنم میرسه اینه ۳ ابان تا ۱۴ بشینم پا کاد بعد دیلتش کنم برم بخش داستانی رد دد رو اسپید ران کنم دوباره برگردم کاد :)) بعد این در صورتیه که حتی دیگه نمیتونم ۲ مگابایت نرم افزار روی سیستم نصب کنم، فیکس ۱۷۵گیگ جا دارم فقط -_-
نمیشه از انلاین rdr2 گذشت ؟:Dچیزی که خیلی راحت میتونی بیخیالش بشی دقیقا همین بخشه اصلا برای بخش انلاین بازی عجله نکن که واقعا مزخرفه :Dاز الان میگم که دم به تله نده انلاین بازی رو قشنگ جا خالی بدین :D

آخرین ویرایش:

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
609
220
نام
محمد امین
سایتی چیزی سراغ ندارید قیمت خوب بفروشه؟
این سایت ها که من میشناسم همه دارن رو 550 یا 600 میفروشن بعدم دو نسخه زدن! یکی 550 و یکی 750!

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
609
220
نام
محمد امین
نمیشه از انلاین rdr2 گذشت ؟:Dچیزی که خیلی راحت میتونی بیخیالش بشی دقیقا همین بخشه اصلا برای بخش انلاین بازی عجله نکن که واقعا مزخرفه :Dاز الان میگم که دم به تله نده انلاین بازی رو قشنگ جا خالی بدین :D
جدی؟ بدرد نمیخوره؟
وایسیم بیاد همون آفلاین بزنیم بره؟
من الان میخوام جا CODMW اینو بگیرم! اگه شخمیه مثل GTAV نگیریم :|

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 1, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟