Red Dead Redemption 2 در تاریخ 5 نوامبر بر روی PC عرضه خواهد شد

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,342
درود بر همه ای دوستان
بعد از مدت ها شایعات و سکوت راکستار بالاخره امروز تاریخ انتشار نسخه pc یکی از بهترین بازی های تاریخ مشخص شد

“Today, we’re proud to announce that Red Dead Redemption 2 is coming to PC on November 5th, with special bonuses available to players who pre-purchase through the Rockstar Games Launcher starting October 9th

“The first game in the Red Dead Redemption series to be featured on the PC platform, Red Dead Redemption 2 for PC features a range of graphical and technical enhancements for increased immersion along with new Bounty Hunting Missions, Gang Hideouts, Weapons and more.”

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
یکم پا به سن بذاری ،خودت از چرندیاتی که الان داری میگی خجالت میکشی.
اینکه چیزی نیست استاد یه جا قشنگ به انحصارگری سونی فحش داد lol :)) خب برو ps4 بخر بچه منم پول داشتم یه pc شاخ میبستم اینکارا چیه :D
چیزی که شما بازی کردید دمو بود برای pc :))
عجب دمویی بود این دمو که بعد gow1 اولین بازیی بود که از صبح تا نصفه شب پاش نشستم :D
دوستان بازی 30 فریم فیکس با 50 ساعت گیم پلی از این به بعد میشه دمو (فکت):)

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
از کی تا حالا بازی‌ای که موقع انتشار رو کنسول تجربه بشه... میشه دمو رو پی‌سی!
چه حرفای عجیبی میشنویم جدیدا از دوستان
البته شایدم این رفتارا از خوشحالیه خیلی زیاد میاد...! چون میترسیدین این نسخه هم مثل نسخه‌ی اول کلا کنسل باشه برای پی‌سی

شوخی بود رفیق :D
اینکه چیزی نیست استاد یه جا قشنگ به انحصارگری سونی فحش داد lol :)) خب برو ps4 بخر بچه منم پول داشتم یه pc شاخ میبستم اینکارا چیه :D

عجب دمویی بود این دمو که بعد gow1 اولین بازیی بود که از صبح تا نصفه شب پاش نشستم :D
دوستان بازی 30 فریم فیکس با 50 ساعت گیم پلی از این به بعد میشه دمو (فکت):)

برادره من بیخیال. شکلک :)) وقتی میفرستم یعنی دارم شوخی میکنم خب. میدونم بازی روی PS4 چه هیولایی بوده در یک سال گذشته. خواستم حالا که هم کنسول دارا خوشحالن هم PCگیمرها یه چیزی بگم دور هم بخندیم. ناراحت نشید ناموسن.

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,870
یعنی میشه یه روز من بچه دار شم و بچه من بیاد این بحث های بین pc فن ها و کنسول فن ها رو ادامه بده و این سنت حسنه رو حفظ کنه :D:|
pc gamer ها و کنسول گیمرها هیچ دشمنی با هم ندارن
بحثی میشه استارتشو اینهایی که فقط عشق سیستم های اند دارن میزنن که کنسول قوطیه و فلان که جزو دو طرف اصلا نیستن
طرف اصلا نه بازی ای که دوست داره ارجینال میخره نه حتی تمومش میکنه فقط فوقش نسخه کرک نصب کنه و fps بگیره (اشاره به اسکرین شات)

نسل قبل یه بنده خدایی بود کارت 580 خریده بود تا آخر نسل همه رو زخم کرد و حتی گرافیک LA Noire هم قبول نداشت اون زمان (انحصاری کنسول بود) برای این نسل ظاهرا کارتش از رده خارج شد و دیگه فروم نیومد ولی شاهد جانشینش از اول نسل که ps4 معرفی شد-یه یوزری که مدام تو تاپیکهای معرفی و لانچ پارازیت مینداخت بن میشد-تا الان تو همین تاپیک بودیم

Attachments

• Screenshot_2019-10-06-16-09-24-908_org.mozilla.firefox.jpg
    Screenshot_2019-10-06-16-09-24-908_org.mozilla.firefox.jpg
    194.7 KB · مشاهده: 71
آخرین ویرایش:

master_hate

کاربر سایت
Sep 22, 2015
232
نام
مصطفی
بحثی میشه استارتشو اینهایی که فقط عشق سیستم های اند دارن میزنن که کنسول قوطیه و فلان که جزو دو طرف اصلا نیستن
طرف اصلا نه بازی ای که دوست داره ارجینال میخره نه حتی تمومش میکنه فقط فوقش نسخه کرک نصب کنه و fps بگیره (اشاره به اسکرین شات)

نسل قبل یه بنده خدایی بود کارت 580 خریده بود تا آخر نسل همه رو زخم کرد و حتی گرافیک LA Noire هم قبول نداشت اون زمان (انحصاری کنسول بود) برای این نسل ظاهرا کارتش از رده خارج شد ولی شاهد جانشینش از اول نسل که ps4 معرفی شد و یه یوزری مدام تو تاپیکهای معرفی و لانچ پارازیت مینداخت بن میشد تا الان تو همین تاپیک بودیم
کاش حداقل واقعا سنگ اون سیستمو به سینه بزنن.
۹۹٪ اشون فقط میان این بحثارو وسط میکشن که چهار بار ریپلای شن دیده شن و فقط دنبال جلب توجه ان. والله کنسول و پی سی فقط یه پلتفرمنن و کمترین اهمیت رو دارن مهم اون محتواس که رو اون ها اجرا میشه.
ایکاش یه عده اینو بفهمن و بجا اینکه عدد و hrz و core به رخ هم بکشن بیان سر محتوای بازیا بحث کنن شاید اونوقت وضع فروم خیلی بهتر بود.

• Like
Reactions: Cait Sith

Play4Fun_0

کاربر سایت
May 2, 2019
397
یکم پا به سن بذاری ،خودت از چرندیاتی که الان داری میگی خجالت میکشی.
واقعا نمیشد به یه لایک بسنده کرد، من خودم نمونه بارزش، یادمه سر بازیها چقدر کل کل میکردم :D واقعا یادش بخیر! عجب حال و حوصله ای داشتم :D

سر اثبات اینکه KZ2 بهتر از کرایسیس هست چقدر رفتم مقاله خوندم (:))) بعد برادرم میگفت بشین بازی مورد علاقتو بازی کن و بزار اونم با بازیش حال کنه! این همه بحث واسه چیه! x_x

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,870
کاش حداقل واقعا سنگ اون سیستمو به سینه بزنن.
۹۹٪ اشون فقط میان این بحثارو وسط میکشن که چهار بار ریپلای شن دیده شن و فقط دنبال جلب توجه ان. والله کنسول و پی سی فقط یه پلتفرمنن و کمترین اهمیت رو دارن مهم اون محتواس که رو اون ها اجرا میشه.
ایکاش یه عده اینو بفهمن و بجا اینکه عدد و hrz و core به رخ هم بکشن بیان سر محتوای بازیا بحث کنن شاید اونوقت وضع فروم خیلی بهتر بود.
باور کن تو تاریخ این فروم فقط دو سه نفر بودن با یوزرای مختلف این بحث pc vs console رو استارت میزدن که الان یه نفر مونده. همه شونم فقط فن سخت افزار و pc high end نه چیز دیگه. البته یه چیزی بیشتر میشنون یا میخونن دراین مورد وگرنه کیه ندونه اجرای 4K 240 fps رد دد 2 رو طرف یه چیزی میگه. آخه مگه ماینکرافته؟ چند درصد (تو کل دنیا نه ایران) چنین سیستمی دارن میای فتوا میدی بقیه نسخه بتا بازی کردن؟؟؟ هیچ pc gamer واقعی ای از این حرفای بیهوده نمیزنه :|

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,172
نام
عارف واعظ قائمی

نسل قبل یه بنده خدایی بود کارت 580 خریده بود تا آخر نسل همه رو زخم کرد و حتی گرافیک LA Noire هم قبول نداشت اون زمان (انحصاری کنسول بود) برای این نسل ظاهرا کارتش از رده خارج شد و دیگه فروم نیومد ولی شاهد جانشینش از اول نسل که ps4 معرفی شد-یه یوزری که مدام تو تاپیکهای معرفی و لانچ پارازیت مینداخت بن میشد-تا الان تو همین تاپیک بودیم
در ادامه صحبت های مربوط به این یک نفر خاص، ایشون دقیقا کلا PC Gamer بودنش هم اینه که بازی حالا بعد از یک مدتی کرک بشه یخورده بازی کنه حالا با هر زوری شد، یک عکس از سیستم بزاره تو انجمن (که اون گوشه عکس خیلی ریز مثلا بازی تو مانیتور معلوم هست). مثل این پست:
Forza Horizon 4 | PC
به طور کلی این آقا رسما داره ترول میکنه و خوب از کنار صحبتاشون رد شدن و بی توجهی به نظرات شخصی خودشون فکر کنم راحت ترین راه.
همون طور که علی آقای عزیز (mobile1199) هم اشاره کردند این جور Showoff کردن واقعا آه مردم رو پشت خودش میاره.

به شخصه زمانی که RDR2 روی کنسول ها پارسال اومد، با اینکه به بازی علاقه داشتم ولی با توجه به صحبت هایی که بود ترجیح دادم صبر کنم برای عرضه بازی برای PC الان هم خوشحالم از اومدنش و روز اول هم میگیرم (البته تو استیم با قیمت مناسب جیب خودم، و نه لزوما برای احترام به سازنده برای اینکه دوست دارم این بازی تو آرشیو من باشه). ولی همزمان جای تشکر به نظرم نداره این کار Rockstar یا take two. اگر از همون اول اطلاع میدادند با فاصله یک سال روی PC میاد مثل control و Metro Exodus (منظور از PC استیمه دیگه، نه اون سرطانی که شده بلای جون این پلتفرم بدون هیچ اپشن خاصی) بازم مشکلی نداشتم. ولی این نحوه برخورد درست نبوده، همین الان هم کم نیستند افرادی که بازی رو قبلا تجربه کردند ولی دوباره نسخه PC رو علاقه دارند تجربه کنند (مخصوصا که بازی پتانسیل چند بار تجربه رو بسیار داره). به شخصه سر Death Stranding که اونم وضعیت مشابه داره احتمالا صبر میکنم برای اومدنش رو PC. ولی کاش از همون اول معلوم میکردند که آیا حتی با یک سال تاخیر بلاخره میاد رو PC یا خیر.

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
شوخی بود رفیق :D

برادره من بیخیال. شکلک :)) وقتی میفرستم یعنی دارم شوخی میکنم خب. میدونم بازی روی PS4 چه هیولایی بوده در یک سال گذشته. خواستم حالا که هم کنسول دارا خوشحالن هم PCگیمرها یه چیزی بگم دور هم بخندیم. ناراحت نشید ناموسن.
خب اگه شوخی بوده طبیعیه :D

• Like
Reactions: WTF?

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,810
نام
malek
گرافیکی که یه pc باز در موردش حرف میزنه :)
ltnx_e088335d6330f279d33caec1e780a8e3.jpg

گرافیکی که pc یش تحویل میده :)
6h3m_416.jpg

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
اول کوری یا نابینایی یه نقص عضو یا ناتوانی هست و نمیخوننش.
ثانیا چرا فکر میکنید فقط شما رو پلی استیشن انحصاری دارید ما pc بازها برا این pc باز شدیم که عاشق همین وسعت گیمینگ این پلتفرم بودیم .عاشق این بودیم از سیولاتور شلوغی رو این پلتفرم هست تا انواع عناوین استراتژی.
نه عزیزم ما به اندازه خودمون شاهکار داریم و اینقدر هم جامعه گیمری بزرگی داریم که برای یه بازیمون قبل عرضه تا الان 282 میلیون دلار پول کمک کنیم و پشت پلتفرممون وایستادیم
اشتب داری میزنی برادر.
ما اگه pc بازیمبرا اینکه وای نستیم تا ea دلش بسوزه یه پچ بده .الان میشینیم مودش رو میدانیم و بازی رو صد بار بهتر از قبل بازی میکنیم.
من عاشق اینام.اینم یکیش
و من الله توفیق
اینکه چرا پی سی گیمر شدید کاملا به خودتون مربوطه. منی که اکس باکسیم قطعا میتونستم جای این، برم سراغ پی اس 4 ولی دلایل خودم رو داشتم. شما هم همینطور. بقیه هم همینن. ولی تو این تاپیک کسی که کری پلتفرمش رو میخونه همون دوست خردسال پی سی گیمرمونه که 3 صفحه است گند زده به بحث. مشخص نیست عقده چی رو داره خالی میکنه اینجوری. خب برو لذت بازی رو ببر. دیگه این همه حرص و جوش و تلاش خستگی ناپدیر واسه چزوندن کنسول گیمرا برا چیه؟:D:D
واسه چی اخه؟

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,889
نام
محمد حسین
اینکه چرا پی سی گیمر شدید کاملا به خودتون مربوطه. منی که اکس باکسیم قطعا میتونستم جای این، برم سراغ پی اس 4 ولی دلایل خودم رو داشتم. شما هم همینطور. بقیه هم همینن. ولی تو این تاپیک کسی که کری پلتفرمش رو میخونه همون دوست خردسال پی سی گیمرمونه که 3 صفحه است گند زده به بحث. مشخص نیست عقده چی رو داره خالی میکنه اینجوری. خب برو لذت بازی رو ببر. دیگه این همه حرص و جوش و تلاش خستگی ناپدیر واسه چزوندن کنسول گیمرا برا چیه؟:D:D
واسه چی اخه؟
اینو برا اون دسته از کنسول بازا گذاشتم که داشتن pc را با خاک یکسان کرده بودند و فقط پز انحصار سونی رو میدادن.
فقط اون دوستمون نیست که کری پلتفرمشو میخونه.اینو در جواب دوستی دادم که کری سونی میخونه
pc گیمر باید ساکت بشینه ،هرکی زد تو سرش و گفت ال و بل و جیمبل ،بگه درسته ما هیچی نمیفهمیم

• Like
Reactions: TeTration

SaeedKING

کاربر سایت
May 2, 2015
757
نام
Saeed
دوستان روز چهارشنبه راکستار بجز اعلام سیستم پیشنهادی دیگه چه اطلاعاتی قراره بده؟ تریلری هم از نسخه اختصاصی PC میدن بنظرتون؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر