Red Dead Redemption 2 در تاریخ 5 نوامبر بر روی PC عرضه خواهد شد

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,342
درود بر همه ای دوستان
بعد از مدت ها شایعات و سکوت راکستار بالاخره امروز تاریخ انتشار نسخه pc یکی از بهترین بازی های تاریخ مشخص شد

“Today, we’re proud to announce that Red Dead Redemption 2 is coming to PC on November 5th, with special bonuses available to players who pre-purchase through the Rockstar Games Launcher starting October 9th

“The first game in the Red Dead Redemption series to be featured on the PC platform, Red Dead Redemption 2 for PC features a range of graphical and technical enhancements for increased immersion along with new Bounty Hunting Missions, Gang Hideouts, Weapons and more.”

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
دوستان یـ جوری از لطف کردن راکستار حرف میزنن انگار داره منت میزار سر PC گیمر ها ! واقعا حقیقت تلخیه الان چند نفر رو توی نت میتونید پیدا کنید که میگه من نسخه ی PS4 دارم بازم میخوام رو PC هم بازیش کنم ؟! واقعا دو دقیقه اون عینک فن بوی بودنتون رو بردارید راکستار به این کارش ادامه میده و خواهد داد و بازم پیدا میشن کسایی که ازش حمایت کنن این وسط همیشه PC گیمر ها میمون و تاخیر یک ساله دو ساله با هزار تا منت فن بوی های راکستار رو کنسول !! نمیدونم چی بگم متاسفانه T2 کمپانی مادر دندونای ملت رو شمرده و واقعا داره سو استفاده میکنه الان باز میدونم یکی پیدا میشه میگه مالشه دوست داره !! عزیز شما خودت رو بزار جای PC گیمر ها فک کن بازی برا پلتفرم مقصدت منتشر نمیشد شاکی نمیشدی ؟ جدا چرا نمیخوان با این واقعیت رو به رو بشین که راکستار PC گیمر ها رو سه نسل گیر کشیده و همیشه بازی های معروفش رو با تاخیر منتشر کرده از قدیم گفتن چیزی که برای خودت نمیخوای رو برا دیگران هم نخواه والا ....
احمد چجوریه که سیاست های انحصار طلبانه و مضر اپیک برای تو میشه "بیزینس" ولی سیاست های راکستار میشه مسخره بازی؟:D
اینم همونه هیچ فرقی نمیکنه. سیاستشون اینه که دیر برای PC عرضه کنن. سیاستشون اینه که وقتی از فروش بازیاشون رو کنسول راضی شدن، روی PC هم عرضه کنن. سیاستشون اینه که اول هر نسل یه ریمستر بزنن و دوباره پول در بیارن. سیاستشون جوری تنظیم شده که بیشتری سود رو از بازیاشون در بیارن و دقیقا هم دارن همینکارو میکنن و به همین دلیل هم هست که رکوردهای فروش فقط دست خودشونه. من مشکلی با این قضیه ندارم چون به من ضرر نمیزنه. به پلتفرم PC ضربه نمیزنه. سیاست هاشون خصمانه و از روی دشمنی نیست ( بر خلاف اپیک که داره از حسادت جر میخوره و تمام زورش رو میزنه که به استیم ضربه بزنه) که با PC دشمنی داشته باشن و به خاطر همین عرضه نکنن.

و در مورد قسمت قرمز رنگ؛
دقیقا همینطوره. مال خودشه و من و تو براش تعیین تکلیف نمیکنیم. اگر تو یه روز وارد جریان بازی سازی و پول در آوردن شدی، میتونی با چیزی که امتیازش رو داری، هر کاری که خواستی بکنی. ولی یادت باشه این حرفی که الان میزنی، مال روزیه که خودت اون امتیاز رو نداری. مطمئن باش اگر امتیاز یه چیزی رو داشتی که واست کیلویی پول بیاره، از خیر 1 قرونش هم نمیگذشتی و سیاست هاتو جوری تنظیم میکردی که بیشترین سود رو بهت برگردونه.
اینکه من و تو چی فکر میکنیم، ذره ای، تکرار میکنم ذره ای براشون مهم نیست. اونا سیاست هایی دارن که براشون به شدت جوابگو و درآمدزا هست و شاکی بودن من و تو از وضعیت انتشار بازی هاشون روی PC، خیلی کوچک تر از اونیه که حتی بخوان بهش فکر کنن.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
احمد چجوریه که سیاست های انحصار طلبانه و مضر اپیک برای تو میشه "بیزینس" ولی سیاست های راکستار میشه مسخره بازی؟:D
اینم همونه هیچ فرقی نمیکنه. سیاستشون اینه که دیر برای PC عرضه کنن. سیاستشون اینه که وقتی از فروش بازیاشون رو کنسول راضی شدن، روی PC هم عرضه کنن. سیاستشون اینه که اول هر نسل یه ریمستر بزنن و دوباره پول در بیارن. سیاستشون جوری تنظیم شده که بیشتری سود رو از بازیاشون در بیارن و دقیقا هم دارن همینکارو میکنن و به همین دلیل هم هست که رکوردهای فروش فقط دست خودشونه. من مشکلی با این قضیه ندارم چون به من ضرر نمیزنه. به پلتفرم PC ضربه نمیزنه. سیاست هاشون خصمانه و از روی دشمنی نیست ( بر خلاف اپیک که داره از حسادت جر میخوره و تمام زورش رو میزنه که به استیم ضربه بزنه) که با PC دشمنی داشته باشن و به خاطر همین عرضه نکنن.
علی چند وقته قشنگ کلیک کردی رو من میخوای اشتباه من رو بگیریا :D این دو مورد اصلا نزدیک به هم هم نیستن بله جفتشون بیزینس هستن ولی یکی شامل یـ پلتفر کامل که PC باشه هستش یکیشون صرفا یـ استور هستش این دوتا خیلی فرق دارن با هم من قبلا گفتم قبول دارم انحصار طلبی اپیک رو ولی مثل تو که میگی تا وقتی بهم ضربه نمیزنه باهاش مشکلی ندارم منم میگم بله استور اپیک هیچ ضربه ای به من نمیزنه به همین راحتی :D من هنوز متوجه نمیشم تو عصر دیجیتال و سوشیال مدیا چجوری این رفتار های مثلا خسمانه و مضر اپیک به PC گیمینگ میتونه ضربه بزنه ؟ اگه نبود چند تا امکانات ضربه زدنه که خوب یـ باره بگو سونی بساط PSN رو جمع کنه بره چون اونم خیلی از امکانات استیم رو نداره :D اپیک از حسادت داره جر میخوره یا نمیخوره بازم از اصل ماجرا که استیم این وسط تعریف کننده وضعیت صنعت PC گیمینگ نیست چیزی کم نمیکنه یـ زمانی منجی PC گیمینگ شد ؟ دستش درد نکنه داره پولاش رو مصرف میکنه اون تپل خان (:D) ولی این وسط هیچ حق مالکیتی نداره و نخواهد داشت در مورد راکستار که خوب باز داری الان وجودیت یـ بازی رو یـ پلتفرم رو با بود نبود یـ بازی روی یـ استور مقایسه میکنی یعنی از نظر تو به پشم حساب کردن PC گیمر ها و ندادن حقوق مساوی با کنسول گیمر های برات از بود نبود رو یـ استور کم ارزش تره ؟ بابا دست مریزاد :D

و در مورد قسمت قرمز رنگ؛
دقیقا همینطوره. مال خودشه و من و تو براش تعیین تکلیف نمیکنیم. اگر تو یه روز وارد جریان بازی سازی و پول در آوردن شدی، میتونی با چیزی که امتیازش رو داری، هر کاری که خواستی بکنی. ولی یادت باشه این حرفی که الان میزنی، مال روزیه که خودت اون امتیاز رو نداری. مطمئن باش اگر امتیاز یه چیزی رو داشتی که واست کیلویی پول بیاره، از خیر 1 قرونش هم نمیگذشتی و سیاست هاتو جوری تنظیم میکردی که بیشترین سود رو بهت برگردونه.
اینکه من و تو چی فکر میکنیم، ذره ای، تکرار میکنم ذره ای براشون مهم نیست. اونا سیاست هایی دارن که براشون به شدت جوابگو و درآمدزا هست و شاکی بودن من و تو از وضعیت انتشار بازی هاشون روی PC، خیلی کوچک تر از اونیه که حتی بخوان بهش فکر کنن.
بله مال خودش هست یوبی الان گند زد به بازی جدید خودش بله مال خودش هستش EA گند زده به بایوور بله مال خودش هست بتزدا F76 رو منتشر کرد بله بله خیلی چیزا مال خودشون ولی بازی ربطی از این مسئله که این کار غلطه و درست نیست کم نمیکنه ؟ میکنه ؟ اینکه من وایسم اینجا راس راس نگاه نکنم درست هست یا نه ؟ من باز ترجیه میدم حداقل همراه کنسول گیمر ها از حقوق یکسان تو روز عرضه برخوردار باشم نه اینکه ازم به عنوان یـ منبع درامد دوباره و شیر اطمینان استفاده بشه در آخر بگم که برا تو مهم نیست RDR2 رو PC منتشر بشه چون دغدغت نیست ولی برا خیلیا هست

آخرین ویرایش:

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
دهنی که توی این نسل از کنسول فن ها سرویس شد توی تاریخ ثبت خواهد شد :))

چقدر تیکه انداختید حالا با تمام DLC ها و کلی چیز اضافه با گرافیک خیلی بالاتر فریم بالاتر داره میاد
بله دیگه عشق و حالم داره ما مجبوریم با بودجه کم به بادمجان خودمون عادت بدیم شماها الان مرغ و بادمجان میگیرید و با بهترین کیفیت و بیشترین مخلفات

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
بله دیگه عشق و حالم داره ما مجبوریم با بودجه کم به بادمجان خودمون عادت بدیم شماها الان مرغ و بادمجان میگیرید و با بهترین کیفیت و بیشترین مخلفات

نخیر اینا دستمزد فن بازی تون هست بس که حرص می زنید والا سودشم یکی دیگه می بره

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,712
بلخره انتظارها به پایان رسید.
حالا یه جوری برای 4k@60 سیخ کردین انگار واقعا همتون یه 2080ti و مانیتور rog 4k دارید:D
یاد یکی از دوستان افتادم که قصد داشت gta v بازی کنه. رفت یه 1060 خرید یه چند روز بعد با من تماس گرفت گفت این gta اونجوری هم که میگفتی گرافیکی نداره.... خرج الکی کردم و.... خلاصه کاشف به عمل اومد که دوستمون با همون مانیتور lg دوران شوروی سابق داره پلی میده. :D اونجا بود که فهمیدم چقدر مانیتور میتونه تاثیر گذار باشه. الانم که متاسفانه قیمتش فضایی شده....
تبریک به رفقای منطقیه PC gamer :>

من متوجه نمیشم یه عده چه گیری دادین به این RDR 1 بدبخت ؟ :D جالبه انقدم پیگیرشین ! شاید خیلیا یادشون رفته ' اما از این اتفاقا برای PC زیاد افتاده . صدای هیچکسم در نیومد . 1 The Darkness با اون هایپی که اون موقع ایجاد کرده بود چی شد ؟ اومد رو PC ؟ کال آف ۳ چی ؟ همشونم اسمای بزرگی بودن که هیچ وقتم روی PC عرضه نشدن . حالا دلایلشون هرچی که بوده . اون موقع PC Gaming was dead بوده یا نبوده . گیرز ۲/۳ هم که کاملا دلایل عرضه نشدنشون مشخص و منطقیه ! گل صحبتم ( :D ) اینه که هرکدومشون تو زمان رلیز یه دلیلی برای عرضه نشدنشون روی PC داشتن . حالا درست یا غلط . بنظرم اگه کالکشنی ریمستری برای این فرانچایز در آینده درکار نباشه ' عنوان RDR1 هم بغل تمام عناوین بزرگی که هیچ وقت روی PC عرضه نشدن خیلی وقته که قرار گرفته .
اگر استیم چند سال زودتر میومد قطعا خیلی از عناوین انحصاری کنسول در نسل 7 برای pc هم عرضه میشد!
The Darkness و Shadow of the damned دو عنوانی هستند که جاشون به شدت روی pc خالیه. تکرار نشدنی هستند واقعا. بازی کردن این دوتا روی pc یکی از آرزوهای من بوده و هست.:-<

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,196
نام
محمد
PC بازا برید حال کنید . یه بازی بزرگ و خفن پر از اسلحه و آیتم های بدرد بخور ( تفاوتی که داشتن و استفاده از هر کدوم از اسلحه های بازی داره اصلا بی نظیره انقدر که با هم فرق دارن. ) انقدر قشنگه و لذت بخشه لوت کردن تو بازی چون پول بازی خیلی بدردتون میخوره و باهاش میتونید کلی آیتم بخرید که بدردتون نمیخوره . لباس های بازی هم که شاهکاره . میتونید هفته ها بازی کنید و یه حیوونی رو شکار کنید و با پوستش یه لباس بخرید که فقط لباسه و هیچی همین دیگه :D راستی نمیدونم با کدوم دکمه قراره اسبتون حرکت کنه . همون دکمه بهترین رفیق شما تو این بازی میشه :D راستی هر شهر جدیدی هم که تو بازی براتون باز میشه انقدر براش ذوق کنید که حد نداره چون قراره مغازه هاش همون آیتم هایی که از اول بازی متیونستید بخرید رو بهتون باز بفروشن و خب همینم خودش جذابیته نه ؟ :D
خلاصه خیلی خوبه خوش بگذره خوشحالم که این ابرشاهکار برای PC هم اومد و همه میتونن از راه رفتن ( دکمه زدن ) لذت ببرن .

• Like
Reactions: vaan 2 and WTF?

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
علی چند وقته قشنگ کلیک کردی رو من میخوای اشتباه من رو بگیریا :D این دو مورد اصلا نزدیک به هم هم نیستن بله جفتشون بیزینس هستن ولی یکی شامل یـ پلتفر کامل که PC باشه هستش یکیشون صرفا یـ استور هستش این دوتا خیلی فرق دارن با هم من قبلا گفتم قبول دارم انحصار طلبی اپیک رو ولی مثل تو که میگی تا وقتی بهم ضربه نمیزنه باهاش مشکلی ندارم منم میگم بله استور اپیک هیچ ضربه ای به من نمیزنه به همین راحتی :D من هنوز متوجه نمیشم تو عصر دیجیتال و سوشیال مدیا چجوری این رفتار های مثلا خسمانه و مضر اپیک به PC گیمینگ میتونه ضربه بزنه ؟ اگه نبود چند تا امکانات ضربه زدنه که خوب یـ باره بگو سونی بساط PSN رو جمع کنه بره چون اونم خیلی از امکانات استیم رو نداره :D اپیک از حسادت داره جر میخوره یا نمیخوره بازم از اصل ماجرا که استیم این وسط تعریف کننده وضعیت صنعت PC گیمینگ نیست چیزی کم نمیکنه یـ زمانی منجی PC گیمینگ شد ؟ دستش درد نکنه داره پولاش رو مصرف میکنه اون تپل خان (:D) ولی این وسط هیچ حق مالکیتی نداره و نخواهد داشت در مورد راکستار که خوب باز داری الان وجودیت یـ بازی رو یـ پلتفرم رو با بود نبود یـ بازی روی یـ استور مقایسه میکنی یعنی از نظر تو به پشم حساب کردن PC گیمر ها و ندادن حقوق مساوی با کنسول گیمر های برات از بود نبود رو یـ استور کم ارزش تره ؟ بابا دست مریزاد :D

بله مال خودش هست یوبی الان گند زد به بازی جدید خودش بله مال خودش هستش EA گند زده به بایوور بله مال خودش هست بتزدا F76 رو منتشر کرد بله بله خیلی چیزا مال خودشون ولی بازی ربطی از این مسئله که این کار غلطه و درست نیست کم نمیکنه ؟ میکنه ؟ اینکه من وایسم اینجا راس راس نگاه نکنم درست هست یا نه ؟ من باز ترجیه میدم حداقل همراه کنسول گیمر ها از حقوق یکسان تو روز عرضه برخوردار باشم نه اینکه ازم به عنوان یـ منبع درامد دوباره و شیر اطمینان استفاده بشه در آخر بگم که برا تو مهم نیست RDR2 رو PC منتشر بشه چون دغدغت نیست ولی برا خیلیا هست
من بهت قول میدم نسخه پی سی اونقدر برتری نسبت به نسخه کنسولی داشته باشه که این یکسال تاخیرش قابل توجیه باشه (:

• Like
Reactions: jetalpha

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
من بهت قول میدم نسخه پی سی اونقدر برتری نسبت به نسخه کنسولی داشته باشه که این یکسال تاخیرش قابل توجیه باشه (:
این که وظیفشه متاسفانه کمپانی ها جوری مارو بار اوردن که وقتی صحبت یـ پورت تمیز میشه انگاری منت سرمون گذاشتن همیشه باید خدا خدا کنیم ناشر ها دلشون به حال PC گیمر ها بسوزه یـ پورت واقعا در خور واسه PC بدن نه یـ پورت با یـ کنترل کنسولی که تبدیل شده به کنترل ماوس و کیبورد (به طور مثال) بهینه سازی و فیچر های متنوع هم که بماند !!! شده مثل همین قضیه نداشتن Loot Box که کمپانی ها ازش به عنوان یـ فیچر مثبت تو مارکتینگ بازی هاشون استفاده میکنن :)) بازی خفنه ؟ OK خفنه وظیفشونه پورت تمیز برا PC بدن ؟ بله وظیفه هر ناشریه ولی بازم از اصل ماجرا کم نمیکنه باید هردفعه شاهد این رفتار تبعیض گرانانه در قبل PC گیمر ها باشیم از سمت T2/راکستار به هر حال ما که اخر میگیریم بازیش میکنیم ولی خوب امیدوارم این رفتار و عادت رو راکستار یـ روزی کنار بزاره .....

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
مثل اینکه هر کاری کنی PC Gamerهای عزیز راضی نمی‌شن :D
شده مثل همون قضیه فریم که بازی شونصد میلیون فریم در ثانیه ارائه کنه بازم اعتراض میکنن که چرا بازی یه میلیارد فریم در ثانیه نیست :D
ولی بی شوخی یه بار هم راضی و خوشحال باشید به جایی بر نمیخوره‌ها!
اینکه یه شرکتی اول به فن‌های دو آتیشه و پلتفرم‌هایی که منبع درآمد اصلیش هستن، بازی رو ارائه داده، بعدا رفته سراغ یه پلتفرم محبوب دیگه، چه اشکالی داره؟ الان اگه همون پارسال نسخه PC رو هم میدادن ولی بازی تا حدی باگ و مشکلات داشت، راضی بودید؟ یا اینکه یه سال تاخیر میزدن و فن‌های قدیمی خودشون رو جون به لب میکردن و همه نسخه‌ها رو با هم عرضه میکردن راضی میشدید؟!
یه راه حلی هم براتون دارم...از بازی حمایت کنید و یه کاری کنید فروش نسخه PC بیشتر از کنسول‌ها بشه، نسخه بعدی رو اول برای PC عرضه میکنن!

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,172
نام
عارف واعظ قائمی
مثل اینکه هر کاری کنی PC Gamerهای عزیز راضی نمی‌شن :D
شده مثل همون قضیه فریم که بازی شونصد میلیون فریم در ثانیه ارائه کنه بازم اعتراض میکنن که چرا بازی یه میلیارد فریم در ثانیه نیست :D
ولی بی شوخی یه بار هم راضی و خوشحال باشید به جایی بر نمیخوره‌ها!
اینکه یه شرکتی اول به فن‌های دو آتیشه و پلتفرم‌هایی که منبع درآمد اصلیش هستن، بازی رو ارائه داده، بعدا رفته سراغ یه پلتفرم محبوب دیگه، چه اشکالی داره؟ الان اگه همون پارسال نسخه PC رو هم میدادن ولی بازی تا حدی باگ و مشکلات داشت، راضی بودید؟ یا اینکه یه سال تاخیر میزدن و فن‌های قدیمی خودشون رو جون به لب میکردن و همه نسخه‌ها رو با هم عرضه میکردن راضی میشدید؟!
یه راه حلی هم براتون دارم...از بازی حمایت کنید و یه کاری کنید فروش نسخه PC بیشتر از کنسول‌ها بشه، نسخه بعدی رو اول برای PC عرضه میکنن!

جسارتا اینجوری که شما میگی پس Doom Eternal یا Control ( که به خصوص روی کنسول های پایه مشکل داره) هم یک سال دیگه روی کنسول بیاد مشکلی نباید داشته باشی دیگه؟ بعد یک سال جان به لب کرد آدم رو، در کل بازم خوشحالم رو PC میاد، من کلا بعد از دیدن اون لیک تنظیمات گرافیکی بیخیال بازی رو کنسول شدم و صبر کردم برای PC. ولی دیگه خیلی طول کشید! حداقل همون اول میگفتند TBA 2019 برای PC میاد، آدم خیالش راحت میشد. انقدر لوس بازی نداره که. بازی خیلی خاطر خواه داره، خوب شاید افراد زیادی باشند که ترجیح بدند بازی رو PC انجام بدن، این حرکت که این گروه رو این همه وقت تو خماری گذاشتند هیچ توجیهی نداره!

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
جسارتا اینجوری که شما میگی پس Doom Eternal یا Control ( که به خصوص روی کنسول های پایه مشکل داره) هم یک سال دیگه روی کنسول بیاد مشکلی نباید داشته باشی دیگه؟ بعد یک سال جان به لب کرد آدم رو، در کل بازم خوشحالم رو PC میاد، من کلا بعد از دیدن اون لیک تنظیمات گرافیکی بیخیال بازی رو کنسول شدم و صبر کردم برای PC. ولی دیگه خیلی طول کشید! حداقل همون اول میگفتند TBA 2019 برای PC میاد، آدم خیالش راحت میشد. انقدر لوس بازی نداره که. بازی خیلی خاطر خواه داره، خوب شاید افراد زیادی باشند که ترجیح بدند بازی رو PC انجام بدن، این حرکت که این گروه رو این همه وقت تو خماری گذاشتند هیچ توجیهی نداره!
آخه این شرایط و مثالی که زدید مثل هم نیستن. DOOM نسخه‌های قبلیش روی کنسولا عرضه شده و یه فن بیس بزرگی روی کنسول‌ها داره...اگه اون فن بیس رو نادیده میگرفتن و اول مثلا روی PC عرضه‌اش میکردن کاملا اعتراض‌ها منطقی بود. در مورد کنترل هم IP جدید هست و اتفاقا به خاطر همین مشکلاتش روی کنسول‌های پایه، خودم فعلا سراغش نرفتم و منتظر آپدیتم تا مشکلش حل بشه...عجله‌ای هم ندارم، میدونم تجربه‌ی خفنی در انتظارمه و یکی از موردانتظارترین بازی‌های سالم هم بود...یعنی در واقع بله؛ ترجیح میدادم کنترل تاخیر می‌خورد و با شرایط تکنیکی بهتری روی پلتفرمی که دارم عرضه میشد.
اما قضیه‌ی رد دد فرق داره...سری Red Dead تا حالا روی PC عرضه نشده و فن بیسی هم روی این پلتفرم نداشته...حالا چرا باید برای عرضه بازی روی اون پلتفرم عجله داشته باشن؟ اونم در حالی که اولویت‌های مهمتری دارن.
قضیه مثل اینه که من الان بیام بگم لعنت به 2K...چرا بعد از اینهمه وقت تازه یادش افتاده Civilization VI رو برای PS4 عرضه کنه :D خب وقتی اولویت‌های بزرگتری داره و فن بیسش روی یه پلتفرم دیگست...چرا باید بیاد همزمان با PC برای بقیه هم بازیو آماده کنه؟
کلا من انتظار داشتم بیام توی تاپیک و ببینم ملت باز شدن پای این سری به پلتفرم PC رو جشن گرفتن...ولی نه؛ مثل اینکه همیشه یه بهونه‌ای واسه ناراضی بودن هست.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
ببین احمد در مورد ضرری که اپیک داره میزنه و شعارهای دروغینشون فکر کنم تا حالا چند ده بار توضیح دادن بچه ها و از حوصله من خارجه:D نکته اینه که تو واقعیت رو با اون چیزی که از نظر خودت فکر میکنی درسته، جا به جا میکنی. سیاست های راکستار رو من پشم حساب نکردن PC گیمرا نمیدونم و توضیح دادم دلیلش چیه. دیگه کسی نیست که ندونه راکستار همیشه با تمام قوا از بازی هاش پول در میاره و دلیل عرضه نکردن همزمان PC با کنسول هم همینه. توی پست قبلیت گفتی چند نفر حاضرن دوباره بازی رو روی PC بخرن؟ شاید باورت نشه اما برای مثال توی سایت های مثل ریست ارا، خیلیا میگن Double Dip میکنن که یعنی دوباره بازی رو روی PC میخرن تا با فریم و کیفیت بهتر تجربه-ش کنن. به طور کلی میخوام بگم این همزمان عرضه نکردن به این دلیل نیست که از PC خوششون نمیاد. اتفاقا خیلی هم خوششون میاد و حتی حاضرن 1 سال بیشتر روی پورتش کار کنن تا بتونن بهتر ازش کسب درآمد کنن:D
بله دقیقا مال خودشونه. و نکته اینجاست که این به گیمر بر میگرده که هر آشغالی بهش قالب میکنن رو بخرن یا نه (که خب تاریخ نشون داده میخرن که سازنده ها جرات ساخت همچین آشغال هایی رو به خودشون میدن. به قولی میگن گیمرا میخرن، So they unload the dog shit). ولی این موضوع در مورد راکستار صدق نمیکنه چون تو نمیتونی بگی بازیشون آشغاله:D اتفاقا این دقت و وسوای بی نظیری رو که راکستار توی ساخت بازی هاش لحاظ میکنه رو شاید فقط یکی دوتا شرکت توی گیمینگ انجام بدن:D امثال یوبی و بتزدا و EA سیاست های کثیف و آسیب زننده ای دارن که باید هم بایکوت بشن ولی راکستار؟ مطلقا نه.
و در آخر بازم بله. راکستار به من و تو به چشم یه منبع درآمد نگاه میکنه:D انتظار داری به چشم برادر بزرگتر بهت نگاه کنه؟:D میخواد بیشترین سود رو بکنه و این سیاستشون برای این کار تنظیم شده و جوابگو هم هست. چرا درک نمیکنی احمد؟:D
اتفاقا RDR از معدود بازی هایی هست که همیشه دوست داشتم بازی کنم ولی کسی که واقعا براش مهمه زود و تند و سریع بازی کنه، همون روز اول روی کنسول بازی میکنه و تموم میشه میره.

• Like
Reactions: jetalpha

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,206
آخه این شرایط و مثالی که زدید مثل هم نیستن. DOOM نسخه‌های قبلیش روی کنسولا عرضه شده و یه فن بیس بزرگی روی کنسول‌ها داره...اگه اون فن بیس رو نادیده میگرفتن و اول مثلا روی PC عرضه‌اش میکردن کاملا اعتراض‌ها منطقی بود. در مورد کنترل هم IP جدید هست و اتفاقا به خاطر همین مشکلاتش روی کنسول‌های پایه، خودم فعلا سراغش نرفتم و منتظر آپدیتم تا مشکلش حل بشه...عجله‌ای هم ندارم، میدونم تجربه‌ی خفنی در انتظارمه و یکی از موردانتظارترین بازی‌های سالم هم بود...یعنی در واقع بله؛ ترجیح میدادم کنترل تاخیر می‌خورد و با شرایط تکنیکی بهتری روی پلتفرمی که دارم عرضه میشد.
اما قضیه‌ی رد دد فرق داره...سری Red Dead تا حالا روی PC عرضه نشده و فن بیسی هم روی این پلتفرم نداشته...حالا چرا باید برای عرضه بازی روی اون پلتفرم عجله داشته باشن؟ اونم در حالی که اولویت‌های مهمتری دارن.
قضیه مثل اینه که من الان بیام بگم لعنت به 2K...چرا بعد از اینهمه وقت تازه یادش افتاده Civilization VI رو برای PS4 عرضه کنه :D خب وقتی اولویت‌های بزرگتری داره و فن بیسش روی یه پلتفرم دیگست...چرا باید بیاد همزمان با PC برای بقیه هم بازیو آماده کنه؟
کلا من انتظار داشتم بیام توی تاپیک و ببینم ملت باز شدن پای این سری به پلتفرم PC رو جشن گرفتن...ولی نه؛ مثل اینکه همیشه یه بهونه‌ای واسه ناراضی بودن هست.
سیولیزیشن بازیی هست که پایه و اساسش بر استفاده از توانایی های خاص PC (موس و کیبورد) بنا شده. رد دد از نظر ساختار کلی مشابه GTAV و بقیه بازیهای اوپن ورلد هستش. چیزی نیست که بگیم ساختار بسیار متفاوتی از اونچه که ما رو PC میبینیم داره:D فن بیس هم درسته نسخه قبلیش نیومده بوده ولی بخاطر همون ساختار مشابهش با GTAV و فن بیست عظیمی که اون بازی روی PC داشته میتونیم بگیم که همون جماعت شدیدا خواستار رد دد 2 رو پلتفرمشون بودن.
بنظر من اینکه بگیم بازی خودشونه و هرکاری دوست دارن میتونن باهاش بکنن و ما هم حق حرف زدن نداریم کاملا بی معنیه. بله محصول خودشونه ولی ما هم به عنوان مصرف کننده حق داریم نظرمون رو بگیم و اگه اعتراضی هم داریم اعلام کنیم. دیگه اینکه چقدر بها بدن بحث دیگریست. کما اینکه کمپانی های دیگه بها دادن و ما الان شاهد عرضه شدن خیلی از عناوین روی PC هستیم که قبلا اصلا فکرش رو هم نمیکردیم بیان.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر