شایعه Raven Software سازنده ی جدید Call Of Duty

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
Raven-Software_LOGOboxart_160w.jpg

call-of-duty-logo-1552.jpg
call+of+duty+logo_0.jpg

بعد از جدایی نزدیک به نیمی از افراد تیم سازنده ی Modern Warfare 2 در جنجال اخیر بین Activision و Infinity Ward به نظر می رسد Activision استودیوی جدیدی برای توسعه ی COD پیدا کرده.
بر اساس منبعی نزدیک به استودیو، Raven Software سازنده ی بازی Wolfenstein و بازی اخیرا کامل شده ی Singularity احتمالا آخرین استودیویی خواهد بود که COD آویزانش خواهد شد!
کار بر روی بازی جدید جیمز باند و بازی جدید از سری مردان X (پروژه های بعدی این استودیو) هم موقتا متوقف خواهد شد.
منبع

پ.ن: تو بعضی از سایتهای دیگه گفته شده که این استودیو برای طراحی MAP برای بازی Black Ops انتخاب شده نه ساخت یک بازی جدید.

beshush

کاربر سایت
Jan 13, 2010
413
نام
iMaN
بلی بلی
من فقط منتظرم ببینم EA چیکار میکنه با اون تیم سازنده ای که کش رفته!!!
یه بازی توپ بیاد اونوقت رقابت شدید میشه( یهو دیدی هر سال 6 تا کال اف با 6 تا بازی از ea میاد واسه رقابت!!!!!)

Evil007

کاربر سایت
Mar 24, 2006
951
نام
R!za
مثله سایپا شده کاش اینا هم یه خط تولید تو کاشن بزنن خیاله خودشونو راحت کنن...........اسم بازی رو هم بزارن Call of duty Kashan Warfare:cheesygri
بدو بدو که حراجش کردم....از تولید به مصرف.....خانم جدا نکن همش ماله تولیدی خودمونه:laughing:

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
میدونید چیه!؟:biggrin1:Acti داره فرت و فرت CoD میده بیرون که مثلا یه دهن کجی ای کنه به IW که بگه آره ما هم بلدیم و بدون شما بی CoD نمیمونیم
من فکر کنم دوستان این شرکتو نمیشناسن که اینجوری نظر میدن!
raven رو میگی که نمیشناسیم.من که خوب SoF رو یادمه.خیلی هم قشنگ بود.quake 4 هم خیلی جالب ساختش هر چند فکر نکنم کسی quake 4 رو با quake III arena مقایسه کنه ولی بسیار خوب از پسش براومد:smile:

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر