Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,832
نام
علی متالیکا
فیلم قشنگی بود از لحاظ داستان که داستانش تکراری) بود ولی نحوه پرداختن به داستان خیلی زیبا بود
نمره من به فیلم: 9.8
به نظرم بیشتر فروشش بخاطر تکنولوژی هایی که استفاده کرده 3D و Imax و واقعآ هم زیبا از آب درومده
با جنگ آخرش خیلی حال کردم

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
A Christmas Carol

a_christmas_carol_teaser_poster-430x600.jpg

داستان در مورد یه پیرمرد بداخلاق و خسیس هست که هیچ علاقه ای به کریسمس و کمک کردن به دیگران نداره تا اینکه یه شب روح شریکش به دیدنش میاد و...
داستان بر اساس یکی از کتاب های "چارلز دیکنز" هست! واقعا انیمیشن زیبایی بود و میشد با انیمه های پیکسار از نظر بصری مقایسش کرد(من از این بیشتر خوشم اومد:D) طراحی اسکروج واقعا عالی بود خلاصه به اونایی که به انیمه علاقه مند هستن پیشنهاد میشه...

9از10
http://www.imdb.com/title/tt1067106

Mojtaba

کاربر سایت
Jan 15, 2007
1,667
نام
مجتبی
Paranormal Activity

paranormal-activity-poster_289x427.jpg

آقا این شخصیت های کتی و میکا واقعی بودن ؟ منظورم اینه که فیلم بر اساس واقعیت چیزی ساخته شده ؟ آخه آخر فیلم نوشت Dedicated To Micah & Katie و یه عکس نشون داد !!

ویرایش : خب ، مثل اینکه فقط یه فیلم بازی هست و هیچ چیزش واقعی نیست . اون آخر فیلم هم که مینویسن " تقدیم به کیت و میکا " ، حقه Oren Peli بوده که بخواد فیلم رو واقعی جلوه بده و سر کارتون بزاره !!
پ.ن : با تشکر از نیما عزیز ...
داستان فیلم هم در مورد یه زوج به نامهای کیتی و میکا هست که توی خونه ی اونها جن یا روح چیزی هست ! از ابتدا فیلم هم با دوربین دستی گرفته شده تا آخرش . کارگردان هم برای گمراه کردن بیننده ها از راه های زیادی استفاده کرد تا فیلم رو واقعی نشون بده . مثلا اول فیلم میاد مینویسه ما از خانواده کیتی و میکا و همینطور پلیس به خاطر دادن فیلم های به دست ما تکشر میکنیم !!

The Time Traveler's Wife

time-travelers-wife-movie-poster.jpg

بچه ها قبلا معرفی کردن و توضیح دادن در موردش . داستان خوبی داشت ، اما یه جورایی از شخصیت هنری و بازی اریک بانا خوشم نیمد ! در کل ارزش دیدن رو داشت ...

آخرین ویرایش:

GTA

کاربر سایت
Oct 29, 2006
952
نام
Рамин
Paranormal Activity

paranormal-activity-poster_289x427.jpg

آقا این شخصیت های کتی و میکا واقعی بودن ؟ منظورم اینه که فیلم بر اساس واقعیت چیزی ساخته شده ؟ آخه آخر فیلم نوشت Dedicated To Micah & Katie و یه عکس نشون داد !!

چون درست برام جا نیفتاده فعلا بهش امتیاز نمیدم .

هر چی که دیدی واقعی بود!! یعنی این دوتا خودشون این فیلمو ساختن!! فیلمی بر اساس واقعیت نبود بلکه خود واقعیت بود!!:eek:

Mojtaba

کاربر سایت
Jan 15, 2007
1,667
نام
مجتبی
هر چی که دیدی واقعی بود!! یعنی این دوتا خودشون این فیلمو ساختن!! فیلمی بر اساس واقعیت نبود بلکه خود واقعیت بود!!:eek:

خب مگه اینا آخر نمیمیرن ؟ مگه این کتی همین Katie Featherston نیست ؟ آخه دیدم نوشته بودند Katie Featherston who playd " katie " in Paranormal Activity !! این که زندست !
درست متوجه نشدم چجوره ! یعنی این شخصیت کتی که توی فیلم میبنیم همین Katie Featherston هست ؟ این که زندست !!

Jesper Kyd

کاربر سایت
Oct 28, 2005
933
نام
محمدحسن
The Searchers
امتیاز 6 از 10
از جان فورد انتظار بیشتری داشتم.
-دقت کردید مدتیه که توجهی به وسترنای لئونه و خوب بد زشت نمیشه...
-به نظر من،اگه ژانر وسترن رو یه مروری بکنیم،میبینیم سقف همه اونا،آخرین حدشون دو فیلمه که سایه شون نه تنها رووی وسترن،تمامی ژانر ها افتاده،یکیش همین "جویندگان" ، اونیکی هم "دلیجان" که جویندگان خود وام گرفته همین فیلم هست! من فک می کنم،از دلیجان به بعد همه ی فیلمای وسترن چیزی به صورت فرا آموخته شده یا تحسین شده یا به تقلید یا غرض گرفته دلیجان هستند،که جویندگان یه جورایی تکمیل شده ی دلیجان هست (البته دلیجان به خودی خود کامل هست)،از هر جنبه ای بررسی کنین،از جنبه ی حماسی-اساطیری + برخورد گذشت زمان و حرکت در مکان => مثه "ماجرای نیمروز" (بعد از ظهر بلند) که همچین روایتی نزدیک به ایلیاد هومر هست که بی شباهت با دلیجان نیست.از جویندگان= باز و بسته شدن یک در با نمایی تحت تسلط افق و ورود یک قهرمان غریب و همینطور اون نمای آخر=> شین و خیلیای دیگه ... و کلا خیلی بزرگان سینما تاثیرات این فیلمارو اقرار کردن،از شرق کوروساوا بگیرید تا غرب گدار و امریکا ولز... (من باشم،میکم اگر فورد نمیبود،ازو یی هم در کار نبود)

آقا یه چیزی؟!همه غولا اومدن وسط ولی... اردلان کوبریک هم تحت تاثیر بوده؟! :biggrin1:
فقط یه چیزیه که به نظرم نه فقط من،کلا تماشاگرا و حتی منتقدا هم کم و بیش گله دارن همین طرز روایت و برخورد فیلم نسبت به ایدئولوژی کمی مخرب آمریکاست،که یه فیلمی مثه "مرد مرده" (جارموش) اومده شکونده و من از همینش لذت میبرم .
-در مورد خوده جان وین،دیگه کسی نیست که از بهترین و بالاترین سطح کلاس بازی توو وسترن این آدم باخبر نباشه،ولی یه چیزیش جالبه،جان وین هر موقعه توو فیلمای با جوک های خنده دار و جملات شیرین بازی کرده هر چند شاید فیلم دلنشینی بوده (واگن جنگ) اما واقعیت اینکه سرانجامی پوچ و توخالی،عاری از هر جنبه ی محتوایی شدن (مثه ریو براوو،ال درادو ...حتی فضاها و مکان های مصنوعی استودیو شاید سرگرم کننده اما تکراری ان) اما برعکس هر موقعه نقشی قهرمان/ضد قهرمان،شجاع،شرور و متوحش زا رو بازی کرده اکثرا یا شاهکار در اومدن یا یه فیلم وسترن کلاس دار.
کوروش خان،من پیشنهاد می کنم چند باره این فیلم رو ببینید.
راستی،دوستانی که حداقل فیلمای به نسبت قدیمی تری رو کامنت میذارن،مثه شما کوروش خان،یه زحمتی بکشند توضیحی،صحنه ی مورد علاقه ای،دیالوگ قابل توجهی... هم بذارن و کلا بیشتر وصف کنن تا حداقل یه بیننده آماتوری مثه من که خیلی دوست داره دوباره همچین فیلمایی رو ببینه،حس نوستالژیکش رو زنده کنه.مثلا وقتی 12 مرد خشن یا گنجهای سیرا مادره رو خوندم،توو این دوره زمونه که فیلمارو سریالی میبینیم خیلی کمک می کنه تا دوباره آدم بتونه یه فیلمی رو کامل ببینه...از اساتید دیگه که گویا سکوت رو بیشتر ترجیح میدند...
پ.ن:حقیقتش احساس می کنم دو سه ساعت پیش که می خواستم پست بدم،لااقل چیزی برا بلغور کردن داشتم،ولی حالا بعد از حادثه ای مفتضح،حالمون گرفته،خودمم نمی دونم چی گفتم...

آخرین ویرایش:

GTA

کاربر سایت
Oct 29, 2006
952
نام
Рамин
خب مگه اینا آخر نمیمیرن ؟ مگه این کتی همین Katie Featherston نیست ؟ آخه دیدم نوشته بودند Katie Featherston who playd " katie " in Paranormal Activity !! این که زندست !
درست متوجه نشدم چجوره ! یعنی این شخصیت کتی که توی فیلم میبنیم همین Katie Featherston هست ؟ این که زندست !!
شما چرا میگی زندست؟!؟ والا آخرش اون عکسی که نشون داد شخصیت های واقعی بودن!! مگه میشه دو نفر اینقدر شبیه هم باشند!!؟!!!

Wroth Master

کاربر سایت
Jun 21, 2007
1,264
نام
بهزاد
PA فیلم ـه و واقعی هم نیست ... اون دوتا هم هر دوشون بازیگر اند و زنده اند ... Oren Peli, هم کارگردان فیلم ـه هم نویسنده ـش ... کلا الکی سر کار نرید !!
فیلم بسیار خوشحالی هم هست و دوستان وقتشون رو باهاش هدر ندهند !

The Shining
100-1-1-1-2xx1202181xx64x0xx19125521510016423916116250x52x79x3xx14x17720522019x28x16297x23470x1xx17x12047x79x50x15842x19025518010121121623619622x13518622260x12215748x1217xx2432431696xx68x16215722815x19922449x45x11018938x24411323924731x197

TS رو خیلی وقت ـه دیدم ولی گفتم خ الان نظرم هم بگم !
دفعه اول که دیدم به نظرم اومد اونی که فکر می کردم نبود ... اما در دفعات بعدی واقعا تجربه ی عالی ای بود !
لانگ ترکینگ شات های فیلم واقعا محشره !
صحنه سازی های سورئال فیلم هم بسیار خوب ...
شاتهای ناگهانی که یه دفعه سیل خون از آسانسور ها بیرون می ریزه ... واقعا تاثیر گذار بود !
آشنایی زدایی هایی مثل REDRUM هم واقعا جالب و ظریف بود !
در آخر پیشنهاد می کنم چندبار این فیلم رو ببینید !
۹/۱۰

آخرین ویرایش:

amirf

کاربر سایت
May 30, 2009
258
یکی به اندازه سه چهار خط توضیح بده مضمون این فیلم در مورد چی هست ممنون میشم :smile:
Paranormal Activity
اگر فيلم ترسناك دوست داري حتمآ ببين.
در مورد روح يا جن هستش كه مردم ازاري مي كنه.
خيلي هم طبيعي ساخته شده.چون حالت مستند داره.
مطمئن نيستم ولي فكر كنم براساس واقعيت باشه.

Mojtaba

کاربر سایت
Jan 15, 2007
1,667
نام
مجتبی
اگر فيلم ترسناك دوست داري حتمآ ببين.
در مورد روح يا جن هستش كه مردم ازاري مي كنه.
خيلي هم طبيعي ساخته شده.چون حالت مستند داره.
مطمئن نيستم ولي فكر كنم براساس واقعيت باشه.

دوستانی که میخوان در مورد فیلم بیشتر بدونن پست بالای من رو بخونن !

فیلم هم اصلا واقعی نیست و ساخته ذهن نویستده و کارگردان قسمت اول یعنی Oren Peli هست . همین پست قبلتون هم بهزاد توضیح داده اگ دقت کرده باشین ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• MO021
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر