Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام
Taken

nwegxj.jpg

اینم یه اکشن خوش ساخت با داستان خوب و بازی خیلی زیبای لیام نیسون که خیلی خوب از عهده ی نقشش بر اومد. فیلم یه چیزی تو مایه های تریلوژی بورن هست. البته به نظر من به پای The Bourne Ultimatum نمیرسه ولی با The Bourne Identity و The Bourne Supremacy کاملا برابری میکنه. در کل دیدن این فیلم به کسایی که از فیلم های اکشن خوششون میاد توصیه میشه.
امتیاز من یه این فیلم 8.75 از 10 هست.
یا علی مدد

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
Devil's Advocate

محصول1997
کارگردان: Taylor Hackford
بازیگران: Charlize Theron - Keanu Reeves - Al Pacino
ژانر: Drama | Mystery | Thriller

devils_advocate_ver1.jpg

فیلم وکیل مدافع شیطان رو از کارگردان فیلم "Ray" دیدم که جدا قشنگ بود.بازی تمام بازیگرا از اصلی ها تا فرعی ها خبلی خوب بود.کیانو ریوز بهترین بازیش رو از زمان ورود به هالیوود در این فیلم به نمایش گذاشته.(یکی این یکی سرعت).آل پاچینو هم سکانس آخر به ناگاه میترکونه!

به نظرم بهترین شیطان در تاریخ سینما توی این فیلم و با بازی پاچینو بودش.کلا خیلی حال کردم.فیل مورد علاقه ی بهرام رادان هم هست!! :biggrin1:
8.8/10

آخرین ویرایش:

SNORK

کاربر سایت
Sep 13, 2008
196
نام
مهدی
خداییش تیکه ای که آدام سندلر افتاده رو زمین و داره با خونوادش خداحافظی میکنه و بعد به شوهر زنش ف*ک نشون میده خیلی خیلی توپه :biggrin1:
[/quote]

خواستم بدونی آواتارت منو کشته . . . :cool:
ایول ;)

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام
se7en
14ptdz.jpg

در یک کلام میتونم بگم یه شاهکار از دیوید فینچر که از اینکه تا حالا ندیدمش خیلی تعجب میکنم. به نظر من درسته برد پیت و مورگان فریمن تو این فیلم یه بازی زیبا رو ارئه دادن ولی بازی اندرو کوین واکر (جان دو) فوق العاده عالی بود و عالی از پس نقش کوتاهش بر اومد.
من به این فیلم امتیاز 9.5 از 10 میدم.
یا علی مدد

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
Lost in Translation

ST4502%7ELost-In-Translation-Posters.jpg

فيلم فوق العاده زيبايي بود. يك درام كمدي واقعا قوي. بازي بيل مري و جوهانسون فوق العاده بود. داستان فيلم درباره Bob Harris يك ستاره سينما هست كه براي يك قرارداد تبليغاتي وارد توكيو ميشه. در اين بين Charlotte يك دختر جوان هست كه دو سال است ازدواج كرده اما .....

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام
Serenity
16hqf0m.jpg

اولش فکر میکردم از این Sci-Fi های فانتزی بی سر و ته باشه که یه سری تو فضا باهم میجنگن و داستان خاصی رو هم دنبال نمیکنه ,ولی وقتی یه کم از فیلم گذشت دیدم اصلا اینطور نیست و یه فیلم خوش ساخت همراه با محتوا و داستان تقریبا خوبه و در عین حال که یه فیلم اکشن فانتزی هست از یه لطافت خاصی هم برخورداره که احساسات آدم رو هم تا حدودی بر می انگیزه که میشه گفت این امر تحت تاثیر بازی خوب و معصومانه سامر گلاو هست.
امتیاز من به این فیلم 8.5 از 10 هست(البته می خواستم 8 از 10 بدم ولی نیم نمره هم بخاطر بازی سامر گلاو اضافه کردم چون از بازیش تو این فیلم خیلی لذت بردم).
--------------------
EuroTrip
2hd78k8.jpg

یه کمدی عالی و خنده دار که واقعا بعضی حاهاش داشتم از خنده روده بر میشدم. فقط یه توصیه و اونم این که اصلا سعی نکنین این فیلم رو به عنوان یه کمدی مفرح بشنین همراه با دیگر اعضای خانواده تماشا کنید و لذت ببرین چون آبروتون میره:-":biggrin1:.
امتیاز من به این فیل به عنوان یه اثر کمدی 9 از 10 هست.
یا علی مدد

s01id_sn4ke

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 23, 2005
721
نام
فرهنگ
ولش فکر میکردم از این Sci-Fi های فانتزی بی سر و ته باشه که یه سری تو فضا باهم میجنگن و داستان خاصی رو هم دنبال نمیکنه ,ولی وقتی یه کم از فیلم گذشت دیدم اصلا اینطور نیست و یه فیلم خوش ساخت همراه با محتوا و داستان تقریبا خوبه و در عین حال که یه فیلم اکشن فانتزی هست از یه لطافت خاصی هم برخورداره که احساسات آدم رو هم تا حدودی بر می انگیزه که میشه گفت این امر تحت تاثیر بازی خوب و معصومانه سامر گلاو هست.
امتیاز من به این فیلم 8.5 از 10 هست(البته می خواستم 8 از 10 بدم ولی نیم نمره هم بخاطر بازی سامر گلاو اضافه کردم چون از بازیش تو این فیلم خیلی لذت بردم).
--------------------

نمدنم Firefly هم ديديد يا نه، ولی اگه اونو ببينيد به نظر خفن تر هم مياد.

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
نمدنم Firefly هم ديديد يا نه، ولی اگه اونو ببينيد به نظر خفن تر هم مياد.
سلام.
فرهنگ جان متاسفانه من نگلیسیم اونقدر ها قوی نیست که جمله ها رو کاملا بتونم بفهمم و فیلمی رو هم که تک تک جملاتش رو نفهمم اصلا بهم حال نمیده. زیرنویس فارسی Firefly رو نتونستم گیر بیارم.:( ولی خوب از نمره ای که تو IMDB گرفته معلومه چه چیز خفنیه.
یا علی مدد

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
Valkyrie

سلام!
داستان فیلم در مورد کودتایی است که قرار بود قبل از سقوط آلمان بر علیه هیتلر ترتیب داده بشه و ... به نظرم فیلم خیلی خوب و جالب ساخته شده بود. مخصوصا بخش های پایانی فیلم که خیلی عالی بود. بازی Tom Cruise هم برخلاف چیزهایی که شنیده بودم بسیار خوب بود. در کل از فیلم خیلی بیشتر از آن چیزی که انتظار داشتم خوشم آمد.

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام
Superbad
23iig46.jpg

یه فیلم کمدی که بیشتر از اینکه به مباحث طنز توش پرداخته بشه سعی شده بود با کلمات و لفظ های رکیک بیننده رو بخندونه. البته خیلی هم فیلم ضعیفی نبود ولی خوب خیلی هم فیلم شاخی نبود. به نظر من بازی seth rogen تو این فیلم از همه بهتر بود.
امتیاز من به این فیلم 5.5 از 10 هست.
---------------
Planet Terror
28k36hd.jpg

دو چیز برای من خیلی عجیبه. یکی اینکه موندم برای چی نشستم این فیلم رو دیدم و وقتم رو تلف کردم(تا آخر فیلم رو هم دیدم). یکی هم اینکه چجوری این فیلم تو IMdb نمره ی 7.6 گرفته.
امتیاز من به این فیلم 2 از 10 هست.
یا علی مدد

The Jackal

کاربر سایت
Nov 29, 2008
425
نام
امير
حسن جان گویا IMDB ملت به فیلما نمره میده که 90 درصد چرت و پرت هست!مثلا یارو میاد به One Flew Over The Cuckoo's Nest که خیلی فیلم قشنگی هست میاد میده 5.5 (مثال زدم)!

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
حسن جان گویا IMDB ملت به فیلما نمره میده که 90 درصد چرت و پرت هست!مثلا یارو میاد به One Flew Over The Cuckoo's Nest که خیلی فیلم قشنگی هست میاد میده 5.5 (مثال زدم)!
سلام
امیر جون حرف شما درسته من خودم وقتی یه فیلم ر. نگاه میکنم بعدش میرم تو IMdb به اون فیلم نمره میدم اما آخه ملت بر چه مبنایی میان این امتایزات رو به اینجور فیلما بدن؟ (من موندم این فیلم چی داشت که مردم بهش اینطوری امتیاز دادن؟).
یاعلی مدد

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
IMDB جایی است که هم ممکنه برای فیلمی مثل TDK بعضی ها نمره 9 داده باشند و بعضی دیگر 0 ( فن های The Godfather ) پس اگر ریت فیلمی بالا باشد دلیل بر این نیست که امتیاز ضعیف نداشته .
بحث اینکه اعضا ممکنه امتیازاشون به فیلمها زمین تا آسمون با فلان سایت فرق کند هم به سلیقه شخصی کسی که فیلم رو دیده برمی گرده.مگه کسی که فیلمی رو می بینه و میخواد بهش نمره بدهد حتما" باید معیار رضایت عمومی هم میزان قرار بده ؟

Sha7ab

کاربر سایت
Dec 2, 2006
992
نام
شهاب
( فن های The Godfather )
خدا رو شکر دیدیم که شاوشنک پوزشونو ...:-" این حرفو نمیزنم چون گادفادر فیلم بدی باشه . اینو میگم چون حق دارک نایت 0 نیست .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر