Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

clockwork orange

کاربر سایت
Aug 17, 2007
793
نام
اردلان
نه اون نمادی که شما فکر میکنی دوست عزیز . اون از گفته ها ی مردم بر میاد . منظور من روحیه رنگه. مثل همین خاکستری که نماد انسان بهتره بگم رنگ آدم های مسن هستش. پخته یا بالغ یا هر چی که این منظور رو برسونه.
من که با حرف شما مخالفتی نکردم.فقط گفتم تو این فیلم جنبه نمادگرایی نداره.

s01id_sn4ke

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 23, 2005
721
نام
فرهنگ
Gran Torino .......................................... 9.0

grantorino_galleryposter.jpg

Clint Eastwood, Cory Hardrict, Bee Vang, Ahney Her, Brian Haley

داستان راجع به يه پيرمرد بدخلقه که تو جنگ با کره جنگيده و داره تنها زندگی ميکنه که يه روز پسر همسايه سعی ميکنه ماشين Gran Toriono ی اين بابا رو بدزده و ...
خودم ميدونم که داستان رو خيلی بد توضيح دادم ولی به هر حال توصيه ميکنم حتماً ببينيد اين فيلم رو. واقعاً فيلم خوبی بود. البته به غير از بازی پسره ، که به نظرم يه ذره ضعيف بود.

MV5BNjMyMzU5MjIwNl5BMl5BanBnXkFtZTcwOTYwMzUxMg@@._V1._SX492_SY400_.jpg

_______________________________________________________________________________________

Yes Man .....................................7.5

yesman_galleryposter.jpg

Jim Carrey, Rhys Darby, Bradley Cooper, Zooey Deschanel, Sasha Alexander

شخصيت داستان آدميه که به همه چيز "نه " ميگه و خب زندگی خوبی هم نداره، اما رفتن به يه کنفرانس باعث ميشه که تصميم بگيره هميشه همه چيز رو قبول کنه و ...
همون طور که ميبينيد حماقت در داستان کلی فيلم موج ميخوره اما با اين همه فيلم خيلی خوشايند ايه (بسيار عالی:)) . بازی ها خوبه و کمدی فيلم هم اندازه است. ديدنش رو پيشنهاد ميکنم.

MV5BMTg1NzU2NzA0NV5BMl5BanBnXkFtZTcwMzc5MTY4MQ@@._V1._SX600_SY400_.jpg

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
لازم به توضیح در موردش نیست بلاخره رفتم یه نسخه DVD -rip ازش دیدم
the-dark-knight-3.jpg

من که خیلی خوشم اومد یکی بهترین سوپر هیرو مووی هایی که تا حالا دیده بودم
بهترین بازیگر فیلم هم بدون شک هث لجر بود خیلی خوب بازی کرد مخصوصا زمانی که با بتمن تو اتاق بازجویی رو به رو شد (فکر کنم یه جا خوندم این صحنه های بازجویی کاملا واقعی بوده )
واقعا نولان کارگردان خوبیه
امتیاز من = 90/100

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
به به :d
«سال هاي دور از خانه» ( اشین:d )

OSHIN2.JPG

من عجیب علاقه‌ای به این سریال دارم. اگه 100 بار هم ببینمش باز هم ازش سیر نمیشم. امروز دوباره نشستم به دیدن این سریال. حدودا 200 قسمته که فکر کنم یه دو ماهی طول بکشه دیدنش.:biggrin1:

داستان این سریال واقعا زیبا و باورپذیره و بازی تاناكا يوكو توی این فیلم واقعا جذاب و به یادموندنی.
10/10

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
به به :d
«سال هاي دور از خانه» ( اشین:d )
فکر کنم اسمش سالهای فقر وفحشا باشه (البته از یکی شنیدم ):confused:
برادر میخواستی سریال نگاه کنی این همه سریال هست از استکبار جهانی چرا اسیر چشم بادومی ها شدی :biggrin1:

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
فکر کنم اسمش سالهای فقر وفحشا باشه (البته از یکی شنیدم ):confused:
برادر میخواستی سریال نگاه کنی این همه سریال هست از استکبار جهانی چرا اسیر چشم بادومی ها شدی :biggrin1:
بله اسم اصلیش همونه. توی بچگی مادرش به خاطر بی‌پولی و گرسنگی خودشو میفروشه تا برنج و ترب بخره:d

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
بله اسم اصلیش همونه. توی بچگی مادرش به خاطر بی‌پولی و گرسنگی خودشو میفروشه تا برنج و ترب بخره:d
سریال قشنگی بود البته اگه تو شبکه 2 خودمون دیده باشی یه چیز دیگست اگه خودت CD یا DVd ش رو دیده باشی یه چیز دیگست:)
کلا دوستان سانسور گر در صدا وسیمای محترم اصلا سریال رو دگرگون کردن دادن به خورد ملت :biggrin1:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,079
سریال قشنگی بود البته اگه تو شبکه 2 خودمون دیده باشی یه چیز دیگست اگه خودت CD یا DVd ش رو دیده باشی یه چیز دیگست:)
کلا دوستان سانسور گر در صدا وسیمای محترم اصلا سریال رو دگرگون کردن دادن به خورد ملت :biggrin1:
اين يه دونه رو بهشون حق ميدم.:biggrin1:
بدون سانسورش واويلاست.:biggrin1:
تصاوير زجرهاي اشين روخيلي طبيعي تو فيلم جلوه دادن.:biggrin1:

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
heat یه سکانس تو رستوران رو داشت که جلو هم تک گویی میکردن .

یه نکته ی جالب بگم.اون رستوران توی فیلم که پاچینو و دنیزو با هم ملاقات میکردند(و به نظرم اوج فیلم بود) بعد از اکران فیلم حسابی رونق گرفت و اون میز و صندلی که آل پاچینو و رابرت دنیرو روش نشستند به قیمت های بالا رزرو میشد!! :eek: :biggrin1:

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
The Jacket

فقط می‌تونم بگم PERFECT
همین الان این فیلم را دیدم و تصمیم گرفتم اسمشو اینجا بذارم که اگه تا حالا موفق به دیدنش نشدید، حتی 1 ثانیه هم درنگ نکنید. می‌تونم بگم بهترین فیلمی بود که توی یک سال اخیر دیدم.

thejacketpic2.jpg

توضیح زیادی نمیشه داد چون فقط باید این فیلم را تجربه کنید تا به ارزشش پی ببرید. این فیلم یه نگاه جدیدی به دنیای پس از مرگ داره و با این جمله هم شروع میشه:

I was 27 years old the first time I died
10/10

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
فیلم جالبیه ولی نه در حد 10 از 10 من اگه بخوام امتیاز بدم 80 /100
من واقعاً خوشم اومد از فیلمش .
مخصوصاً " آدریان برودی " عالی بود .
ولی با 80/100 موافقترم .

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
من واقعاً خوشم اومد از فیلمش .
مخصوصاً " آدریان برودی " عالی بود .
ولی با 80/100 موافقترم .
خب من خوشم اومده از فیلم ولی در حد همین کار خوبه نه خیلی عالی
در کل فیلمایی که 100/100 میگیرن از من در حدود تعداد انگشتان دو دست هستن شاید یه کم بیشتر :blushing:
ولی به همه بچه ها توصیه میکنم ببینن Jacket رو . البته همونطور که شما گفتی بازی ادرین برودی خیلی خوبه البته اگه میخوای یه بازی عالی ازش ببینی باید پیانیست رو ببینی ;)

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
خب من خوشم اومده از فیلم ولی در حد همین کار خوبه نه خیلی عالی
در کل فیلمایی که 100/100 میگیرن از من در حدود تعداد انگشتان دو دست هستن شاید یه کم بیشتر :blushing:
ولی به همه بچه ها توصیه میکنم ببینن Jacket رو . البته همونطور که شما گفتی بازی ادرین برودی خیلی خوبه البته اگه میخوای یه بازی عالی ازش ببینی باید پیانیست رو ببینی ;)
من هم پیانست را همین چند وقت پیش دیدم و چون ذهنیت خیلی خوبی نسبت به آدریان برودی داشتم، این فیلم خیلی بهم چسبید. شاید به همین خاطر بود که 10 بهش دادم. انصافا فیلمنامش شاهکار بود.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر