Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz

Armour of God II: Operation Condor​

9/10

Untitled.jpg

بعد دیدن شماره اول همین مجموعه، امید چندانی برای شماره دوم نداشتم ولی "عملیات کندور" فیلمی به مراتب بهتر از نسخه اول خودش است...

اکشن،مبارزات و کمدی بیشتر بهمراه داستانی قابل قبول در سطح یک فیلم اکشن، تمام آن چیزی که مخاطب فیلم های "جکی چان" انتظار آن را میکشد...

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,487
belly-5d263183b6108.jpg

BELLY 1998

5/10

BELLY فیلمی با بازی NAS, DMX و METHOD MAN یکی از اعضای گروه هیپ هاپ WU-TANG CLAN
در مورد فیلم میشه گفت کرگردان خیلی به دنیای سیاه پوستای امریکا و موزیک رپ/ هیپ هاپ علاقه داشه و علل خصوص به رنگ مشکی زیاد توجه داشته , به صورتی که اکثر صحنه های فیلم در محیط های تاریک با بازیگران سیاه پوست فیلمبرداری شده , به نوع که انگار سیاه نماد برتر بودنه تو فیلم
در مورد فیلم به نظرم فیلم BELLY یه فیلم ایکونیک برای جامعه سیاه پوستای امریکای و جزو فیلمای شاخص و دیده شده به حساب میاد که متاسفانه زیرنویس فارسی نداره و من به صورت ترجمه ماشینی دیدم , اونم فیلمی که پر از اطصطلاحات کوچه خیابونی سیاهای امریکاس , به نوعی بعضی از دیالوگا قابل فهم نبود.
چیزی که برای من جالب بود نوع فیلمبرداری و کادر بندی فیلمه که بیشتر شبیه موزیک ویدیو های دهه 90 MTV بود که بعد از نگاه کردن به سابقه کارگردان متوجه شدم که کلا کارگردان در اصل فقط همین یک فیلمو ساخته و بیشتر کارگردان موزیک ویدیوهای رپ/هیپ هاپه
Hype Williams - IMDb
این فیلم نزدیک 10 سال تو آرشیوم بود ولی چون زیرنویس نداشت ندیدم ولی همیشه OPENNING اول فیلم رو میدیدم به جرات میتونم بگم که یکی از بهترین INTRO های فیلم ها مربوط به همین BELLY
البته در بخش CUT کردن و EDIT نقص های داشت

SOUNDTRACK

در کل به نظرم فیلم جالبی نبود

آخرین ویرایش:

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,724
نام
nucky thompson
prey 2022
یک پیش درآمد/ادامه موفق برای یک فرنچایز تقریبا مرده . بعد اون نسخه بیش از حد کمدی و مسخره بازی قبلی شخصا امیدی به این سری نداشتم. اما سازنده ها به خوبی از اشتباه های قبلی درس گرفتن و سعی کردن نفس دوباره ای به این سری بدن . فیلم جدید به خوبی حال و هوای قسمت اول رو زنده می کنه و برروی عنصر وحشت و بقا تمرکز می کنه . چیزی که تقریبا از قسمت دوم فراموش شده بود . این جا البته یک نیمچه شخصیت پردازی هم داریم که تا حدی موفق بوده . این جا دیگه خبری از یک بازیگر کاریزماتیک مثل آرنولد نیست و سازنده ها با علم به این قضیه سعی کردن در مدت محدودی که داشتن کاراکتر اصلی رو برای بیننده سمپاتیک کنن . جلوه های وِیژه کمی تو ذوق میزنه اما خشونت و تعلیق باعث میشه بیننده تا آخر ببینه . البته هنوز سوال هایی درباره گذشته این سری مونده که پاسخی داده نشده اما با توجه به بازخورد های نسبتا مثبتی که داشته احتمالش هست ادامه ای براش ساخته بشه . در کل دیدن این فیلم برای علاقه مندان این سری لذت بخشه
امتیاز 8 از 10

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz

Kung Fu Yoga​

محصول 2017

1/10

1659729983968.png

رسما فیلم نبود...رپرتاژ تبلیغاتی 100 دقیقه ای به سفارش وزارت های گردشگری چین، هند و مخصوصا امارات بود! حالا اون وسط یه چک و لگدی هم انداخته بودن تابلو نشه.
با چیزی که تو فیلم نامه اومده بود اگر بصورت انیمیشن در می آوردن خروجی خیلی بهتری می داشت تا اینکه اینقدر جلوه های ویژه ی افتضاح رو شاهد باشیم.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
Dr Strange and Multiverse of Madness

شاید من انتظارم پایین بود ولی به نظرم یکی از فیلم های عالی ژانره واقعا
پلات ساده ولی فان.
خشونت بالاتر نسبت به تقریبا تمام فیلم های دیگه مارول
آنتاگونیست واقعا فان و دوست داشتنی
اکشن قوی
کمدی خوب

و به نظرم یه سری از استایل های کارگردانی سم ریمی که از فیلم های ترسناکش این جا اومده فیلم رو واقعا خاص تر کرده

8/10
پلات کلی و شخصیت چاوز جا داشت بهتر باشه

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,641
نام
وحید
Prey_2022_poster.png

Prey 2022 : 7.5/10

نوستالژی خوبی بود خیلی لذت بردم مبارزاتش هم قشنگ بود و اب دوغ خیاری نبود
صحنه های وحشتناکش هم خوب دراورده بودن از نکات منفیش میشه به پلان های تاریک زیاد اشاره کرد ولی ارزش دیدن داره
یاد و خاطره بزرگ گنگ تاریخ سینما ارنولد بخیر​

آخرین ویرایش:

Adidas95

کاربر سایت
Feb 7, 2016
823
نام
آرش

Predator 1987​

14047239_871409926325991_743334440372552340_o (2).jpg

احتمالا برای بار پونصدم دیدمش و همچنان خفن جذاب و بی نظیر 10/10

همچنان یک فیلم مردونه تمام عیار

ga156.jpg
یاد و خاطره بزرگ گنگ تاریخ سینما ارنولد بخیر​

a18.jpg

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,641
نام
طاها
فیلم کره ای Carter 2022

47joo-won-carter-netflix.jpg

داستان : ماموری از کره شمالی که حافظه خود را موقتا از دست داده در پی پخش شدن ویروس DMZ (شبیه زامبی گونه) وظیفه دارد دختری به نام هانا را که کلید درمان هست پیدا کند .

فیلم متوسطی هست . سکانس های نبرد تن به تن عالی و شبیه جان ویک و بعضی سکانس های اکشن اغراق آمیز هست شبیه فیلم Crank جیسون استتهام . جلوه های ویژه و انفجار گاهی تصنعی . فیلم برداری هم خاص و گاهی سرگیجه آور

در کل بدک نیست . نمره من : 6 از 10

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,487
Opera Snapshot_2022-08-08_023825_www.imdb.com.png

The School Teacher in House 1978

ژانر : کمدی/ شروتیک

ساخت ایتالیا

امتیاز برای مخاطب الان : 2/10
امتیاز برای زمان خودش و ژانرش : 5/10

فیلم داستان زنی زیبا به نام لویزا با بازی ادویژ فنش را روایت میکند که معلم پیانوست و از شهر میلان به شهر کوچکی به اسمه لوکا مهاجرت میکند که با مردی که دوستش دارد باشد
آن مرد کسی نیست جز فردیناندو ، یکی از اعضای شورای شهر که برای شهردار شدن بر اساس ارزش های اخلاقی اهمیت خانواده سالم جامعه سالم کمپین می کند. لویزا فکر میکند که فرناندو مجرد است و با مادر بیمار خود زندگی می کند که این البته دور از واقعیت است. لوئیزا در لوکا آپارتمانی اجاره میکند , پسرانی که در ساختمان آپارتمان او زندگی می کنند، به اشتباه معتقدند لوئیزا یک دختر تلفنی است (خود فروش - دیگه واضحه تر از این نمیشد توضیح داد) که از تدریس پیانو به عنوان پوششی برای حرفه واقعی خود استفاده می کند و به زودی این خبر در میان پیرمردهای کثیف ساختمان پخش می شود. پسران باتدبیر یک سوراخ مخفی در دیوار بین آپارتمان لوئیزا که دیوار به دیوار اتاق خواب پسر صاحبخانه یعنی مارچلو (پسر صاحب خانه) سوراخ می کنند و به آنها اجازه می دهد چشم چرانی کنند .....

به صورت کلی فیلم های قدیمی علل خصوص کمدی / شروتیک ایتالیا کیفیت ساخت بالای ندارند و میتوان آن را یک فیلم درجه دو نامید سطح طنز این نوع فیلم های ایتالیای بی شباهات به کارای قبل از انقلاب و پرویز صییاد نیست , عریانی بخشی از داستان اینگونه فیلم هاست به خصوص در این فیلم با بازی ادویز فنش که هرچقدر از زیبا روی این بانوی الجزایری بگم کم گفتم.
Edwige-Fenech-amorality-team-1979.jpg
از نظر طنز فیلم شاید برای مخاطب کنونی جذابیت نداشته باشد و بیشتر طنز آن در نوع لودگی رفتار شخصیت هاست که شاید اکنون جذابیت نداشته باشد ولی در گذشته به علت محدودیت تفریحات و صنعت سینما جذاب بوده
یا بخشی از طنز آن که شاید برای مخاطب بیگانه به فرهنگ و زبان ایتالیا غریب باشد , تشابهات کلماتست برای درک بیشتر نمونه وطنی سریال خانه به دوش که حمید لولای در بخشی از سریال به علی صادقی میگوید : کو نمونه؟!
استفاده از کلمات زشت نیز بخشی از طنز فیلم هست :
capture_szti.png
image_2022-08-08_031306574_odch.png

اما یکی از شخصیت های دوست داشتنی این ژانر فیلم آلوارو ویتالی هست , شخصی که از دید من به عنوان یک کاراکتر مکمل هسته اصلی این نوع فیلم ها رو بازی میکند.

xl_165361_e76426c7.jpg

Highway 2002

1/10

این 1 هم به خاطر جرد لیتو دادم و جیک جیلنهال وگرنه فیلم چرتی بود 10 سال تو آرشیو نگهش داشتم گفتم با چی طرفم

آخرین ویرایش:

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
Luck (2022) - IMDb

Luck 2022
Screenshot (76).png
7/10

خب این انیمیشن قشنگم دیدم. قیافه دختره و گره سیاه خیلی بامزه بودن
درکل انیمیشن خوبی بود من شخصا خوشم اومد
داستانشم درباره یه دختریه که خدای بدشانسیه و با یه گربه گوگولی آشنا میشه و وارد یه ماجراجویی در دنیای خوش شانسی میشن​

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,641
نام
طاها
Prey

FFGA4HMSLVBSLBJQNDHQ5D2UMM.jpg

داستان: درباره دختری سرخپوست که می خواهد خود را به عنوان یک شکارچی به قبیله اش ثابت کند ولی ناگاه با موجودی عجیب رو به رو می شود .

فیلم سرشار از خشونت و مبارزات زیبای تن به تن هست . این نابرابري شدید تجهیزات هم فیلم را زیباتر کرده و انتخاب هوشمندانه‌ای بود که فیلم به این دوره زمانی برود .

در کل فیلم دیدنی هست .

نمره من : ۷.۵ از ۱۰

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
SR-Prey-1-768x432.jpg
Prey
6/10​
با کست فیلم مخصوصا کارکتر اصلی نتونستم ارتباط بگیرم و از نظرم انتخاب های خوبی برای این نقش ها نبودن. ایده حیات وحش برای اثبات برتری هر نوع موجود در قلمروها به عنوان شکارچی جالب بود، ولی این ایده خیلی فرازو نشیب داشت، Prey پتانسیل داشت که یکی از فیلم های خیلی خوب امسال لقب بگیره ولی بخاطر مسائلی که بهش اشاره کردم برای من یک فیلم متوسط به پایین قرار می گیره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر