Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

AMIR-R

کاربر سایت
Mar 15, 2020
819
2021 Free Guy
220px-Free_Guy_2021_Poster.jpg

این داستانش شاید در یک مینی سریز شبکه hulu پخش میشد بیشتر خوشم میومد تا در یک فیلم هالیوودی
اوایل فیلم خوب شروع شد ولی بعدش دیگه کم کم حس یکنواختی داشت . نه زیاد باهاش حال کردم نه در حدی بود بگم فیلم بدی هست.

5/10

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,609
نام
defective pixel
2021 Free Guy

5/10

داستان واقعا یخ بود. یعنی واقعا اگه داستان نداشت فیلم هم فک نمیکنم تاثیری حس میشد.
کاکتر‌ها هم خیلی سرد و بی‌مزه بودن. بجز خود رایان رینولدز که تقریبا همون شخصیت تکراری بقیه فیلماش بود.
در کل امتیاز هم به خاطر ایستراگ‌ها و کلیت داستان که حول بازی‌های انلاین بود دادم.

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
699
free guy
حقیقتا خیلی منتظر این فیلم بودم و یک سوم اول فیلم واقعا عالی بود ولی بعدش واقعا خسته کننده شد.
هر چه بیشتر رو به پایان رفت آبکی تر و خسته کننده تر شد.حیف از این ایده!
5/10

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,808
نام
مهراد
MV5BNGQ2MTQ3ZjQtZmRjMS00ZDJmLTlkYWQtOWVhODllYjJiNGUxXkEyXkFqcGdeQXVyODk4OTc3MTY@._V1_UY209_CR0,0,140,209_AL_.jpg

The Protege (2021)

MV5BN2IyYzI4YmQtNzBmMi00Mjg3LWI4NTMtNmZjNjk3YjIwZmJhXkEyXkFqcGdeQXVyMTkxNjUyNQ@@._V1_UY209_CR0,0,140,209_AL_.jpg

Kate (I) (2021)

خب تصمیم گرفتم برای اولین بار دوتا فیلم داخل همدیگه از دید خودم بررسی کنم. پروتوژی و کیت دو تا فیلم 2021 هستند که شخصیت اول اون ها زنِ، توسط یک مرد کچل از بدبختی به یک مرحله رسیدن که آدم کش شدند و به سمت مرگ قدم بر می دارن! حقیقت بخوام بگم کیت یک آشغال به تمام معنی و غیر قابل تحمل با تصویر برداری های مسخره، مبارازت الکی، کشت و کشتار بی منطق و داستان آبکی اسکی رفته از روی فیلم Crank 2006 هست که هیچ منطقی پشتش نیست، هیچ توضیح کافی داخلش داده نمیشه ولی باب دل فمنیست های عزیزمونه. در طرف مقابل پروتوژی داستان درستی داره، شخصیت ها قابل باور هستند، گذشته طرف جلوی چشمشه، مبارازت نفس گیر و جذاب طراحی شدن و همه چیز در نهایت به همدیگه وصل میشه هر چند این فیلم هم مشکلات خاص خودش رو داره.

بنابراین امتیاز من به ترتیب 7/10 برای پروتوژی و 4/10 برای کیت

MV5BOTY2NzFjODctOWUzMC00MGZhLTlhNjMtM2Y2ODBiNGY1ZWRiXkEyXkFqcGdeQXVyMDM2NDM2MQ@@._V1_UY209_CR2,0,140,209_AL_.jpg

Free Guy (2021)

8/10

رایان رینولدز، دنیای شبیه به GTA Online، استریمر های معروف، استرایگ های متعدد و و و همه چیز خیلی فان و سرگرم کننده س. از فیلم تخیلی یکبار مصرف انتظار ماتریکس و ارباب حلقه ها داشتن زیادیه ... دو نمره ای که هم که کم کردم به خاطر این بود که رینولدز بعد از دد پول فقط تو ددپول عالی میشه، یعنی صداش مخصوص همون فیلم هست.

• Like
Reactions: bayern_vahid

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,808
نام
مهراد
MV5BOWRiZDIxZjktMTA1NC00MDQ2LWEzMjUtMTliZmY3NjQ3ODJiXkEyXkFqcGdeQXVyNjU0OTQ0OTY@._V1_UY209_CR5,0,140,209_AL_.jpg

اصلا نمیخوام راجع به فیلم حرف بزنم که بگم چجوری بود ... فقط میخوام بگم که همیشه با خودم میگفتم ای بابا تا کی میخوان فیلم بسازن از آلمان ها و تحقیرشون کنن، هنوز تو سال 2021 تو فیلم و سریال ها اینطوری رفتار میکنن با آلمان ها و نازی و ژرمن و هیتلر و ... بس نیست واقعا؟ تا اینکه دیشب این فیلمو تماشا کردم و فهمیدم که خیر اصلا بس نیست! باید صد سال دیگه هم ادامه داشته باشه...

The Pianist (2002)

10/10

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,066
نام
Ali
b11f421b5c1aff0c29f98c9106e8c84d.jpg
چند روز پیش یه خبر اومد که نیکلاس کیج با یه وضع ت-خمات-یکی رفته یه رستوران و بعد از چند دقیقه انداختنش بیرون.
چند ماه قبل گفته بود بهترین فیلمی که تا به حال بازی کردم Prisoners of the Ghostland هستش که به زودی اکران میشه.
اکران شد و نمره‌هاش ضعیفه! اینجا هم معلوم شد کِیج باز چرت گفته!
خلاصه این جوری بگم که کِیج دوران بازیش از همون ۴۱ سالگی تموم شد و الان ۱۵،۱۶ ساله فقط داره نون اسمش رو می‌خوره.
چه بلایی سر آدم میاد که این جوری حقیر میشه؟
چی شد اون همه اکت؟!
ارباب جنگ احتمالاً آخرین فیلم درست و حسابیه که از کِیج اومده!
من که حسابی لذت بردم از تماشاش و صد حیف که دیگه کِیج وجود نداره...
Lord Of War
7.8/10​

mgplayer

کاربر سایت
Jul 13, 2009
635
نام
MG PLAYER
View attachment 226377
چند روز پیش یه خبر اومد که نیکلاس کیج با یه وضع ت-خمات-یکی رفته یه رستوران و بعد از چند دقیقه انداختنش بیرون.
چند ماه قبل گفته بود بهترین فیلمی که تا به حال بازی کردم Prisoners of the Ghostland هستش که به زودی اکران میشه.
اکران شد و نمره‌هاش ضعیفه! اینجا هم معلوم شد کِیج باز چرت گفته!
خلاصه این جوری بگم که کِیج دوران بازیش از همون ۴۱ سالگی تموم شد و الان ۱۵،۱۶ ساله فقط داره نون اسمش رو می‌خوره.
چه بلایی سر آدم میاد که این جوری حقیر میشه؟
چی شد اون همه اکت؟!
ارباب جنگ احتمالاً آخرین فیلم درست و حسابیه که از کِیج اومده!
من که حسابی لذت بردم از تماشاش و صد حیف که دیگه کِیج وجود نداره...
Lord Of War
7.8/10​

اتفاقا کیج برگشته بدجورم برگشته بنظرم فیلم خوب دست
بازیگر نیست هرچیم خوب باشی وقتی فیلم خوب ندن بهت
خب کسی نمیتونه توانانیات رو ببینه

images.jpg

فیلم بشدت معناگر بود
و مفهوم پشت مفهوم که برای من خیلی معانی قشنگ داشت
و دیدن دوباره بازیگر محبوبم بعد از چندین سال دلنشین بود
خیلی از قسمت های فیلم شما یه تصوری از ادامه فیلم داری
ولی یه چیز دیگه پیش میاد که خودش خیلی جالبه

۸/۱۰​

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,010
نام
محمد
1632859953639.jpeg
تعریف های لازم در مورد فیلم رو که تقریبا همه باهاش آشنا هستن پس بیخیالش میشم و چندباره نمی گم بازی های خفن و ....
با این حال کلیت فیلم یک فاجعه ی فاجعه باره و همه هم به لطف یک سوم پایانی فضاحت بار فیلمه
یک سوم پایانی فیلم کاملا بی منطق،شلخته،مسخره و گاها حتی توهین آمیزه.تمامی تلاش ها در یک سوم پایانی فیلم برای نگه داشتن ظاهر رونده.در یک سوم پایانی هیجان وجود داره ، تعلیق وجود داره سورپرایز وجود داره و ... و اما بهای بسیار گزافی برای نگه داشتن این ظاهر پرداخت شده که اون هم قربانی و تهی شدن باطن روند هستش.

3/10​

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,466
THE GUILTY

بازی جک گیلنهال رو دوست داشتم مثل همیشه شاید امتیازی که میدم یه مقدار بالاتر باشه به همین خاطر فیلم برداری رو دوست داشتم ، داستان هم بد نبود در کل خوب بود بعد از FREE GUY دیدم هرچی اون اشغال بود این شست برد

7.5/10

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
OLD 2021
فیلم عجیب و با ایده باحالی بود که نقطه قوتش اینه از اول تا آخر رمزآلود و هیجانی میمونه و افت خاصی نمیکنه و بنظرم ارزش دیدن داره. ولی خب یه شاهکار نیست و یه فیلم خوبه صرفا. یکمی هم از نظرم فیلم مریضی هست.

8/10

Free Guy
نمیدونم چی بگم. نه به اون خوبی که یه عده میگن بود و نه به اون بدی که یه عده دیگه میگن. یه فیلم متوسط، جلوه ویژه خیلی خوب، دیالوگ های خنده دار، بازیگرای خوب، ایده و دنیایی که توش فیلم جریان داره هم جذابه ولی فیلم از لحاظ داستانی با این دنیا خیلی همخونی نداره و بنظرم سازنده نتونسته هیجان خودش برای چنین دنیایی رو با یه داستان درست درمون ترکیب کنه. چاله داستانی تا دلمون بخواد داره. ارجاعاتش به دنیای گیم هم جذابه ولی بنظرم طرفداری بتل رویال و GTA Online و اینا بیشتر حال کنن باهاش. کلا بنظرم نظر دادن راجع به این فیلم سخته. هم سعی میکنه سینما پسند باشه هم گیمر پسند ولی بنظرم تو هر دوتاش مشکل داره.

6.5/10

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
1633202172830.png

انتظار خاصی از فیلم نداشتم ولی واقعا بد تر از اونی بود که فکر میکردم :|
تنها نکات مثبت فیلم رو میشه بازی جیک جیلنهال و داستان نسبتا جالبش دونست، بقیه موارد رسما توی در دیوار بودن :-"
اول اینکه، تماس هایی که با جیک جیلنهال گرفته میشه و دیالوگ هایی هست که رد و بدل میشن تقریبا همگی خیلی خیلی مصنوعی هستن و کلی و سوتی و پلات هول از همین ها میشه گرفت، داستان زندگی شخصی خود جیلنهال هم انگار بزور وارد فیلم شده و خیلی بد بهش پرداخته میشه.
خلاصه اینکه ندیدیدش چیزی رو از دست ندادید.

4/10

Masoud20R

کاربر سایت
Feb 5, 2010
331
نام
مسعود
james-bond-no-time-to-die-i103403.jpg

بازی Daniel Craig باز هم عالی در نقش باند اونم تو سن 53 سالگی!
اکشن فیلم در حد معمولی و چیز جدیدی ارایه نمیده. 1 ساعت اول فیلم خیلی خوب بود ولی بعدش داستان و منطق فیلم افت میکنه. داستان فیلم چند تا پلات هول اساسی داره.
بازی Rami Malek خوب بود ولی بدترین و غیر منطقی ترین شخصیت بدی بود که توی فیلم های جیمز باند بود (4 تای اخری) اصلا دلیل کارهاش معلوم نبود و تصمیم هاش خیلی بی منطق بودن.
موسیقی و فیلم برداری ها خوب کار شده بودن. به طور کلی از دیدن فیلم یه کم نا امید شدم و اتتظار بیشتری داشتم. اونم بعد از این همه تاخیر و هایپ اخرین بازی Daniel Craig در نقش باند.
خیلی خوشحالم که نقش بعدی رو قرار نیست Lashana Lynch بازی کنه! توی فیلم خیلی ضعیف بود و شوخی هاش خیلی بیجا و کرینجی بود! اصلا هدفش توی فیلم معلوم نیست چی هست.

نقش بانو Ana de Armas هم خیلی کوتاه بود همش 10 دقیقه از فیلم :|

در کل 6/10

19836_139867_ps_sd-high.jpg

فیلم بعدی که دیدم Dune بود. فیلم های قبلی کارگردانش واسه من یکی از بهترین ها بودن و خیلی منتظر این فیلم بودم و واقعا انتظار واسه این فیلم ارزشش رو داشت!
فیلم تقریبا 2.5 ساعته و میترسیدم که خسته کننده بشه ولی اینقدر زیبایی بصری فیلم خوب کار شده که نمیتونی چشم از تصویر برداری. روی تک تک فریم های این فیلم فکر شده بود و هر قاب از تصویر یه اثر هنری بود! کار تولید فیلم رو میشه با فیلم Lord of the Rings مقایسه کرد!
در کنار موسیقی شاهکار از هانس زیمر. پیشهاد من به کسایی که میخوان فیلم رو ببینن اینه که بالاترین کیفیت ممکن رو ببینن با یه سیستم خوب صوتی! لذت فیلم دیدن رو به شدت بالا میبره!

9/10

اون 1 نمره رو به خاطر پایان نه چندان خوبش کم کردم. امیدوارم شماره 2 ش زود تر ساخته بشه و نره واسه 3 سال دیگه!

آخرین ویرایش:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
1633363183035.png

The Many Saints of Newark 2021
6/10

«توخالی»، «غیرضروری» و مرثیه خوانی تعدادی از بازیگران درجه یک. «نیورآرک» حتی نمی تواند طیف گسترده ای از طرفداران سریال را خوشحال کند. شاید آن دسته اندک از طرفدارانی، «نیوآرک» را مورد ستایش قرار دهند که همچنان مختصات و جزئیات مو به مو سریال در خاطرشان است. «نیوآرک» دورنمای تازه ای از گذشته و آینده شخصیت «تونی سوپرانو» نشان نمی دهد. فیلم تاکید بسیار روی رابطه صمیمانه و شبه پدرانه دیک مولتیسانتی و تونی دارد، رابطه ای که به خوبی درنیامده است. ایراد این رابطه، ضعف یک ضلع شخصیت پردازی است. علی رغم شخصیت پردازی خوب دیک و بازی الساندرو نیوولا، بلوغ تونی سوپرانو با نقش آفرینی مایکل گاندولفینی خوب نیست. هنوز این پسرک کار دارد تا جا پای پدر فقیدش بگذارد. اختلافات نژادی صورت می گیرد ولی بسط پیدا نمی کند. شاید تنها نکته ای بود که می توانست تنش را به وجود بیاورد. «نیوآرک» صرفا در همان مقیاس فیلم تلویزیونی قابل قبول و نام «آلن تیلور» در مقام کارگردان، سایه بزرگی بر فیلم انداخته است.​

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر