Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,809
نام
مهراد
Dark Waters (2019)

MV5BODQ0M2Y5M2QtZGIwMC00MzJjLThlMzYtNmE3ZTMzZTYzOGEwXkEyXkFqcGdeQXVyMTkxNjUyNQ@@._V1_UY209_CR0,0,140,209_AL_.jpg

10/10

وقتی داشتم این فیلم رو تماشا می کردم یک طرف فکرم داستان فیلم بود، یک طرف حقایق فیلم بود، یک طرف زندگی خود ما در ایران بود و طرف دیگه این بود که چجوری نظر خودمو راجع به این فیلم توی بازی سنتر بیان کنم... نمیدونم فکر می کنم یکی از غم انگیز ترین چیزایی بود که دیدم شاید چون امشب هم یک اتفاق غم انگیز خانوادگی برای خودم رخ داد و همه دست به دست هم دادن تا سه تا بدبیاری پشت سر هم بیارم و ... به هر حال، فیلم زیبا، موسیقی شنیدنی و بازی مارک رافالو عالی بود. زمین زدن یک شرکت بزرگ چند میلیاردی واقعا کار سختیه اما کاش یک راب بیلوت هم توی ایران داشتیم تا حق مارو از کمپانی ها و شرکت هایی که بی انصافی می کنن بگیره اما یک جمله مهم آخر فیلم داره که کل این قضیه رو به خوبی نشون میده و من براتون مینویسمش :

‫سیستم معیوبه! می‌خوان فکر کنیم که ‫این سیستم ازمون محافظت می‌کنه، ‫منتها این یه دروغه، ‫واقعیت اینه. ما از خودمون محافظت می‌کنیم، ‫نه هیچ‌کس دیگه. ‫نه شرکت‌ها. نه دانشمندها، ‫نه دولت. فقط خودمون

پیشنهاد می کنم حتما نگاش کنید، به من با این لفظ گفتن برو تماشا کن که یادت باشه وسطش افسوس میخوری به حال خودت و مردم کشورت ...

ma_fa198

کاربر سایت
Jun 18, 2010
998
نام
محمد
Dark Waters (2019)

MV5BODQ0M2Y5M2QtZGIwMC00MzJjLThlMzYtNmE3ZTMzZTYzOGEwXkEyXkFqcGdeQXVyMTkxNjUyNQ@@._V1_UY209_CR0,0,140,209_AL_.jpg

10/10

وقتی داشتم این فیلم رو تماشا می کردم یک طرف فکرم داستان فیلم بود، یک طرف حقایق فیلم بود، یک طرف زندگی خود ما در ایران بود و طرف دیگه این بود که چجوری نظر خودمو راجع به این فیلم توی بازی سنتر بیان کنم... نمیدونم فکر می کنم یکی از غم انگیز ترین چیزایی بود که دیدم شاید چون امشب هم یک اتفاق غم انگیز خانوادگی برای خودم رخ داد و همه دست به دست هم دادن تا سه تا بدبیاری پشت سر هم بیارم و ... به هر حال، فیلم زیبا، موسیقی شنیدنی و بازی مارک رافالو عالی بود. زمین زدن یک شرکت بزرگ چند میلیاردی واقعا کار سختیه اما کاش یک راب بیلوت هم توی ایران داشتیم تا حق مارو از کمپانی ها و شرکت هایی که بی انصافی می کنن بگیره اما یک جمله مهم آخر فیلم داره که کل این قضیه رو به خوبی نشون میده و من براتون مینویسمش :

‫سیستم معیوبه! می‌خوان فکر کنیم که ‫این سیستم ازمون محافظت می‌کنه، ‫منتها این یه دروغه، ‫واقعیت اینه. ما از خودمون محافظت می‌کنیم، ‫نه هیچ‌کس دیگه. ‫نه شرکت‌ها. نه دانشمندها، ‫نه دولت. فقط خودمون

پیشنهاد می کنم حتما نگاش کنید، به من با این لفظ گفتن برو تماشا کن که یادت باشه وسطش افسوس میخوری به حال خودت و مردم کشورت ...
واقعا یکی از آندرریت ترین و بهترین فیلم های چند سال اخیره! موضوع فیلم یه جوری بود که به شخصه اصلا برام جذابیتی نداشت که برم سراغش ولی یه روز که از روی بیکاری گفتم ببینمش کلا یه تأثیر عجیبی روی زندگیم گذاشت ! (نمی شه گفت چجوری چون فیلم اسپویل میشه! ولی مطمئنم هرکس دیگه ای هم که فیلم رو دیده بعد از اون سعی کرده از یه سری اقلام دوری کنه! :|) فیلم تا وسط هاش یه روند کند و معمولی داشت ( یه وکیل که سعی داره از موکلش در مقابل یه شرکت پتروشیمی دفاع کنه!) ولی دقیقا از وسط هاش که راز اصلی فیلم کشف میشه قشنگ ژانر فیلم میره سمت ژانر وحشت چون آدم متوجه میشه به خاطر سلامتی خودش هم که شده باید تا آخر فیلم رو تماشا کنه تا بفهمه نتیجه تحقیقات چی میشه و این وسط واقعا استرس و دلهره وجود داره چون درون مایه فیلم که اول یه دعوای حقوقی بین یه وکیل و یه شرکت هست در نهایت تبدیل میشه به یه بحران جهانی !!!!! در کل به شدت توصیه میشه هر کی ندیده به خاطر سلامتی خودش هم که شده این فیلم رو ببینه ! :D

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
من قبلا چند فیلم فوق‌ خفن از سینمای کره جنوبی دیده بودم مثل Parasite که تقریبا همه دیدن و باید ببینن + شاهکارهایی مثل Oldboy و Memories of Murder که نیازی به تعریف ندارن و اگه ندیدید دیگه ادامه رو نخونید و برید همین الان ببینید! ولی اخیرا کاملا بهشون ایمان آوردم و به نظرم حتی فیلم‌های متوسط‌شون هم بیشتر از فیلم‌های متوسط هالیوودی میچسبه :D

MV5BZjRmNjc5MTYtYjc3My00ZjNiLTg4YjUtMTQ0ZTFkZmMxMDUzXkEyXkFqcGdeQXVyNDY5MTUyNjU@._V1_.jpg

I Saw The Devil
از اون فیلمایی بود که سالها میخواستم ببینم ولی فرصت نمیشد و با دیدنش رسما یه کاری کرد با جدیت برم سراغ دنبال فیلم‌های خفن کره‌ای. از نظر فیلم‌برداری، فیلمنامه، بازیگرا و خشونت وحشتناک و اتمسفری که داره بشدت درجه یکه و مستقیم رفت تو لیست بهترین‌هایی که دیدم.
10/10

34a3de6121817b4bcf3e258f450375e2--train-to-busan-train-movie.jpg

Train To Busan
این به اندازه‌ی کافی معروف هست و ممکنه خیلیا دیده باشن ولی واسه من خیلی سوپرایزکننده بود و بنظرم بهترین فیلم زامبی‌محور سالهای اخیره. مقایسه‌اش کنید با فیلم‌های زامبی‌محور اخیر هالیوودی متوجه می‌شید که چقدر الکی بودجه خرج میکنن و رسما شت تحویل ملت میدن.
9/10

MV5BYTdjNDZmNjgtZTI2Mi00OWJkLWI3ODItNzA5YjQ4MTczMTdjXkEyXkFqcGdeQXVyMTMxODk2OTU@._V1_.jpg

The Gangster, The Cop, The Devil
این نسبت به بقیه کمتر شناخته شده‌ست و به اندازه بقیه فیلمایی که اسم بردم هم کم‌نقص نیست و میشه تو رده فیلم‌های متوسط قرارش داد. ولی بازم بیشتر از چیزی که فکرش رو میکردم لذت‌بخش بود. میشد زودتر فیلم رو تموم کنن و زیاد کشش ندن ولی بازم لحظات تعقیب و گریز و زد و خوردش بسی جذاب بود!
7/10

بازم هست ولی فعلا همینقدر حوصله نوشتن داشتم! اگه مورد دیگه‌ای هست که باید ببینم حتما پیشنهاد بدید...مخصوصا اونایی که چندان شناخته شده نیستن.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
من قبلا چند فیلم فوق‌ خفن از سینمای کره جنوبی دیده بودم مثل Parasite که تقریبا همه دیدن و باید ببینن + شاهکارهایی مثل Oldboy و Memories of Murder که نیازی به تعریف ندارن و اگه ندیدید دیگه ادامه رو نخونید و برید همین الان ببینید! ولی اخیرا کاملا بهشون ایمان آوردم و به نظرم حتی فیلم‌های متوسط‌شون هم بیشتر از فیلم‌های متوسط هالیوودی میچسبه :D

View attachment 222797

I Saw The Devil
از اون فیلمایی بود که سالها میخواستم ببینم ولی فرصت نمیشد و با دیدنش رسما یه کاری کرد با جدیت برم سراغ دنبال فیلم‌های خفن کره‌ای. از نظر فیلم‌برداری، فیلمنامه، بازیگرا و خشونت وحشتناک و اتمسفری که داره بشدت درجه یکه و مستقیم رفت تو لیست بهترین‌هایی که دیدم.
10/10

View attachment 222795

Train To Busan
این به اندازه‌ی کافی معروف هست و ممکنه خیلیا دیده باشن ولی واسه من خیلی سوپرایزکننده بود و بنظرم بهترین فیلم زامبی‌محور سالهای اخیره. مقایسه‌اش کنید با فیلم‌های زامبی‌محور اخیر هالیوودی متوجه می‌شید که چقدر الکی بودجه خرج میکنن و رسما شت تحویل ملت میدن.
9/10

View attachment 222796

این نسبت به بقیه کمتر شناخته شده‌ست و به اندازه بقیه فیلمایی که اسم بردم هم کم‌نقص نیست و میشه تو رده فیلم‌های متوسط قرارش داد. ولی بازم بیشتر از چیزی که فکرش رو میکردم لذت‌بخش بود. میشد زودتر فیلم رو تموم کنن و زیاد کشش ندن ولی بازم لحظات تعقیب و گریز و زد و خوردش بسی جذاب بود!
7/10

بازم هست ولی فعلا همینقدر حوصله نوشتن داشتم! اگه مورد دیگه‌ای هست که باید ببینم حتما پیشنهاد بدید...مخصوصا اونایی که چندان شناخته شده نیستن.
بنظرم اینا هم ببین:
No Mercy
New World
Wailing

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,015

View attachment 222797

I Saw The Devil
10/10

View attachment 222795

Train To Busan
9/10

View attachment 222796

7/10

سلام
The chaser 2008
call 2020
The host 2006

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,589
نام
milad
یکی از فن های قدیمی لورل هاردی هستم و تو این دو روز دو تا فیلم عالی ازشون دیدم که البته یکیش زندگی نامست
فیلم اول (جزیره مرجانی کی) atoll k
Capture.PNG
این فیلم تو سال 1950 ساخته شد و ساله 1951 کران شد عدم موفقیت فیلم سرانجامی شد برای حرفه سینمایی لورل هاردی ( اخرین فیلمشون )
فیلم از نظر من خیلی عالی و خنده دار بود و کلی لذت بردم اما ظاهر سالخورده هر دو شون تو فیلم منو کلی ناراحت کرد از جمله ظاهر استن لورل که خیلی لاغر شده بود و کل صورتش خط برداشته بود
با بقیه فیلم های که بازی کرده بودن کلی متفاوت بود و اولین بار بود که دیدمش
امتیاز من به این فیلم 9/10
فیلم بعدی فیلم 2018 laurel and hardy هست که امروز برای دومین بار دیدم
Stan-And-Ollie-2018-Cover.jpg
انتخاب بازیگرای نقش لورل هاردی فوق العاده عالی بود (حداقل بهترین انتخاب هایی بود که وجود داشت )
فیلم فوق العاده سوزناک بود و کلی باهاش اشک ریختم
حقایق جالبی رو از زندگی این 2 کمدین نشون میده اگه علاقه داشتین ببینین
امتیاز من به این فیلم 10/10

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,486

2020-10-30_5f9b7cc743399_THEFURY1978R2BLU-RAYCOVER-950x533.jpg

The Fury 1978

8/10

واقعا نمیدونم چرا ولی همیشه از کارای De Palma خوشم میاد.
ولی اینو نمیدونم چه علاقه ی به آسانسور شیشه ی و پله برقی داره از Scarface بگیر جای که Elvira با آسنسور شیشه ی میاد پایین تا Body Double و حتی Dressed to Kill
The Fury (با بازی خوب کرک داگلاس) هم مثله باقی کارای De Palma به سبک هیچکاک آدمو شوکه میکنه و اصلا آخر فیلم قابل پیش بینی نیست.

34a5105c1eefd312372301347d921739.jpg

Har*dco*re 1978

9/10

خوب بچه ها پیشنهاد دادن دیدم . قشنگ میتونم بگم 8mm کپی این فیلم بود . با این که از دید من فیلم 8mm مخوف تر و سیاه تر بود که اونم به خاطر جهان بی پروای امروزه , ولی به زمان خودش ایده خاصی بوده , ولی برعکس 8mm من حس ترس نداشتم شاید به خاط زمان فیلم بوده چون اصولا نه قدیم آدما به بدی الان بودن نه سینما اینقدر راحت میتونست هر چیزیو نشون بده
نمیدونم شاید به خاطر رنگ بندی شاد فیلم بوده و شایدم چون 8mm اول دیدم حس کردم این به بدی اون تموم نمیشه
ولی خوب فیلم قشنگی بود​

آخرین ویرایش:

TheGodfather

ALI
Gold User
Jun 21, 2011
1,066
نام
Ali
anna-parraguette-affiche-dark-waters.jpg
دارک واتر داستان یه نبرده. نبرد دفاع از سلامت هم نوع در مقابل یک کمپانی بزرگ که دولت و پول پشتیبانشه.
شرکتی که از نگاه مردم خیلی قابل اعتماده و همین اعتماد باعث شده متوجه نباشن جونشون در خطره...
مارک رافلو با صورت غمگین و شونه‌های خمیده و حرکات کندش در نقش یک وکیل نشون میده بازیگر تواناییه و حضورش در دنیای مارول فقط برای پول و خوشگذرونیه!
این بشر یعنی نمی‌خواد بفهمه در ژانر درام خیلی خیلی مستعدتره؟!
سکانس/پلان‌های فیلم از لحاظ کادر بندی و رنگ خیلی شبیه به آثار فینچره و باعث شده بیننده در مدت زمان تماشای فیلم با کاراکترها همذات پنداری کنه و بیشتر غرق در دنیای تیره و تاریک فیلم بشه.
فکر کنم کلاً یک یا دو سکانس در فیلم باشه که هوا آفتابیه، الباقی مدت زمان فیلم رنگ‌های سرد بخصوص همین رنگ سبزی که در پوستر می‌بینید حکم فرماست...
حیف از سینمای این دوران که همچین فیلم‌هایی در اون جایگاهی ندارند و به دست فراموشی سپرده میشن.
فیلمی که حاوی پیامه، فیلمی که از جز تا کلش درست و کامله، اما دیده نمیشه!
Dark Waters
8/10

آخرین ویرایش:

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
MV5BOWQ5YTRmY2QtY2MyYy00YzI4LTliZjMtNzdmNDQ2MjcxNWY3XkEyXkFqcGdeQXVyMTEyMjM2NDc2._V1_.jpg
Malignant
9/10

فیلم شدیدا حس و حال فیلم ترسناک قدیمی ها رو داره و این خیلی نکته مثبتیه به نظر من، کارگردانی جیمز ون عالیه، عالی!
خشونت، خشونت در بالاترین سطح و بهترین استفاده هم شده ازش
موزیک هم خیلی خوب بود به نظر من
ضعف فیلم اینه به نظر من که اکت دوم اونقدری که باید کشش نداره و شل میشه فیلم ولی اکت سوم! یا خدا!
کل یک سوم پایانی رو من میخکوب تیوی بودم! یعنی تمام نکات مثبت فیلم و کارگردانی و موزیک و ... یهو به توان 10 تو اکت سوم اجرا میشه!
سوژه داستانی اصلی هم، بر عکس ذهنیت اولیه، چیز جدیدی هست و من که حالا تو فیلم ترسناک دیگه ای ندیده بودم.

آخرین ویرایش:

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,640
نام
وحید
View attachment 224095
Malignant
9/10

فیلم شدیدا حس و حال فیلم ترسناک قدیمی ها رو داره و این خیلی نکته مثبتیه به نظر من، کارگردانی جیمز ون عالیه، عالی!
خشونت، خشونت در بالاترین سطح و بهترین استفاده هم شده ازش
موزیک هم خیلی خوب بود به نظر من
ضعف فیلم اینه به نظر من که اکت دوم اونقدری که باید کشش نداره و شل میشه فیلم ولی اکت سوم! یا خدا!
کل یک سوم پایانی رو من میخکوب تیوی بودم! یعنی تمام نکات مثبت فیلم و کارگردانی و موزیک و ... یهو به توان 10 تو اکت سوم اجرا میشه!
سوژه داستانی اصلی هم، بر عکس ذهنیت اولیه، چیز جدیدی هست و من که حالا تو فیلم ترسناک دیگه ای ندیده بودم.
تو یکی از فصلهای AHS همچین سوژه ای بود و جالب هست بدونید نمونه تاریخی هم داشته

• Dont Breathe 2 2021

NO4kMj.jpg

7/10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر