Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

AmirAirGunner

کاربر سایت
May 23, 2016
785
نام
امیر
51YXMFVDHQL._SY445_.jpg

9 از 10

این فیلم نابودم کرد ! مخصوصا سرنوشت دختره با بازی جنیفر کانلی که رویای طراحی مد و لباس داشت ولی در اخر کارش به اونجا رسید :|برخلاف سایر فیلم های ارونوفسکی تقریبا به صورت مستقیم و بهترین شکل مفهوم رو میرسونه و پیچیدگی خاصی نداره .
بازی جرد لتو و جنیفر کانلی هم عالی و کاملا طبیعی بود =D>
موسیقی اصلی فیلم هم شاهکار هست^:)^ و 10 سالی میشد که این موسیقی رو گوش میکردم ولی نمیدونستم متعلق به این فیلمه :D
در کل از اون فیلم هاست که حتما یک بار باید دیدش :)

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,365
نام
علی
Chinese Coffee رو دیدم امشب. چند روز پیشم And Justice for All رو دیدم. کلا فیلمهای آل پاچینورو چند وقت شروع کردم دیدن که خوب این 2تا رو دیدم. واقعا اینکه چطوری از این دست فیلما رسیدیم به سوپر هیرویی رو که اصلا درک نمیکنم و اینکه واقعا چرا باید یکی مثل آلپاچینو پیر بشه؟:| باید همیشه باشه هنرنمایی کنه کیف کنیم عمو!:|

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
51YXMFVDHQL._SY445_.jpg

9 از 10

این فیلم نابودم کرد ! مخصوصا سرنوشت دختره با بازی جنیفر کانلی که رویای طراحی مد و لباس داشت ولی در اخر کارش به اونجا رسید :|برخلاف سایر فیلم های ارونوفسکی تقریبا به صورت مستقیم و بهترین شکل مفهوم رو میرسونه و پیچیدگی خاصی نداره .
موسیقی اصلی فیلم هم شاهکار هست^:)^ و 10 سالی میشد که این موسیقی رو گوش میکردم ولی نمیدونستم متعلق به این فیلمه :D

این تنها فیلمیه که 4 بار دیدمش و هنوز هم تک تک صحنه هاش برام قشنگه و برای من 10 از 10 هستش یه تراژدی واقعی که اخر فیلم به هیچکدوم از کاراکترا رحم نمیکنه . جالبه اون موقع که تلویزیون میدیدم صدا سیما هر بار میخواست از امریکا مستندی چیزی نشون بده اهنگای این فیلمو میزاشت :D

tempest

کاربر سایت
May 18, 2012
144
نام
parham
51YXMFVDHQL._SY445_.jpg

9 از 10

لامصب موزیک رو که میزنه آدم فکر میکنه تو فیلمه
:D
من یه بار دیدمش تا یک هفته اعصابم خراب بود :D

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,365
نام
علی
THE DARKEST HOUR 0/10

فرض کنید شوروی سابق هنوز برپا بود و میخواستن یه فیلم درباره استالین بسازن. سطح کیفی و فرافکنی هاش در همین حد میشد. :-j
فیلم اون بعد حرفی برای گفتن نداره ولی از بعد اجرای نقش اول قلدره چه قولدوری! بلد نبودم دیکتشو جفتشو نوشتم لول بازی گری اولدمن هم نه؟:D حتی یه امتیاز؟:D گرچه من اجرای برندان گلییسن رو ترجیح میدم توی نقش چرچیل ولی خوب اولدمن هم خوب بود! که البته اجرای اولدمن بیشتر از گلییسن تحویل گرفته شد!:D

sendo

کاربر سایت
Jul 15, 2015
2,081
نام
سالار
image.jpeg

Avengers Infinity War : 8/10
بعد از اينكه يه بار بليط رو خريدم و نتونستم برم ببينم ولي اينبار هرطوري بود خودمو رسوندم و تونستم تو سينما IMAX ببينم :D
ميشه گفت يكي از نقاط قوت اين فيلم نسبت به سري هاي قبل پرداخته شدن جانانه به شخصيت بد فيلم يعني تانوس بود . البته نميدونم چرا يه حسي ميگه سري بعدش قابل پيش بينس هستش
اما در كل واسه دو ساعت و نيم هيجان فيلم قشنگي بود

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
THE DARKEST HOUR 0/10

فرض کنید شوروی سابق هنوز برپا بود و میخواستن یه فیلم درباره استالین بسازن. سطح کیفی و فرافکنی هاش در همین حد میشد. :-j

مسعود فراستی هم رو به روت کم میاره.

HITMAN 2000

کاربر سایت
Mar 22, 2018
170
مسعود فراستی هم رو به روت کم میاره.
خوشتیپ! فرق فراستی با یکی مثل من اینه اون سود مالی میبره از حرفاش. به من کسی پوست خیار هم تعارف نمیکنه. مطمئن باش.:D:))

حالا خوبه اصلا چیز خاصی هم نگفتم! اینکه دستگاه عریض و طویل پروپاگاند بریتانیا در پشت چنین فیلم های فرمایشی قرار داده چیزیه بدیهی حتی نیاز به اثبات هم نداره! داره واقعا؟ :D یعنی فقط از بریتانیایی-جماعت برمیاد که از یه شکست مفتضحانه و تحقیرآمیزی مثل دانکرک، حماسه آفرینی و قهرمان سازی کنه... اینا کلا از جنگ جهانی دوم یه شکست دانکرک و یه بمباران لندن رو دارن که فقط رو همینا مانور میدن. حالا خیلی مسائل پشت پرده سیاست داخلی بریتانیا که لابلای این فیلم تحریف شده یا کلا اشاره ای بهش نشده بماند که در این مجال (این تاپیک) نگنجد....

tom ridel

کاربر سایت
Jun 25, 2007
337
THE DARKEST HOUR 0/10

تیکه ی تو‌متروش که عالی بود:))
واقعا حال ادم ازشون به هم میخوره، واضحا تو‌فیلمم گفت که پیشنهاد صلح با المانو با واسطه گری ایتالیا فقط از روی غرور و استعمارطلبیشون قبول‌نکردن و این همه بدبختی کشیدن بعد هم بهش افتخار هم میکنن!

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
Black_Panther_film_poster.jpg

Black Panther

متفاوت ترین فیلم مارول بود که تا امروز تماشا کردم. نه فقط به خاطر موسیقی متن خیلی خوبش و یا طراحی لباسش که خیلی رنگارنگ و چشم نواز هست، چون جرعت کرده و پاشو فرا تر از فیلمای دیگه ی مارول گذاشته هر چند که کامل نباشه و به خاطر فروش و بقیه عوامل موضوعاتی که مطرح میکنه رو نصفه نیمه و وسط راه ول بکنه.
یکی از دلایلی که برای من این فیلم متفاوت بود اینه که Wakanda رو میاد میشکافه و خود کشور و فرهنگ واکاندا به عنوان یکی از شخصیت های فیلم نقش پر رنگی ایفا میکنه، صرفا جایی مثل ازگارد نیست که محل وقوع درگیری باشه و شخصیت ها بیان و برن، اینجا واکاندا روح داره و تصمیماتی که شخصیت های داستان میگیرن بر پایه همین منطق هست. یکی از عواملی که به درک شرایط و دنیای واکاندا کمک کرده، شخصیت پردازی خیلی خوب تیچالا و باقی شخصیت های فرعی داستان هست.
خود بخش روایی فیلم هم مخصوصا تا وسطای اکت دوم خیلی خوب و پر انرژی به پیش میره و ایده هاش رو توی غالب صحنه های اکشن بیان میکنه. اواخر فیلم ولی بازم به ورطه تکرار مثل فیلمای دیگه مارول میوفته و کلیشه ای تموم میشه اما بازم شخصیت کیلمانگر یکی از به یاد موندنی ترین شخصیت های کل MCU هست.
خیلی دوست داشتم (و کمی تا حدودی سازنده ها بهش رسیدن) که مثل قسمت دوم کاپتان آمریکا ، یه تریلر سیاسی باشه اما بازم در همین حد هم کفایت میکنه و هدف اصلیش که سرگرم کردن هست رو بهش میرسه.
8/10

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
BLOWOUT.png

Blow Out (1981) - Brian De Palma
من راستش خودم به کارای برایان دی‌پالما خیلی علاقه‌مندم. فیلماش یه جور زیبایی در عین کراهت داره، یعنی از صحنه‌هایی که نباید به نظرت زیبا باشه زیبایی خلق میکنه.:D اتمسفر کاراش خیلی قویه و واقعاً به خوبی میتونه مخاطب رو درگیر خودش کنه فیلماش. اکثر فیلمای دی‌پالما ولی یه مشکل واضح دارن، اونم اینه که روند داستانی خیلی وقتا منطقی پیش نمیره، یا یه سری اتفاقا یه خرده «عجیبن» که تصادفی برای کاراکترای اصلی رخ بده تا روایت داستان بره جلو. این فیلمم مشابه کارای دیگش از همین مشکل رنج میبره. نقص‌های فیلم کم نیستن، ولی واقعاً فیلم فیلم دوست داشتنی و خوبی هست. یه جور خاصی فیلم لذت‌بخشه، درست مثل کارهای دیگه‌ی دی‌پالما. به طور خلاصه فیلم در مورد یه صدابردار و فیلمسازه که یه اتفاقی براش رخ میده که تحت‌تأثیر قرار میده زندگیشو. بیشتر از این توضیح نمیدم و فقط وصف میکنم که کلاً فیلم خیلی زیباست.:D سکانس ابتدایی فیلم بسیار حس تعلیق قوی داره. تصویربرداری فیلم و اون حس یه تیکه بودن فیلم خیلی حس خوبیه. اواسط فیلم یه خرده فیلم زیادی کند میشه برای داستانی که داره میگه، ولی اصلاً اشکال نداره چون پایان فیلم واقعاً‌ مسحورکنندست.:D یکی از به‌یادماندنی‌ترین پایان‌هایی هست که دیدم.

من قبلاً هم گفتم که به فیلما دوست ندارم به فیلم/بازی/موسیقی یا هرچیزی که تجربه کردم نمره بدم، چون حس میکنم نمیتونم سر نمره‌ای که میدم با خودم توافق کنم.:D برای همین پیشنهاد میدم اگر کارهای دی‌پالما رو دوست دارید (Carlito's Way مثلاً) یا کلاً با تم Neo Noir یا فیلمایی که در مورد فساد پلیس/حکومت حرف میزنن دوست دارید، حتماً این رو نگاه کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر