Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,363
نام
Majid
Fault_in_our_stars.jpg

The Fault in Our Stars: 8.5/10

داستان فیلم در مورد یک دختر سرطانیه که هیچ دوستی نداره و در ادامه با پسری آشنا میشه و کلا هدف فیلم نشون دادن زندگی سخت سرطانی ها هست!
واقعا یکی از بهترین فیلمای امسال بود! زیاد میلی به دیدنش نداشتم اما اینقدر شخصیت پردازی کارکترا خوب بود که همون اوایل فیلم آدم با تمام شخصیتا ارتباط برقرار میکنه و همینطور دیالوگایی که رد و بدل میشه خیلی جالب و شنیدنیه.
شاید داستان فیلم چیز خاصی نداشته باشه و یک داستان عاشقانه عادی باشه اما چیزی که این فیلمو از بقیه فیلمای رومانتیک متمایز میکنه نحوه روایتش هست که بشدت عالی کار شده.
بعضی از تیکه های فیلم واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم! در کل یکی از بهترین فیلمای امسال بود و نقص خاصی هم نداشت :x
ساندترک های قشنگ و معروفی هم داشت!

پیشنهاد میشه شدید :)

the sorvinho

کاربر سایت
Jul 29, 2014
746
نام
سروش
تراژدی
2-1-2014179521.jpg
خب کلی بخوام بگم،فیلمه خوبی بود.این سبک فیلما زیاد تو سینمای ما ساخته میشه اما اینکه فیلمش واقعا بتونه اون قضیه رو درست حسابی در بیاره و نشون بده کم پیش میاد که این یکیشه.یکیشم جدایی نادر و سیمین بود البته میشه گفت فاز این دو فیلم کلا جداست،هرچند یه شباهتایی دارن،جفتشون به طبقه فقیر و واقعا بی چاره! میپردازن،شاید کلمه ی بیچاره حرف زشتی باشه،اما این فیلم دیگه اول و اخر حرفش همینه که این طبقه بیچارن.راه و چاره ای ندارن که از این وضع درآن،دست به هرکاری هم بزنن کماکان پولدارا خوشبختو حداقل با چاره ان،ولی فقیرا بیچاره ان.حالا فقیر نه از اینا که فقط گوشه خیابون میشینن البته!

مهدی هاشمی طبق معمول درجه یک،همیشه در اوج:| یه بازیه واقعا ردیف از بهرام رادان که به نظرم رقابت تنگاتنگی با بازیش تو فیلم بی پولی داشت.:D
اما مشکل اصلیه من نه با کارگردانیه خانومی که بار اولشه فیلم میسازه بود(که اتفاقا خیلیم عالی بود)نه با محتوای خیلی غمگینه فیلم،مشکلم با فیلمنامه نسبتا باور ناپذیره فیلمه.
به هر حال درسته که باید برای ساخت یه فیلم تلخ،به خصوص با توجه به اسم فیلم،یه قصه سراسر غم بگیم،اما نه دیگه اینجوری:| یه کارایی از یه شخصیتایی make sense نمیکرد یا همون منطقی به نظر نمیومد:D که حالا اگر رفتین فیلمو دیدین خودتون میبینین و بیشتر از این اسپویل نمیکنم:D

طبقه معموله فیلمای خوبه ایرانی،این فیلمم نقطه قوتش بازیاشه و البته کارگردانیش.کی میشه بالاخره یه فیلمه قوی ایرانی بیاد که از نظر داستان هم شاخ باشه؟:|:D
اول هفت دادم بعد دیدم کمه:D
8.5 تا 9 از 10:D
پ.ن: خب اینجور فیلما طبیعتا قراره متاثر کننده باشن و غمگین،ولی یه خانومی تو سینما بود فیلم که تموم شد(ارتباطی با صحنه اخر فیلم و این جریانا نداره) هق هق زد زیر گریه:(
/:D اینم گفتم که بدونین با چجور فیلمی سر و کار دارین. صحنه های اشک در آر هم داره.اونم صحنه های درست حسابی!

آخرین ویرایش:

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,560
نام
حسین
14171860827062.jpg

PREDESTINATION 8/10
فیلم خیلی قشنگلی بود از تموم طول فیلم لذت بردم و تاثیر گذار بود اما اشکالش پایانش بود احساس میکنم هدف و پایانی نداشت و اخر فیلم همینطوری باز موند یکسری از سوال ها هم بی جواب موند.

آخرین ویرایش:

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
Carlito's way 1993

f4621d2102a53c6623efb0d3d341f592.jpg

نمره 7 از 10 رو میدم
فیلم فضای خودش رو داره بازی شان پین و الپاچینو که دیگه میشه گفت کل فیلم رو پر میکنه و دیالوگهای زیبای الپاچینو
نباید از فضای اکشن و جنایی فیلم زیاد خرده گرفت چون فیلم مربوط به دهه 90 میشه
ولی در کل اذت بردم از فیلم

Gesendet von meinem GT-I9505 mit Tapatalk

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,980
نام
محسن
Lucy 2014

واقعا بی نظیر بود. نوسینده این فیلم عجب ذهن باز و خلاقی داشته معلومه که به فکر رسیدن به تمامی کرات هست و شاید هم به خدا و جهان خودش ایمان و اعتقاد داره.
واقعا با دیدن این فیلم پیش خودم گفتم که اگر انسان حتی از 40 در صد از مغز خودش هم استفاده میکرد چی میشد؟!
تمامی بخش ها و قسمت های مغز به خوبی نشون داده شد.
من نظرم تو اخر فیلم اینکه اگه انسان به 100% از مغز خودش برسه تنها 1 پله پایین تر از خدا قرار میگیره! چون تو اخر فیلم بدن لوسی به تک سلول تبدیل شد و پیغامی که به اون پلسه داد که "من همه جا هستم" یه چیزی مثل خدا هست یعنی فنا ناپذیر شد!
بازی اسکارلت جوانسون فوق العاده بود بسیار بسیار زیبا بازی کرده بود و حس ترس و استرس اول فیلم با حس قدرت اخر فیلمش قابل تحسینه! زمانی که زمان رو به عقب میبرد احساس تعجب و هیجان در چهرش دیده میشد.
مورگان فریمن هم که عاشق این جور نقش هاست و همیشه هم بسیار عالی عمل کرده.
نمره من به این فیلم 10 از 10​ هست.

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,692
نام
علی
FARGO 1996

خوب بعد از دیدن سریال فارگو که خیلی به دلم نشست تصمیم گرفتم برم فیلمشو ببینم
متاسفانه به جرئت میتونم بگم اصلا فیلم خوبی نیست.برخلاف نمره ی بالا و رتبه ای که تو IMDB داره خیلی خیلی انستظارم بیشتر بود.تنها نکته ی فیلم این بود که داستانش واقعی بود که به بدترین شکل ممکن روایت شد
کلا با سبک برادران کوئن نمیتونم ارتباط برقرار کنم (بجز the big lebowski) یه کمدیه خیلی مسخره ای تو اکثر فیلمهاشون هست که اصلا به دل ادم نمیشنیه که یه جورایی تبدیل به یه سبک شده واسشون که طرفداراشونم میگن هیچکس نمیتونه شبیه این سبکو بسازه(خوب مسخره هست کسی نمیسازه دیگه:d)
واقعا نمیدونم نکته ی خاص این فیلم چی بود که اون امتیاز رو گرفت ولی من اصلا خوشم نیومد

6/10

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
Fault_in_our_stars.jpg

The Fault in Our Stars: 8.5/10

داستان فیلم در مورد یک دختر سرطانیه که هیچ دوستی نداره و در ادامه با پسری آشنا میشه و کلا هدف فیلم نشون دادن زندگی سخت سرطانی ها هست!
واقعا یکی از بهترین فیلمای امسال بود! زیاد میلی به دیدنش نداشتم اما اینقدر شخصیت پردازی کارکترا خوب بود که همون اوایل فیلم آدم با تمام شخصیتا ارتباط برقرار میکنه و همینطور دیالوگایی که رد و بدل میشه خیلی جالب و شنیدنیه.
شاید داستان فیلم چیز خاصی نداشته باشه و یک داستان عاشقانه عادی باشه اما چیزی که این فیلمو از بقیه فیلمای رومانتیک متمایز میکنه نحوه روایتش هست که بشدت عالی کار شده.
بعضی از تیکه های فیلم واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم! در کل یکی از بهترین فیلمای امسال بود و نقص خاصی هم نداشت :x
ساندترک های قشنگ و معروفی هم داشت!

پیشنهاد میشه شدید :)

مرد حسابی تازه دیدی ؟! :d

====

Sideways.2004

8/10
خیلی خوب بود، هم جوّ حاکم بر فیلم، هم مسخره بازی های دو تا آدم تقریبا مسن، سفرشون، کلا خوشم اومد..

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,527
نام
امیر
Interstellar 10/10

هیچ سر رشته ای تو فیلم و کارگردان ها ندارم ، شاید نتونم منظورم رو با کلمات و با کارشناسی برسونم .
ولی تا این حد بگم ، تو زندگیم 3ساعت بی وقفه به تلویزیون نگاه نکرده بودم! بدون اینکه گوشی یا هر چیزه دیگه ای حواسمُ پرت کنه . تا حالا هم تو این تاپیک پست نذاشتم ولی
یکی از بهترین فیلم هایی که تو زندگیم دیدم بود ، جزء top3 بدون شک .. بازی Matthew یه بار دیگه مثــه سریال True detective منو شیفته خودش کرد! بی نظیره این کارکتر ..
15 دقیقه قبل از تموم شدن فیلم هم نتونستم آخرش رو حدس بزنم ،
به همه دوستان دیدن این فیلم رو توصیه میکنم . @};-

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
Inception 2010

10/10
Best Movie Ever!
تو این مدت یکی از قشنگترین، متفاوت ترین و خوش ساخت ترین فیلم هایی که دیدم همین بود. " الهام " ساخته ی کریستوفر نولان! اول اینکه بگم با یه ایده ی کاملا متفاوت طرف هستین من هیچ پیش زمینه ای از فیلم نداشتم و وقتی دیدمش واقعا متحیر شدم! فیلم 2 ساعت و نیم هستش و داستان یک دزد خواب dreamer رو بیان می کنه. فکر کنم برای فهم بهترش بهتره که چند بار فیلم رو ببینم ولی همین بار اولم برام کافیه که بهش نمره ی کامل رو بدم. هر چند باز یه سری سوالاتی رو تو سر آدم می ذاره و plot-hole هم فراوون داره ولی در کل فیلم فوق العاده زیباییه و داستان فوق العاده قشنگی داره. بازیگران فیلم لئوناردو دی کاپریو، الن پیج و جوزف گوردون لویت
امتیاز IMDB به این فیلم 8.8/10 ولی برای من بالاتر از این حرفها بود واقعا لذت بردم از کستینگ گرفته تا داستان و جنبه های دیگه. به شدت پیشنهاد میشه یک فیلم علمی تخیلی و فوق العاده دلچسب

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,692
نام
علی
The Fault in Our Stars
این فیلم مرثیه است.نابودم کرد،باید اسم اینو میزاشتن مرثیه ای برای یک رویا!!!!!!!
(واقعا گریه آور بود)
8.6

نمیشد چون قبلا ارونوفسکی رو یکی از فیلماش این اسم رو گذاشته :d

Requiem For A Dream.2000

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,560
نام
حسین
the fault in our stars
6/10
والا من که چیز خاصی ندیدم تو این فیلم و تا حدودی برام خسته کننده بود

Lucy
7.5/10
به عنوان فیلم داستانی و هیجان انگیز بخوام نگاش کنم حال نکردم اصلا ولی اطلاعات علمیش خیلی جالب بود مورگان فریمنم که ساختن برا همین نقش ها اصلا:D
فیلم برداری خیلی خوبی هم داشت

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
220px-GOTG-poster.jpg

Guardians Of The Galaxy
2014

توضیح خاصی نداره:D فیلم فوق العاده مفرح و فانه و تیکه های خیلی خوبی هم توی فیلم رد و بدل میشه. بازی ها هم کم و بیش خوبه، تنها نقطه ضعف فیلم همون بازی های بعضی از بازیگراس. باقی مسائل مشکل ندارن مگر کسی کلاً از این سبک فیلم ها خوشش نیاد که من شخصاً عاشق این سبک فیلم هام.:D

نمره 9 هم فکر کنم منطقی باشه چون 2 ساعت حدوداً از وقتم رو به خوبی پر کرد و گذر زمان رو حس نکردم اصلاً.
دقیقا.مثلا بازی دیو باتیستا به نظر من آبکی و به درد نخور بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر