Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Uginex

کاربر سایت
May 11, 2010
239
The Hobbit The Desolation of Smaug
? / 10

پارسال همین وقت ها بود تقریبا که شماره اولش اومد و من تو همین تاپیک گفتم از نظر من نمره اش کامله چون خیلی خوب به کتاب وفادار مونده بود هر چند داستانش یه کم کند جلو رفت.
اما بعد 24 ساعت که از دیدن قسمت دومش میگذره ( با اون همه منتظر موندن برای کیفیت 1080 و ... ) هنوز به شدت عمیقا حس میکنم به شعورم به عنوان یه تالکین فن توهین شد :| به نظر من پیتر جکسون حتمن باید یه نسخه ویرایش شده جدا برای کتاب هابیت بنویسه و منتشر کنه با این مزخرفاتی که تو این قسمت بود.

اگه از اضافه کردن لگولاس که به قصد اضافه کردن چهره های آشنای بیشتر به فیلم بود بگذریم ، سرعت گرفتن فوق سریع وقایع تا رسیدن دوروف ها به کوه بی نهایت مسخره بود. اگه درست حساب کرده باشم از شب فرار از دست گابیلن های زیر کوه و آشیانه عقاب ها تا شب رسیدن به دروازه مخفی کلا دو روز طول کشید !!!! ( یعنی رسیدن به میرک وود ، گذر از میرک وود تا جنگیدن با عنکبوت ها ، زندانی شدن ، فرار از غار تراندویل ، رسیدن به شهر دریاچه ، رفتن به کوه ، پیدا کردن در مخفی و ... ) یه چیزی در حد سفر از تجریش به شابدوالعظیم بود مثلا :|

رابطه عشقی یه الف سیلوان با یه دوروف که همین یکی میتونه تنهایی روح تالکین رو تو قبر بلزونه :| نشون دادن بارد در حد یه قاچاقچی که از بندر LCD 32 اینج قاچاق میکنه ، یه گروه ارک ( نه گابلین ) که معلوم نیست چرا به تلافی کشته شدن رهبر گابلین ها دنبال گروه تورین اند ، موندن چند تا از دوروف ها توی شهر دریاچه ، تیر خوردن کیلی و پیدا کردن آتلاس و ورد شفابخش تائوریل ، ژانگولر بازی لگولاس روی رودخونه و تیراندازی در حال حرکت روی بشکه ها ، صحبت های دوستانه ی بیلبو بدون حلقه با اسماگ ، صحبت های دوستانه اسماگ با تورین و شرکا ، نشون دادن اسماگ در حد یه مارمولک بیشعور ، پرتاب نارنجک دستی به طرف اسماگ و آخرش هم آب کردن طلا و بخش های گاندولف رو هم که روم نمیشه دیگه بگم اونا رو . . . .

جلوه های ویژه به شدت توی ذوق میزد. تیکه ای که با بشکه ها روی دریاچه بودن و دوربین زیر آب میرفت وسط یه فیلم فانتزی احساس مستند های حیات وحش بهم دست داد. تیکه ای که لگولاس با اسب روی پل میره یا تورین توی اون مجرای طلای ذوب شده با فرغون شناوره به شدت توی ذوق میزنه.

یه وقتی یه سایتی بود به اسم والیمار که بعد از اون یه مدتی هم به اسم تار-مینیاتور فعالیت میکرد. یکی از بچه های اونجا همیشه میگفت اگه هابیت رو از روش فیلم بسازن فاجعه میشه. چون مثل ارباب حلقه ها اونقدر پرتنش و پر از درگیری های وسیع نیست. حلا بعد این همه سال جدا فهمیدم راست میگه

آخرین ویرایش:

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232
The Hobbit The Desolation of Smaug
7/10​
شماره یکش بهتر بود به نظرم .. بیشتر بهم چسبید تا این :D
یک سری از جاهاش واقعا بد ساخته شده بود که حال آدم رو میگرفت ولی بعضی از جاهاش هم خوب بود
به قول همین دوستمون اونقدر از اسماگ میترسوندن ملتو توی نسخه ی قبلیش توی این مثل یک احمق بود :D

blue lion

کاربر سایت
Sep 9, 2012
1,474
نام
Amir
habbit : the desolation of smaug : 7.5/10

انتظار من یکی رو که به شدت آثار پیتر جکسون رو دنبال میکردم براورده نکرد . به طور کلی جلوه های ویژه خوب و قابل قبول بود ولی بعضی از صحنه ها به شدت افت میکرد مث صحنه ای که دورف ها از قلعه ی الف ها فرار میکردن یا صحنه ای که طلای ذوب شده روی اسماگ ریختن افتضاح بود یا از همه بدتر صحنه ای که لگولاس دنبال بولگ میره ... اصلا من با اون سکانس آخر که توی اربور اتفاق افتاد مشکل دارم :d خداییش اون مکالمه های مسخره بین تورین یا بگینز با اسماگ چی بود ؟! اصلا تا حد یه مارمولک یا حتی ترول (:d) اسماگ رو اوردن پایین . یعنی نقشه هایی که دورف ها برای به تله انداختن اسماگ میریختن واقعا پیش افتاده بود از اون مضحک تر فریب خوردن اسماگ بود که با حماقت محض فریب میخورد :d یه موارد دیگه ای هم بود که در کنار نقاط قوت فیلم باعث شد این نمره رو بدم .

آخرین ویرایش:

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
Lone_Survivor_poster.jpg

Lone Survivor
9/10
بچه هام قبلا گفتن صحنه های اکشن فیلم خیلی خوب کار شده بود.ولی در کل من با کل اجزای فیلم حال کردم.

دوستان اگه میشه یه فیلم دیگه در همین سطح کیفی در مورد جنگ امریکا با افغانستان
یا عراق رو بهم معرفی کنید.ممنون.(مثل همین فیلم بیشتر اکشن باشه تا درام)

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
The Lone Ranger
یه جاهایی از فیلم خوب بود، یه جاهایی متوسط بود، یه جاهایی هم افتضاح بود :D در کل به نظرم فیلم روند ثابتی نداشت و میتونست خیلی بهتر از این باشه ولی واسه یه بار دیدن بد نبود.

==
==
Men in Black 3
قسمت اول فیلم به نظرم خیلی خوب بود، قسمت دوم واقعا پسرفت داشت، این یکی از نظرم فاجعه بود. راستش هدف خودم از دیدن این فیلم رو نفهمیدم چیه :D

Arash122

کاربر سایت
May 12, 2012
380
نام
آرش
Lone_Survivor_poster.jpg

Lone Survivor
9/10
بچه هام قبلا گفتن صحنه های اکشن فیلم خیلی خوب کار شده بود.ولی در کل من با کل اجزای فیلم حال کردم.

اگه The Hurt Locker رو ندیدی فیلم قشنگی هست ولی صحنه ی اکشن خیلی زیاد نداره.

hosein tv

کاربر سایت
Dec 24, 2013
251
نام
حسین
Lone_Survivor_poster.jpg

Lone Survivor
9/10

راستی فهمیدین که سرنوشت احمد شاه چی شد؟
احمد شاه در آپریل سال ٢٠٠٨،در حالی که تاجری رو ربوده بود و قصد انتقال این شخص رو از ایست بازرسی امنیتی شهر "خیبر پختونخوا"(یکی از شهرهای پاکستان)داشت،با پلیس های پاکستانی درگیر شد و کشته شد

١٩ تا پرسنل عملیات ویژه ی آمریکا رو کشت و هلکوپتر mh-47 رو که برای نجات اومده بودن رو زد...
لعنت به این طالبان!

Slim $hady

کاربر سایت
Feb 1, 2010
2,307
نام
شایان
Lone_Survivor_poster.jpg

Lone Survivor
9/10

Black hawk down رو اگه نديدي حتما حتما ببين.

Lone Survivor

9 از 10

كلا من عاشق اينجوز فيلمام :d
صحنه هاي اكشن و بازيا خيلي خوب بود!

Riverby

کاربر سایت
May 22, 2013
191
Promised Land - 6/10
دیده شده: دیروز از شبکه 4 صداوسیما - ویژه برنامه نوروزی :d

f1013.jpg

یه فیلم متوسط از یه کارگردان متوسط. اما خوراک آنتی-کاپیتلایست ها!
نامگزاری سرزمین موعود برای نمایش زوال و انحطاط پارادوکس ادبی زیبایی رو به کلیت کار بخشیده. Corporation بزرگ در حال بلعیدن خرده-دارایی های مردم.
از اونجایی که مت دیمون رو ابتدا در نقش بدمن می بینیم واضحه که قراره یه تحول شخصیتی اتفاق بیافته و همین فیلم رو قابل پیش میکنه. اما بدون غافلگیری هم نیست. اوج فیلم فاش شدن هویت وافعی فعال محیط زیسته. که خودش عضو همون کمپانی عول آساست و با یه ترفندِ روانشناسی توده ای (مثلا: یه جنس رو دوبرابر گرون کن، همه اعتراض میکنن، بعد دو هفته بیارش رو 1.5 برابر همه بهت لبخند میزنن و فکر میکنن بهشون لطف کردی!) موفق میشه رای مردم رو بخره.
فیلم طعنه های قشنگ زیادی داره. در جامعه سرمایه داری فقط به پول فکر میکنند و هیچ چیز دیگه ای ارزش نداره.
این کمپانی های غول آسا طوری عمل میکنند که کارمندهای رده-پائین شون هم دقیقا نمیدونن اوضاع از چه قراره.
از اونجایی که اثر استعاری هست میشه فعال محیط زیست و کمپانی Global رو به دو حرب دموکرات و جمهوری خواهان تعمیم داد که مخالفتهاشون فقط نمایش و تبلیغاته اما در عمل فرقی باهم ندارند.
این نقل قول ها از زبان پیرمرد کشاورز بخوبی استیصالشون رو نشون میده:
1- I guess I'm lucky - lucky to be old enough to have a shot at dying with my dignity
2- We have nothing left to sell and we can't afford to buy anything. You came here to help us. Offer us money... All we had to do to get it was be willing to scorch the earth under our feet

برای علاقه مندانِ ضد کاپیتالیسم آثار ادبی قوی تر زیر رو پیشنهاد میدم:
The Grapes of Wrath و The Great Gatsby

دراینجا زیاد به جنبه های محیط زیستی پرداخته نشد چون شخصا برام مهم نیست این قضیه و اکثرا اینجور آدمها رو یه سری مرفه بی درد که دغدغه مهمتری نمیتونن برای زندگیشون پیدا کنن می بینم! بمن چه که حالا شاخه یه درخت شکسته یا یه گوسفند رو جلوی چشم زن و بچش شکار کردن. :d

hosein tv

کاربر سایت
Dec 24, 2013
251
نام
حسین
Black hawk down رو اگه نديدي حتما حتما ببين.

Lone Survivor

9 از 10

كلا من عاشق اينجوز فيلمام :d
صحنه هاي اكشن و بازيا خيلي خوب بود!

جالبه تو این فیلمی که شما معرفی کردی آخرش مینویسه در این نبرد ١٠٠٠ نفر سومالیایی و ١٩ تا سرباز آمریکایی کشته شدن
این نوزده عدد خاصیه؟؟!!!!!

r10ronaldinho

کاربر سایت
Nov 27, 2007
1,566
Captain america: The winter soldier

MV5BMzA2NDkwODAwM15BMl5BanBnXkFtZTgwODk5MTgzMTE@._V1_SY317_CR1,0,214,317_.jpg

یه دنباله خیلی خوب هم برای قسمت اول Cap هم برای avengers .
بدون دیدن حتی یه تریلر فیلمو دیدم از همه لحاظ خوب بود واقعا غافلگیر شدم . داستان خیلی خوبی رو انتخاب کردن همینطور صحنه های اکشن عالی .فالکون هم پتانسیل بالایی داره امیدوارم بیشتر ببینیمش .خود Winter soldier هم خیلی خوب بود . میشه گفت این فسمت یه پله از همه فیلمای قبلی بالاتره چون چیزای جدید زیادی توش خواهید دید .

9/10

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
چ

اول بگم واسه دیدن یه فیلم تو عید انصافا انتخاب جالبی نیست ولی وقتی بقیه گزینه های موجود "خط ویژه" و "معراجی ها" باشن دیگه انتخاب بهتری پیدا نمیشه :D ریتم فیلم واقعا کند بود و زمانش از نظر من طولانی، یه سری سکانس ها اضافی بودن و میشد با حذف کردن اونا یه ریتم بهتری به فیلم داد. فضاسازی فیلم عالی بود، یعنی واقعا یه حس خیلی مناسب از یه جنگ خیابانی رو ارائه می کرد. من خودم خیلی با انتخاب عرب نیا مشکلی ندارم ولی فکر می کنم میشد بازیگر مناسب تری به جاش پیدا کرد، البته نقش مریلا زارعی رو هم تا انتهای فیلم نتونستم درک کنم! داستان و نحوه روایتش رو هم بدون در نظر گرفتن اینکه قضایا واقعا به همین شکل بودن یا نه رو پسندیدم. در کل فیلم پتانسیل این که به یه فیلم عالی تبدیل بشه رو داشت ولی یه سری مشکلات باعث میشه در حد یه فیلم خوب باقی بمونه. 7/10

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
Captain america: The winter soldier

MV5BMzA2NDkwODAwM15BMl5BanBnXkFtZTgwODk5MTgzMTE@._V1_SY317_CR1,0,214,317_.jpg

یه دنباله خیلی خوب هم برای قسمت اول Cap هم برای avengers .
بدون دیدن حتی یه تریلر فیلمو دیدم از همه لحاظ خوب بود واقعا غافلگیر شدم . داستان خیلی خوبی رو انتخاب کردن همینطور صحنه های اکشن عالی .فالکون هم پتانسیل بالایی داره امیدوارم بیشتر ببینیمش .خود Winter soldier هم خیلی خوب بود . میشه گفت این فسمت یه پله از همه فیلمای قبلی بالاتره چون چیزای جدید زیادی توش خواهید دید .

9/10

دوست عزیز شما خارج از کشور هستید ؟ اگه بله که هیچی اگه خیر لطف می کنید لینک دانلود فیلم رو بدید چون هنوز هیچی ازش موجود نیست . ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر