Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
total recall
بدک نبود یه تقلید موفق از بورن بود البته اشاراتش به Metro2033 جذاب بود
در کل 7/10
البته مرتضی جان اگر اشتباه نکنم این فیلم بازسازی نسخه اوریجینال خودش هست که اونجا آرنولد شوارتزنگر بازی کرده بود و اکران فیلم مال سال 1990 بودش.

Total Recall (1990) - IMDb

79138437597313855967.jpg

Looper محصول سال 2012

فیلم جالبی بود. ایده جالبی داشت اما از اون فیلم هایی هست که الکی تو ذهن آدم سوال ایجاد میکنه و طبیعتا هم سوال ها بی پاسخ خواهند ماند چون هنوز سفر در زمان اثبات نشده. با اینجور فیلم های عملی تخیلی خیلی حال میکنم وقتی اینجور مباحث پیش میاد از یه طرف هم زده میشم از فیلم چون همونطور که گفتم هیچ وقت جوابی بهتون نمیدن و ندارن که بدن. آخر سر خود شما میمونید و کلی فکر که مغزتون رو میخواد منفجر کنه :D

امتیاز من 7/10

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
infernal affairs
فیلم خوبی بود ولی در مقایسه با departed که اسکورسیزی از روی همین فیلم ساخته خیلی ضعیف بود!یعنی شخصیت پردازی و روایت داستان تو فیلم اسکورسیزی خیلی بهتر بود.داستان فیلم رو هم از قبل میدونستم باعث شد 70% جذابیت فیلم برام از بین بره:d:|.کلا نمره ندم بهتره

r10ronaldinho

کاربر سایت
Nov 27, 2007
1,566
Taken 2

MV5BMTkwNTQ0ODExOV5BMl5BanBnXkFtZTcwNjU3NDQwOA@@._V1._SY317_.jpg

من شخصا فقط قسمت اول رو برای اکشن خوب و روونش دوست داشتم و تو قسمت دوم دیگه هیچ خبری از اون اکشن نیست و به بی کیفیت ترین نوعش تبدیل شده . البته انتظار هم نداشتم که خوب باشه .

3/10

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
60573536518561795123.jpg

فیلمش واقعا خیلی قشنگ بود آخرش هم من گریم در اومد واقعا عالی بود فیلم برداریش هم خیلی باحال بود آدم فکر میکنه واقعا پلیسه :|
اون آخرش هم که مایک خاطرش رو تعریف کرد از خنه مردم
فکر کنید یه همچین اتفاقی براتون بیافته وااااااااای چه حالی بده :d :((

9​/10
منم دیدم واقعا قشنگ بود ولی بعضی جاها این حرکت دوربین رو مخ بود
دقت کردین چقدر توش میگفتن fcuk اعصابم خورد شد
امتیاز من 7/10

آخرین ویرایش:

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
infernal affairs
فیلم خوبی بود ولی در مقایسه با departed که اسکورسیزی از روی همین فیلم ساخته خیلی ضعیف بود!یعنی شخصیت پردازی و روایت داستان تو فیلم اسکورسیزی خیلی بهتر بود.داستان فیلم رو هم از قبل میدونستم باعث شد 70% جذابیت فیلم برام از بین بره:d:|.کلا نمره ندم بهتره
در نامردانه ترین حالت(یعنی بخوایم خیلی به این فیلم هنگ کنگی جفا کنیم.) "امور جهنمی" به مراتب بهتر از "مرحوم" اسکورسیزیه. اصلا قابل مقایسه نیستن این دوتا فیلم...!
اصلا موگاندو معروفه به این که انقدر خوبه، که دیپارتد اسکوسیزی مسخره جلوه داده می شه در مقابلش؛ با این خروار اسکاری که برد حتی.
خیلی وقت بود می خواستم ببینمش دوباره :D!

آخرین ویرایش:

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
Dredd
8/10
خیلی وقت بود همچین اکشن خوب و خون ریزی های قشنگ رو ندیده بودم....از اون فیلم ها نه که به هردلیلی خون ریخته بشه....
قیافه ی خود judge Dredd هم شبیه Grumpy Cat بود:d
توقع داستان گیرا نداشته باشید
فکر یه اکشن رمبویی بزن برو جلو داشته باشید

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
در نامردانه ترین حالت(یعنی بخوایم خیلی به این فیلم هنگ کنگی جفا کنیم.) "امور جهنمی" به مراتب بهتر از "مرحوم" اسکورسیزیه. اصلا قابل مقایسه نیستن این دوتا فیلم...!
اصلا موگاندو معروفه به این که انقدر خوبه، که دیپارتد اسکوسیزی مسخره جلوه داده می شه در مقابلش؛ با این خروار اسکاری که برد حتی.
خیلی وقت بود می خواستم ببینمش دوباره :D!
من نمیگم بده ولی از بس فیلمش سریع جلو میره که آدم نمیفهمه چی به چی هست:d

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,623
نام
Leo Fitz
Argo
7/10
فيلم خوبي بود...
داستان خوبي داشت...
بازي بازيگران قابل قبول بود...
موسيقي متن بد نبود،ولي تعريفي هم نداشت...
فقط دكورش خيلي افتضاح بود:d

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,694
نام
امیر
City of God

از این فیلم میشه خیلی برداشت کرد برداشت هایی جواب این سوال هست که چرا اسم شهر قصه" شهر خدا" است؟ واقعآ وقتی آخر فیلم مینویسه Based on a real storyدیوانه میشم که چقدر یک انسانها میتونن انسانیتشون رو از دست بدن...

9/10

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
Rust and bone

خیلی فراتر از انتظارم بود، صحنه های عالی و چشم نوازش برام لذت بخش بود، بازی های خیلی خیلی خوب
9/10
Rust_and_Bone

Match point

از وودی آلن انتظاری کمتر از این نمیشه داشت
8/10

looper
8/10
معمولا SCI-Fi ها اونقدر خوب نیستن ولی این خیلی خوبه
پ.ن : چند ساله من اینجا نیومدم :پی

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
prometheus

خیلی با فیلمش حال کردم.جلوه های ویژه و وسایل توی فیلم هم خیلی جالب بودن.داستانشم گاف داشت ولی موضوعش خیلی خوب بود.
9/10
--------------------
holy motors
holy-motors.jpg

فیلمش ته wtf هست:d.برای هرکسی توصیه نمیشه.بازیگر اصلی هم نقشش رو واقعا عالی بازی میکنه.داستان فیلم هم خیلی مفهومی و پیچیده هستش.
8.5/10

آخرین ویرایش:

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
Argo

فیلم بسیار زیبا و جالبی بود و واقعا ادم لذت میبره از فیلم با اینکه یه موضوع فوق کلیشه ای داره ولی بازم روایت خوبش باعث شده جذاب باشه موضوع و هسته فیلم . کمی مغرضانه هست فیلم و تمایلات سیاسی درش دیده میشه و خب چیز عجیبی هم نیست و انتظار دیگه ای هم نمیرفت و مهم اینه که خود فیلم لذت بخش بود . عکس هایی هم که در اواخر فیلم نشون میدن جالب بودن موضوع رو بیشتر میکنه .

9/10

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
Contraband
5.5/10
مارک والبرگ رو دوست دارم.فیلمش هم بدک نبود.فقط هندی تموم شد:d
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Safe House
5.5/10
جالبه از دنزل هم خوشم میاد.با فیلمای سیاسی هم حال میکنم.در عجبم چرا تلویزیون خودمون نشونش نداده تا حالا؟:-/
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Chronicle
2/10
چقدر این فیلم افتضاح بود.من موندم چرا هم تو imdb هم تو متا نمره های بالایی داره.دیگه از بحث نظر شخصی هم فراتره.فیلم آشغال فیلم آشغاله

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر