Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
12Angry Men

شاهکار. واقعا فیلم بود. اگه دوست دارید واقعا یه فیلم ببینید و نه یه سری VFX و Hot celebritie in fur حتما ببینید. هیچی از داستان نمیگم که هیچیش spoil نشه.
انگلیسی upper intermediate نیاز داره که بیشتر بشه لذت برد ازش.

10/10

Ary4n

کاربر سایت
Jan 22, 2012
88
نام
آرین
12Angry Men

شاهکار. واقعا فیلم بود. اگه دوست دارید واقعا یه فیلم ببینید و نه یه سری VFX و Hot celebritie in fur حتما ببینید. هیچی از داستان نمیگم که هیچیش spoil نشه.
انگلیسی upper intermediate نیاز داره که بیشتر بشه لذت برد ازش.

10/10
واقعا فیلم قشنگی بود
به نظرم همین که تمام فیلم تو یه اتاقه و اینقدر قشنگه خیلی شاهکاره
در ضمن این فیلم رتبه ی 6 ام در Top250 داره
پیشنهاد میکنم اونایی که ندیدن و این سبک رو دوست دارن حتما ببینن

---------- نوشته در 08:49 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:46 PM ارسال شده بود ----------

Its A Wonderful Life رو دیدم خیلی قشنگ بود حتما ببینید
MV5BMTMzMzY5NDc4M15BMl5BanBnXkFtZTcwMzc4NjIxNw@@._V1._SY317_.jpg

​9/10

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
فیلمmoneyballفوق العاده بود10\10همه چی عالی بازی برد عالی بود بازی این تپل هم خوب بود ولی خیلی اذیتم کرد خیلی جاها منتظر بودم یه دلقک بازی دراره و..مثل بقیه فیلم هاش کل فیلم همش فکر میکردم این احمقه..کلا با این بازیگر که100فیلم کمدی دارن بعدیهومیاد نقش جدی بازی میکنن مشکل دارم از لذت فیلم کم میکنه برام.

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,224
نام
Мojtaba
12-angry-men-old-DVDcover.jpg

پیرو 2 پست قبلی من هم تصمیم گرفتم این فیلم رو ببینم. قبل از هر چیز باید بگم بازی Lee J. Cobb معرکه بود . تصمیم گیری زمانی که مرگ و زندگی فردی در دستان ماست کار بسیار دشواریه بخصوص زمانی که شما هیئت منصفه ی دادگاه باشید. چه بسا خیلی ها در دادگاه ها به سادگی از کنار کوچکترین شواهد میگذرن و فردی رو پای چوبه ی دار میفرستن . ولی شاید باید برای هر کسی که می خواد در اینده شغلی در دادگاه بدست بگیره به عنوان یک درس در کنار قانون اساسی که اموزش میبینه این فیلم رو هم بارها ببینه.
امتیاز 12 از 10 :d

Ary4n

کاربر سایت
Jan 22, 2012
88
نام
آرین
L.A. Confidential

MV5BMTQ5MTU4MzQ5NF5BMl5BanBnXkFtZTcwMjY1OTM2MQ@@._V1._SY317_CR0,0,214,317_.jpg

9.2/10
*پیشنهاد میکنم حتما این فیلم رو ببینید فیلم خیلی قشنگیه*

در ضمن این فیلم رتبه ی 71 درTop250 رو داره

خلاصه ی داستان:
داستان فیلم در دهه 1950 در لس آنجلس اتفاق می افتد، روایت سه پلیس لس آنجلس که در گیر ماجرای قتلی در کافه نایت اوول می شوند. ماجرا به جرایم سازمان یافته، فحشا، مواد مخدر و فساد سیاسی گسترش می یابد. عنوان داستان، محرمانه، به مجله رسوایی بر می گردد که بصورت تخیلی در 1950 با عنوان هاش-هاش منتشر می شده.​

=====================================================================================================================================================================================================

As Good as It Gets

MV5BMTc0Nzc5MDEzN15BMl5BanBnXkFtZTcwMjc2NTEyMQ@@._V1._SY317_CR7,0,214,317_.jpg

​8/10

خلاصه ی داستان:
«ملوين يودال» (نيکلسن)، نويسنده ي داستان هاي عاشقانه، مردي است سخت وسواسي، بي حوصله و کج خلق. زندگي او از اين رو به آن رو مي شود چرا که از يک طرف همسايه اش در بيمارستان بستري شده و او ناگزير به نگه داري از سگ او شده است. و از طرف ديگر بايد به حل مشکلات «کارول» (هانت) پيشخدمت کافه اي که او بدان رفت و آمد دارد، کمک کند. «کارول» طاقت تحمل «ملوين» را دارد و «ملوين» نيز به «کارول» بي علاقه نيست...

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
پله آخر
6.5/10

یه فیلم شیک و نسبتآ جالب که البته به نظرم خود علی مصفا هم نمیدونسته چی میخواد بسازه ! بازی ها خیلی خوب بود و فضا و جو فیلم هم حس خوبی بهم میداد ولی انتظار چیز خیلی بهتری رو داشتم.

گشت ارشاد
1/10

نهایت درپیتی و روحوضی بودن ، شعارزدگی در حد بینهایت ، مستهجن ، طنزهای کلامی و فیزیکی در حد فیلم های جواد رضویان ، اخراجی ها به توان 10

تهران 1500
از نظر یه فیلم (انیمیشن) اگه بخوام به خودش امتیاز بدم ، 4/10 ولی به عنوان اولین (یا یکی از اولین) انیمیشن های ایرانی در این مقیاس ، خوب ساخته شده بود و نسبت به سطح انیمیشن سازی سه بعدی توی ایران ، میتونم بهش 7/10 بدم. فقط زیادی روحوضی بود که اونم درصد زیادیش از قصد بود !

زندگی خصوصی آقا و خانم میم
7.5/10

چیز جالب و نسبتآ متفاوتی بود با یه پایان مناسب

Hosein M

کاربر سایت
Mar 31, 2009
1,231
دیشب hugo رو تو همین تهران خودمون با برادرم سه بعدی دیدیم البته زبان اصلی بود و یه زیرنویس عربی هم زیرش داشت در کل اسون بود فهمیدنش اگر این فیلم رو سه بعدی نبینید نصف جذابیتش از بین میره.
این برنامه هفتم ازمون مصاحبه گرفت:))

نمره من:9/10

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
Horrible Bosses
10/10
خدایی یه فیلم کمدی دیگه چی باید داشته باشه :D؟ یکی از بهترین فیلمای سال و کمدی ترین فیلم سال. یعنی فیلم شاهکار بود. بهتر از این نمیشد :D!

Limitless
8/10
اینم عالی بود. یه سری جاها ایراد توی سناریو دیده میشد ولی در کل خیلی خوب بود.

How to Train your Dragon
9.5/10
از Dreamworks انتظار چنین شاهکاری رو نداشتم. به طرز عجیبی به دل مینشست برخلاق این فیلم های حیوونی دریم ورکز که اخیرا یکی از یکی کلیشه ای تر شدن.
صحنه آخرش اشکم در اومد

tourk

کاربر سایت
Apr 27, 2008
345
نام
سعید
How to Train your Dragon
9.5/10
از Dreamworks انتظار چنین شاهکاری رو نداشتم. به طرز عجیبی به دل مینشست برخلاق این فیلم های حیوونی دریم ورکز که اخیرا یکی از یکی کلیشه ای تر شدن.
فکر کنم 6 بار دیدمش! فوق العاده است . تو این انیمیشن احساس موج میزنه ، دوستانی که ندیدن عجله کنند ، که یکی از بهترین ها رو از دست میدند.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
فکر کنم 6 بار دیدمش! فوق العاده است . تو این انیمیشن احساس موج میزنه ، دوستانی که ندیدن عجله کنند ، که یکی از بهترین ها رو از دست میدند.
جدا چیز عجیبی بود. یعنی اصلا تو خوابم همچین چیزی رو انتظار نداشتم از Dreamworks ببینم حالا باز پیکسار بود یه چیزی... فوق العاده بود. بدشانسی آورد که خورد به Toy Story 3 وگرنه صددرصد باید اسکار میگرفت.

fictionarea

کاربر سایت
Dec 23, 2007
338
نام
حسین
Remaster کردن با کامپیوتر کاری نداره که. مخصوصا وقتی نگاتیوها 2:35 باشن (75 میلی متری). یک چندتا افکت Blur و Bloom به هر فریم اضافه میکنن با Gamma Correction و به قول فرنگیها voila. فیلم ریمَستر شده.

شما به من بگو چطور آهنگهایی که بتهوون در قرن 19 نواخته الان به صورت FLAC روی اینترنت موجوده؟ عجیب نیست؟

ترمیم فیلم های قدیمی ( ریماستر کردن ) اصلا ساده نیست . هم متخصص می خواهد هم اسکنر های خدا تومنی و هم کلی هزینه ( تازه نظر کارگردان هم هست گاهی ). من پاپیون رو دیدم. در مقابل کاری که تو بن هور انجام دادن هیچی نیست. اصلاح بن هور به نظر من بهترین اصلاح فیلم هست که تا حالا انجام شده ...

Hosein M

کاربر سایت
Mar 31, 2009
1,231
خوب الان از سینما برمیگردم:
کارتون هیولایی در پاریس رو دیدم به صورت سه بعدی.
دوبله بود ولی رسما با سانسورهاشون گند زده بودن بهش تمام قسمت های موزیکالشو حذف کرده بودن. به خاطر همینم نمره نمیدم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر