Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

essi belmont

کاربر سایت
Feb 22, 2011
268
نام
احسان
با سلام
نام فيلم : red
كارگردان : robert schwentke
بازيگران: bruce willis,helen mirren, morgan freeman and john malkovich
نمره ي من : 7
imdb : 7.1
توضيح : داستان درباره ي يك پليس باز نشسته اس كه گروهي نا شناس تصميم به قتل آن ميگيرند و شبانه به خانه اش حمله ميكنند.او جان سالم به در ميبرد و به دنبال علت اين عمل همراه دوستانش تحقيقاتي را شروع ميكند و ...
نظر من :مطمئنا از cast فيلم متوجه بازيگران پر بار فيلم شديد. به شخصه معتقدم سطح فيلم از سطح بازيگران خيلي پايين تر است .با اين بازيگران توقع يك فيلمه منحصر فرد داشتم ولي متاسفانه نا اميد شدم.داستان فيلم آن چنان جذاب نيست و كمي كليشه اي انتخاب شده اما چيزي كه فيلم رو با ارزش ميكنه چند چيز است:اكشن فيلم خيلي خوب كار شده اما اين به اين معني نيست كه كله فيلم انفجار و آتش باشه.اما همان صحنه هاي نسبتا كم از كيفيت خيلي خوبي برخوردارند,ديگر ويژگي بارز فيلم نيز بار طنز فيلم ميباشد به عبارت ديگر طنز اكشن فيلم .اكثر صحنه هاي اكشنه فيلم با يك سادگي و مسخرگي و بار طنز نشون داده ميشه كه بازي و كار هاي malkovich گل سرسبد آنهاست.در آخر اين فيلم,فيلمي نيست كه از دستش بدين.حد اقل به خاطره شوخي هاي اكشنش.جالبه بدانيد اين فيلم 4 بار از تلويزيون خودمون پخش شده(با تكرار)
موفق باشيد:thumbup:

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
Devil
پوستر : كم كم بايد بخش Image سايت گوگل رو كلا ***** كنن البته ظاهرش اينطور نيست باطناً *****ه !
عالي بود واقعا خوشم اوم نميدونم چجوري به اينفيلم ميگيد آبكي
فيلم موقعي كه شروع شد همه چي بر عكس بود و به قول يارو نشونه وجود شيطان و وقتي تموم شد ونماي شهر رو باز نشون داد درست بود نشانه وجود خدا ( استعاره از خود فيلم بود اين حرفا ) واقعا به اين دو تيكه فيلم حال كردم
امتياز ٧.٥ از ١٠

essi belmont

کاربر سایت
Feb 22, 2011
268
نام
احسان
Devil
پوستر : كم كم بايد بخش Image سايت گوگل رو كلا ***** كنن البته ظاهرش اينطور نيست باطناً *****ه !
عالي بود واقعا خوشم اوم نميدونم چجوري به اينفيلم ميگيد آبكي
فيلم موقعي كه شروع شد همه چي بر عكس بود و به قول يارو نشونه وجود شيطان و وقتي تموم شد ونماي شهر رو باز نشون داد درست بود نشانه وجود خدا ( استعاره از خود فيلم بود اين حرفا ) واقعا به اين دو تيكه فيلم حال كردم
امتياز ٧.٥ از ١٠
تاييد ميشه در حد بوندس ليگا
اصلا ياده اون وارونگيه اول فيلم نبودم.چه تعبير شاعرانه اي نوشتيد

آخرین ویرایش:

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
Priest (2011) 6/10

انتظار یه فیلم ضعیف رو داشتم ولی بدک نبود. بعضی صحنه های اکشنش بیش از حد فیلم هندی میشد بعضیاشون هم هی... ولی در کل همشون خیلی کوتاه بودن. یه نکته های باحال جالبی هم داشت...

داستانش توی دنیایی اتفاق میافته که انسان ها قرن هاست با یه جور موجودات خون آشام در حال جنگ هستن و...

Wroth Master

کاربر سایت
Jun 21, 2007
1,264
نام
بهزاد
Biutiful

Biutiful.jpg

ملت میگن خیلی bleak بود قضیه ... ولی من مشکلی نداشتم باهاش.
باردم هم عالی بود ... از میزانسن و لوکشین ها هم واقعا خوشم اومد.
8

آخرین ویرایش:

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
jacka$$ 3.5 10/10

نسبت به jacka$$ 3D ضعیف تر بود ولی چه میشه کرد این همه خودشون رو ** میدن یه 10 ندم بهشون ؟! :D در کل باحال بود بازم ترکوند از خنده.

پ.ن: بهتره شب بعد از شام ببینیدش چون فکر نکنم بعد از دیدنش تا شب بتونید چیزی بخورید :D

• Like
Reactions: daniel45

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
CITY LIGHTS
8.75/10 عالي و بي نظير، با اينكه فيلم بي كلامه ولي از خيلي فيلم هاي الان احساسات را منتقل ميكنه، طنز جالبي هم داره،
من كلا آدم سخت گيري هستم كه بهش 8.75 دادم شايد شما فيلم را ببينيد و بهش به راحتي 10 بديد.
داشت يادم ميرفت، اين فيلم واسه سال 1931 هست !!!!! ( با بازي چارلي چاپلين )

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
The Collection Of Ebrahim Hatamikia Plaque

295734.jpg

مجموعه پلاک حاتمی کیا اولین کالکشن ایرانی هست که قالب 28 حلقه دي وي دي با سه زيرنويس فارسي،عربي و انگليسي در 14 قاب به بازار عرضه شده.فیلم های این مجموعه شامل 3 فیلم کوتاه که در سال 61 ساخته شده و 13 فيلم بلند هويت،ديده بان،مهاجر،وصل نيكان،از كرخه تا راين،خاكستر سبز،بوي پيراهن يوسف،برج مينو،آژانس شيشه اي،روبان قرمز،موج مرده،ارتفاع پست و به نام پدر هست هركدام از فيلم ها بهمراه يك حلقه دي وي دي شامل موسيقي كامل فيلم،پشت صحنه،مصاحبه و عكس هاي صحنه و پشت صحنه ارائه شده است.تمام فیلم ها هم دوباره بازنگری شدند و با بهترین کیفیت ممکن به نمایش در میاند.مشخصه برای این مجمعه زحمت زیادی کشیده شده. میشه گفت یه مجموعه واقعا کاملی ِ . ارزش قیمت 40 هزار تومنیش رو که با یه کیف برزنتی همراه هست رو داره.
شاید حاتمی کیا رو بشه از معدود افرادی دونست که جنگ و آدمای جنگ و دید جامعه رو به بهترین شکل ممکن به نمایش میزاره. از تو این فیلم ها فعلا از کرخه تا راین و آژانس شیشه ای رو دوباره دیدم.
فیلم آژانس شیشه ای یه جورایی انگار دید الان جامعه ما به جنگ رو نشون میداد، در کنار سکوت آدمهایی که هنوزم بعد دو دهه از جنگ ...(البته بگذریم از قدرت دوستان امروزی)
فیلم از کرخه تا راین هم با اون موسیقی فوق العادش، جنگ شیمیایی عراق رو مورد هدف قرار میده.

فکر کنم خیلی ها یادشون رفته واسه چی جنگیدند، که به کجا رسیدند...

کلا به این مجموعه 9.5 از 10 رو میدم.

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
بیچاره شدم از بس فیلم ندیدم!!
آخرین فیلمی که دیدم winter's bone بود که اونم واسه 3 ماه پیش بودش.
بعد از یه مدت طولانی یه فیلم دیدم.

Zombieland / 2009
عاشق کاراکتر وودی هریسون شدم. عالی بود این شخصیت چون هم کمدی داشت هم تراژدی. جسی آیزنبرگ هم بد نبود در کل. ولی خیلی جاهای فیلم کلیشه داشت که زیاد مهم نبود برام. مثل پایان فیلم. مونولوگ های جسی آیزنبرگ هم جالب بودن. تیکه های سکانس بیل موری هم که بینظیر بودش! در کل فان بود فیلمش.
6.5/10

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
Zombieland / 2009
عاشق کاراکتر وودی هریسون شدم. عالی بود این شخصیت چون هم کمدی داشت هم تراژدی. جسی آیزنبرگ هم بد نبود در کل. ولی خیلی جاهای فیلم کلیشه داشت که زیاد مهم نبود برام. مثل پایان فیلم. مونولوگ های جسی آیزنبرگ هم جالب بودن. تیکه های سکانس بیل موری هم که بینظیر بودش! در کل فان بود فیلمش.
6.5/10
وودی هارلسون !!

fictionarea

کاربر سایت
Dec 23, 2007
338
نام
حسین

295734.jpg

مجموعه پلاک حاتمی کیا اولین کالکشن ایرانی هست که قالب 28 حلقه دي وي دي با سه زيرنويس فارسي،عربي و انگليسي در 14 قاب به بازار عرضه شده.فیلم های این مجموعه شامل 3 فیلم کوتاه که در سال 61 ساخته شده و 13 فيلم بلند هويت،ديده بان،مهاجر،وصل نيكان،از كرخه تا راين،خاكستر سبز،بوي پيراهن يوسف،برج مينو،آژانس شيشه اي،روبان قرمز،موج مرده،ارتفاع پست و به نام پدر هست هركدام از فيلم ها بهمراه يك حلقه دي وي دي شامل موسيقي كامل فيلم،پشت صحنه،مصاحبه و عكس هاي صحنه و پشت صحنه ارائه شده است.تمام فیلم ها هم دوباره بازنگری شدند و با بهترین کیفیت ممکن به نمایش در میاند.مشخصه برای این مجمعه زحمت زیادی کشیده شده. میشه گفت یه مجموعه واقعا کاملی ِ . ارزش قیمت 40 هزار تومنیش رو که با یه کیف برزنتی همراه هست رو داره.
شاید حاتمی کیا رو بشه از معدود افرادی دونست که جنگ و آدمای جنگ و دید جامعه رو به بهترین شکل ممکن به نمایش میزاره. از تو این فیلم ها فعلا از کرخه تا راین و آژانس شیشه ای رو دوباره دیدم.
فیلم آژانس شیشه ای یه جورایی انگار دید الان جامعه ما به جنگ رو نشون میداد، در کنار سکوت آدمهایی که هنوزم بعد دو دهه از جنگ ...(البته بگذریم از قدرت دوستان امروزی)
فیلم از کرخه تا راین هم با اون موسیقی فوق العادش، جنگ شیمیایی عراق رو مورد هدف قرار میده.

مجموعه خیلی خوبیه ولی انتظار داشتم فیلم ها واقعا طبق ادعایی که شد ترمیم شده باشن که خوب نتیجه چیز دندون گیری نبود ( آخه اون کیفیت موج مرده چی بود ؟؟؟ ) ولی با این حال به اون گفتگو های تبکه تبکه تو هر قسمت میرزه !

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
مجموعه خیلی خوبیه ولی انتظار داشتم فیلم ها واقعا طبق ادعایی که شد ترمیم شده باشن که خوب نتیجه چیز دندون گیری نبود ( آخه اون کیفیت موج مرده چی بود ؟؟؟ ) ولی با این حال به اون گفتگو های تبکه تبکه تو هر قسمت میرزه !

به نسبت کیفیت نسخه هایی که من دیدم ترمیم انجام شده بود روشون
مثلا همین از کرخه تا راین به نسبت نسخه ای که دیده بود تفاوت چشم گیری داشت
البته موج مرده رو هنوز نرسیدم ببینم...

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین

295734.jpg

از کجا تهیه کردید ؟ سایتی هست که به فروش گذاشته باشه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر