Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

clockwork orange

کاربر سایت
Aug 17, 2007
793
نام
اردلان
ببینید درسته که این فیلم از خیلی جهات از بنجامین در سطح پایینتری قرار دارد ولی خیلی حرفها برای گفتن دارد و کلا بار معنایی بیشتری هم دارد.
کی گفته در سطح پایینتری قرار داره؟ اتفاقا هم از نظر منتقدین که بهتره از نظر مردم هم حالا معیار درستی نیست ولی تو IMDB بالاتره هم اکثر جوایز رو برده البته به سلیقه هم هست مثلا عماد گفت این تاثیر رو گذاشته که فیلم خوبیه در حالی که برای من برعکس بود. یعنی Slumdog در مجموع بنظرم یه فیلم خوب اومد. بعد زودیاک یا این وجود که از کارای محبوبم نیست از فینچر ولی به مراتب فیلم خیلی بهتری بود نسبت به بنجامین.
بعد فانتزی یا واقعگرا بودن که دلیل بر بهتر بودن یا بدتر بودن نیست:biggrin1: مثلا چندسال پیش Pan's Labyrinth که مخلوطی از واقعگرایی و فانتزی بود(که بنظرم بعد فانتزیش بیشتر مدنظر بود گرچه تعادل بین این دو نقطه قوت فیلم بود) به مراتب از The Lives of Others که یه فیلم کاملا واقعگرا بود بهتر بود(البته اینم خیلی فیلم خوبی بود.من اصلا ناراحت نشدم اسکار برد)

آخرین ویرایش:

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
اوه اوه. بچه ها امشب اسکاره :biggrin1:
راستی محض اطلاع تو نظزسنجی که Yahoo movies راجع به برنده های اسکار انجام داده اکثر اونایی که احتمالش بیشتر میره اسکار بگیرن حول و حوش 30% رای آوردن.اما هیث لجر دور و بر 90% !! :biggrin1:

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
ولی خیلی حرفها برای گفتن دارد و کلا بار معنایی بیشتری هم دارد.
اصلا مجتوای اسلامداگ یکی از نقاط ضعفش بود به نظرم؟ کدوم تلخی و واقع گرایی تو این فیلم وجود داشت؟
بعد زودیاک یا این وجود که از کارای محبوبم نیست از فینچر ولی به مراتب فیلم خیلی بهتری بود نسبت به بنجامین.
معلومه که زودیاک بهتره:D ولی مثلا من بنجامین رو هم از هفت بیشتر خوشم اومد، یعنی بعد زودیاک و فایت کلاب.

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
اسکار تا این لحظه

بله؟!! این دیگه چه وضعیه.در حال حاضر هنوز همه ی winner ها اعلام نشدند.ولی بعضی ها ناجوانمردانه اسکار بردند.بهترین جلوه های ویژه و طراحی هنری و گریم شد بنجامین باتن!!! گریمش رو خودم میدونستم که میبره. ولی خداییش طراحی هنری و جلوه های ویژه تو Dark Knight بیداد میکرد! :biggrin1: یه کامیون رو 360 درجه چرخوندن و یه بیمارستان رو با خاک یکسان کردند!! تو بنجامین باتن فقط از اون تکنیکی استفاده شد که تو ارباب حلقه ها استفاده کردند دیگه. طراحی لباس هم Duchess. موسیقی هم Slumdog millionare. بهترین انیمیشن و Original song هم Wall-E .بقیه هنوز اعلام نشدند.تا اینجا که اند ناجوانمردی بود.در ضمن هیث لجر هم که تابلوئه دیگه!
خلاصه در حق بتمن شوالیه ی تاریکی به کل نامردی شد... :( ببینیم Best picture بنجامین باتن میشه یا میلیونر فقیرنشین!!

آخرین ویرایش:

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
شبه هندی هالیوود!!!!
هر چی می تونست درو کرد این اسلامداگ!من نمی دونم این هندیا هر جا می خوان برن همین جوری گله ی میرن؟!!!
به غیر انتخاب شدن کیت وینسلت به عنوان بهترین بازیگر زن تویه بقیه ی موارد کاملا سوپرایز می شید.
دیگه برم بخوابم که چشام این جوری شده:eek:.

پ.ن:راستی عماد مثل اینکه خیلی اعضایه اسکار با تو موافق نبودن!!!!

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,714
نام
امیر
معلومه که زودیاک بهتره:biggrin1: ولی مثلا من بنجامین رو هم از هفت بیشتر خوشم اومد، یعنی بعد زودیاک و فایت کلاب.

میگم عماد تو چی شد ییهو شب خوابیدی صبح بلند شدی مثل ریاست جمهوری محمود ، بهترین فیلم فینچریت بعد زودیاک و فایت کلاب ، شد بنجامین دکمه فروش :D یعنی از 7 ام بهتر بود ؟ تو که میگفتی نیمه اول فیلم منو فلان کرد ، بهمان کرد :D ، از نیمه دومش خوشت اومد ؟؟ :D

جون من بیا این معیارتو بره ما جوانان شفاف سازی کن ما هم یاد بگیریم :D

soroushq

کاربر سایت
May 5, 2006
350
نام
سروش دیگه!
The Curios Case of Benjamin Button 9/10

خیلی خوب بود که فیلمی رو دیدم که من رو یاد فارست گامپ انداخت.
با اینکه از برد پیت خوشم نمیاد ولی این نقشش رو خیلی دوست دارم و کلا می تونم بگم نظرم درموردش عوض شد.

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
Gran Torino
7/10
بهترین فیلم امسال از نظر من اینه. هرچی جشنواره هست بره به Cided De Deus Le Indus هشت-نه تا جایزه بده و ارزش فیلم رو نمیاره پایین. البته به نظرم اگر Changeling توش جولی بازی نمیکرد، ازین بهتر میشد. (راستی یک پیرمرد 80 ساله چطور دوتا فیلم رو در یک سال کارگردانی میکنه؟)

empyreal

کاربر سایت
Aug 10, 2008
343
نام
alireza
سلام دوستان

ببخشید اگر حرفم بی ربط هست اما دیدم بحث فیلمه گفتم ی چی گفته باشم
دوستان اگر قرار باشه بهترین فیلمی که تا این لحظه از زندگیتون دیدین رو انتخاب کنید و فقط حق گفتن یک فیلم رو داشته باشین اون فیلم کدوم فیلم هست؟

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
این مدت اینقدر فیلم جدید دیدم که دیگه حالم از خودم داره بهم میخوره نه به ترم پیش نه به الان ... :D

Curious Case of Benjamin Button
10 / 9.5
ترکیبی از چندین ژانر بود و البته فیلم خوبی هم شده بود.
فانتزی اش به Big Fish خیلی نزدیک بود.داستانش هم تا حدی همینطور ...
البته داستانک های جذاب کارهای برتون رو نداشت ، به هر حال یک فیلم دیوید فینجری بود دیگه.

The Day That Earth Stood Still
10 / 9
خیلی خیلی قشنگ بود.
کیانو ریوز ما که عالی بازی کرده بود.فقط این جنیفر عماد اینا ... :D کلا" زیاد خوشم نمیاد از کانلی ، پس در مورد بازیش اظهارنظر نکنم بهتره ! :D
پسر ویل اسمیت هم آینده درخشانی داره.

Taken
10 / 9
در عین بی ادعا بودن ، عالی بود.
لیام نسن نشون داد که مثل بازیش در شیندلر لیست میتونه توی چرکترهای دیگه هم موفق باشه.

007 : Quantom of Solace
10 / 7
بعد از کازینو رویال ، از این یکی بیشتر انتظار داشتم.
بد نبود ولی میتونست خیلی بهتر از اینا باشه ...

Deja Vu
10 / 8
قشنگ بود و بسیار هم جذاب .
بازی دنزل واشنگتن خیلی خوب بود.در کل از جری بروکهایمر بعید بود توی Produce دخیل باشه ! :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
سلام !

Ghostbusters
8.5/10

ghostbusters.jpg

اینو بچه بودم یه بار دیده بودم ولی چیزی ازش یادم نبود ! (به جز اون تیکه آخرش :D)
در مورد یه گروه 4 نفره از شکارچیان ارواح هست دیگه همه میدونن :D
از جو و حال و هوای فیلم خیلی خوشم اومد. درسته یه کم ابتدایی و مسخره بود ولی مخصوصآ این طوری ساخته شده بود :D اون تیکه Stay Puft هم محشر بود !!

نشستم انیمیشنهای کوتاه نامزد اسکار رو هم دیدم (البته به جز Presto که قبلآ دیده بودم) :

Oktapodi
6/10
oktapodi.jpg

در مورد دو تا اختاپوس عاشق که یکیشون رو میخوان ببرن خوراکش کنن و اون یکی میره دنبالش ...
همچین چیز خاصی نبود که نامزد اسکار بشه. خیلی شاد و رنگی بود و آهنگش هم عالی بود ولی کلآ معمولی بود به نظرم.

This Way Up
8.5/10
this_way_up_v.jpg

در مورد دو تا مسوول کفن و دفن هست که برای رسوندن یه جسد به قبرستون هزار تا بدبختی میکشن ! از نظر بصری (!) جالب بود و یه حالت عجیبی داشت ولی آخرش زیاد به دلم ننشست و باعث شد امتیازش 9 یا 9.5 نشه.

Lavatory Lovestory
9.25/10
lavatorylovestory.jpg

در مورد یه خانوم نظافت چی که توی یه دستشویی کار میکنه و خیلی احساس تنهایی میکنه و ...
یه انیمیشن فوق العاده دلنشین و ساده که روح آدم رو جلا میده :D

La Maison En Petites Cube
9.5/10
090203_LaMaisonEnPetitsCubes.jpg

معرکه بود !! در مورد یه پیرمرد مظلوم (!) که به تنهایی توی یه شهر (یا روستا یا دهکده ؟!) زندگی میکنه و توی این دهکده , آب به تدریج بالا و بالاتر میره و مجبور هستن روی خونه قبلی خودشون یه خونه جدید بسازن و همین طور برن بالا ! پیپ این پیرمرد میفته پایین و مجبوره به خونه های قبلی که طبقه های پایین هست و حالا زیر آب رفته , سر بزنه و ...
خیلی زیبا بود. از نظر هنری که واقعآ جالب بود. از نظر آهنگ و داستان و قیافه پیرمرد و ... هم حرف نداشت ! واقعآ حقش بود اسکار رو ببره.

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
O' Brothers, Where Art Thou
این رو حوصله نکرده بودم تا بیشتر از دقیقه ی 10 ببینم اما حالا یک زیرنویس خوب که L رو I نکرده پیدا کردم نگاه کردم بد نبود. کلا فیلم متوسطی هست.
5/10

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
200px-Cloverfield_theatrical_poster.jpg

Cloverfield
کارگردان:مت ریوز
داستان:هیولایی به ناگهان به نیویورک حمله می کنه
ژانر:اکشن
دو دسته نوآوری در سینما وجود دارن : یکی اونایی که سینما رو به جلو می برن و یکی هم اونایی که اصلا معلوم نیست هدف از اون نوآوری چی بوده
سبک روایی Cloverfield هم با اینکه جدیده در دسته دوم قرار می گیره
من نمی خوام گیر به اینکه Shaky Cam چیز مضخرفیه و باعث سر درد می شه چون هم Shaky Cam خوب داریم هم اینکه تو همین Cloverfield هم باعث سر درد من نشد
داستان فیلم افتضاحه اما از اون بدتر دیالوگها و کلیت فیلمنامه س که زیر سواله
در مورد بازی ها که بهتره اصلا حرف نزنم
تو کل فیلم یه سکانس بود که خوب در اومده که برای یه فیلم یه ساعت و نیمه که اونجوری تبلیغ می شد اصلا کافی نیست
در مجموع بهتر بود همونقدر که تا الان سمت فیلم نرفته بودم الانم نمی رفتم
0 از 10
==
200px-TheVisitorPoster.jpg

The Visitor
کارگردان:توماس مک کارتی
بازیگران:ریچارد جنکینز
داستان:استاد دانشگاهی که برای ارائه مقاله ای بعد از چند سال به خونه ش در نیویورک برمیگرده متوجه می شه که عده ای در حال زندگی در خونه ش هستن و کم کم بین ساکنین خونه ش و خودش رابطه دوستی به وجود میاد
ژانر: درام
یه فیلم ساده و لذتبخش اما یه جورایی دیگه زیادی ساده س که باعث می شه بعضی جاهاش یه جورایی نا مربوط بزنه
بازی جنکینز هم جز بهترین های امسال بود و خودم واقعا از جنکینز همچین انتظاری نداشتم
در کل فیلمیه که برای یه بار دیدن خوبه ولی آنچنان ارزش چند بار دیدن نداره
5 از 10
==
200px-Body_of_lies_poster.jpg

Body of Lies
کارگردان:ریدلی اسکات
بازیگران:راسل کرو ، لئوناردو دیکاپریو ، گلشیفته فراهانی، مارک استرانگ
داستان:مسلمانان تروریست در سراسر اروپا دست به بمبگذاری های فراوانی زده اند و حالا یک مامور CIA با رئیس اطلاعات اردن متحد می شن که جلوی این ماجراها رو بگیرن
ژانر:تریلر/سیاسی
یه فیلم بالاتر از حد متوسط که هر چی انتظارتون ازش کمتر باشه بیشتر خوشتون میاد
بهترین قسمت فیلم بازی هاش هستن از دیکاپریو و کرو بگیر تا بازیگرای کمتر شناخته شده مثل استرانگ (که اگه همینجوری پیش بره جز بهترین های حال حاضر سینما می شه) و فراهانی (که فراتر از انتظارات خود من بود با اینکه نقشش خیلی کم بود)
جذابیت بعدی فیلم اکشن هاش بود که خیلی عالی کار شده بود و حرف نداشت
بزرگترین نکته منفی فیلم یه جورایی بی هدف بودنشه و اینکه تقریبا هیچ حرفی نمی زنه و نظر خودش رو در مورد قضیه ارائه نمی ده
در مجموع فیلمیه که دیدنش ضرر نداره دستکم به خاطر بازیگراش هم شده
6 از 10
==
200px-HSM_3_Poster.JPG

High School Musical 3
کارگردان:کنی ارتگا
بازیگران:زک افران ، ونسا هاجنز
داستان:سال آخر دبیرستانه و قهرمان های این سری داستان قراره دیگه فارغ التحصیل بشن و برای خاطره شدن روز های آخر دبیرستان تصمیم می گیرن که نمایشی بر اساس خاطرات سال آخرشون روی صحنه ببرن
ژانر:موزیکال
کاملا قبول دارم این سری فیلم چند کارای شاخ و شاهکاری نیستن اما دیدنشون مفرحه خصوصا به خاطر Choreography شون که یکی از بهترین های تاریخ موزیکاله ولی فیلم اشکالات بزرگی مثل مشکلات فیلمنامه ای رو داره و اینکه بازی هاجنز (برخلاف بقیه) قسمت به قسمت بدتر می شه (خصوصا اینکه من با صداش هم حال نمی کنم دیگه نور علی نوره )
با یه تعدادی از آهنگ های فیلم هم خیلی حال کردم اما Boys are back از همه شون باحالتر بود
اضافه کردن شخصیت Rocket Man هم حرکت خوبی بود به نظرم
5 از 10
==
215px-Waltz_with_Bashir_Poster.jpg

Waltz with Bashir
کارگردان:آری فلمن
داستان:آری فلمن کارگردان و ژورنالیست اسرائیلی بعد از صحبت با یکی از دوستاش به این قضیه می رسه که تقریبا غیر از یه رویا هیچ خاطره ای از دوران جنگش نداره برای همین راه میفته که با همرزمان سابقش صحبت کنه که ببینه در اون ماجراها چه اتفاقی افتاده
ژانر:درام/جنگی
اول از همه بگم به عنوان یه فیلم با استایل روایی مثل Frost/Nixon یا Che (همین سبک روایی که دنبال کرده اما چون انیمیشنه زیاد تاثیر نداره)می تونست یه شاهکار به تمام معنا باشه اما همین انیمیشن با گرافیک Cell-shaded یکی از نکات منفیه کار اما با دو میلیون بودجه جور دیگه هم نمی شد ساختش
در کل غیر از اینکه با انیمیشن بودنش مشکل دارم فیلم بدی نیست ولی یه جورایی سربازای یهودی رو تبرعه می کنه و با توجه به اینکه من اونجا نبودم و کارگردان اونجا بوده ممکن واقعیت داشته باشه
7 از 10
==
200px-Hungerposter.jpg

Hunger
کارگردان:استیو مک کوئین
داستان:زندگی بابی سندز
ژانر:درام/بیخود / بیوگرافی
فیلم از یه فرمول مضخرف پیروی می کنه
نیم ساعت سکانس های نامربوط و دیدن بد ترین بازی های سال از چنتا بازیگر شوت
دیدن یه مناظره نیم ساعت بین دو تا بازیگر افتضاح
باز دوباره دیدن سکانس ها نامربوط به مدت نیم ساعت
با یه همچین سوژه ای می شد یه شاهکار ساخت اما در حال حاضر به نظر من در اون دسته داستان های "خوب، به من چه" قرار می گیره
در کل فیلم بیخود و چرندی بود و بی خودی ازش تعریف شده بود
می شه گفت تقریبا هیچی نداشت هیچی
0 از 10
==
200px-W_ver4.jpg

W.
کارگردان:الیور استون
بازیگران:جاش برولین ، جیمز کرامول ، جفری رایت
داستان:زندگی نامه نه چندان بر اساس واقعیت از زندگی رئیس جمهور سابق آمریکا
ژانر:درام/بیوگرافی
از کارگردانی که از JFK به اینور فیلم خوب نساخته بود یه پیشرفت خیلی بزرگ محسوب می شه
بازی برولین هم خیلی خوب بود ولی جوری نبود که بگی این خود جورج بوشه ولی خوب بود و جز نکات مثبت فیلم
از استون انتظار نداشتم انقدر راحت قضیه رد شه یعنی از استونی که تخصصش سرویس کردن دهن دولته انتظار می رفت که بوش رو تا می تونه بکوبه ولی نسبتا متعادل به قضیه نگاه کرده بود
این بازی الیزابت بنکس هم که می گفتن عالیه و این حرفا به نظرم اصلا هیچی نداشت
در کل فیلم در سطحی بود که انتظارش رو نداشتم و نسبتا خوشم اومد
7 از 10
==
200px-Rachel_getting_married.jpg

Rachel Getting Married
کارگردان:جاناتان دمی
بازیگران:آن هاتاوی ، رزماری دیوئیت
داستان:کیمبرلی برای عروسی خواهرش ریچل از موسسه ترک اعتیاد برای مدتی میاد بیرون اما بدلیل گذشته ش یه مقداری در برقراری رابطه با بقیه مشکل داره
ژانر:درام
یکی از فیلمای خیلی خوب امسال که مقدار زیادی بهش کم لطفی شد
بازی های فیلم خیلی خوبن خصوصا دو تا خواهر (هاتاوی و دیوئیت) و اینکه داستان فیلم با اینکه خیلی اریجینال نیست و خبری از پیچش های عجیب و غریب توش نیست اما خیلی جالب و سرگرم کننده س و خیلی به واقعیت نزدیکه و حس صمیمیت خاصی داره
فیلمبرداری فیلم از نکات خیلی مثبتشه نه اینکه تو فیلم شاتهای خیلی بکری ببنیم بلکه بیشتر به خاطر اینکه کاملا به روایت فیلم کمک کرده و در خدمت فیلم بوده
در کل به عنوان کسی که دمی رو به عنوان یه کارگردان بد می دونه و هاتاوی رو یه بازیگر درجه دو واقعا با فیلم حال کردم
8 از 10
==
200px-Happy_go_lucky.jpg

Happy-go-lucky
کارگردان:مایک لی
بازیگران:سالی هاوکینز ، ادی مارسان
داستان:پاپی یه مربی مهدکودکه که هیچ چیز رو در زندگیش جدی نمی گیره اما وقتی برای آموزش رانندگی به یه مربی بد اخلاق بر می خوره یه مقداری زندگیش دچار چرخش های ناخواسته می شه
ژانر:درام / کمدی
واقعا فدا کردن فیلمنامه هایی مثل Vicky Christina Barcelona و Rachel Getting Married و کاندیدا کردن این تو اسکار یکی دیگه از اشکالات اسکار امساله
از اون فیلمایی که یهو معلوم نشد از کجا پیداش شد و بی خودی گرفت
بازی هاکینز خوبه اما نه اینکه یه سال تموم داشتن واسه اسکاری شدنش مانور می دادن
در کل داستان فیلم خیلی گیرایی خاصی نداره و از اون بدتر لهجه بریتیش فیلمه که دیگه واقعا رو اعصابه
انقدر سکانس های بیخودی و زیرداستان های بی نتیجه تو داستانه که اصلا نمی شه جمعشون کرد فقط قسمت های آموزش رانندگی خوب از آب در اومده ولی اونم به خاطر Enrahah کردن های پیاپی مارسان دیگه کم کم شروع به اعصاب خوردکن شدن می شه
3 از 10
==
200px-Gomorra.jpg

Gomorra
کارگردان:ماتئو گارونه
داستان:مجموعه پنج داستان که نقطه ارتباط همه شون حضور مافیاست
ژانر:درام/جنایی
دقت کردین یه سری فیلما هستن هر سال که انتظارشون رو ندارین و یهو پیدا می شن و تقریبا همه منتقدا باهاشون حال می کنن اما وقتی فیلمو می بینین می گین WTF?
Gomorra برای من جز اون دسته فیلماس
واقعا هیچی تو فیلم نیست که خوشم بیاد از داستانش بگیر تا بازی های افتضاحش
0 از 10

clockwork orange

کاربر سایت
Aug 17, 2007
793
نام
اردلان
Gran Torino
ایستوود نمی خواد عوض شه؟
خوب بود ولی در حد انتظارم نبود. مخصوصا بازیا خوب نبود حتی خود ایستوود هم یه جاهایی خیلی غیر طبیعی می شد. کلا فیلم نکته خیلی خاصی نداشت که بخوام نام ببرم جز المانهای ایستوودی. نمی دونم تو چه شاخه ای باید نامزد می شد که بعضی دوستان گله دارن. کلا نه بهترین امسال بود نه جزو بهترینهای ایستوود بود برای من.6.5/10
-------------------------------------------------------------------------------
The Apartment
چرا دیگه اینجوری فیلم نمی سازن آخه این کمدیه یا مزخرفاتی که الان هست؟:biggrin1:
کلا انقدر فیلم روون و سرراسته که خیلی سریع تموم می شه و خوبیش هم اینه که حس قدیمی بودن نداره چیزی. یعنی طنز فیلم هم قدیمی نیست تیپ بازیا هم همینطور.جک لمون هم که خیلی دوسش دارم خیلی خوبه با مکلین, وایلدر هم همینطور.اصلا این کارش از Some Like It Hot بهتره یه جورایی.فیلمنامه هم که عالی. اصلا وایلدر قبل از اینکه کارگردان عالی باشه فیلمنامه نویس عالیه. یکی از خوبیهای فیلمم اینه که تونسته تعادل درستی بین کمدی و درام برقرار کنه.10/10
Apartment.jpg

-------------------------------------------------------------------------------
دقت کردین یه سری فیلما هستن هر سال که انتظارشون رو ندارین و یهو پیدا می شن و تقریبا همه منتقدا باهاشون حال می کنن اما وقتی فیلمو می بینین می گین WTF?
خب الان این موضوع مثلا برای Let the right one in هم پیش اومده؟علاوه بر اینکه منتقدا حال کردن من خیلی از مردم هم می بینم حال کردن خب.
البته من خیلی از قیافه ی Gomorra خوشم نمیاد:biggrin1:
در کل به عنوان کسی که دمی رو به عنوان یه کارگردان بد می دونه
:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر