Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
مدیر انجمن
Sep 25, 2005
3,048
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید توی تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد برید داخل تاپیک Movie Center از داخل ادیتور
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید .

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Last edited by a moderator:

Altair.2008

کاربر سایت
Apr 29, 2008
1,131
halloween kills

در کل فیلمش اینقد چرت بود ک ارزش نداره عکسش رو بذارم.
فیلم منو یاد میگ میگ انداخت ک کایوت هر کار میکرد این باز فرار میکرد، مثلا پلیس با اسلحه وایمیستاد دو متری مایکل مایرز هر چی تیر میزد میخوردن تو در و دیوار :|
یا 20 نفری میریختن سرش و با تیر و تفنگ چوب و چماق میزدنش بعد این بلند میشد همه رو میشکت :|

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,428
نام
nucky thompson
halloween kills
یک دنباله ناامید کننده و غیر ضروری . یک سقوط کامل پس از اوج گیری نسبی این فرنچایز. از بعد ترسناک بودن بگذریم که مدت هاست این سبک از فیلم ها زیاد تو این بخش موفق نیستن . لااقل قسمت قبلی از نظر داستانی چفت و بست داشت و از لحظه اول بیننده رو درگیر می کرد . اما این نسخه جدید رسما شخصیت های اصلی رو تا نیمه سوم رها می کنه و به یک سری شخصیت تک بعدی می پردازه که نه حسی ایجاد می کنن و نه حتی مرگ هاشون جذابه . از اون طرف به نظر میاد دیوید گوردون گرین کارگردان تو این نسخه استعداد اصلی اش که کمدی ساختنه رو رو می کنه .مرگ های فیلم هجو آمیز و کمیک از آب در اومدن تا استرس زا . از نظر داستانی هم فیلم به حدی کلیشه ای و معمولی جلو میره که رسما بیننده وسط فیلم خوابش می گیره . بازی ها متوسط ان و بر خلاف انتظار اینجا نه جیمی لی کرتیس و نه اندی ماتیچاک (که در قسمت قبلی به خوبی درخشیده بود و سورپرایز فیلم بود نتونستن ضعف شخصیت پردازی این قسمت رو جبران کنن . خود مایکل مایرز هم این جا کاریکاتوری از آب در اومده . حتی بازسازی بخشی از سکانس های مهم فیلم های کلاسیک از یک نقطه نظر دیگه هم نتونسته فیلم رو نجات بده .موسیقی قوی و خوب جان کارپنتر کبیر هم نتونسته باعث ایجاد اون حس تعلیق و استرس و وحشت نسبی در قسمت قبلی و نسخه اورجینال بشه
در پایان باید بگم این فیلم هم میره کنار اون ادامه های مفتضح و فراموش شدنی این سری . جالبه که این فیلم ادامه ی مستقیم نسخه ایه که سعی کرد همه ی اون قسمت های بیخود رو کلا نفی وفراموش کنه ولی حالا خودش به همون ورطه افتاد . ایکاش همون قسمت قبلی داستان رو تموم می کردن.

این هالووین جدید واقعا میکشد , وقت بیننده و اعصاب و حوصله اش رو :))
امتیاز 2.5 از 10

آخرین ویرایش:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
3,241
نام
سپهر
1634549533898.png
Halloween Kills 2021
7/10

Halloween Kills مایکل مایرز را به شکل یک ماشین کشتار غیرقابل توقف نمایش می دهد. حالا آن که علت خشم وی ممکن است به اقدامی که لاری استرود (جیمی لی کرتیس) بر وی انجام داده است یا گذشته وی برایش بازخوانی شده است، بازگردد. هرچند که مایکل مایرز شخصیتی تک بعدی است و تک بعدی می ماند. وجهی «ماورالطبیعه» به شخصیت مایکل مایرز اضافه شده است؛ چیزی که شاید گله بسیاری از مخاطبان است که چرا وی هرگز کشته نمی شود؟! شاید اگر دوستان سری فیلم های Friday 13th را ببینند وجه تشابهی با فیلم مذکور پیدا کنند. دیجیتالیزه کردن فلش بک ها امری جذاب است، هرچند به پیرنگ قصه اضافه نمی شود. تاکید فیلم روی یک بحران است؛ یک ترس فراگیر در شهر که مردم را دیوانه می کند و هرج و مرجی را راه می اندازد که نگاهی غیرمستقیم به وقایع گذشته جامعه آمریکا دارد. فضای شلوغ فیلم مزبور موردی است که مرا جذب می کند که فیلم را تا پایان تماشا کنم، حالا آن که کشتن های توقف ناپذیر مایکل مایرز آن هم به فجیع ترین شکل، طرفدار ژانر اسلشر را راضی نگه می دارد.

پ.ن: ژانر اسلشر را جزئی از میراث ژانر وحشت بدانید. بدون خلق اسلشر، ژانر وحشت آن قدر گسترش پیدا نمی کرد. قدرش را بدانید. این ژانر نه تنها در هارر، بلکه در سینمای مهیج و جنایی هم نقش اساسی دارد.

پ.ن 2: فیلم یک میانه است و پایان جایی است تقابل استرود و مایکل مایرز؛ امیدوارم یک نبرد خوبی را شاهد باشم. هر دو پیش زمینه ای جهت انتقام از یکدیگر را دارند. به قول معروف به خون هم تشنه اند. امیدوارم سازندگان و حضور مستقیم جان کارپنتر در مقام فیلم نامه، سنگ تمام بگذارند.

پ.ن 3: رفرنس های کارگردان به فیلم های قبلی (به خصوص هالووین نفرین شده 3)، بسی جالب بود.​

.Amirone

ソニー株式会社
Gold User
Oct 1, 2009
5,522
3333333333333333 (1).png
DUNE
9/10​
تصورم قبل از دیدن فیلم متفاوت از چیزی بود که در قاب تصویر دیدم، انتظار نداشتم در مورد مسیح، ظهور دجال، منجی به شیوه ای متفاوت ولی قابل لمس پرداخته بشه، طعنه های زیادی فیلم داره که برخی مولفه های مربوط به ادیان که فکت در مورد خیر و شر صادر می کنن و همچنین مقدس برشمردن لباسی که بر تن دارنو زیر سوال می بره، خیلی خوب بهش پرداخته می شه و پر از نکته های اینچنینیه، در خیلی از سکانس ها فیلم در حال تلنگر زدن به مخاطبه، دیالوگ های پرمغزی داشتو صحنه های معکوسی از تصورات عموم در مورد اعتقادات و ایمانشون، قاب های زیبا و به نکات ریز در مورد نمادها توجه شده، شمشیر در اون دوره همچنان یک رفرنسه، صحنه های مبارزات و تدوین در برخی صحنه ها خوب کار نشده و دوربین بعضا تو درودیواره! در کل لذت بردم

آخرین ویرایش:

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,577
نام
محمد
Halloween Kills
هیچ حرفی برای گفتن نمونده توی این سالها فیلم مضخرف زیاد دیدم ولی حتی مضخرف ترین فیلم هایی که دیدم هم توی یکی دو سکانس به شعور مخاطب احترام می گذاشتن واقعا هدف از ساخت چنین فاجعه ای چیه ؟از بعد فنی و فیلمنامه و شخصیت ها بگذریم که یه افتضاح تمام عیاره یکی دقیقا به من بگه ژانر فیلم چیه صد در صد اسلشر نیست از اونطرف حتی نمیشه بهش ژانر تخیلی بدیم چون مثلا ترمیناتور هم با اینطور ضربات یه سری آسیب داخلی می بینه و یه سری آی سی هاش می سوزه واقعا کارگردان دقیقا مخاطب رو چی فرض کرده که چنین فاجعه ای (از کلمه فیلم استفاده نمی کنم چون توهینه به این کلمه )رو خلق کرده. این سری فیلم دقیقا کی قراره تموم بشه ؟
این زباله حتی ارزش نداره امتیاز صفر رو بهش بدم بدون شک جز بدترین اثر هایی هست که دیدم و اصلا یک ثانیه هم وقتتون برای برای این هدر ندید

i am dead

کاربر سایت
Feb 11, 2011
555
نام
سینا
Halloween Kills 2021
سوپرمن نقش مایکل مایرز رو بازی میکرد که چیزیش نمیشد یا مگنتو که هیچ گلوله ای بهش نمیخورد?
فیلم هیچ در و پیکری نداره و بیشتر به کمدی میزنه تا یه اسلشر
وقتتون رو پاش به فنا ندین

1/10

Altair.2008

کاربر سایت
Apr 29, 2008
1,131
Gunpowder milkshake

ی فیلم فمینیستی و مضخرف دیگه ک ب شعورتون توهین میکنه ، واقعا برام سواله دنیا داره ب چ سمتی میره!؟ جدیدا جوری شده هر فیلم و شخصیت مردی ک ساخته میشه سریع میان ی ورژن زن هم براش میسازن ، این فیلم دقیقا ی کپی زنونه و فمینیستی از جان ویک هستش ک ب شدت چندش آور و حال بهم زنه!‌‌‌‌‌کلا فیلم فقط زور میزنه ک بگه مرد=پِهِن ، مثلا ی تیکه از فیلم ی دختر بچه میشینه پشت فرمون ماشین و تنهایی حریف دوتا ماشین پر از مرد مسلح میشه ؟! شخصیت اصلی فیلم ک دیگه بس زور میزد خودش رو جدی و مثل هیتمن و جان ویک نشون بده ک ادم از یجایی ب بعد از دیدن قیافه‌اش حالش بد میشد.مبارزات و صحنه های اکشن فیلم ادم رو یاد فیلمای کمدی میندازه ک شخصیت اصلی فقط با جاخالی دادن باعث میشه دشمن ها ب طرز مضحکی ب هم دیگه شلیک کنن، توی ی فیلم مث جان ویک درسته ک طرف یک تنه حریف ی لشکر ادم میشد ولی اینقد اکشن فیلم قشنگ بود ک تمام مبارزات باور پذیر میشد برای ادم اما این فیلم ب حدی افتضاح هست ک ادم نمیتونه تحملش کنه اصلا.
در کل فیلم ب شدت اشغالی هستش من یک سوم فیلم رو دیدم و بقیه‌اش رو تند تند زدم بره جلو.
در اخر هم متاسفم برای بانو سرسی ک شرف خودش رو ب باد داد با بازی تو این فیلم :D

امتیاز 0 از 10

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
4,798
sweet-november-2001.jpg

Sweet November 2001

9/10

این فیلم از اون فیلماست که 10 سال تو آرشیو من خاک میخورد آخرش رفتم پاکش کردم نسخه با کیفیت بالاشو دیدم
عکس کاور بنا به دلایلی که میدونید نذاشتم
یه فیلمی که بوی زندگی میده و حس خوشی به آدم میده مثله فیلم Life is Beautiful ( البته هیچ شباهتی بین 2 فیلم نیست منظورم حس خوب دریافت میشه)
زوج شارلیز و کیانو مثله فیلم وکیل مدافعه شیطان خوب درخشیدن

mysterious_skin_locandina.jpg

7.5/10

اینو یکی از بچه ها چند صفحه پیش گذاشت به نظرم فیلم قشنگی بود​

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
1,943
dune
8.5/10
ریتم فیلم اول فیلم یه مقدار کنده ولی کم کم اوج میگیره با موسیقی بشدت حال کردم من داستان اصلی رو نمیدونم ولی دوست نداشتم بد جایی تموم شد داستان با اینکه همون اول فیلم مینوسه پارت وان ولی بازم بد جایی تموم شد در هر صورت همه چی خوب اگر فاکتور بگیریم این موضوع رو .

wiy2011

کاربر سایت
Feb 17, 2013
1,810
من کتاب Dune رو نخوندم بنابراین هر نظری میدم طبق فیلم هست.

دانلود-فیلم-Dune-2021.jpg
Dune 2021
6/10

فیلم برای من به صورت یک علامت سوال بزرگ بود. امپراتوری که هیچوقت نشان داده نشد و هیچ توضیحی درمورد اینکه به چی داره سلطنت میکنه یا اصلا که هست. چرا در این دوره که با سفینه بین سیاره ها سفر میکنند هنوز با شمشیر میجنگند؟ آن "ندا" چه بود و چرا همه جا استفاده نمیشد؟ آن شی زرد رنگ که در پوستر هم هست و چندباری در فیلم دیده شد اصلا چه هست؟ یا آن شیلدی که استفاده میشد چه خاصیتی داشت ؟ رویاهایی که پال داشت چه بودند ؟ همه اینها برای من سوال بود اما از همه آن ها که بگذریم روند کند فیلم خسته کننده بود. روند کندی که صرفاً کند هست و زمینه چینی برای قسمت بعدی در آن ندیدم.
در جایی از فیلم "پال" از " جامیس" رویایی میبیند که او را راهنمایی میکند، اما در اخر فیلم میبینیم که پال، جامیس را میکشد.
باز هم گذشته از اینها بازی ها خیلی تصنعی هستند. خاویر باردم و زندایا روبات هایی سخنگو هستند، حتی نقش مهمی هم ندارند و فکرنمیکنم باردم بیش از 20 دقیقه در فیلم حضور داشته باشد! کم کم به این نظر که دنی ویلنوو بسیار اورریت هست دارم اعتقاد پیدا میکنم.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر