Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
مدیر انجمن
Sep 25, 2005
3,048
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید توی تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد برید داخل تاپیک Movie Center از داخل ادیتور
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید .

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Last edited by a moderator:

Thegodfather

کاربر سایت
Jun 21, 2011
545
نام
A L I
b11f421b5c1aff0c29f98c9106e8c84d.jpg
چند روز پیش یه خبر اومد که نیکلاس کیج با یه وضع ت-خمات-یکی رفته یه رستوران و بعد از چند دقیقه انداختنش بیرون.
چند ماه قبل گفته بود بهترین فیلمی که تا به حال بازی کردم Prisoners of the Ghostland هستش که به زودی اکران میشه.
اکران شد و نمره‌هاش ضعیفه! اینجا هم معلوم شد کِیج باز چرت گفته!
خلاصه این جوری بگم که کِیج دوران بازیش از همون ۴۱ سالگی تموم شد و الان ۱۵،۱۶ ساله فقط داره نون اسمش رو می‌خوره.
چه بلایی سر آدم میاد که این جوری حقیر میشه؟
چی شد اون همه اکت؟!
ارباب جنگ احتمالاً آخرین فیلم درست و حسابیه که از کِیج اومده!
من که حسابی لذت بردم از تماشاش و صد حیف که دیگه کِیج وجود نداره...
Lord Of War
7.8/10​

mgplayer

کاربر سایت
Jul 13, 2009
563
نام
MG PLAYER
View attachment 226377
چند روز پیش یه خبر اومد که نیکلاس کیج با یه وضع ت-خمات-یکی رفته یه رستوران و بعد از چند دقیقه انداختنش بیرون.
چند ماه قبل گفته بود بهترین فیلمی که تا به حال بازی کردم Prisoners of the Ghostland هستش که به زودی اکران میشه.
اکران شد و نمره‌هاش ضعیفه! اینجا هم معلوم شد کِیج باز چرت گفته!
خلاصه این جوری بگم که کِیج دوران بازیش از همون ۴۱ سالگی تموم شد و الان ۱۵،۱۶ ساله فقط داره نون اسمش رو می‌خوره.
چه بلایی سر آدم میاد که این جوری حقیر میشه؟
چی شد اون همه اکت؟!
ارباب جنگ احتمالاً آخرین فیلم درست و حسابیه که از کِیج اومده!
من که حسابی لذت بردم از تماشاش و صد حیف که دیگه کِیج وجود نداره...
Lord Of War
7.8/10​

اتفاقا کیج برگشته بدجورم برگشته بنظرم فیلم خوب دست
بازیگر نیست هرچیم خوب باشی وقتی فیلم خوب ندن بهت
خب کسی نمیتونه توانانیات رو ببینه

images.jpg

فیلم بشدت معناگر بود
و مفهوم پشت مفهوم که برای من خیلی معانی قشنگ داشت
و دیدن دوباره بازیگر محبوبم بعد از چندین سال دلنشین بود
خیلی از قسمت های فیلم شما یه تصوری از ادامه فیلم داری
ولی یه چیز دیگه پیش میاد که خودش خیلی جالبه

۸/۱۰​

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
957
نام
محمد
1632859953639.jpeg
تعریف های لازم در مورد فیلم رو که تقریبا همه باهاش آشنا هستن پس بیخیالش میشم و چندباره نمی گم بازی های خفن و ....
با این حال کلیت فیلم یک فاجعه ی فاجعه باره و همه هم به لطف یک سوم پایانی فضاحت بار فیلمه
یک سوم پایانی فیلم کاملا بی منطق،شلخته،مسخره و گاها حتی توهین آمیزه.تمامی تلاش ها در یک سوم پایانی فیلم برای نگه داشتن ظاهر رونده.در یک سوم پایانی هیجان وجود داره ، تعلیق وجود داره سورپرایز وجود داره و ... و اما بهای بسیار گزافی برای نگه داشتن این ظاهر پرداخت شده که اون هم قربانی و تهی شدن باطن روند هستش.

3/10​

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
1,943
THE GUILTY

بازی جک گیلنهال رو دوست داشتم مثل همیشه شاید امتیازی که میدم یه مقدار بالاتر باشه به همین خاطر فیلم برداری رو دوست داشتم ، داستان هم بد نبود در کل خوب بود بعد از FREE GUY دیدم هرچی اون اشغال بود این شست برد

7.5/10

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
4,098
نام
محمد مهدی
OLD 2021
فیلم عجیب و با ایده باحالی بود که نقطه قوتش اینه از اول تا آخر رمزآلود و هیجانی میمونه و افت خاصی نمیکنه و بنظرم ارزش دیدن داره. ولی خب یه شاهکار نیست و یه فیلم خوبه صرفا. یکمی هم از نظرم فیلم مریضی هست.

8/10

Free Guy
نمیدونم چی بگم. نه به اون خوبی که یه عده میگن بود و نه به اون بدی که یه عده دیگه میگن. یه فیلم متوسط، جلوه ویژه خیلی خوب، دیالوگ های خنده دار، بازیگرای خوب، ایده و دنیایی که توش فیلم جریان داره هم جذابه ولی فیلم از لحاظ داستانی با این دنیا خیلی همخونی نداره و بنظرم سازنده نتونسته هیجان خودش برای چنین دنیایی رو با یه داستان درست درمون ترکیب کنه. چاله داستانی تا دلمون بخواد داره. ارجاعاتش به دنیای گیم هم جذابه ولی بنظرم طرفداری بتل رویال و GTA Online و اینا بیشتر حال کنن باهاش. کلا بنظرم نظر دادن راجع به این فیلم سخته. هم سعی میکنه سینما پسند باشه هم گیمر پسند ولی بنظرم تو هر دوتاش مشکل داره.

6.5/10

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,131
نام
Ali
1633202172830.png

انتظار خاصی از فیلم نداشتم ولی واقعا بد تر از اونی بود که فکر میکردم :|
تنها نکات مثبت فیلم رو میشه بازی جیک جیلنهال و داستان نسبتا جالبش دونست، بقیه موارد رسما توی در دیوار بودن :-"
اول اینکه، تماس هایی که با جیک جیلنهال گرفته میشه و دیالوگ هایی هست که رد و بدل میشن تقریبا همگی خیلی خیلی مصنوعی هستن و کلی و سوتی و پلات هول از همین ها میشه گرفت، داستان زندگی شخصی خود جیلنهال هم انگار بزور وارد فیلم شده و خیلی بد بهش پرداخته میشه.
خلاصه اینکه ندیدیدش چیزی رو از دست ندادید.

4/10

Masoud20R

کاربر سایت
Feb 5, 2010
225
نام
مسعود
james-bond-no-time-to-die-i103403.jpg

بازی Daniel Craig باز هم عالی در نقش باند اونم تو سن 53 سالگی!
اکشن فیلم در حد معمولی و چیز جدیدی ارایه نمیده. 1 ساعت اول فیلم خیلی خوب بود ولی بعدش داستان و منطق فیلم افت میکنه. داستان فیلم چند تا پلات هول اساسی داره.
بازی Rami Malek خوب بود ولی بدترین و غیر منطقی ترین شخصیت بدی بود که توی فیلم های جیمز باند بود (4 تای اخری) اصلا دلیل کارهاش معلوم نبود و تصمیم هاش خیلی بی منطق بودن.
موسیقی و فیلم برداری ها خوب کار شده بودن. به طور کلی از دیدن فیلم یه کم نا امید شدم و اتتظار بیشتری داشتم. اونم بعد از این همه تاخیر و هایپ اخرین بازی Daniel Craig در نقش باند.
خیلی خوشحالم که نقش بعدی رو قرار نیست Lashana Lynch بازی کنه! توی فیلم خیلی ضعیف بود و شوخی هاش خیلی بیجا و کرینجی بود! اصلا هدفش توی فیلم معلوم نیست چی هست.

نقش بانو Ana de Armas هم خیلی کوتاه بود همش 10 دقیقه از فیلم :|

در کل 6/10

19836_139867_ps_sd-high.jpg

فیلم بعدی که دیدم Dune بود. فیلم های قبلی کارگردانش واسه من یکی از بهترین ها بودن و خیلی منتظر این فیلم بودم و واقعا انتظار واسه این فیلم ارزشش رو داشت!
فیلم تقریبا 2.5 ساعته و میترسیدم که خسته کننده بشه ولی اینقدر زیبایی بصری فیلم خوب کار شده که نمیتونی چشم از تصویر برداری. روی تک تک فریم های این فیلم فکر شده بود و هر قاب از تصویر یه اثر هنری بود! کار تولید فیلم رو میشه با فیلم Lord of the Rings مقایسه کرد!
در کنار موسیقی شاهکار از هانس زیمر. پیشهاد من به کسایی که میخوان فیلم رو ببینن اینه که بالاترین کیفیت ممکن رو ببینن با یه سیستم خوب صوتی! لذت فیلم دیدن رو به شدت بالا میبره!

9/10

اون 1 نمره رو به خاطر پایان نه چندان خوبش کم کردم. امیدوارم شماره 2 ش زود تر ساخته بشه و نره واسه 3 سال دیگه!

آخرین ویرایش:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
3,241
نام
سپهر
1633363183035.png

The Many Saints of Newark 2021
6/10

«توخالی»، «غیرضروری» و مرثیه خوانی تعدادی از بازیگران درجه یک. «نیورآرک» حتی نمی تواند طیف گسترده ای از طرفداران سریال را خوشحال کند. شاید آن دسته اندک از طرفدارانی، «نیوآرک» را مورد ستایش قرار دهند که همچنان مختصات و جزئیات مو به مو سریال در خاطرشان است. «نیوآرک» دورنمای تازه ای از گذشته و آینده شخصیت «تونی سوپرانو» نشان نمی دهد. فیلم تاکید بسیار روی رابطه صمیمانه و شبه پدرانه دیک مولتیسانتی و تونی دارد، رابطه ای که به خوبی درنیامده است. ایراد این رابطه، ضعف یک ضلع شخصیت پردازی است. علی رغم شخصیت پردازی خوب دیک و بازی الساندرو نیوولا، بلوغ تونی سوپرانو با نقش آفرینی مایکل گاندولفینی خوب نیست. هنوز این پسرک کار دارد تا جا پای پدر فقیدش بگذارد. اختلافات نژادی صورت می گیرد ولی بسط پیدا نمی کند. شاید تنها نکته ای بود که می توانست تنش را به وجود بیاورد. «نیوآرک» صرفا در همان مقیاس فیلم تلویزیونی قابل قبول و نام «آلن تیلور» در مقام کارگردان، سایه بزرگی بر فیلم انداخته است.​

آخرین ویرایش:

Jill_v

کاربر سایت
Nov 20, 2018
40
Screenshot_2021-10-05 The Vanishing (1989).png
The Vanishing (1988)
7/10

اگر با فیلم و دیالوگ ها همراه بشید, یک نوع حس ترس خاصی به شما انتقال میده
استنلی کوبریک از این فیلم به عنوان ترسناک ترین فیلم عمرش یاد کرده
از همین نسخه اصلی داچ فیلم (1988) . نه بازسازی هالیوودی

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,428
نام
nucky thompson
The Many Saints of Newark 2021
یکی از مورد انتظار ترین فیلم های سال برای دوستداران سریال های تلویزیونی . اثری که پیش از ساخته شدن با اخباری که ازش می اومد نوید یک اثر فوق العاده رو میداد . گردهمایی جمعی از بازیگران شناخته شده تا جوانی و نوجوانی تعدادی از کاراکتر های به یادماندنی سریال سوپرانوز رو به روی پرده بیارن اما خروجی کار یک اثر معمولی و فراموش شدنی از آب در میاد . مشکل اصلی فیلم تبلیغات نادرست و ایجاد یک انتظار واهی در بیننده است . تمام تبلیغات و اصولا اخبار مربوط به این فیلم درباره گذشته تونی است و ادعا می شود قراره ببینیم چطور تونی سوپرانو تبدیل به آن گنگستر خون سرد در سریال سوپرانوز میشه . اما در تمام فیلم حس می کنیم کاراکتر تونی بنچاق شده و اصولا فیلم درباره ریچارد دیکی مولتیسانی و درگیری درونی اونه و هرازگاهی به شکل خیلی سطحی هم به رابطه ی پدرانه ی اون با تونی جوان پرداخته میشه . فیلم حتی در این بخش هم ضعیف عمل می کنه . فیلم موفق نمیشه درباره گذشته ی کاراکتر ها اطلاعاتی بده که قبل از این نمی دانستیم جز دیکی تقریبا اکثر کاراکترها پیش از این در سریال حضور فعالی داشتن و این جا هم فقط یک سری بازیگر به نام آن ها میان و میرن . کاراکترها رسما هیچ پرداختی ندارن و همون اطلاعاتی که قبلا در سریال یا توسط دیالوگ ها یا توسط فلش بک های کوتاه گفته شده رو تکرار کردن . در حالیکه انتظار میرفت مثلا سویه های جدیدی از شخصیت هایی مثل جانی سوپرانو یا جونیور و حتی مادر تونی رو ببینیم .اما خیلی سطحی ازشون گذر میشه . کاراکتر دیکی که مهم ترین وجهه این فیلمه هم ایراد شخصیت پردازی داره . همه چیز سطحیه و حرکت های احساسی کاراکتر ها هم به خاطر پرداخت ضعیف تصنعی و صرفا برای جلو بردن داستان انجام میشه . شخصیت تونی عملا اضافیه و همچنان مهم ترین بخش زندگی اش که همون تبدیل شدنش از یک نوجوان سرکش و سردرگرم به رئیس یک خانواده مافیاییه مجهول مانده . ضمن این که کلا با دیدن این فیلم سوالی پیش میاد که اصلا این جا خانواده سوپرانوز چه کارن ؟ آیا جایگاه اشون به عنوان یک خاندان مافیایی تثبیت شده یا یک مشت دله دزد هستن ؟ کی و چگونه قراره اون خانواده مافیایی شکل بگیره ؟
در آخر فیلم نشون داده میشه که دیکی توسط فردی که جونیور اجیر کرده کشته میشه . ولی اصولا دلیلی برای این که یک دفعه فردی که برادر محسوب میشه کشته بشه . در طول فیلم ما چیزی مبنی بر این که مشکلی بین این دو فرد بوجود بیاد ندیدیم .
در بخش بازیگری بر خلاف لیست اسامی با بازی خوبی مواجه نیستیم . آلساندرو نیوولا (که عاشقان سینمای اکشن بازی اش در نقش برادر مشکل دار نیکلاس کیج در تغییر چهره به یاد دارن )بهترین بازیگر فیلمه و تلاش کرده شخصیت نیمه جانش رو قابل قبول در بیاره . مایکل گاندوفینی که خیلی ها منتظر بودن ببینن در نقشی که پدر مرحومش بازی کرده بود چطور ظاهر میشه نتونست بدرخشه چراکه واقعا فیلم بهش بها نمیده . کلا شاید 15 درصد فیلم درباره تونی باشه که اون هم نصف اش باز بچگی های تونیه . ورا فارمیگا در نقش مادر تونی معمولی و فراموش شدنیه و جان برنتال هم نمیتونه کاری بکنه چون کاراکتری که براش نوشته شده با بقیه فیلم هاش یکیه . کوری استول و کاراکتر جونیور هم هم رسما هدر رفته است . شاید بدترین بازیگر فیلم بازیگر نقش سیلویو دانته باشه . یکی از مشکلات بازی در نقشی که قبل از آن فرد دیگری بازی کرده و اون فرد دارای یک سری تیک ها و اکتینگ های خاصه اینه که وقتی یک بازیگر جدید میخواهد اون اکت هارو تکرار کنه کاریکاتوری و مسخره به نظر میاد . قبل از این در سریال از شام تا بام تقلید اکت ها و تیک های بازیگری جورج کلونی برام تصنعی بود و این جا هم به نظر می اومد یکی داره تو استند آپ کمدی سبک بازیگری استیون وندزت در نقش سیلویو رو مسخره میکنه . از اون طرف یک ری لیوتا داریم که کلا شده نماد سینمای گانگستری و این جا هم نقشش یک افتضاح کامله و بیشتر به نظر پارودی میاد . کلا فیلم من رو خیلی یاد سری فیلم های رزیدنت اویل می انداخت , چراکه مثل اون فیلم اگه اسم کاراکتر ها در فیلم از زبان خودشون گفته نمی شد 80 درصد شخصیت ها اصلا قابل تشخیص نبودن از بس تخت و تک بعدی بودن.
از نظر کارگردانی و طراحی صحنه فیلم موفقه و تونسته فضای اون دوران خاص رو به خوبی زنده کنه .
مشکل اصلی فیلم اینه که دورانی نامناسب برای روایت داستانش رو انتخاب کرده و اصولا متریالی که انتخاب شده پتانسیل اش رو داشت که تبدیل به یک مینی سریال بشه .
در پایان باید بگم این فیلم ذره ای نمی تونه اون انتظار طرفدارا رو پاسخ بده و حتی به عنوان یک اثر مستقل هم نمی توان اون رو قابل قبول دونست چراکه حفره های داستانی و روایی اش تو ذوق می زنن . کلا امسال وارنر برادرز تا این جا چندین اثر داشته که روی آثار قدیمی و عطش بیننده ها برای دیدن نسخه ای جدید از اون ها حساب باز کرده بود و همه اشون از دم ناامیدی کامل رو داشتن . این اثر هم میره کنار اسپیس جم 2 و مورتال کامبت .

امتیاز 5.5 از 10

wiy2011

کاربر سایت
Feb 17, 2013
1,810
I'm Thinking of Ending Things.png

I'm Thinking of Ending Things
10/10
این فیلم رو همون موقع که اومد من دیدم، الان هم یه بازنگری کردم و به نظرم از بهترین فیلم های سال قبل بود. بسیار زیبا اندوه و رویا رو به تصویر کشیده بود.​

Play It Again, Sam.jpg

Play It Again, Sam
8/10​

Husbands and Wives.jpg

Husbands and Wives
9/10

mean streets.jpg

Mean Streets
10/10

این فیلم جزو اولین فیلم های اسکورسیزی بود و بنظرم حتی میتونه جزو 3 فیلم برترش باشه. فوق العاده خوش ساخت به همراه بازیگران خیلی خوب. دنیروی جوان!

barton fink.jpg

Barton Fink
10/10

برادران کوئن قطعا جزو موردعلاقه ترین کارگردان های من هستند. دلیلش هم مشخص هست. در هر ژانری که وارد بشن میتونن اثری خوب خلق بکنند.

Mysterious Skin.jpg

Mysterious Skin
8/10

فیلم به طور عجیبی به موضوع تجاوز میپردازه. خیلی خوب و شجاعانه پرداخته شده .

dredd.jpg

Dredd
7/10
اکشن خوبی داشت و بنظرم میتونست دنباله هم داشته باشه

mgplayer

کاربر سایت
Jul 13, 2009
563
نام
MG PLAYER
The ENDLESS

1264837_The-Endless.jpg

شده بعضی آهنگا یا بازیها رو واسه خودتون نگه دارین و به کسی معرفی نکنین این فیلم واسم همونه

با اختلاف بهترین فیلمی که تو عمرم دیدم و دست سازنده هاشو از دور می بوسم بدون تعصب
موضوع فیلم یه چیزیه که خودم چند سال بود داشتم بش فکر می کردم

چون خیلی واسه این فیلم ارزش قائلم خودم رو قابل به نمره دادن نمیدونم
تمام

Fifa 10

کاربر سایت
Oct 6, 2009
3,858
نام
پوریا
Venom 2

IMG-20211016-WA0002.jpg

6/10
فیلم بسیار متوسطی بود. بازی Woody harrison و Tom hardy خوب بود ولی داستان به شدت ضعیف، پایان بسیار معمولی و شخصیت پردازی تقریبا توی در و دیوار بود. تنها نکته ی مثبت شوخی های ونوم و ادی بود در عوض رابطه Cletus Kasady (با بازی Woody harrison) با Eddie بسیار مسخره از آب در آورده بود. هیچ منطقی پشتش نبود و حتی نتونسته بودن در طول مسیر فیلم هم بهترش کنه. در کل به هیچ عنوان سینما نرید و همون دانلودش کنید و ببینیدش.

AMIR-R

کاربر سایت
Mar 15, 2020
320
Halloween Kills

2/10

واقعا مضخرفه ! و من واقعا در تعجبم که این فیلم واقعا طرفدار داره ؟!؟! منطق و عقل در مورد این فیلم و داستانش چی میگه ؟! فیلم اسلشر نیست ! ژانر تخیلی و ماوراالطبیعی هست ! میترسم قسمت بعدیش هم بیان با تانک منفجرش کنن باز در سکانس اخر یهو سبز بشه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر