Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
مدیر انجمن
Sep 25, 2005
3,048
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید توی تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد برید داخل تاپیک Movie Center از داخل ادیتور
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید .

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Last edited by a moderator:

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,396
نام
nucky thompson
jungle cruise
جدید ترین دستپخت دیزنی . فیلمی که ترکیب دلچسبیه از ایندیانا جونز - دزدان دریایی کاراییب و تا حدی قسمت اول سری مومیایی . اما خب دز خانوادگی اش بیشتره . داستان کلیشه ی خالصه ولی قابلیت این رو داره که بیننده رو با خودش همراه کنه . طنز فیلم خوبه و خیلی پیاز داغشو زیاد نکردن . هرچند برای این که مخاطب های زیادی رو جذب کنن خبری از جوک های بزرگسالانه نیست . یکی از مهم ترین نکات فیلم شیمی خوب بین راک و امیلی بلانته . راک که کلا دو تا کاراکتر داره یکی اش راک فیلم های خانوادگیه و یکی هم راک اکشن های بزرگسالانه . این جا هم در نقش همیشگی اش ظاهر شده و فرق خاصی بین کاراکتر اش با جومانجی و بقیه کاراکتر هاش نیست . امیلی بلانت اما به خوبی در یک نقش نیمه اکشن و نیمه کمدی عالی ظاهر شده . احتمالا بعد این مارول با له له بیشتری سعی می کنه استخدامش کنه . اما بقیه کاراکتر ها و بازیگر ها رسما تو دیوارن . کاراکتر های منفی فیلم تک بعدی ان . یکی اشون که یک کاریکاتور کامله و دیگری هم یک کپی لول پایین از کاراکتر های منفی سری دزدان دریایی کاراییبه . حتی ارتباطش با کاراکتر های اصلی هم یادآور قسمت اول دزدان دریایی کاراییبه . جلوه های ویژه فیلم چشم نوازه و به خوبی ضعف های داستانی رو پوشش می ده . در کل در این روز ها که بلاهت شده یکی از مهم ترین نکات فیلم های بلاک باستر و در همین زمان یک کار بنداز بفروش دیگه داره جولون میده و مرز های حماقت رو یکی پشت دیگری داره رد میکنه دیدن این فیلم که در عین کلیشه ای بودن تلاش داره یک داستان نصفه نیمه رو تا جای ممکن قابل دیدن از آب در بیاره خالی از لطف نیست
امتیاز 7.5 از 10

Thegodfather

کاربر سایت
Jun 21, 2011
534
نام
A L I
53798d5ba21654182296890adafefdb0.jpg
سه احمق رو بعد از سال‌ها دیدم.
جدای از اینکه فیلم جنبه‌ی سرگرمی داره با سه ساعت زمان،
باید بگم تا به حال ندیده بودم یه فیلمی این چنین کمدی‌وار نظام آموزشی رو مورد هجمه قرار بده!
برای یه روز تعطیل بشینید تماشا کنید، احتمالاً شما هم لذت می‌برید...
3idiots
7/10​

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,067
نام
Leo Fitz

Hitman's Wife's Bodyguard​

9/10

Untitled.jpg

فیلم فان و سرگرم کننده ای بود، شوخی های خنده دار و اکشن جذابی داشت فقط بعضی جاها یخورده جلوه های ویژه ـش تو ذوق میزد ولی درکل از 2 ساعتی که براش گذاشتم راضی بودم.

8030v2

کاربر سایت
Oct 23, 2019
321
1628247062431.png

5 از 10

این قسمت رو با توجه به جوان بودن بازیگرهاش همون سال 2014 احتمالا ساختن و سال 2021 ریلیزش کردن .

فرق این با the beginning تو همه جنبها خیلی زیاده و در واقع Final زباله ایی در مقایسه با the beginning حساب میشه.

the beginning همین اواخر ساخته شده .

• Like
Reactions: hitman68 and Evil

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,396
نام
nucky thompson
the suicide squad 2021
شاید بهترین اثر دنیای سینمایی دی سی تا به الان . جیمز گان تبحرش رو قبلا در ساخت فیلم های سوپرقهرمانی با دو قسمت گاردینز برای مارول انجام داده بود . حالا در این جدید ترین کارش می توان گفت در اوج قرار داره . جوخه انتحاری جدید ترکیبیه از خلاقیت های گان در گاردینز و اون ایده های کریپی و دل و روده بازی های دو فیلم اولش که اون رو سر زبون انداخت . فیلم به معنای واقعی کلمه دیوانه واره . پر از رنگ و خشونت و شوخی هایی که در جای درست قرار دارن و بنچاق شده به نظر میرسن . انگار نه انگار اون دی سی معروف که به زور می خواهد همیشه دنیای تاریکی رو روایت کنه این فیلم رو ساخته باشه . داستان فیلم کلیشه ای و تک خطیه اما خوب روایت میشه و خیلی بهتر از نسخه قبلی و چند اثر اخیر دی سیه . یک اثر که یادآور آثار اکشن دهه 80 . قشنگ یاد قسمت اول اکسپندبلز من رو می انداخت . گان در سری گاردینز نشون داده بود که به خوبی می تونه یک گروه نخاله رو دور هم جمع کنه و با دیالوگ نویسی بجا تا حد زیادی این شخصیت های عجیب و غریب رو برای بیننده قابل باور کنه .این جا هم با این که تعدد کاراکتر ها بالاست تا حد زیادی این کارو کرده . یک سری شخصیت های جذاب رو برای آثار بعدی این یونیورس آماده کرده که اگه سران وارنر عاقل باشن حتما راهش رو ادامه میدن . در راس اون ها بلاداسپورت با بازی ادریس آلباست . اوایل فیلم به نظر میاد این کاراکتر یک ریپ آف از کاراکتر ددشات در قسمت قبلیه اما هرچی میگذره بر خلاف اون فیلم بیشتر به کاراکتر بها میدن . مارگو روبی هم دیگه در نقش هارلی کوئین تثبیت شده و بار دیگر می درخشه . اما تو همین حضور اش از دو اثر قبلی که درباره اش ساخته شده بهتره . امیدوارم حالا حالا ها از بازی تو این نقش خسته نشه . کاراکتر کینگ شارک هم پتانسیل بالایی داره و خدا رو شکر قضیه وین دیزل و تک جمله اش تو گاردینز این جا برای استالونه تکرار نشد . پیس میکر با بازی جان سینا هم از اون کاراکتر های جذابه که از الان لحظه شماری برای دیدن سریال اش سخته . کلا گان تبحر خاصی در بازی گرفتن از بازیکن های کشتی کج داره . شخصیت پردازی مشکلاتی داره که خب به خاطر تعدد شخصیت هاست که البته لزومی هم نبود اما حضور کوتاهشون به کلیت فیلم ضربه ای نمیزنه و به طور کلی شیمی بین کاراکتر ها خوب در اومده .شخصیت منفی داستان هم با این که مثل اکثر آثار اخیر این سبک شخصیت پردازی جالبی نداره لااقل در بر انگیختن حس نفرت بیننده کارش رو میکنه . البته مشکل خاصی هم نیست چون کاراکتر آیکانیک و ویلن مهمی تو کتاب های منبع هم نبوده که حالا ابهتش رو خراب کرده باشن .
یک نکته ای که من باهاش مشکل داشتم ولی به نظرم مشکل فیلم نیست و اتفاقا از جسارت گان سرچشمه میگیره
فیلم واقعا اسمش برازنده اشه . چون با جسارت تمام قشنگ چند تا شخصیت مهم اش رو به فنا میده . برای من شخصا بد بود چون دوست داشتم بیشتر ازشون میدیدم. به خصوص ریگ فلگ و کپتان بومرنگ که با وجود انتخاب بازیگر های توانا در قسمت قبل هم پرداخت درستی نداشتن و وقتی دیدم دوباره تو این قسمت برگشتن خوشحال بودم و احتمال میدادم قراره ضعف شخصیت پردازی اشون رو رفع کنند. البته خب ما هیچ وقت رو در رویی رسمی فلش با بومرنگ رو نداشتیم و به همین دلیل احتمالش هست از طریق الس ورس و دنیاهای موازی که قراره تو فیلم فلش ببینیم بومرنگ برگرده
اکشن فیلم در بهترین سطح قرار داره . سکانس ها چشم نواز و البته پر از خشونت و موزیک هستن . فیلم واقعا درجه سنی اش برازنده اشه . به زور دو تا فحش و یکم خشونت زورکی این درجه رو نگرفته که مردم هایپ بشن . فیلم همه چی داره . هم خون و دل و روده هم صحنه هایی که مناسب سنین کم نیست .البته بد برداشت نشه قرار نیست مارگو روبی اون روی بازیگری اش رو که باهاش تو گرگ وال استریت معروف شد رو نشون بده ولی چند تایی صحنه مورد دار داره فیلم . کلا گان و وارنر زدن به سیم آخر :)) .
انتخاب موزیک یکی از نقاط قوت دیگه ی فیلمه . رسما میشه گفت awesome mix vol.3 رو این جا شاهدیم .

در کل جوخه انتحاری جدید از اون آثار کامیک بوکی دیدنیه قطعا این بهترین بودن به این معنی نیست که قراره یک اثر واقع گرا و جهان شمول رو ببینیم بلکه در مقابلش قرار داره و نشون میده یک اثر کمیک بوکی لزومی نداره حتما دارک و تیره باشه اما پر از لوس بازی هم نباید باشه . این فیلم مختص عاشقان کامیک بوک ساخته شده و وظیفه اش رو به بهترین شکل انجام میده . دیدنش برای عاشقان این سبک پیشنهاد میشه . البته نه برای عاشقان کم و سن سال

امتیاز 9 از 10

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
4,439
نام
وحید
8fv9yny87f.jpg
The Suicide Squad
8.5/10
بعد سه گانه شوالیه تاریکی از بهترین فیلمهای دنیای DC هست که تا به حال دیدم
بازیگران توانا و پردازش خوب کاراکترهای اصلی خیلی به فیلم کمک کرده و امیدوارم ادامه ش ساخته بشه

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,083
نام
Ali
8fv9yny87f.jpg

بالاخره یه فیلم سوپرهیرویی درست حسابی از dc...

عالی بود واقعا. بقیه دوستان در مورد فیلم توضیح دادن فقط بگم که برای من 2 مورد فیلم رو خیلی با ارزش تر کرد:
1. شوخی های بجا و واقعا خنده دار، (بر عکس بقیه فیلم های سوپرهیرویی اخیر، لعنتی بدن ادم کهیر میزد وقتی wonder woman رو میدیدیم :-")
2. فیلم خودشو جدی نمیگیره :-" همین دیدنش رو خیلی خیلی جذاب تر میکنه.

به امید همکاری بیشتر جیمز گان با dc، واقعا نشون داد که کارگردان کاربلد چقدر اهمیت داره و چطور باید از این دنیای dc و شخصیت هاش استفاده کرد.

9/10

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
2,372
نام
مهراد
The Suicide Squad (2021)

MV5BNGM3YzdlOWYtNjViZS00MTE2LWE1MWUtZmE2ZTcxZjcyMmU3XkEyXkFqcGdeQXVyODEyMTI1MjA@._V1_UY209_CR0,0,140,209_AL_.jpg

8/10

خب فیلم رو همون دیشب تماشا کردم و باید بگم واقعا سال 2021 سال عجیبی بوده تا اینجا ... این دومین فیلم DC هست که برای بار دوم با همون اسم اکران میشه (منظورم JLSC هست). فیلم به طور کلی فان و سرگرم کننده، کریپی و چندش هست و پر از خون و خون ریزی و قطع عضو و فحش و صحنه های نودیتی. که همین قضیه کمک زیادی بهش کرده تا تبدیل بشه به یک چیزی مثل ددپول 2 و نشون میده که راه درستی رو داره وارنر میره اگه بعدا گند نزنن توش. اما همچنان مشکل اصلی و بزرگ فیلم های DC در مقابل MCU اینه که ویلن فیلم فقط آخر داستان رونمایی میشه و هیچ شخصیت پردازی نداره در صورتی که اینطرف به جز چندین استثناء، همیشه ویلن ها از اول فیلم خودنمایی میکنن و بعد در آخر حالا هر اتفاقی براشون میوفته. شخصا با انتخاب افراد جوخه مشکل داشتم به جز پیس میکر و بلاد اسپورت و کینگ شارک، اون دوتای دیگه واقعا میشد آدمای بهتری جایگزینشون کرد ولی خب قسمت های فان رو هم همینا رقم زدن و بهترین قسمت فیلم به نظرم اون کمپ بود که جان سینا و ادریس آلبا باهم کل کل میکردن و کشتارشون خیلی عالی بود :)

کلا از اینکه فلگ و اون زن سیاه پوسته رو برگردوندن اصلا حال نکردم، تکلیف هارلی هم که مشخص بود کمتر جوک میگفت و نچسب نبود اصلا و خوبی فیلم این بود که چندان فلش بکی نداشت که برعکس تو نسخه 2016 خیلی رو اعصاب بود این قضیه.
در نهایت خوشحال شدم جان سینا زنده بود آخرش و شدیدا منتظر سریالشم تا بهتر این شخصیت بشناسم و امیدوارم که بلاد اسپورت هم بیشتر بهش پرداخته بشه به خاطر این ویژگی تله پورتش خیلی خوشم اومد ازش و ماسکش هم یه جورایی منو یاد ژئومورف های سری بیگانه مینداخت

AMIR-R

کاربر سایت
Mar 15, 2020
281
suicide squad 2021

متاسفانه هر چه قدر سعی کردم با دید خیلی مثبت به این فیلم نگاه کنم نشد که نشد
واقعا چیز خاصی نسبت به اون تعریف ها و امتیاز RT و .. گرفته نداشت ! احساس میکنم این فیلم تبدیل شده به قضیه شاگردی که همیشه مردود میشده ولی اینبار با 12 پاس شده ! ولی همه از شدت خوشحالی طوری تشویق میکنن که انگار 20 گرفته !
داستان کلیشه ای - موزیک فیلم قوی - صحنه های اکشن خوب - فقط از کاراکتر بلاداسپورت و پیس میکر خوشم اومد و بقیه چنگی به دل نزدن. جو کلی ارتباط بین کارکتر ها و کینگ شارک و غیره چندین بار منو یاد فیلم نگهبانان کهکشان انداخت - starro و داستانش و مبارزه نهایی اصلا خوشم نیومد انتظار یک چیز اپیک داشتم !
میزان خشونت و قطع عضو و خون و ... هم راضی کننده بود و از نکات مثبت فیلم است.

6.5/10

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
1,187
8fv9yny87f.jpg
The Suicide Squad: 1.5/10
جیمزگان گفته بود که فیلم های سوپرهیرو ای اگر تغییر نکن بسیار بسیار خسته کننده می شن.
من نمی دونم چرا اینو خودش موقع ساخت TSS مدنظر نگرفته!!!
فیلم یه Ripoff بد از فیلم های مارول و همون GotG اه با یه داستان کاملا کلیشه ای و با شعار مدرن این که آمریکا کل دنیا رو داره به فنا می ده و فقط منافع خودش مهمه. شعاری که یک مدتیه ترند شده. اون آخر فیلم صحبت رتکچر با پدرش که من رسما فکر کردم فیلم صدا سیما دارم نگاه می کنم.
یک چیزی که من می دیدم خیلی باهاش حال کردن حذف کردن کارکتر ها بود (که خود من همیشه این نقد رو به مارول وارد می کنم) و این که وارنر به جیمز گان گفته هرکی رو می خوای حذف کن. ولی:
۱- حذف کردن یرخی کارکتر ها مسخره ترین کاریه که می شه کرد.
۲- همینجوی به یکی بگی هرچی می خوای حذف کن (وارنر به جیمز گان) یعنی کلا حساب کتاب نداری همینجوری یک چیزی می سازی می دی به خورد بیننده ها. اصلا خودتم نمی دونی دو روز دیگه چی کار می خوای بکنی.
۳- DCEU کلا سر و ته نداره دو روز دیگه از یه فیلم دیگه سر در میارن کسی ککش هم نمی گزه. یه Standalone هم می چسبونن به فیلم برگشت کارکتر توجیه بشه. بر هم نگشت مهم نیست اصلا انقدر اوضاع Unvierse خرابه و فیلم ها بی ربط به همن و انقدر کارکتر هست که جای اینا بیان که یک گله ای هم این تو حذف می کردن اصلا مهم نبود براشون.

کارکتر هارلی کویین که رسما نقش فیلر رو داره. یعنی تنها نکته مثبت SS بدون شک هارلی کویین بود که اینجا فقط زور چپونش کرده بودن.
کینگ شارک هم کارکترش خیلی خوب در اومده بود ولی در واقع جیمزگان نسخه DC اه گروت رو با خشونت بالا در آورده بود. من قشنگ گروت رو جای اون می دیدم که البته از همون تریلر ها هم معلوم بود این.
در کل فیلم خیلی ضعیفی بود. به نظرم انقدر تحویل گرفتن فیلم توسط منتقد ها از چند موضوع نشات می گیره یکی R-Rated بودن فیلم یکی اسم جیمزگان یکی هم اوضاع افتضاح بقیه فیلم های DCEU.
به شخصه اون تغییری که جیمزگان ازش حرف می زد رو من مطلقا توی TSS ندیدم در عوضش توی Joker دیدم. با توجه به تریلر ها امیدوارم توی Batman هم ببینم.

FERYGAMER

کاربر سایت
May 5, 2013
143
نام
فرنود
1628371478866.png
The Suicide Squad
6/10
جیمز گان قدرت کارگردانی خودش رو در فیلم‌های کامیک بوکی کاملا در جوخه انتحار نشون داده ولی مشکل اصلی این فیلم، فیلمنامش هست که کاملا بی هدف و صرفا پر شده از دیالوگ‌هایی که باید خنده دار می‌بودن و حضور و تمرکز روی شخصیت‌هایی که قبلا امتحانشون رو پس دادن. به نظرم مقصر اصلی این بی‌هدف بودن فیلمنامه باز برمیگرده به وارنربرادرز و دی سی. ادریس البا (بلاداسپورت) کاملا تو فیلم درخشید و حضورش در برخی صحنه‌ها نجات دهنده بود و از اونور جان سینا نشون داد واقعا بازیگر نیست. من متعجبم چرا رابی اونطور که باید خودشو نشون نداد با اینکه قسمت زیادی از فیلم در انحصار هارلی کوئین بود!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر