Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,486
Chinatwon 1974
l6n9bdukbsgy.jpg

10/10
تو این دوره زمونه ای که تمامه فیلم ها به معنایه واقعی آشغال شدن و حول محور ابر قهرمانان و جلوهای ویژه تخریب و اکشن برای میخکوب کردن تماشاگر میگذره تمایل من به فیلمای قدیمی بیشتر شده
اصولا حال و هوای دهه 40s-90s رو نسبت به زمان حال بیشتر میپسندم و سعی میکنم فیلمای قدیمی بیشتری ببینم حتی اگه یه فیلم سطح متوسط بود یا در زمان کودکی دیده بودم
Chinatown از اون فیلم ها بود که خیلی وقت بود تو آرشیوم خاک میخورد (فکر کنم از سال 2014) و علاقه ی به دیدنش نداشتم
اول از همه بگم اگه من میخواستم اینو فیلمو ببینم ترجیح میدادم تو یه ظهر گرم تابستونی ببینم (نمیدونم چرا ولی ای کاش تو یه ظهر گرم تابستونی میدیدم با یه نوشیدنی خنک خیلی زیباتر میشد)
و واقعا برای من رفت جز فیلمی مثه LA Confidential قرار گرفت.
من نه منتقد فیلمم نه از فیلمو این جور مسائل سر در میارم , فیلمو فقط برای لذت میبینم
یه درام فوق العاده با بازی جک نیکلسون که تا آخرین لحظه اصلا نمیدونی چی در انتظارته
جو و داستان فیلم منو یاده بازی LA Noire انداخت یعنی در اصل LA Noire از این فیلم الهاماتی داشته :D

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz
Becky 2020
6.5/10

200155

اینقدر که سازنده این فیلم تمرکزش رو روی نمایش خشونت و خون و خونریزی گذاشته بود، مقداری روی داستان و شخصیت ها کار میکرد، میتونستیم خروجی به مراتب بهتر و قوی تری رو شاهد باشیم!
هرچند همون خشونت و خون باعث شد که نگم " این یک و نیم ساعت از عمرم هیچ وقت برنمیگرده"

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
200330
Godzilla vs Kong
9.5/10​
این لعنتی از اون فیلماست که فقط باید توی سینما دید! جلوه های ویژه، قاب ها، تدوین، مبارزات، در بالاترین سطح قرار داره، حتی قسمت انسانی ماجرا هم که همیشه ازش گله داشتیم در این فیلم تعادل خیلی خوبی داشت، ارتباط خیلی خوبی از تعامل آدما با جکوجونورا به مخاطب منتقل می کنه و قسمت فانش هم باحال بود، برخلاف تصورم کلیشه نداشت و تمام دیالوگ ها و سکانس ها سنجیده بود و سعی شده فقط برای ثانیه هایی در طول فیلم به مخاطب فرصت تنفس بده! و انسجامشو از ابتدا تا پایان حفظ کنه، اکشن خالصه. بهترین VSــی بود که تا حالا دیدم

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,486
friday_-_version_2.jpg

Friday 1995

7/10

کلی سر این فیلم خندیدم
یه جاهای از فیلم قشنگ عینه خانواده های ایرانی بود مثه رابطه پدر و پسر
واقعا وقایعه یه کوچه رو تو یه روز خیلی خوب دراورده بودن
هر کارکتر یه خصوصیات اخلاقی
کاراکتر "اسموکی" رسما منو یاد جونی خودم انداخت خیلی کاراکتر خوبیه عینه خودم فقط چرت میگه ?
بقیه کاراکترا هم از نظر شخصیت پردازی خوب بود منو برد دوران طوفولیتم میرفتیم تو کوچه بازی میکردیم هرکی شخصیت خاص خودشو داشت (یکی ترسو , یکی وراج, یکی قولدر , یکی خسته ,.....)
قبل دیدن فیلم فکر میکردم با یه فیلمی طرفم با زندگی تیپیکال سیاهای امریکا که شاید از دید ما نامفهوم و غیر قابل درک باشه که اصلا اینطوری نبود​

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
200372
-------------------------------------------
Godzilla vs. Kong
10/10
هیچی دیگه فکر کنم با یکی از بهترین فیلمای هیولایی طرفیم. فیلم به بهترین شکل ریتم منظم و پرهیجان خودش رو حفظ میکنه و نبرد پایانی فیلم هم به جرات پشم ریزان ترین نبرد ورسوس میباشد. جلوه های ویژه، قاب بندی عالی و سوک نزدن به مخاطب با نشون ندادن دائمی آدمها بین مبارزات برخلاف فیلمای قبلی. واقعا 2 ساعت پاپکورن و چیپس بزارید جلوتون و بی دغدغه لذت ببرید.​

AMIR-R

کاربر سایت
Mar 15, 2020
819
Godzilla vs. Kong
Godzilla_vs._Kong.png

این دقیقا چه سمی بود ؟!
درسته در این فیلم ها بازیگر زیاد مهم نیست ! ولی دیگه نه در این حد که چند تا سیب زمینی - چغندر به جای بازیگر بزارن اونجا !! یعنی بازیگری و حرکات صورت و ری اکشن ها در حد سینمای 30 سال قبل هند !
Kyle Chandler و Julian Dennison و ... این مضخرفات دیگه کیا هستن ؟!از گندی که در فیلم قبلی زدن درس نگرفتن ؟!
سایز مانستر ها به دفعات در فیلم بالا پایین میشه ! گودزیلا یه جایی بزرگ میشه - کونگ یه جایی کوچکتر هست ولی مقابل گودزیلا که میاد باز اندازه اش بزرگتر میشه - منطق فیلم کلا زیر سواله با این بزرگ و کوچکتر شدن سایز اینها !
جلوه های ویژه هم باز با ترفند سیاهی بیش از حد برخی از صحنه ها اب بسته بودن ! من نسخه 15 گیگی hdr رو دیدم .حالا نمیدونم مشکل از ستاپ من هست یا سازندگان همون ترفند نسخه 2014 رو به کار بردن !
خلاصه ایراد فیلم حتی در همون سطح یک فیلم مانستر کودکانه هم ببینیم بسیار زیاده و من که خوشم نیومد !
فقط به خاطر احترام گودزیلا و اینکه
خب بالاخره مشخص کردن گودزیلا برنده نبرد بین این دو هست :D:-"
نمره 6 از 10 میدم

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
740
نام
امیررضا
View attachment 200372
-------------------------------------------
Godzilla vs. Kong
10/10
هیچی دیگه فکر کنم با یکی از بهترین فیلمای هیولایی طرفیم. فیلم به بهترین شکل ریتم منظم و پرهیجان خودش رو حفظ میکنه و نبرد پایانی فیلم هم به جرات پشم ریزان ترین نبرد ورسوس میباشد. جلوه های ویژه، قاب بندی عالی و سوک نزدن به مخاطب با نشون ندادن دائمی آدمها بین مبارزات برخلاف فیلمای قبلی. واقعا 2 ساعت پاپکورن و چیپس بزارید جلوتون و بی دغدغه لذت ببرید.​
این فیلم ادامه فیلم دیگه ای هست یا مستقل حساب میشه؟

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
این فیلم ادامه فیلم دیگه ای هست یا مستقل حساب میشه؟
در واقع ادامه Kong Skull Island و Godzilla: King of the Monsters هست. این 2 را اگر ببینید بهتره اما بنظرم با ندیدنش هم اتفاق خاصی نمیافته چون همچین داستان خاصی هم نداره.

AMIR-R

کاربر سایت
Mar 15, 2020
819
این قسمت جدا شده کامنت شما دقیقا چه سمی بود؟ :D
Kyle Chandler از دوست داشتنی ترین بازیگران آمریکاییه.قدیمی های انجمن که سریال محبوب "در برابر آینده" با نام اصلی Early Edition رو دیدن یقینا به خاطر میارن که کایل چندلر چه بازیگر بامزه و خوبی بود و یقینا بازی خوبش توی فیلم King Kong 2005 رو هم به یاد دارن.شما دست رو کسی گذاشتی که میشه گفت در کنار ایزا گونزالس تنها بازیگران خوب فیلم Godzilla vs Kong بودن.از طرف دیگه قبول دارم که جولیان دنیسون بازیگر بیخودیه و نه تنها برای این فیلم بلکه برای فیلم Deadpool 2 هم انتخاب اشتباهی بود.بجای جولیان دنیسون از کمیل نانجیانی استفاده میکردن تا حدودی قابل تحمل تر و بهتر بود.
نمره من به فیلم 6.5 از 10 هست که اگه بازیگران بهتری استفاده میکردن میتونستم نمره بالاتری بدم.ولی طبیعیه که بازیگران درجه یک این نقش ها رو نمیپذیرن.
اینکه یک بازیگر در گذشته چیکار کرده به من ربطی نداره !Kyle Chandler در قسمت قبلی godzilla هم از نقاط ضعف فیلم بوده هر چند در اینجا هم یه 5 دقیقه نقش بهش داده بودن !
بازیگران دیگه و دیالوگ هاشون هم وضعشون رسما فاجعه است !

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,191
Godzilla vs. Kong
دوستانی که به فیلم ها امتیاز میدن خواهشا دقت بیشتری کنن ..اخه این چی بود خداییش.یکی 9.5 داده بود بهش!!!!!!حیفه وقتی رو که گذاشتیم فیلم رو با بهترین کیفیت گرفتیم!!!!
هنوز نسخه ای که پیتر جکسون کار گردانش بود برام بهترینه..

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
200481
Godzilla VS Kong 2021
3.5/10

اگر بنابود که تنها شاهد مبارزه دو غول افسانه ای رمان های مصور باشیم، به قطع ترجیح می دادم که چند تن از فن میدها با بودجه شخصی و خلاقیت خودشان، یک فیلم کوتاه در این راستا تولید نمایند و در شبکه اجتماعی یوتیوب پخش کنند. به مراتب پروژه آن ها جذاب تر، خالص تر و دوری از انسان های خنثی در «ویدیو» می شد. با گذشت یک دهه، همچنان اثر پیترجکسون قابل تقدیر است؛ وی تعادلی را در متن برقرار کرد که مخاطب هم جذب قصه انسانی فیلم و هم جذب میمون غول پیکر شود. عمق فاجعه اثر آدام وینگارد این است که پرده پردازی از علت برانکیختگی جنون گودزیلا باید به دست دو نوجوان 15 یا 14 ساله ( در راس میلی بابی براون) رقم بخورد. مشکل عمده از همان نقطه آغاز پروژه عظیم MonsterVerse نشئت می گیرد که شخصیت های وابسته به شناخت ماهیت گودزیلا حذف یا کشته شدند یا با پرش زمانی در اثر مستقل Kong 2017، شخصیت های نسبتا جذاب در نسخه مذکور به طور کامل فراموش می شوند. برادران وارنر در جهت تبلیغات بسیار فریبنده عمل می کند؛ ابتدا و حتی در تریلر نهایی کاملا تاکید کرده بودند که در این نبرد تنها یک نفر زنده خواهد ماند. خب، این اتفاق دوباره شکل نگرفت و ماهیت واژه و مفهوم Versus دوباره زیر سوال رفت. Versus در سینمای هالیوود انگار به دو نوع محدوده تعریف می شود: به جان هم بیافتید و سپس یک دشمن مشترک می آید و آن را نابود کنید و بعد متحد شوید (BVS یا همین اثر) یا به جان هم بیوفتید تا تعدادی از انسان ها فرصت بیابند تا جفتتان را از زمین محو کنند (Freddy Vs Jason و Aliens Vs Predator).​

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر