Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
Your name: 9
شاهکار بود!
وقتی تموم شد تا چند دقیقه همونجور جلو صفحه مونده بودم. این حجم از احساساتی کردن مخاطب بدون چنگ زدن به سانتی مانتال بازی های فارست گامپ گونه واقعا دیدنی بود(میدونم محبوبه. منم دوستش دارم و مثلا بهش ۸ میدم.ولی خب واقعا معنای سانتی مانتالیسم تو سینما میشه فارست گامپ. خلاصه نزنید منو :D).
داستان عالی، ریتم عالی، طنز خوب که همیشه تو انیمه های ژاپنی هست و پایان به یادماندنی.
عالی بود. عالی.

The girl who leapt throw time : 8
این یکی هم فوق العاده بود.
اگه یه مقدار گره داستان بهتر باز میشد نمره بهتری هم میتونست بگیره حتی. یه جورایی اگه به قبلی ۹ بدم، به نظرم میاد که این باید ۷ یا ۷.۵ بگیره ولی خب ۷ برای من ینی "خیلی خوب" . این یه مقدار از "خیلی خوب" بالاتر بود پس همین ۸ خوبه براش.

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
جدیدترین قسمت امتیازات به آثار سینمایی از کاربران بازی سنتر

Uncut Gems

Origami2008 10/10
samadi741 10/10
Changed_Man 9.5/10
Barneysawyer 9/10
Xaos 9/10
wiy2011 9/10
mostafaskip 9/10
asheghangta 8.5/10
bayern_Vahid 8/10

Susha 7/10
Ali Venom 6.5/10
mobin.hb96 4.5/10
mgplayer 4/10

Score: 8

Joker 2019 (Updated)

rosgod 10/10
Abolfazl 3007 10/10
Celestial Teapot 10/10
Deliverer 10/10
Deadpool X 10/10
Outer Heaven 10/10
Devil-Girl 10/10
bayern_Vahid 9.5/10
mgplayer 9.5/10
atzoriha 9/10
rabin88 9/10
last of amir 9/10
Kurt 117 9/10
Kamivh1 9/10
asheghangta 9/10
majidred2011 9/10
barneysawyer 9/10
Frobary 8/10
Changed_man 50 8/10
sajjad_Box 8/10
master_hate 7.5/10
Delux 1 7/10
Phantom Pain V 7/10

Stanley 7/10
Red V 5/10

Score: 8.1

The Irishman 2019 Updated

Origami 2008 10/10
master_hate 10/10
Kurt117 10/10
Soulbourne 10/10
Black Roze 10/10
Sunderland 10/10
mostafaskip 10/10
bayern_Vahid 9.5/10
Changed_man 50 9.5/10
barneysawyer 9.5/10
Stanley 9/10
ashgehangta 9/10
mobin.hb95 8.5/10
Democracy 8/10

Omid_13 6/10
susha 5/10

Score: 9

پ.ن: لطفا هی امتیازاتون رو عوض نکنید! سر نظر و حرفتون بمونید و اگر هم میخوان عوض کنید مثل آفتاب پرست 1800 درجه رنگ عوض نکنید.
طبق آپدیت امتیازات جدید، فیلم Irishman فیلم منتخب کاربران بازی سنتر شد.
اگه امتیازی از دست رفته و محاسبه نشده، ببخشید دیگه!

اینم از Letterboxd من: Joker2008
و TV Time : Origami 2008

برندگان قبلی:

2014: Birdman
2015: Mad Max Fury Road
2016: La La Land
2017: Three Billboard Outside Ebbing Missouri
2018: Spider Man: Into the Spider Verse
حالا که امسال ۱۹۱۷ رو هم دیدم و چند نفرم امتیاز عای نهاییشون رو دادن،
منم یه دور همه فیلمای ۲۰۱۹ که دیدم رو امتیاز میدم.
قبلا خورد خورد داده بودم و راجبشون توضیح هم داده بودم ولی این دیگه نهاییه. فک نکنم تغییر خاصی کرده باشه با امتیاز های قبلی ولی اگرم کرده، فوقش در حد نیم نمره باشه. فرقی نمیکنه کدوم رو در نظر بگیرید.

8.5 Irishman
8.5 1917
Parasite 8
The Lighthouse 8
Once upon a time in hollywood 8
Jojo rabbit 7.5
Little Women 7.5
Marriage story 7.5
Toy story 4
7 Joker 7
Us 6
Ad stra 5.5
Ford vs Ferrari 5
Knives out 5
Uncut Gems 4.5
Avengers Endgame 4.5
It Chapter 2 4
Captain Marvel 3

فک نکنم واقعا چیز دیگه ای مونده باشه.

پرتره ای از بانوی در آتش هم البته هست ولی نمیدونم کی حوصله کنم ببینمش. یکی دو تا انیمیشن هم هست ولی اونا هم میره برای بعد.
پس اینا میشن امتیازات نهایی امسال.

برخلاف نظر علی ونوم امسال خیلی راحت میتونه بهترین سال دهه لقب بگیره. :D
کاملا یه اوج درست حسابی بود بعد از ۳ سال اخیر.

راستی به نظرم ارزش کار و سختی ای که سم مندز برای ۱۹۱۷ کشید بعد ها بیشتر درک میشه. تو این ۵ سال من میزانسنی به قدرت این فیلم ندیده بودم هرچند به خاطر نوع ساختش، یه سری چیز هارو فدا کرده بود. ساختار نیمه مستند و واقع گرایی صد در صدی هم شاید یه سری رو اذیت کنه.
قطعا و قطعا اسکار کارگردانی حقش بود.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,488
نام
سپهر
132116

Kids 1995

زندگی اسف بار نوجوانان طبقه فقیر دهه 90 که زندگی شان تنها به ابعاد جنسی و اعتیاد محدود بوده، به عنوان دغدغه لری کلارک برای فیلم سازی که گویاست این دغدغه را نیز در فیلم های بعدی اش به هم نمایش گذاشته قابل تقدیر است. تابوگرایی لری کلارک در این فیلم گه گاهی گزنده می شود باز نیز قابل تقدیر است و به درک "فرا رئالیستیک" بودن قصه کمک می کند. بازیگرانی که در این فیلم که گویاست نخستین هنرنمایی آن ها محسوب می شود در یک کلام عالی هستند (با اینکه آن ها فکر می کردند که دارند در یک مستند بازی می کنند!) کلویی سونی در فیلم بی نظیر است و در طول فیلم کاملا آن احساس سرخوردگی و پریشانی را می توان احساس کرد. فیلم جسورانه ای است.

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
frozen 2
8/10
132129

خوب بود ولی عالی نبود و دیزنی داره انیمیشن هاش را تبدیل به موزیکال میکنه ... اون خلاقیت های ناب را کمتر میبینی دیگه

• Like
Reactions: saeed_sg

Soulsborne

کاربر سایت
Feb 29, 2020
67
MV5BMTgxMTUxNzAxNV5BMl5BanBnXkFtZTcwMjcwNjExNA@@._V1_UY100_CR25,0,100,100_AL_.jpg

There will be blood 10-1-3+2+5-6+1+7-9+4+7-10+14-16+7-4+3-2-1-8=?/10

همون سالی که اومد دیدمش. تا الان فکر کنم دفعه سوم چهارمی میشه که میبینمش. البته فیلم به رمانی که ازش اقتباس کرده اصلا وفادار نیست. کاراکتر اول فیلم خیلی sophisticatedـتر از کاراکتر رمانی هست که صد سال پیش نوشته شده. داستان فیلم هم خیلی darkـتر شده. بهتر بگم modernـتر شده. اما آیا این مدرن تر شدن ذاتا چیز بهتریه یا نه جای بحث داره. مدرن تر شدن الزاما به معنی بهتر شدن نیست! ممکنه بعضیا آثار کلاسیک رو برای سلیقه الان مخاطب زیادی ساده بدونن اما این دستکاری آیا توجیه پذیره؟! اینکه یه آدم بیزینس من نیویورکی امروزی رو با ظاهر و نقش یه آدم صد سال پیش که کاملا عقاید و مسلک متفاوت داشته بزاریم چقدر واقعی خواهد بود. آیا چنین چیزی اصلا درست هست؟! آیا این درسته که فکر کنیم آدم های صد سال پیش ساده تر از الان بودن؟! یا این فقط یه تصوره که گذشته رو اینطوری میبینیم. در هر صورت پایان فیلم اصلا توجیه پذیر نیست. غیرواقعی بنظر میرسه. احتمال اتفاق افتادنش یک در میلیون هم نیست! اما پایان رمان کاملا ملموس و باورپذیره. کارگردان در sophisticated نشون دادن کاراکتر اول دیگه زیاده روی میکنه در پایان. یه نفر مگه چقدر میتونه خفن باشه. خیلی خفن باشه که چی آخه. اینطوری غیرواقعی و غیرمنطقی میشه. کارگردان فیلم بسیار گزیده کار و صاحب سبکی هست. فیلم Master که ساخته هم خیلی جالب توجه اما there will be bloodـش با پایانش خرابکاری میکنه به نظر من. خرابکاری!... :D=))

mgplayer

کاربر سایت
Jul 13, 2009
635
نام
MG PLAYER
wedding crashers
images

فیلم رو برای Will Ferrell گرفتم ولی فقط 10 دقیقه نقش داشت تو فیلم کلا فیلم خوبیه اگه به عنوان فیلم طنز ببینینش پس انتظار داستان و مفهوم نباشین
ضمنا در جمع نمیشه دید فیلمو
7.5/10

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,488
نام
سپهر
132599
Criminal 2004
9/10

در یکی از بدترین روزهای شبه قرنطینه، دنبال داروی غیر شیمیایی می گشتم که حالم را تسکین دهد. باید بگویم که این فیلم کل درد و نگرانی های بیخودم را با خود شست و برد. فیلم «جنایت» نوشته استیون سودبرگ که سابقه خوبی در ساخت فیلم های با محوریت موضوعی «کلاهبرداری» و «سرقت» دارد در این فیلم نیز زاویه بسیار محدود تری را در این باره نوشته است. فیلم با معرفی دو شخصیت کلاهبرداری آغاز می شود که ناگهان یک لقمه بزرگ سرراهشان قرار می گیرد که می تواند زندگی آن را سامان بخشد. فیلم سرشار از موقعیت های بامزه است و گهگاهی هم تبدیل به شوخی های دوربین مخفی می شود که در نوع خود جالب هستند. سه بازیگر ارشد فیلم هم می تازند. واقعا کی از این ترکیب دیگو لونا؟ جان سی ریلی و مگی جینلهال (مای لاو!:x) بدش می آید؟ شاید یکی از بهترین و سورپرایز پایان بندی های سینمای عصر مدرن را دیدم که گرچه چنین نسخه ای از آن را در سریال بی نظیر Sneaky Pete دیدم ولی در مدیوم سینما پایان بندی اش عالی و شاکینگ بود!​

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,618
نام
Leo Fitz
Sonic The Hedgehog
5/10

132627

پیش نیاز دیدن این فیلم "فن سونیک بودن" بود که من نداشتمش!
کم پیش میاد فیلم فانتزی ببینم و خوشم نیاد ولی این فیلم انتظارات منو برآورده نکرد.

The Room
6.5/10

132630

بنا به پیشنهاد @Boss دیدمش. :D
از تریلر و خلاصه داستان و همچنین تعریفی که ازش شد بشدت برای دیدنش هایپ بودم.
خیلی خیلی منتظر یه چیزی شبیه Time lapse 2014 بودم.
در کل فیلم بدی نبود ولی احساس می کنم یه مقدار دم دستی می نمود :D جوری نبود که ذهن مخاطب رو به چالش بکشه.
من عادت دارم وقتی حوصلم سرمیره یا اینکه منتظر چیزی باشم، صدای گوپس گوپس از خودم درمیارم :D
حین دیدن این فیلم اینقدر گوپس گوپس کردم خسته شدم :D مخصوصا اوایل و اواسط فیلم.

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
Sonic The Hedgehog
8/10
132750

چرا اینقدر خوشم اومد و فیلم خوبی بود ؟! :D
شاید اولین فیلمی هست که بر اساس بازی ساخته شده و خوب دروامده !

داستان کلیشه ای هست و کل فیلم معلومه قرار هست چی بشه اما دلیل نمیشه بد باشه

spies in disguise
10/10

132752

عالی بود و حسابی لذت بردم و شاهد خلاقیت های خوبی بودیم ولی خوب نمیشه به عنوان یک انیمشین فوق العاده و تاثیر گزار حسابش کرد منظورم اینه بخوایم با ice age که توسط همین استدیو ساخته شده مقایسه کنیم فاصله محسوسی وجود داره ولی بازم میگم هنوز عالی هست
.. حتما ببینیدش

Soulsborne

کاربر سایت
Feb 29, 2020
67
The_Wolf_of_Wall_Street_%282013%29.png

0/10
اینکه این فیلم در تقبیح یا تشویق چنین لایف استایل کثیفی ساخته شده جای بحث داره و واقعا به خود ببیننده بستگی داره که خودش از چه جنسی باشه. سر یه سری صحنه ها پاشه هورا بکشه و دست بزنه یا حالت poker face بخودش بگیره. اما بزرگترین مشکل این فیلم این هست که مامور فدرال امریکایی FBI رو مستقل و کاملا توانا و دارای قدرت نشون میده. و در نهایت تبهکار میلیونر رو به دام میندازه و اونم اصلاح میشه و همه چی با خوبی و خوشی تموم میشه. :-j اما چیزی که این فیلم نشون نمیده و جرئتشم نداره تبهکاران میلیاردر آمریکایی هستن. طبقه متوسط آمریکایی در برابر این میلیاردرها چیزی جز سرسپردگی و بردگی و احترام نداره. یکی از این میلیاردرهای تبهکار دلال کثیف وال استریتی شخصیت اسرائیلی به نام جورج سوروس هست. که کاملا حزب دموکرات (بهتر بگم هر دو حزب!) رو تو مُشت خودش داره. مسلما یه موش کوچولوی نون خوری مثل اسکورسیزی در مواجهه با سوروس یا میلیاردرهای مشابه چاره ای جز تا کمر خم شدن و دست بوسی نداره. چیزی شبیه احترام علامان قرون وسطایی در برابر اربابانشون. بنظرم این صفحه ویکی پدیا را مطالعه کنید تا با حقیقت کثیف نابرابری بسیار شدید در جامعه آمریکا و اربابیت بانکدارها، سهامدارها و دلال های وال استریت بر رعیت های بدبخت آشنا بشید. (اینکه سطح زندگی و قدرت خرید طبقه متوسط آمریکایی از همه کشورهای دنیا بالاتر و مرفه تره یه بحث دیگه هست. اما در همین حین اجبار در کار کردن تا 65 سالگی وجود داره.)
440px-George_Soros_47th_Munich_Security_Conference_2011_crop.jpg

MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود
sonic the hedgehog : movie
7/10

sonic-japan.jpg

فیلمه خوبی بود ؛ دوست داشتم :D هم بازی جیم کری عالی بود ، هم از اینکه یه زن سیاه پوست رو آوردن تا نژاد پرستانه نباشه فیلم خیلی خوشم اومد ، هم از خوده سونیک ؛ حرکتایی که میکردو دقیقا میشد توی بازی هاش دید ، مثله معرفی کردن خودش :D
ولی خب یه نکاته بدی هم داشت ، از اینکه داستانش واقعا کلیشه ای بود و خیلی تقلید کرده بودن و آنچنان خلاقیتی هم نداشتن . این یکی ، دوم اینکه دوست شدن سونیک و تام خیلی سریع و غیر منتظره بود و اصلا با عقل جوردرنمیومد ! البته بعید هم نیست داستانش آنچنان خوب نباشه ؛ چون واقعا تو بازی هاش هم داستان نداره که بخوان براش فیلم درست کنن برای همین کار نویسنده ها خیلی سخت میشه ، با این حال دمشون گرم بازم تونستن براش یه فیلمنامه نسبتا خوب درس کنن :D

درکل دوسش داشتم سونیک فن ها باید حتما ببیننش :-bd

• Like
Reactions: barneysawyer

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر