Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,248
9322225220515.jpg

Perfect Strangers
8/10

واقعا فیلم خوب و جالبی بود، با اینکه تک لوکیشن هستش ولی روایتش خیلی خوبه و خسته کننده نیست
فرهنگ خوش خوراکی ایتالیایی ها رو قشنگ میتونید ببینید تو فیلم :D
تیکه های کمدی داره ولی موضوع اصلی که بهش میپردازه بیشتر دردناک هستش وقتی بهش فکر میکنید در واقع یه چیز عادیه این روزا تو اسپویلر بهتر میشه توضیح داد

اینکه اینقدر راحت به هم خیانت میکنند ولی طوری وانمود میکنند انگار هیچ اتفاقی نیوفتاده واقعا عذاب آوره و همینطور قضاوت طرف در صورتی که اصلا به ما هیچ ارتباطی نداره و لزومی به گفتنش نیست
سکانسی که پدر و دختر پشت تلفن صحبت میکنن و پدرش نصحیتش میکنه واقعا عالی بود
و واقعا هم درسته که تلفن الان حکم جعبه سیاه رو برامون داره و همه رازهامون توشه

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,133
نام
متوئیدی
Hereditary 10/10

به طرز عجیب و غریبی خوب بود، یکی از خاطره انگیزترین صحنه های سینماییم رو تو این فیلم دیدم، صحنه ای در حد اولین قتل مایکل تو پدرخوانده، صحنه ای در حد له شدن صورت قشنگ آرنولد تو ترمیناتور 2 :D. از اون صحنه هایی که کاملا از خود بی خود میشید!! اینقدر براتون واقعیه که نمیدونید چیکار کنید تمام شیش دانگ حواس به چیزی هست که می بینید همینطوری حاج و واج و بی حرکت، یه حالت منحصر بفرد و فراموش نشدنی. چقدر کم پیش میاد آدم همچین شرایطی رو تجربه کنه، دقیقا بخاطر همین هم هست که ارزشمنده. هنر میخواد، هنرمند میخواد...

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,092
نام
MohammadAli
MV5BMWU1Yzc0ZDUtNGFlZC00ZTFkLWIxMTEtZTQ5ZTliYzIxZWI1XkEyXkFqcGdeQXVyMTMxODk2OTU@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

5/10
یکی از فیلمایی که تماما ضعف هستن ولی بازم تا آخر میبینمش و کمی هم لذت میبرم. :D اگه به موسیقی‌ ترپ علاقه‌ دارین و نمیخاین هم زیاد این فیلمو جدی بگیرید حتما Superfly رو ببینید.

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
Deadpool 2
Deadpool_2_poster.jpg

Deadpool 2 هم مثل قسمت قبل باحال بود. شوخی های این قسمت رو باید از کل فیلم جدا کرد، به نظرم بهترین نقطه قوت فیلم بودن اوجش هم قسمت هایی بود که بعد تیتراژ نشون داد.
البته تیکه هایی که به فیلم ها و شخصیت های دیگه مینداخت :D قضیه مارتا :D
امیدوارم Deadpool همین فرمول رو حفظ کنه، خودم شخصا از فرمول های تکراری DC و مارول خسته شدم اما Deadpool تو مسیر متفاوتی حرکت میکنه که خیلی هم جذابه. امیدوارم نه با فیلم دیگه ای ترکیب بشه نه تغییر کنه همین خوبه جواب هم داده چه از نظر تجاری چه بازخوردها.

9/10

Hereditary
Hereditary.png

انتظارم خیلی از این فیلم بالا رفته بود. آخر هم دقیقا متوجه نشدم با یه psychological horror طرفم یا supernatural! تا آخر فیلم رو یه لبه بودم، اتفاق های فیلم رو از یه طرف می شد به مسائل روانی نسبت داد و از طرف دیگه قدرت های ماورایی و تا آخر فیلم هم همین شک وجود داشت که آخر کدوم؟
به هر حال، من یاد The Witch افتادم! به نظرم این دو فیلم سبکشون به هم نزدیک بود اما من با "همه چیز" The Witch بیشتر حال کردم! از دورانی که The Witch انتخاب کرده بود تا ستینگ و سبک روایت و همه چیز.
اما Hereditary قطعا جزء فیلم های قابل احترام ژانر وحشت هست و از کلیشه های اعصاب خوردکنی که به جون این سبک افتاده و قطعا حال طرفدارهای این سبک و به هم زده به شدت دوره و در کل یه نقطه عطفه تو این سبک.

7/10

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,486
نام
سپهر
Deadpool_2_poster.jpg

Deadpool 2 2018
5/10

من شخصا یکی از طرفداران قسمت اول ددپول بودم؛چون برخلاف جهت فیلم ابرقهرمانی حرکت می کرد، بزرگ نمایی در کار نبود و از همه مهمتر فیلم جمع و جور با شوخی های کنترل شده و بامزه بود اما در ددپول 2 چنین حسی دیده نمی شود. ددپول 2 پیشرفتی کرده که این نوع پیشرفت، شبیه فیلم های ابرقهرمانی مارول دیزنی عمل کرده است. در کنار این که فیلم نامه ی شلخته و درپیتی دارد و حتی شخصیت Cable و سایر شخصیت های مکمل از پردازش خوبی برخوردار نیستند، فیلم به کمدی لوده تبدیل شده است. قسمت اول به لطف کارگردان تیم میلر، کمدی کنترل شده ای بود اما در این قسمت رایان رینولدز که اصلا کمدی نمی داند و کارگردان هم دستش را باز گذاشته است، رینولدز هرچی که بلد بوده، در فیلم قرار داده است که بسیاری از آن ها اضافه، وراجی های خسته کننده و پارودی های تکراری هستند. به نظرتون این که آیا تیتراژ اول فیلم های جیمز باند یا با نام عوامل فیلم شوخی کند، بیننده را می خنداند؟ من که خیر! چون در قسمت اول دیده ام و برایم تکراری شده است. این فیلم، فیلم رینولدز است نه ددپول. امیدوارم رینولدز را دوباره در فیلم هایی مثل Buried یا Mississippi Grind ببینم نه این که بیش از حد با ددپول دل ببندد.

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
How the West Was Won 1962

عالی بود! خیلی ازش خوشم اومد. انکغدیابل! هنری فوندا و جیمی استیوارت توش عالی بودن. کلا یک اورای اپیکنس داشت که ازش خوشم اومد. عالی بود.

Jezebel 1938

بتی دیویس و هنری فوندا (زیاد میاد سراغم توی ده لیدی ایو هم بود چندسال پیش هم ازش The Wrong Man رو دیدم) توش عالی بودن. از پریچی بودنش خوشم نیومد. پریود پیس بود دیگه همشون شبیه همن.

The Sound of Music 1965

از جولی اندریوز سه تا فیلم بیشتر ندیدم ولی این بهترینش بود. از لیریکاش خوشم نیومد اما موزیکش عالی بود. موزیکالهایی که آخر دوران طلایی موزیکالهای هالیوودی ساخته شدن همشون خوبن. My Fair Lady هم عالی بود که قبلتر دیدم.

Johnny Guitar 1957

ازش خوشم نیومد. زیاد جالب نبود. زیاد هم زمان خودش بیننده جذب نکرده.

Clueless 1995

جدیدترین فیلمی که دیدم توی این مدت. آلیشیا سیلورستون توش عالی بود. خیلی ازش خوشم اومد. هرکی نبینش از دستش رفته.

Birdman of Alcatraz 1962

خیلی غمگین بود ;___; ولی عالی بود. ستهاش کلاستروفوبیک بودن. نباید پرندها رو میکشتن برای فیلم باید از پراپ استفاده میکردن.

فعلا.

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
Skyscraper-2018-220x330.jpg

Skyscraper

بذارید یه چیزی در مورد این فیلم بهتون بگم:D این فیلمو میشه طبق دو دیدگاه بهش نگاه کرد:D اگر در دهه 90 میلادی (Golden Age:D) بودیم من به این فیلم نمره 8 از 10 میدادم ولی متاسفانه سازندگان فراموش کردند که تو سال 2018 هستیم و این فیلم بدرد همون زمان (دهه 90) میخوره. پس اگر بخوایم امروزی بهش نگاه کنیم من نمره 4 از 10 را بهش میدم:D

sfdsa.jpg

Jurassic World Fallen Kingdom

6/10
تلاش کارگردان ساختن یک عنوان ترسناک (همان طور که قبلا خود کارگردان قول داده بود:D) در دنیای ژوراسیک قابل تحسین هست. ولی شخصیت های نچسب، طنز بی مزه (برام سواله وقتی که کارگردان قول یه عنوان ترسناک رو چرا فیلمو پر کرده از سکانس های بی مزه:|) داستان ساده و... باعث شده که این فیلم فقط ارزش یکبار دیدن رو داشته باشه. فیلم انصافا شروع خوبی داره ولی رفته و به قول معروف داستان ساده فیلم و روایت آن حوصله سربر میشه:D

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,133
نام
متوئیدی
Police Story (1985) 10/10
خیلی وقت پیش تو یه برنامه مستند فوق العاده جالب درباره تاریخچه فیلم های رزمی که از شبکه مستند پخش میشد با این فیلم آشنا شدم، از این فیلم بعنوان بهترین فیلم جکی چان و بهترین فیلم اکشن دهه 80 یاد میکنن.
میزان انرژی ایی که جکی تو این فیلم نشون میده بینظیره بعضی جاها من بشخصه میترسیدم نکنه واقعا اتفاقی براش بیافته!! حتی خود عوامل فیلم دعا مینوشتن (همون آیة الکرسی و شیش قل خودمون :D) مینداختن تو جیب شلوار جکی چان که خدا حفظش کنه!!! به معنای واقعی کلمه از جون و دل مایه گذاشته واسه فیلم.
تو یکی از صحنه ها جکی چان دچار سوختگی درجه دو میشه، استخوان لگنش جابجا میشه و کمرش بشدت آسیب میبینه. بیشتر سکانس های حساس و اکشن رو خودش بازی میکنه و معدود صحنه ها بدلکارش هست.

خود جکی چان هم تو کتابش گفته این فیلم بهترین فیلمش بوده. جالب تر اینکه همین امسال هم ورژن 4K فیلم رو منتشر کردن که لذت تماشای فیلم رو 1000 برابر میکنه.
این چندتا عکس از صحنه های اکشن فیلم که نظیرش هیچ جا وجود نداره:

جکی چان 2.jpg

جکی چان.jpg

جکی.jpg

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
Police Story (1985) 10/10
خیلی وقت پیش تو یه برنامه مستند فوق العاده جالب درباره تاریخچه فیلم های رزمی که از شبکه مستند پخش میشد با این فیلم آشنا شدم، از این فیلم بعنوان بهترین فیلم جکی چان و بهترین فیلم اکشن دهه 80 یاد میکنن.
میزان انرژی ایی که جکی تو این فیلم نشون میده بینظیره بعضی جاها من بشخصه میترسیدم نکنه واقعا اتفاقی براش بیافته!! حتی خود عوامل فیلم دعا مینوشتن (همون آیة الکرسی و شیش قل خودمون :D) مینداختن تو جیب شلوار جکی چان که خدا حفظش کنه!!! به معنای واقعی کلمه از جون و دل مایه گذاشته واسه فیلم.
تو یکی از صحنه ها جکی چان دچار سوختگی درجه دو میشه، استخوان لگنش جابجا میشه و کمرش بشدت آسیب میبینه. بیشتر سکانس های حساس و اکشن رو خودش بازی میکنه و معدود صحنه ها بدلکارش هست.

خود جکی چان هم تو کتابش گفته این فیلم بهترین فیلمش بوده. جالب تر اینکه همین امسال هم ورژن 4K فیلم رو منتشر کردن که لذت تماشای فیلم رو 1000 برابر میکنه.
این چندتا عکس از صحنه های اکشن فیلم که نظیرش هیچ جا وجود نداره:

View attachment 92553

View attachment 92552

View attachment 92551
در عالی بودن پلیس استوری هیچ شکی نیست کلا همه این سری معرکه است (که البته من شماره سومش رو بیشتر از همشون دوست دارم (police story super cop)) ولی به نظر خودم بهترین فیلم جکی چان Armour of God II: Operation Condor 1991 هست یعنی بدلکاری ها و حرکاتش تو این فیلم تو مغز آدم نمی گنجه خیلی محشره هر کی ندیده شدیدا پیشنهاد میشه ببینه

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
rgeg_600x700-75.jpg

Jurassic World: Fallen Kingdom
دنیای ژوارسیک معصومیت از دست ررررر چیز Fallen Kingdom پر از کلیشه ها رایج این سبک ! کار خودش رو با صحنه های بی مغز اکشن و جلوه ویژه وار مایکل بی مانند شروع میکنه و با یـ پایان قابل پیش بینی پروندش رو میبنده صحنه ای توی فیلم نمیشه مشاهده کرد کرد که از شدت کلیشه ای بودن قابل حدس نباشه نیاز نیست موقع صحنه های مثلا تعلیق زا (مثلا) نگران هیچ کدوم از کرکترای فیلم باشیم چون تهش میدوینم اینا صرفا یـ سری کرکتر توخالی هستن که فقط قرار مثل نسیم که از کنار ادم میگذره کمی گوشه گوشمون رو قلقلک بدن نه کمتر نه بیشتر از اون بدتر محیا کردن داستانش واسه شروع قسمت پایانی سه گانه مثلا با شکوهش هست که که ادم خندش میگیره از این همه ضایع بازی
5/10

kcez_700x700-75.jpg

Ocean's 8
حالم بد میشه وقتی میبینم یـ سبک اشنا مثل سرقت از بانک تمام سرنخا رو نشونتون نمیده و با مخفی کردنشون تهش میخواد سورپرایزتون کنه ولی نمیدونه که هر کی چهار تا این مدل فیلمارو دیده باشه میدونه تهش باز باید شاهد این مدل صحنه های تکراری باشه بجای اینکه حداقل روی روایت قوی تر کار کنن میان دست میزارن روی نقطه تکراری قضیه ! Ocean's 8 دقیقا همون چیزی نصیبش میشه که مستخقش بوده یـ فیلم با یـ فیلم نامه ضعیف و روایت ساده که به کلیشه های این سبک نه چیزی اضافه میکنه نه کمتر از اون طرف شنا کردن توی دریاچه حال هالیوود کمکش که نمیکنه هیچ بیشتر میبرتش توی حاشیه ها با این حال جدای این مسائل به خاطر کستش هم که شده برای یک بار سرگرم شدن خوبه و به قولی صرفا برای وقت پر کردن و بس

6/10

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر