Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
q7hn_af6cc75a-9e39-4d62-a42c-d6ae157e0b0e.jpeg

It comes at night
بین ۳ تا فیلمی‌ که از A24 دیدم(the witch -hereditary)، این فیلم قطعا بهترینشون بود. Cinematography عالی - ادیت خیلی خوب - بازی های عالی (مخصوصا Joel edgerton) و‌ پایان فوق‌ العاده.
۹/۱۰

آخرین ویرایش:

TWO-FACE2

کاربر سایت
Jun 21, 2013
165
Hereditary
بازی بازیگران خوب بود ، موسیقی هم خوب بود اما به عنوان فیلم ترسناک اصلا برام ترسناک نبود ، دیگه باید فیلم ترسناکارو نصف شب وقتی خونه کاملا خالیه دید وگرنه هیچ جوره این فیلما ترسناک نیستن من موندم مردم چجوری تو سینما فیلم ترسناک میبینند:|
6/10

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
OceansEightPoster.jpeg

Ocean's 8-2018
5/10

اوشن 8 یک قسمت فرعی ضعیف از سری فیلم های اوشن هاست که فقط مخاطبان زن از نوع عامش فیلم را می پسندند. در ظاهر کاملا مشخص است که با یک فیلم زنانه ای طرف هستیم؛ چیزی که هالیوود امروزه به آن علاقه دارد. داستان فیلم درباره چند کلاهبردار و دزدان حرفه ای است که می خواهند یک گردن بند گرانبها را در مراسم مت گالا بدزدند و در کنار این دزدی برنامه ریزی شده، خواهر اوشن (ساندرا بولاک) که خود اوشن، جورج کلونی نقشش را بازی می کرد، قرار است در بحبوحه این سرقت، از دوست پسر سابقش هم انتقام بگیرد. ابتدا فیلم نامه اوشن هشت به شدت کلیشه ای است و از همان ابتدا طوری پیش می رود که شبیه یک قسمت از سریال های درجه سوم شبکه های تلویزیونی CBS یا FOX یا CW می ماند که فقط می خواهد نقشه دزدیدن را به بیننده توضیح دهد. در صورتیکه هیچ پیچش و دغدغه و مشکلی برای هرکدام از کاراکتر ها به وجود نمی آید. جز از گذشته ی شخصیت اصلی، بقیه شخصیت ها بک گراند چندانی ندارند و فقط سراغش می آیند و عضو گروهشان می کنند. کارگردان فیلم برای موفقیت فیلمش، به جای پرداخت یک داستان درست و حسابی دزدی، تعدادی از بازیگران معروف سینما را گرد هم آورده که در فیلم لباس های شیک و در مکان های باشکوه ظاهر شوند و ظاهر فیزیکی خود را به نمایش بگذارند. فیلم بیشتر شبیه به بنگاه فشن و مد خانم ها می ماند. با تماشای سریال باکیفیت Sneaky Pete، اوشن و سایر فیلم های شبه اوشن برای شما اثری کسل کننده و قابل پیش بینی تبدیل می شود. زمانیکه که سریال Sneaky Pete را تماشا می کردم، با خودم می گفتم که چقدر شبیه اوشن هاست و گهگاهی از ان کپی کرده است اما حالا طوری شده است که سریال Sneaky Pete، بهتر از اوشن ها به سمت جلو حرکت می کند. دقیقا مثل همان داستان پیشی گرفتن Uncharted از ریشه اورجینالش Tomb Raider! هشت یار اوشن دقیقا نقطه مقابل فیلم فوق العاده American Animals است!​

آخرین ویرایش:

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,609
نام
defective pixel
Ocean 8-2018

امتیاز 2 از 10

این فیلم من رو شرمنده وقتم و چشمام و مغزم کرد. چقدر چرت. چقدر بیخود. فرای تصور.
بدون ذره‌ای جذابیت. داستان ۰. فلسفه فیلم تو چپوندن چندتا بازی‌گر زن توی یه فیلم‌نامه ابکی خلاصه میشه.
اون دو نمره هم بخاطر بانو ان هتوی دادم.

پی‌نوشت. خدا لعنت کنه کسی رو که به ریحانا پیشنهاد بازیگری داد برای اولین بار.

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
Ocean 8-2018

امتیاز 2 از 10

این فیلم من رو شرمنده وقتم و چشمام و مغزم کرد. چقدر چرت. چقدر بیخود. فرای تصور.
بدون ذره‌ای جذابیت. داستان ۰. فلسفه فیلم تو چپوندن چندتا بازی‌گر زن توی یه فیلم‌نامه ابکی خلاصه میشه.
اون دو نمره هم بخاطر بانو ان هتوی دادم.

پی‌نوشت. خدا لعنت کنه کسی رو که به ریحانا پیشنهاد بازیگری داد برای اولین بار.
درود
راسیاتش منم اصلا با فیلم حال نکردم ... ریجانا یجوری بود شخصیتش . اصلا به هکر ها نمیخورد . باقیشون به جز یکی دو تا بدردنخور بودن

• Like
Reactions: M4JiD

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
The Lady Eve 1941

من از اسکروبال کمدی خوشم میاد. ولی متاسفانه خیلی کم فیلم درین ژانر داریم. من از فیلادلفیا استوری، برینگینگ آپ بیبی، ایت هپند وان نایت، و مای من گادفری خیلی خوشم اومد. اما ازین فیلم اونقدر خوشم نیومد. احساس کردم با عجله ساختنش. و اونطور که توی ویکیپیدیا درمورد کارگردانش و رفتارش در سر صحنه خوندم اصلا خوشم نیومد از سیرتش. درکل اسکروبال ضعیفی بود و من رو ارضاء نکرد. تا ببینم اسکروبالهای بعد از دهه ی 40 مثل وان تو تری چطور خواهند بود.

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,780
نام
نریمان
UPGRADE

منم با توجه به توصیه های دوستان این فیلم رو دیدم. :D
با توجه به بودجه اس به نظرم فوق العاده عمل کردن. سکانس های اکشنش عالی بود و بعد از Raid و جان ویک این بهترین فیلمی بود که از این نظر دیدم، بخش اصلیش هم برمیگرده به بازیگر اصلی AKA تام هاردی 2.0 (:D) که اون تضادی که حین مبارزه تو عمل و صورتش هست حس عجیبی به ادم میده.
پایان فیلم هم با اینکه جدید نبود و نمونه اش رو تو Ex Machina دیده بودیم اما تاثیر خودش رو گذاشت و جالب بود که معنی اسم فیلم رو در نهایت کاملا تغییر داد.

8.5/10

Last edited by a moderator:

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
خب من هم دوتا فیلم ژانر ترسی که اخیرا سر و صدا کرده بود و دوستان اینجا توصیه کرده بودند را دیدم.

A Quiet Place : فیلم در مجموع جذاب بود. موضوع هم حالتی داشت که حداقل من اثر مشابه ای قبلا یادم نمیاد دیده باشم. بازی بازیگرها هم در مجموع خوب بود. ولی نمیدونم چرا یکم فیلم برام کوتاه به نظر اومد. ترس و دلهره زیادی هم حداقل برای من نداشت.

8/10

Hereditary : با توجه به تعریف ها انتظار بیشتری داشتم. یکم اوایل فیلم دلهره داشتم اونم بیشتر به خاطر تعریف ها بود تا خود فیلم. بعدش ریتمش را برام از دست داد.چندان چیز متفاوتی نسبت به نرم سبک ندیدم من توش. بازی بازیگرها ولی در مجموع خوب بود.ولی داستان را زیاد نپسندیدم.

6.5/10

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
در مورد Ocean's 8، عملا همون Ocean's 11 بود داستانش و خیلی برام جالبه که چطور یکیشون یه فیلم نامه آبکی و داغون می شه اون یکی خفن ترین Heist Movie تاریخ:)) در هر صورت به نظرم خیلی خیلی بهتر از 12 بود. همون 7-8 خوبه واسش:D

• Like
Reactions: SPRADA

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر