Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,997
نام
آریا
636431379782300513.jpg

Sheeple (مغز های کوچک زنگ زده )

خب من حدودا سینما رو از 10 11 سالگی شروع کرده و 15 سالگی هم کاملا جدی وارد تماشاشی فیلم های بد و خوب شدم .
چند سالی هست فیلمای جشنواره رو دنبال میکنم به چند دلیل ، یک : سطح فیلم ها چه از نظر داستان و روایت قوی (کارای فرهادی سعید روستایی و نعمت الله) چه از نظر کارای سفارشی (ابراهیم حاتمی کیا با فیلم به وقت شام ) و موسیقی که در ادامه میپردازم واقعا بالا رفته. فیملساز های الان ما میتونن از موضوعات مختلف فیلمای واقعا خیلی خوبی بسازن ، از دفاع مقدس گرفته تا اعتیاد و ...
اولین فیلمی که با اشتیاق رفتم امسال ببینم تو جشنواره کار هومن سیدی به نام مغز های کوچک زنگ زده بود . راستش فیلم های قبلش رو ندیده بودم(که خشم و هیاهو آخریش بود ) اما با دیدن تیزر فیلم کاملا هایپ شده ببینم .
چیز نمیتونم رجع به فیلم بگم چون نمیخوام چیزی واستون اسپویل شه .
فقط بهتون بگم کاملا راضی از سینما میرید بیرون اونم نه راضی با توجه به استاندارد های سینمای خودمون بلکه راضی با استاندارد های سینمای جهانی.
شخصا بعد از دیدن فیلم رفتم نقد فراستی رو دیدم تو آپارات طبق معمول کوبیده بود . اما دوست دارم همیشه فیلمایی مورد علاقمو از دید یه آدم ـی که حال نکرده بود با فیلم هم ببینم . چه بسا بعضی ایراد هاش به جا بود.
موسیقی متن با فیلمای دیگه ایرانی به نظرم فرق داره یه حالت مینیمال و خفن داره که واسه فضای فیلم واقعا عالیه.
بازیایی که میدیدم چه افراد ـی که معروف نبودن چه ستاره هایی مقل محمد زاده و اصلانی همشون درخشیدن واقعا لذت بردم از دیدن این همه بازیه خوب .

امیدوارم تا وقت هست برید ببینید فیلمو ، کلا سعی کنید اگر سینما نمیرید حتما موقع حشنواره برید ، چون اینا بیشترشون اجازه اکران نمیگیرن یا لاششون رو اکران میکنن .

9.5/10

فیلمای خوبه دیگه ای که اگه وقت بشه باید دید : شعله ور ، تنگه ابوقریب ، بمب یک عاشقانه​
فیلم های قبلی هومن سیدی رو هم حتماً ببین. کارهاش نسبت به فضای سینمای ایران نسبتاً متفاوت هستن و به جز سیزده که ندیدم، با بقیه کارهاش خیلی حال کردم.
آفریقا به عنوان اولین فیلم یه کارگردان، اثر قابل قبول و جالبی هست و یکی از بازیگرهای محبوب من یعنی امیر جدیدی رو هم به سینما معرفی کرد. بازیگری که به شدت دوستش دارم و حیف که نسبت به خیلی ها کمتر کار میکنه.
اعترافات ذهن خطرناک من شاید از دید یه عده جنگولک بازی باشه، ولی فیلم جالب و خاصی هست با نحوه روایت متفاوت در سینمای ایران.
خشم و هیاهو هم فیلم خوبی بود و تونسته بود ماجرای ناصر محمدخانی رو توی یه فضای دیگه به شکل جالبی تعریف کنه.
------------
مغزهای کوچک زنگ زده واقعاً محشر بود! توی این جشنواره چند تا فیلم نسبتاً خوب دیدم، ولی دنبال فیلمی میگشتم که راحت بگم از بقیه بالاتر هست و بالاخره پیداش کردم! البته هنوز بمب رو ندیدم و شاید از اون هم خوشم بیاد.
گزارش (!) جشنواره رو به زودی مینویسم، ولی مختصر و مفید اینکه آخرین کار هومن سیدی تنها فیلم جشنواره بود که به خاطرش گزینه «بسیار پسندیدم» رو انتخاب کردم و به قدری کارگردانی و بازی ها و فیلمبرداری و ... عالی بود که یه لحظه نمیتونستم چشمم رو از پرده سینما بردارم!
یکی از نکات مثبت فیلم هم بازی نوید پورفرج بود که اگه اشتباه نکنم اولین بازی سینمایی ایشون هست. حالا شاید قبلش توی تئاتر و سریال ها و ... بوده و من خبر ندارم، ولی کلاً آدم ناشناسی هست و یه جورایی حکم امیر جدیدی توی آفریقا رو داره که با اون فیلم درخشید و الآن هم نوید پورفرج توی این فیلم غوغا کرده و منتظر کارهای بعدیش هستم. بازیگر این نقش رو میگم:

0rvx_7149038381-640x360.jpg

و یه نکته به شدت خوب دیگه هم این بود که فرهاد اصلانی جایگزین حامد بهداد شد. اصلاً تصور حامد بهداد با اون اداهای تکراری و صدای اعصاب خوردکن توی این فیلم حالم رو بهم میزنه و به نظرم تبدیل میشد به یه فیلم دیگه. دیگه بگذریم از ابعاد عظیم فرهاد خان که یه جذابیت عجیبی به کاراکتر داده بود! :D

hupx_androidonlinenewsimage.aspx.jpg

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
فیلم های قبلی هومن سیدی رو هم حتماً ببین. کارهاش نسبت به فضای سینمای ایران نسبتاً متفاوت هستن و به جز سیزده که ندیدم، با بقیه کارهاش خیلی حال کردم.
آفریقا به عنوان اولین فیلم یه کارگردان، اثر قابل قبول و جالبی هست و یکی از بازیگرهای محبوب من یعنی امیر جدیدی رو هم به سینما معرفی کرد. بازیگری که به شدت دوستش دارم و حیف که نسبت به خیلی ها کمتر کار میکنه.
اعترافات ذهن خطرناک من شاید از دید یه عده جنگولک بازی باشه، ولی فیلم جالب و خاصی هست با نحوه روایت متفاوت در سینمای ایران.
خشم و هیاهو هم فیلم خوبی بود و تونسته بود ماجرای ناصر محمدخانی رو توی یه فضای دیگه به شکل جالبی تعریف کنه.
------------
مغزهای کوچک زنگ زده واقعاً محشر بود! توی این جشنواره چند تا فیلم نسبتاً خوب دیدم، ولی دنبال فیلمی میگشتم که راحت بگم از بقیه بالاتر هست و بالاخره پیداش کردم! البته هنوز بمب رو ندیدم و شاید از اون هم خوشم بیاد.
گزارش (!) جشنواره رو به زودی مینویسم، ولی مختصر و مفید اینکه آخرین کار هومن سیدی تنها فیلم جشنواره بود که به خاطرش گزینه «بسیار پسندیدم» رو انتخاب کردم و به قدری کارگردانی و بازی ها و فیلمبرداری و ... عالی بود که یه لحظه نمیتونستم چشمم رو از پرده سینما بردارم!
یکی از نکات مثبت فیلم هم بازی نوید پورفرج بود که اگه اشتباه نکنم اولین بازی سینمایی ایشون هست. حالا شاید قبلش توی تئاتر و سریال ها و ... بوده و من خبر ندارم، ولی کلاً آدم ناشناسی هست و یه جورایی حکم امیر جدیدی توی آفریقا رو داره که با اون فیلم درخشید و الآن هم نوید پورفرج توی این فیلم غوغا کرده و منتظر کارهای بعدیش هستم. بازیگر این نقش رو میگم:

0rvx_7149038381-640x360.jpg

و یه نکته به شدت خوب دیگه هم این بود که فرهاد اصلانی جایگزین حامد بهداد شد. اصلاً تصور حامد بهداد با اون اداهای تکراری و صدای اعصاب خوردکن توی این فیلم حالم رو بهم میزنه و به نظرم تبدیل میشد به یه فیلم دیگه. دیگه بگذریم از ابعاد عظیم فرهاد خان که یه جذابیت عجیبی به کاراکتر داده بود! :D

hupx_androidonlinenewsimage.aspx.jpg

سیزده رو حتما ببین . سیدی اونجا به خوبی از فضای یک محل خاص استفاده کرده بود و مناسبات اون محله رو کم و بیش درست پیاده کرده بود . کلا سیدی کارگردان باهوشیه و به خوبی میدونه چطوری مکان و زمان متناسب با ایده ای که تو ذهنشه رو پیدا کنه . نوید پور فرج اولین بازی اش بود و از شاگردای خود هومن بوده . قشنگ میتونه امیر جدیدی بعدی سینما باشه . فرهاد اصلانی که فوق العاده بود و من رو یاد یکی از کاراکترها و بازی هاش می انداخت که یکی از محبوب ترین کاراکتر های سینما و تلویزیون ایران برای من بود . کاراکتر منفی اش تو راه بی پایان

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
بلیط جشواره که به خاطر تایمش نتونستم بگیرم. ولی الان میشه رفت فیلمی از جشنواره رو دید؟
کلا هنوز هم اکران دارن توی تهران یا تمام شد رفت؟

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
Coco 2017
9/10
Coco_%282017_film%29_poster.jpg

خوبی فیلم را میشه در یک جمله خلاصه کرد: ساخته شده توسط پیکسار، همین و بس!
اما وقتی یخ زده ( Frozen ) با سبک موزیکال خودش توانست پرفروش ترین انیمیشن تاریخ بشه به این سبک روی اوردند که به مزاج من خیلی خوش نمیاد، معنیش این نیست بد هست اما من دوست دارم بیشتر فیلم طنز باشه و از شدت خنده بترکم تا سبک موزیکال ببینم.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
21x4_400x600-75.jpg

COCO

ای خدا هر دفعه باید پیکسار ته کار اشکمون رو در بیاره واقعا کنه ! چی بگم الا اینکه دست رو هر موضوعی بزاره تبدیل به طلا میشه ؟ یک درصد هم فک نکنید قراره یـ چیر صرفا موزیکال مثل Frozen ببینید بلکه قرار ـه یک چیز پیکساری ببینید نه اینکه اون بد باشه یا ... نه این یکی زیادی پیکساری ـه. مثل خیلی از کارای پیکسار دوباره داستان و روایت پاشو از حد و مرزش که سرگرمی باشه باز بیرون میزاره و تهش میشه یـ شاهکار پیکساری ....

پ.ن : اینو باش =P~

wnz7_coco.2017.1080p.6ch.mkvcage.mkv_20180211_225620.jpg

11/10

آخرین ویرایش:

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,712
نام
وحید
21x4_400x600-75.jpg

COCO
8/10

Murder_on_the_Orient_Express_teaser_poster.jpg

Murder on the Orient Express
نمیدونم چرا ولی واقعا نمیتونم چهره شخص دیگه ای رو به جای هرکول پوارو معروف سریالها رو تحمل کنم
این داستان هم قبلا توی سریال اورجینال پوارو به شکل بسیار زیباتری روایت شده بود
ولی بازی ها هم انصافا با حضور بازیگران بزرگ خوب درومده بود
7/10

The Cloverfield Paradox
7/10
یه حسی بهم میگه این مجموعه فیلم توی عناوین بعدی بهتر میشه

The-Cloverfield-Paradox-200x300.jpg

آخرین ویرایش:

master_hate

کاربر سایت
Sep 22, 2015
232
نام
مصطفی
Justice league
در کل فیلم بدی نبود ولی ایراد خیلی داشت.
اول که شخصیت منفی تو دیوار بود کلا .
CGI فیلم منو یاد سریالا cw مینداخت تا یه فیلمی با این بودجه .
دهن سوپرمن:|
4/10

• Like
Reactions: HIGH DEVS

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
Lady Bird

da7y_lady-bird-banner.jpg

Pure Sweetness.
به قدری دلنشین که در تمام لحظات لبخند داشتم.
به قدری شیرین که در ساده ترین لحظات میخندیدم.
به قدری قابل لمس که با کوچیکترین اشک و خشم کاراکتر ها ناراحت میشدم.
خیلی آشنا بود.​

تاپیک رو همیشه چک میکنم ولی خیلی کم پیش میاد پست بزارم... مجبورم کرد :-)

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,491
نام
سپهر
Lady Bird

da7y_lady-bird-banner.jpg

Pure Sweetness.
به قدری دلنشین که در تمام لحظات لبخند داشتم.
به قدری شیرین که در ساده ترین لحظات میخندیدم.
به قدری قابل لمس که با کوچیکترین اشک و خشم کاراکتر ها ناراحت میشدم.
خیلی آشنا بود.​

تاپیک رو همیشه چک میکنم ولی خیلی کم پیش میاد پست بزارم... مجبورم کرد :-)

نقدتون مورد قبول و قابل احترام در حالیکه من فیلم را هیچ میدونم. اما لطفا دل نازک نباشید و به فیلم امتیاز بدهید. چون در اصل تاپیک Rate است و امتیاز دادن ملاک است. لطفا امتیاز خود را به این فیلم بدهید که بتونم در ارزش یابی نهایی فیلم، امتیاز شما را درج کنم. (پست امتیازات کاربران به فیلم های جدید!)

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,413
Stardust memories :

p375_p_v8_aa.jpg

انتظار نداشتم همچین شاهکاری باشه ، همه فیلمای خیلی معروفش رو دیده بودم و این چهاردهمین فیلم وودی الن بود که میدیدم ، اما برام در حد و اندازه های منهتن جذاب بود ... نمیدونم چرا به اندازه منهتن و ... معروف نشده این فیلم ، فقط کافیه اون سکانس سهمگین اول رو ببینید تا پای فیلم میخکوب بشید و تا آخرش داستان این کارگردان خسته و جذاب رو دنبال کنید ...

10/10​

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
نقدتون مورد قبول و قابل احترام در حالیکه من فیلم را هیچ میدونم. اما لطفا دل نازک نباشید و به فیلم امتیاز بدهید. چون در اصل تاپیک Rate است و امتیاز دادن ملاک است. لطفا امتیاز خود را به این فیلم بدهید که بتونم در ارزش یابی نهایی فیلم، امتیاز شما را درج کنم. (پست امتیازات کاربران به فیلم های جدید!)
دیگه شما مارو عفو کنید از این امتیاز دهی :) کلن یکم مشکل دارم باهاش :D سخته یکم :D:-"

N-I-M-A

کاربر سایت
Sep 8, 2013
1,585
نام
Nima
6c1q_7816401.3.jpg

Black Panther 9/10

Wow, Wow , Wow
بهترین فیلم مارول بعد ازMichael B. Jordan .Captain America:Winter soldier به عنوان نقش منفی فیلم عالی بود\m/. تیم بازیگری هم عالی بود. موسیقی فیلم که حرف نداشت^:)^. شخصیت Black Panther همون چیزی هست که دوست داشتم تو دنیای مارول باشه! شخصیتی که با کسی شوخی نداره! یه جورایی Batman مارول:)!
پ.ن: صبر کردن برای Avenger خیلی سخت شد:((:((:((!
پ.ن2: DC برو خجالت بکش:D!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر