Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,514
نام
Iman
Wonder Woman

یه جهش خیلی بهتر نسبت به فاجعه BvS و SS بود واقعا. حداقل و کم کمش اینه که تونست به استاندارد های یه فیلم کامیک بوکی ـه خوب برسه. تم داستانی خوب بازی های خوب موسیقی خوب. نکته منفی فیلم داشت ولی چون داریم راجع به دنیای سینمایی DC حرف میزنیم میشه نادیدشون گرفت. :D یکی از نکات منفی فیلم کرکتر Ares بود بنظرم که نتونست اصلا اون ابهتش رو نشون بده!

با اون سیبیلاش :))

در کل من که خیلی امیدوارم شدم. امیدوارم JL از همین فرمول موفق استفاده کنه

10 / 8

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,724
نام
nucky thompson
pirates of the Caribbean :dead men no tales

فیلم برای یک بار دیدن بدک نیست . ولی فاصله ی بسیار زیادی با دو نسخه اول (که جزو بهترین آثار اکشن /ماجرایی هالیوودی هستن به نظر من ) . نه جک اسپارو دیگه ابهت قدیم رو داره نه کاراکتر های فرعی . نمونه اش باربوسا که واقعا گند زدن بهش . دو کاراکتر عاشق و معشوق قصه هم خیلی الکی بهم دل می بندن . کاراکتر منفی هم اولش به تظر با ابهت می اومد ولی بعد خرابش کردن . و البته از استعداد های باردم تو این نقش ها هم استفاده ای نشد . فیلم همه موقعیت هاش تکراری و قابل پیشبینیه. یک سری سکانس ها که مو به مو بازسازی بدون خلاقیت سری اصله . یک سری جاهاش کمی تا حدی بامزه است مثل شوخی های کلامی اش یا جنگولک بازی های اول فیلم .
ولی برای من بدترین و مسخره ترین بخش یک چیز بود
این پسر ویل ترنر جند ساله اش بود ؟حداقل بگیریم 18 سالش هم باشه یک خط و خش نباید به پوست مادر محترمش بیفته ؟ خوبه دوری شوهر کشیده . باباش می گیرم حالا مرده بوده دوباره به زنگی برگشته
2.اون سکانس بعد عنوان بندی چی بود داستانش ؟ نکنه به سبک فلش شاهد فلشپوینت هستیم و قراره همه کاراکتر های مرده برگردن

امتیاز 5 از 10

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
چند تا فیلم دیدم تو این هفته ( به ترتیب از بهترین تا بدترین )

Shutter Island 2010
10/10

چرا زودتر ندیدم اینو وایِ بر من!!! البته دیدم قبلن ولی زیاد مطمئن نبودم این همون فیلمیه که دیدم یعنی این مارتین اسکورزی چه کرد با من! اینم بگم که فیلم خیلی فضاش شبیه به سایلنت هیل هست و اصلن اون حس تنهایی و ترس و وحشت روانشناسانه رو خیلی خوب منتقل می کنه به خواننده و البته که فیلم همش در مورد perspective هست. تا آخرِ آخر داستان نمی تونین حذس بزنین چی شده و حتی آخرش هم شک دارین. من آخر فیلم حس کردم کلاً انگار مغزم تیلیت شده توی رویا بودم. محشر بود. بی نظیر.

سایلنت هیل 2 :D دوست دارم فکر کنم شاتر آیلند در حقیقت همون فیلم سایلنت هیل 2 بود.

Don't Breathe

8/10

خیلی ایده ی جالبی بود و به نظرم یکی از بهترین دلهره آورهای 2016 بود. حتماً پیشنهاد میشه. فیلم ترسناک اونطوری نیست که در مورد جن و پری و این خزعبلات باشه خیلی هم اتفاقن واقعیه و آموزنده :D

Ricky and the Flash

5/10

همینجوری فرط بیکاری و بیخوابی یه شب اینو دیدم. مثل همیشه بانو مریل استریپ می درخشه و اینبار در نقش یه خواننده ی راک :D یعنی می خوام هر وقت بزرگ شدم مریل استریپ بشم :D کلن داستان فیلم تو دیواره همینطوری بیخودی بد نیست :D

How to be single

4/10

فیلم فانی هست ولی شوخی ها بعضی هاش شاید باعث بشه بخندین همش جالب نیست و اینکه البته موضوع جالبی داره برای اونایی که معتاد به رابطه هستن ( چه دوست دختر دوست پسری چه ازدواج یا نامزدی ) یا اونایی که از رابطه بدشون میاد از اسم فیلم پیداست یاد بگیریم چطوری مجردی کنیم :D

Anakin

Gold User
Feb 17, 2013
2,460
64199248263527607532.jpg

Das Boot
8/10

چقدر عالی بود این فیلم . واقعا حس میکردی داخل زیردریایی هستی و یکی از خدمه زیردریایی.بازی های بسیار طبیعی و موسیقی تحسین برانگیز.فیلمبرداری هم که چیزی نگم بهتره واقعا خوب بود.
با اینکه فیلم بیش از 3 ساعت بود اصلا احساس خستگی نکردم . این فیلم کاملا متفاوت بود با فیلمای جنگ جهانی هالیوودی .​

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
220px-Contagion_Poster.jpg

Contagion 2011
8.5/10

چند وقتی دنبال فیلم دلهره آور می گشتم که چشمم به این فیلم حادثه ای مهیج استیون سودربرگ برخورد کرد و تا انتهای فیلم نشستم و کامل دیدم. فیلم در نوع خودش کلمه دلهره آور را به مخاطب ادا کرد. فیلم به زیبایی کامل روند شیوع یک بیماری با دلایل و مدرک نشان می دهد و هر چه فیلم جلوتر می رود، هیجان و دلهره از بیماری مخوفی که کل جهان را در برمی گیرد، بیشتر می شود. از تیم فوق ستاره بازیگری بگیر تا فیلمبرداری محشر پیتر اندروز که کاملا با شات ها و نوع فیلمبرداری اش، وضعیت مردم و دنیای پساآخرالزمانی را به خوبی نشان می دهد. پیشنهاد می شود که فیلم را ببینید!

شیوع بیماری از حضور یک خفاش در یک انبار خوک و ترکیب مدفوع خفاش با بزاق خوک، این بیماری به وجود آمد و سرآغاز آن در هنک هنگ در یک رستوران چینی بود. کم کم این بیماری در سراسر اروپا، آسیای شرقی، آفریقا و خود آمریکا بیماری گسترش یافت.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: arsenalmom

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
g1o9_webp.net-resizeimage.png

10 / 8
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

یه تون تاریک مثل شماره های اول ، یه Villain معرکه که یه خدمه و کشتی خفن داره ! با Cgi فوق عالی ... Salazar فوق العادست ! لهجه اسپانیاییش هم خداست ! :D
جوک های خوب و سبک خود دنیای فیلم
اکشن های خوب
و ...

در کل به عنوان شماره پنجم دیگه از این بهتر نمیشه این فیلم رو ساخت ولی موضوع اینه خود دنیای فیلم و سوژه دیگه تکراری شده و به هیچ وجه کشش و تازگی قبلی رو اصلا و ابدا نداره ... مگر نه خود این فیلم خیلی خوب ساخته شده و روش زحمت کشیده شده
در کل بعد از چند سال که دیگه دنیای کارائیب یادم رفته بود ، دیدن این فیلم بسیار چسبید و لذت بردم ...

o|d man

کاربر سایت
Jul 29, 2014
255
نام
محمد رضا
Belle de jour
9/10
خیلی عالی و خوش ساخت . یکی از اثار بسیار زیبای لوئیس بونوئل

Lost in translation
7.5/10
فیلم قشنگیه.ارزش یبار دیدن رو داره

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
Memories of Murder
220px-Memories_of_Murder_poster.jpg

چند وقت اخیر فلم هایی از آسیای شرقی دیدم که ذهنیتم رو در مورد سینمای این کشورها تغییر داده! خاطرات قتل یه فیلم عالی تو سبک جنایی، کاراگاهی معمایی هست که تو مدت زمان خودش شما رو پای فیلم نگه می داره و روایت جذابش باعث میشه که اصلا خسته نشید.
Nightcrawler
Nightcrawlerfilm.jpg

الان دیگه به من ثابت شده که ذهنیتتون نسبت به یه فیلم، تجربه تون از تماشای اون فیلم و شکل میده و بهترین تجربه وقتی بوجود میاد که هیچ انتظاری از فیلم نداشته باشید! شبگرد یه داستان خیلی ساده داره که بیشتر رو روایتش تمرکز میکنه. این فیلم هم میتونه تو مدت زمان خودش سرگرم کننده ظاهر بشه هر چند اصلا اون چیزی که فکر می کردم نبود. فیلم خیلی ساده هست.
Shutter
220px-Shutterposter.jpg

شاتر یکی از فیلم های خوب ژانر وحشت به حساب میاد. درگیر کننده اصلا نیست، شروعش تا حدی خسته کننده هست اما با توجه به اینکه مدت هاست فیلم ارزشمندی تو سبک وحشت ساخته شده، از شاتر میشه بعنوان یکی از فیلم های خوب این ژانر یاد کرد با سبک ترسوندن تکراری (استفاده از صدا و صحنه های ناگهانی) اما ایده تا حدی جالب. در کل وضعیت ژانر وحشت خیلی خرابه بنظرم و این سبک ها فیلم اصلا انتظارات منو برآورده نمی کنند.
The Forest
220px-The_Forest_Poster.jpg

The Forest هم یه فیلم تو ژانر وحشت به حساب میاد. فیلم چیزی واقعا برای ارائه نداره. به شدت تکراری، سطحی و در کل خیلی خیلی ساده و پیش پا افتاده. یکی از نکته های این فیلم، به نظرم این بود که کارگردان بین ترس روانی و ترس ماورایی گیر کرده بود و از هیچ کدوم هم نتونست درست استفاده کنه و فیلم در کل رو هوا بود.
There's Something About Mary
220px-There%27s_Something_About_Mary_POSTER.jpg

یه فیلم فان و باحال! اگر دنبال یه کمدی رومانتیک هستید که تقریبا 2 ساعت لبخند رو لبتون بیاره (قهقه نه) یکی از گزینه ها There's Something About Mary هست. پایان فیلم بنظرم کاملا مذخرف بود.

• Like
Reactions: TheGodfather

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
Memories of Murder

Nightcrawler
Nightcrawlerfilm.jpg

الان دیگه به من ثابت شده که ذهنیتتون نسبت به یه فیلم، تجربه تون از تماشای اون فیلم و شکل میده و بهترین تجربه وقتی بوجود میاد که هیچ انتظاری از فیلم نداشته باشید! شبگرد یه داستان خیلی ساده داره که بیشتر رو روایتش تمرکز میکنه. این فیلم هم میتونه تو مدت زمان خودش سرگرم کننده ظاهر بشه هر چند اصلا اون چیزی که فکر می کردم نبود. فیلم خیلی ساده هست.
منظورتون از ساده بودن چی هست؟

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
373
نام
محمد مهدی
Lights Out

فیلم نسبتا استرسی ای بود یکمی ترس داشت، ولی به نظرم حتی در حد فیلم کوتاهی که این فیلم از روش ساخته شده هم نبود

نمره 6 و نیم از 10

Sent from my D6603 using Tapatalk

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,466
wonder woman
8/10
به نظر من یه شروع خوب برای dc هست کسایی که میگن فیلم تینیجری هست مطمعنا هیچ ایده ای در مورد کمیک بوک ندران به نظر من کی تو دنیای dc اولین فیلمی بود که به کمیک خیلی نزدیک بود در کل دوست داشتم شخصا فکر نمیکردم gal gadot از پس بر بیاد ولی انصافا خوب بود

SPRADA

کاربر سایت
Jan 13, 2012
2,885
نام
علی
High Noon
5bxp_from-singsnap.com_.jpg

فیلمِ خیلی قدیمی هستش اما برای من که خیلی جالب بود,مخصوصاً موسیقی متنش .
8.5/10
---
Lucy

220px-Lucy_%282014_film%29_poster.jpg

:|
6/10

Lucy یکی از احمقانه ترین ایده هایی بود که دیدم، نمیدونم کارگردانش چی با خودش فکر کرده بود که که عوامل کاملا بی ربط به همدیگه رو اونطور به هم پیوند داد........

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
64199248263527607532.jpg

Das Boot
8/10

چقدر عالی بود این فیلم . واقعا حس میکردی داخل زیردریایی هستی و یکی از خدمه زیردریایی.بازی های بسیار طبیعی و موسیقی تحسین برانگیز.فیلمبرداری هم که چیزی نگم بهتره واقعا خوب بود.
با اینکه فیلم بیش از 3 ساعت بود اصلا احساس خستگی نکردم . این فیلم کاملا متفاوت بود با فیلمای جنگ جهانی هالیوودی .​
فيلم ٣ تا ورژن داره:
١٤٩ دقيقه اى (سوپربيت)
٢٠٩ دقيقه اى (دركترز كات)
٢٩٣ دقيقه اى (آنكات=كامل)

كه نسخه كاملش ميشه همون ٤ ساعت و ٥٣ دقيقه:ninja:.
همچنين به صورت مينى سريال هم اين ورژن رو پخش كردن.
ولى اكثرا ورژن دركترز كات رو ديدن...اما اونايى كه كاملشو ديدن بيشتر توصيش كردن.

يه ماراتنيه ديدن نسخه ى كامل...اما به نظرم همين نسخه رو ببينم (البته اگه زيرنويس نسخه ى كاملش باشه،همشون براى دركترز كات هستن،چند تاشون هم توضيح خاصى درباره ى ورژن ندارن آدم متوجه نميشه براى كدوم ورژنن).

زيردريايى و افراد محدود و محيط بسته و در اعماق اقيانوس و اين فيلم كه تحسين شده هم هست،نويد يه اتمسفر گيرا رو ميده.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر