Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
ای کاش مدیریت اجازه نده حداقل توی این تاپیک پست کسی نقل بشه
یکی میاد نقل میکنه و به زیبایی تمام تاپیک نابود میشهو تا ده صفحه حرف هایی نقل میشه که عنوان و هدف تاپیک توش گم میشه و دریغ از یک نقد توی صفحه!
قبلا کاربرا نظراتشون رو بیان میکردند و کاری به بقیه نداشتند و تاپیک بسیار زیبایی بود پر از نقد دوستان شامل انواع اقسام فیلم ها که بعضی مواقع برای پیدا کردن یک فیلم خوب به اینجا سر میزدم تا از نظر دوستان استفاده بکنم اما الان شده مثل تاپیک معروف (بحث قفلDenovu) پر از حرف های...................

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
Nocturnal Animal
تام فورد این بار رفته سراغ یه رمان خیلی ضعیف. وقتی منبع اقتباس خوب نباشه دیگه وای به حال فیلم.
اون صحنه ی ابتدایی جیک جیلنهال و خانوادش تو جاده از همه مسخره تره. همه میدونن تگزاس این شکلی نیست. تو واقعیت همه شون تا خرخره تفنگ دارن. کسی اینجوری به ماشین آدم گیر بده بلافاصله با تفنگ می افتن به جون هم.
کلا انگار فیلم یه تبلیغ دو ساعته برا anti-gun control بود. فقط بازی های خوب داشت.
کست و کروی A list، نتیجه در بهترین حالت متوسط.
5/10

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,147
نام
پویان
Doctor Strange

7.5/10

فیلم خیلی خوبی بود.
انتظارم بیشتر بود ولی خیلی خوب بود در کل.‌ با شخصیت و دنیای این شخصیت و توانایی هاش خیلی حال میکنم.
بهترین فیلم سوپر هیرویی سال گذشته بود که دیدم. (Deadpool مال ۲۰۱۵ است فک کنم.)

dark_knight

کاربر سایت
Dec 2, 2011
367
نام
علی
z5ug_sd.jpg

Doctor Strange
7/10
انتظار بیشتری از فیلم داشتم.
کلی شخصیت معرفی میشن که برای دنیای مارول جدید هستن ولی پرداخت خیلی کمی دارن؛ حتی خود دکتر استرنج. فیلم برای رسیدن به جنگ آخر خیلی عجله داره.
جلوه های ویژه در بالاترین سطح بود ولی از جادو فقط چندتا جرقه نارنجی رنگ و ساختمون های برعکس نمایش داده میشه ( عکس بالا)
بنظرم زمان فیلم کم بود و وقتی تمام شد حس تماشای یه فیم ناقص را داشتم.

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,147
نام
پویان
z5ug_sd.jpg

Doctor Strange
7/10
انتظار بیشتری از فیلم داشتم.
کلی شخصیت معرفی میشن که برای دنیای مارول جدید هستن ولی پرداخت خیلی کمی دارن؛ حتی خود دکتر استرنج. فیلم برای رسیدن به جنگ آخر خیلی عجله داره.
جلوه های ویژه در بالاترین سطح بود ولی از جادو فقط چندتا جرقه نارنجی رنگ و ساختمون های برعکس نمایش داده میشه ( عکس بالا)
بنظرم زمان فیلم کم بود و وقتی تمام شد حس تماشای یه فیم ناقص را داشتم.
همه حرفات، حرف دل من بود.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

• Like
Reactions: dark_knight

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
Nocturnal Animal
تام فورد این بار رفته سراغ یه رمان خیلی ضعیف. وقتی منبع اقتباس خوب نباشه دیگه وای به حال فیلم.
اون صحنه ی ابتدایی جیک جیلنهال و خانوادش تو جاده از همه مسخره تره. همه میدونن تگزاس این شکلی نیست. تو واقعیت همه شون تا خرخره تفنگ دارن. کسی اینجوری به ماشین آدم گیر بده بلافاصله با تفنگ می افتن به جون هم.
کلا انگار فیلم یه تبلیغ دو ساعته برا anti-gun control بود. فقط بازی های خوب داشت.
کست و کروی A list، نتیجه در بهترین حالت متوسط.
5/10
من نمیدونستم داستان فیلم از رمانه.در هر حال زیادجالب نبود ربط و بسط دادن کتاب جک با زن بر باد رفتش
بازی جیلنهال و شانون عالی بودن

آخرین ویرایش:

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,250
Doctor Strange
7/10

فیلم جالبی بود، یه خورده زود رفتن سراغ جنگ، آموزشهاش تکمیل نشده بود ولی بازم قدرت مقابله با حریفاشو داشت
اون جادوی بُعد آینه ای از Inception الهام گرفته شد بود به نظرم

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
شما اب دستته بذار زمین این فیلمو ببین :D
Lock stock and two smoking barrels

Lock, Stockand Two Smoking Barrens 1998

آقا این فیلمی که گفتی دیدم، عجب فیلمی بود واقعا حال کردم فیلم جنایی خشونت بار ولی کمدی تاحالا ندیده بودم.:D
به همه ی دوستان پیشنهاد میکنم این فیلمو ببین داستان خیلی خر تو خری داره یعنی داستان 4 تا گروه مافیایی روایت میکنه اما اخرش یه جوری تموم میشه به قول معروف کف و خون قاطی میکنی، داستان مثل Snatch هست البته کارگردانشم همون گای ریچی هست.
امتیاز من 10 از 10

• Like
Reactions: dooni

dooni

کاربر سایت
Jun 30, 2012
565
Lock, Stockand Two Smoking Barrens 1998

آقا این فیلمی که گفتی دیدم، عجب فیلمی بود واقعا حال کردم فیلم جنایی خشونت بار ولی کمدی تاحالا ندیده بودم.:D
به همه ی دوستان پیشنهاد میکنم این فیلمو ببین داستان خیلی خر تو خری داره یعنی داستان 4 تا گروه مافیایی روایت میکنه اما اخرش یه جوری تموم میشه به قول معروف کف و خون قاطی میکنی، داستان مثل Snatch هست البته کارگردانشم همون گای ریچی هست.
امتیاز من 10 از 10
عالین این دو تا فیلم.البته خیلیا معتقدن گای ریچی یه مقدار تارانتینویی ساخته این فیلمارو:Dما که امیدواریم بازم بسازه ازین قبیل فیلما
اگر سلیقت مشابه سلیقه من باشه احتمالا trainspotting 1996 ام بپسندی:D

• Like
Reactions: *Black Roze*

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
moonlight 2016
0/10
220px-Moonlight_%282016_film%29.png

فیلم هیچی نداشت و به زور نصف فیلم دیدم
با خودم گفتم اره یک فیلم متفاوت و هنری هست اما جز پوچی چیز دیگری نداره و تنها دلیل جایزه گرفتنش هم ه ***م*** ج*** ن *** س باز بودن نقش اول فیلم هست

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
assassins creed
فیلم مشکلاتی داشت . مثلا کاراکتر پردازی جالبی نداشت . مدت زمان زیادی از فیلم هم تو زمان حال بود . در حالیکه اصل اساسین کرید به زمان گذشته بود . شاید گفت مشکل اصلی فیلم همین باشه که بر خلاف بازی از بس تلاش می کنه برای ایده ی اصلی (ساختن ماشینی برای اتصال به خاطرات اجداد با استفاده از دی ان ای ) دلیل علمی و منطقی بیاره که وقت نمی کنه اصلی ترین ویژگی اساسینز کرید ها رو نشون بده . حتی خیلی جاها که تو آنیموسه جنگ و مبارزه در گذشته کات می خوره به تلاش های کاراکتر و مبارزه با تصاویر مجازی در آنیموس . اساسین کرید تو سری بازی هاش کاری می کرد ما واقعا حس کنیم در گذشته هستیم ولی فیلم همش داشت دروغین بودن این قضیه رو به ما یاد آوری می کرد .و باعث فاصله گرفتن بیننده می شد . داستان اوایلش بسیار کند جلو میره ولی ناگهان روی ریتم بسیار سریغ می افته و پایانش هم می تونست برای یک ادامه باشه ولی سرسری تو فیلم وارد شده بود . اکشن قابل قبوله ولی متاسفانه به خاطر تدوین و فیلم برداری خیلی حس اساسین بودن رو نداشت. بازیگرا متوسط بودن . فاسبندر مثل اکثر کارهاش قابل قبول بود ولی ماریون کوتیلار و جرمی آیرونز معمولی بودن . در کل می تونم بگم اساسینز کرید از نظر یک فیلم سینمایی موفق نبوده . ولی از نظر وفاداری به بازی اش نمره قبولی می گیره . و طرفداران گیم می تونن از دیدنش لذت ببرن (بر خلاف کارهایی مثل چند قسمت اخیر رزیدنت اویل و هیتمن که از همه نظر فاجعه بودن ) . اگه سازنده ها از اول برای ساخت یک فیلم چند قسمتی برنامه میریختن و آروم آروم جلو میرفتن شاید با اثری بهتر مواجه بودیم
امتیاز از نظر سینمایی (بدون در نظر گرفتن منبع ) : 5 از 10
امتیاز از نظر وفاداری به منبع اصلی : 7.5 از 10
یک سکانسی در فیلم بود که جذاب بود و ارتباط فیلم با سری بازی هارو تشدید کرده بود و مشخص می کرد که این کاراکتر تو فیلم که ساخته ذهن فیلم ساز ها بوده و در بازی نبوده همخون آرنو دوریان کاراکتر بازی یونیتی بوده

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
622
نام
Ali
don't breathe

یه فیلم ترسناک با ایده ای متفاوت

تاحالا نشده بود یه فیلم ترسناک اینجوری با این موضوع ببینم فیلم هم هیجان داشت هم غافلگیری هم اکشن

بازی نقش اول مرد فیلم خیلی خوب بود و به دلم نشست

بدون اینکه بازیگرای خیلی معروفی داشته باشه و با بودجه کم فیلمی درست کرن لذتبخش فیلمی که برای هیچ کدوم از شخصیتاش دلت نسوزه ولی بازم بخوای ببینی اخرش چی میشه و کی زنده میمونه

10/10

• Like
Reactions: hooman1995

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,250
انیمیشن Moana (2016)
8/10

من که لذت بردم، همه چیشو دوس داشتم :D

Nocturnal Animals (2016)
7/10

بدون شرح
توضیحاتو دوستان دادن

Chasing Amy 1997
6/10

فیلم موضوع جالبی داشت منتها بازیهاشون یه خورده بد بود :D
کاراکتر مونث ـه هم یه جوری حرف میزد رو اعصاب بود :D

The Edge of Seventeen (2016)
7/10

یادم نمیاد به این نمره داده باشم، فیلم خوبی بود چند جاییش حرص خوردم و بعضی جاهاشم با شخصیتش اصلیش همزادپنداری کردم، قابل قبول بود

Paycheck 2003
6/10

ایده ش با توجه به زمان ساخت خوب بود، شخصیت اول که صحبتی ندارم ولی شخصیت دوم که مونث بود میتونستن یه بهترشو پیدا کنن زیاد خوشم نمیومد ازش :D

Jack Reacher Never Go Back (2016)
5/10

چیز خاصی نداشت، بازی خوبی نداشت تام کروز

Role Models (2008)
6/10

احترام و اخلاق از پیام های اصلی این فیلم بود، خوب کار کرده بودن در این زمینه، مخصوصا با این کاراکترهاش :D

Prisoners 2013
8/10

بسی لذت بردم، خیلی خوشم اومد از فیلم
سر اینم حرص خوردم، آخرشم اعصابمو بهم ریخت

اونجا پیداش میکنه یا نه بالاخره؟ نگرانشم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر