Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
فقط منم کلا نامید شدم از CA:CW ؟
اصلا اهل کمیک نیستم
CW هم جز معدود کمیک هایی که خوندم
خودم کمیکش رو بیشتر میپسندم و به نظرم زیاد به کمیک نزدیک نبود
از اون طرف هم فان بودنش زیاد به دلم ننشست
کلا به جز بلک پانتر، چیز زیادی ازش به دلم ننشست
مرد عنکبوتی و مورچه ای هم زیاد برام جالب نبود
کلا 6/10
پ.ن: فکر کنم به خاطر اینه که دیگه این سبک فیلم ها رو زیاد دیدم
سالی دو سه تا فیلم تواین سبک.... یه جایی دیگه دل آدم رو میزنه
یه زمانی انقدر فیلم های خوب پشت سر هم میدیدم که بعد از چند وقت حوصله فیلم های خوب رو نداشتم و رفتم سراغ فیلم های فان
الان هم انقدر این سبک فیلم ها رو دیدم که دیگه زیاد به دلم نمیشینن

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
Room_Poster.jpg

Room:9/10

Tangerines_film.jpg

Tangerines:8.5/10

Love,_Rosie_(film)_UK_poster.jpg

Love Rosie:8/10
پیام کلی فیلم این بود:
اگه کسی رو دوس دارین و شرایطش فراهمه تردید نکنید و زندگیتونو باهاش تقسیم کنید.اگه اینکارو نکردید مطمئن باشید بعدش کلی پشیمونی میمونه واسه دو طرف.شک نکنید.:)
و من به شخصه و با توجه به تجربه ام تایید میکنم پیام فیلم رو.

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
من سالوادور نیستم 4/10
وقتتون براش حروم نکنید !

بارکد 10/10
یک فیلم متفاوت در سبک طنز ایرانی !

now you see me 2 6/10
یکبار دیدن ارزش داره .. شعبده بازی های در فیلم بیش از حد بزرگنمایی و غیر واقعی هست .. فیلم prestige کجا و این کجا !

Mamal17

کاربر سایت
Sep 17, 2012
361
Perks of being a wallflower
MV5BMzIxOTQyODU1OV5BMl5BanBnXkFtZTcwMDQ4Mjg4Nw@@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

10/-
راستش یکم باید از قبل توضیح بدم. سلیقه ی من در نظر دادن فیلم ها و کتاب ها یا نمیدونم هر چیزی به این صورت هست که به احساسی که از دیدن فیلم بهم دست میده نمره میدم. یعنی بهترین فیلم دنیا اگر احساسی بهم القا نکنه از نظر من به درد نمیخوره...
یکسری احساس هایی هستند که خیلی درونی هستند. و به خاطر فعالیت هورمون های بدن ایجاد نمیشند. یعنی کلا جوری نیستند که بتونیم هر موقع اون احساس رو داشته باشیم. و مخصوصا این نوع احساس ها بیشتر در خواب بوجود میان و برای همین قادر نیستیم زیاد به یاد بیاریم.
من این فیلم رو نشستم شب تنها دیدم. راستشو بخواین نمیتونم نقدش کنم. و همینطور هم نمیدونم اگر شما ببینید این احساس براتون تداعی بشه. ولی این فیلم تمامی احساسات مدفون شده تو خودم رو بهم نشون داد. تمام اون احساس ها به من دست داد. کاری کرد که من برای اولین بار گریه کنم. نه به خاطر زیبایی فیلم یا... بلکه به یاد تمام احساس هایی که فراموش کرده بودم افتادم و گریم گرفت.
این فیلم جدا از اثر گذاشتن بر روی من یکی از اریجینال ترین فیلم هایی بود که دیده بودم. تا الان خیلی فیلم های رمانتیک و عاشقانه اومده که نمیدونم حداقل من تحت تاثیر هیچ کدوم از اون ها قرار نگرفتم. همه ی اون فیلم ها به نظرم به زور میخواستند احساس رو در بیننده اجرا کنند ولی این فیلم کاری کرد که این احساس در من ایجاد بشه. نه عاشقی بر حسب هورمون ها...بلکه احساسی کاملا اریجینال. احساسی که به فکر هیچ کس نمیرسه که این احساس مخصوص خودتون نیست و هر انسانی در اعماق خودش داره و در خود مدفون میکنه.
من به این فیلم نمره نمیدم. نمره باعث میشه اثر فیلم در نظرم پایین بیاد. حتی اگر ۱۰/۱۰ باشه...

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
captain america civil war
10/10
کلا شخصیت جرمی برای هاکای ساخته نشده ، روی کارکتر نمیشینه ، بماند موقعی که اومد ویژن رو بزنه با اون حرکت مسخره تیرو دور سرش چرخوند (فکر کرده لگولاسه !) انقدر مبتدیانه و مسخره این کار انجام گرفت که خود به خود خندم گرفت . مارول این همه هزینه کرده ، اورلاندو بلوم اگر توی این اثر بود میتونست پرداختو سکانسهای بیشتری به خودش اختصاص بده و نوستالژی سالهای قبلو دوباره برای طرفدارای بیشمارش زنده کنه .

فیلم وفادار بود و سعی شده تمام کارکترها نقش پررنگ داشته باشن ، خوشحالم که از هالک خبری نبود ! ، و برای من سرباز زمستان در هر صحنه 10 تا 10 داشت . خیلی وقته یک فیلم با صحنه های اکشنش هیجانمو بالا نبرده بود .

nueva-portada-revista-empire-rinde-homenaje-a-L-oOUjyt.jpeg

the conjuring 2
9/10
درسته ترسش از نسخه اول کمتر شده ولی پرداخت داستان خیلی پخته ترو بهتر شده بود ، من که لذت بردم فقط امیدوارم به آنابل 2 دوباره گند نزنن .

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,141
نام
پویان
Perks of being a wallflower
MV5BMzIxOTQyODU1OV5BMl5BanBnXkFtZTcwMDQ4Mjg4Nw@@._V1_UX182_CR0,0,182,268_AL_.jpg

10/-
راستش یکم باید از قبل توضیح بدم. سلیقه ی من در نظر دادن فیلم ها و کتاب ها یا نمیدونم هر چیزی به این صورت هست که به احساسی که از دیدن فیلم بهم دست میده نمره میدم. یعنی بهترین فیلم دنیا اگر احساسی بهم القا نکنه از نظر من به درد نمیخوره...
یکسری احساس هایی هستند که خیلی درونی هستند. و به خاطر فعالیت هورمون های بدن ایجاد نمیشند. یعنی کلا جوری نیستند که بتونیم هر موقع اون احساس رو داشته باشیم. و مخصوصا این نوع احساس ها بیشتر در خواب بوجود میان و برای همین قادر نیستیم زیاد به یاد بیاریم.
من این فیلم رو نشستم شب تنها دیدم. راستشو بخواین نمیتونم نقدش کنم. و همینطور هم نمیدونم اگر شما ببینید این احساس براتون تداعی بشه. ولی این فیلم تمامی احساسات مدفون شده تو خودم رو بهم نشون داد. تمام اون احساس ها به من دست داد. کاری کرد که من برای اولین بار گریه کنم. نه به خاطر زیبایی فیلم یا... بلکه به یاد تمام احساس هایی که فراموش کرده بودم افتادم و گریم گرفت.
این فیلم جدا از اثر گذاشتن بر روی من یکی از اریجینال ترین فیلم هایی بود که دیده بودم. تا الان خیلی فیلم های رمانتیک و عاشقانه اومده که نمیدونم حداقل من تحت تاثیر هیچ کدوم از اون ها قرار نگرفتم. همه ی اون فیلم ها به نظرم به زور میخواستند احساس رو در بیننده اجرا کنند ولی این فیلم کاری کرد که این احساس در من ایجاد بشه. نه عاشقی بر حسب هورمون ها...بلکه احساسی کاملا اریجینال. احساسی که به فکر هیچ کس نمیرسه که این احساس مخصوص خودتون نیست و هر انسانی در اعماق خودش داره و در خود مدفون میکنه.
من به این فیلم نمره نمیدم. نمره باعث میشه اثر فیلم در نظرم پایین بیاد. حتی اگر ۱۰/۱۰ باشه...
این چیزایی که گفتی رو من بعد از دیدن فیلم A Short Film About Love احساس کردم.
بعد از دیدن این فیلم، فیلمایی مثل The fault in our stars برام مصنوعی و معمولی به نظر میومد.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,488
نام
سپهر
220px-The_Salesman.png

The Salesman -2016

6/10

بعد از مدتها که سینمای ایران رو تحریم کرده بودم، به علت تشویق منتقدان و برنده شدن در کن و صد البته با اطلاعات از گذشته پر بار اصغر فرهادی، رفتیم جدید ترین فیلم این فیلم ساز رو ببینیم. متاسفانه یکی از ضعیف ترین فیلم های اصغر فرهادی بود. نه در حد جدایی دیالوگ های خفنی داشت، نه مثل درباره الی که مخاطب را به صندلی ها میخکوب میکرد. بدون خجالت بگم که موضوع فیلم اشاره ای مسئله تجاوز ج*سی داشت که مخاطب صد در صد درباره ان میدونست اما به علت محدودیت، این موضوع اَگاه به صورت پنهان و گوشه کنار در فیلم باقی ماند. شاید محدودیت باعث شدکه این موضوع به خوبی در فیلم دیده نشه. بازیگران هم شهاب حسینی بازی خوب رو انجام داد ، اما زیاد خودش را به آب و آتیش مثل جدایی نزد. ترانه علیدوستی بازی تکراری رو به مخاطب ارائه داد که قبلا دیده بودیم. متاسفانه فیلم های ایرانی همه یجور شده اند و باید دید که چه کسی این خط صاف را منحنی میکند (که البته سعید روستایی تا حدودی موفق شده) در کل یکی از هایپ ترین فیلم هایی بود که تو امسال منتظرش بودم که اینجور که انتظار داشتم، خوب نبود!

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
The_Dark_Valley_poster.jpg

The Dark Valley:9/10
"و آزادی هدیه ایست که هرکسی دوست ندارد آن را دریافت کند"
این فیلم عالیه به شدّت پیشنهاد می شه
نکته قابل توجه اینه که فیلم در روستایی در کوههای آلپ ساخته شده و زبان اصلی فیلم آلمانی با لهجه محلی است.

• Like
Reactions: BitsandBytes

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
این فیلم عالیه به شدّت پیشنهاد می شه
نکته قابل توجه اینه که فیلم در روستایی در کوههای آلپ ساخته شده و زبان اصلی فیلم آلمانی با لهجه محلی است.
نکته قابل توجه فیلم برای من موزیک فوق العاده اش و فضا سازی و اتمسفر عالیش بود.

• Like
Reactions: NO ps3 and fifa13

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
این چیزایی که گفتی رو من بعد از دیدن فیلم A Short Film About Love احساس کردم.
بعد از دیدن این فیلم، فیلمایی مثل The fault in our stars برام مصنوعی و معمولی به نظر میومد.
The fault in our stars کاملاً معمولی هم هست آخه.:D

• Like
Reactions: Alkazar

The Mera Abides

Entierra tu primer juguete
کاربر سایت
Dec 26, 2012
442
نام
میلاد
البته The perks of being of being a wallflower بیشتر یک فیلم coming of age هست و به همین دلیل مقایسه کردن اش با فیلمای رومانتیک مثل The fault in our stars زیاد کار درستی نیست.
اگه از TPOBAW خوشتون اومد پیشنهاد میدم Ghost World و Submarine رو حتما ببینین اگه ندیدین.

franticfixer

کاربر سایت
Mar 5, 2011
395
Kobu and the two strings
10/10

شاهکار به معنای واقعی کلمه. یک فیلم فوق العاده کامل با داستان عالی، شخصیت پردازی جذاب، موسیقی فوق العاده و جلوه های بصری باورنکردنی خلق شده با استاپ موشن . بهترین فیلم ۲۰۱۶ تا این لحظه. ۱۰۰% توصیه میشه بدون لحظه ای تردید
885613cd77bf83d9073def37ca4b896f.jpg

Sent from my ASUS MeMO Pad 7 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر