Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
Paranormal Activity: The Ghost Dimension
220px-Paranormal_Activity_The_ghost_dimension_Poster.jpg

اینا تا کی میخوان این سری رو به همین شکل ادامه بدن؟ مگه یه ایده چقدر کشش داره؟

فیلم واقعا مذخرف هست، رسما هیچی نداره، نمی دونم اینا یه داستان کلی نوشتن که این 5 نسخه پیش زمینش بوده و تو نسخه های بعد رو می کنند یا اینکه کل قضیه رو هوا هست. دریغ از یه صحنه جذاب، کل فیلم چرت و پرت گفتن چند تا آدم و هر از گاهی هم چند تا صفحه که تمامش دقیقا اینه که صدا قطع میشه، شخصیتی که تو صفحه هست ترسیده و بعد یه اتفاق چرت و پرت میوفته و یه صدای خیلی بلندی هم میاد و اون یاور هم در میره، از قسمت اول تا پنجم کل صحنه های مثلا هیجانی فیلم از همین فرمول پیروی میکنه ...

با ارفاق بسیار : 1/10

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
Spectre
cb4a_james-bond-spectre-trailer-wallpaper.jpg

میتونم بگم کلا هر کسی ادعا داشت فن این سری بوده و فیلم و دیده و خوشش نیومده در واقع متوجه نشده بره دوباره ببینه!:D
همه چیز به بد من و گود من فیلم ختم نمیشه:|
سناریو فیلم به نظر من خیلی قویتر از فیلم های قبلی بود
مبارزه سیستم قدیمی بریتانیا در مقابل سیستم جدیدی که قرار جایگزین بشه نظم نوین جهانی و شبکه های جاسوسی عنکبوتی که شامل همین وایبر و تلگرامتون میشه به راحتی و آب خوردن اطلاعات کاربر رو میگیره
اینجا 90درصد دوستان فقط رو انتقام شخصی و بد من فیلم تمرکز کردند! :|
نکاتی جالبی که در فیلم هست رو تو اسپویل میزارم
جیمز باند یک برادر ناتنی داره!قبل از اینکه فیلم جلوتر بره 100درصد مطمئن بودم داداشش آمریکایی هست(بریتانیا و آمریکا)
جمع آوری اطلاعات مردم سطح جهان در یک جا و نابود کردنشون با یک دکمه
مبارزه شیوه ی قدیمی در مقابل شیوه ی جدید(جیمز باند به طور کلی آدمی هست که با سیستم قدیمی کار میکنه مثلا ریشش رو با ژیلت نمیزنه !و تاکید داره شیوه ی قدیمی بهتره!
شخصا وارد منطقه میشه و فیزیکی عمل میکنه نه با استفاده از اطلاعات کامپیوتری و آنالیز کردنشون
یک ماموری مخفی هست ولی نمیدونه موبایل به راحتی شنود میشه زمانی که از لندن خارج شد و تماسی محرمانه برقرار کرد من تعجب کردم این چطور ماموری هست که نمیدونه گوشی های موبایل اصلا امنیت نداره که در آخر فیلم به این نکته اشاره میشه
چرا بریتانیا باید مخالف این نظام باشه برای من جالب بود نظامی که الان پیش روی ماست کاربر با دستای خودش اطلاعات رو در اختیار شبکه های جاسوسی میزاره هر برنامه قبل از نصب روی گوشی حق دسترسی تمامی اطلاعات مثل خواند مسیج ها و ارسال مسیج و برنامه تاکید میکنه اگر من بدون اجازه ی شما مسیج ارسال کنم از شارژتون کم میشه،عکس گرفتن دسترسی به اطلاعات تماس گالری.... این توضیحات در صورتی که موبایلتون فارسی باشه و بخواین برنامه رو اپدیت کنید میتونید ببینید
قدرت واقعی در دست کشور ها نیست بلکه در اختیار یکسری آدم پولدار با قدرت هست در یکی از مقالاتی خوندم بهشون میگن زرسالار که ملیت اون ها اهمیتی نداره به عنوان مثال در جلسه ی نظم نوین جهانی آدمای با نفوذ از همه ی کشورها هستند این اطلاعات که در یک سرور با همکاری 9کشور انجام میشه در اختیار یک شخص هست !
نمیدونم شایدم اشتباه میکنم!8-|
جدای از این بحث ها فیلمی نفس گیر و هیجان انگیز نسبت به سری های قبلی خودش بود! 007از 007قبلی باهوشتر بود و نه خسته تر و گیج منگ مثل اسکایفال!
باهوش سریع خشن بازیگری danielواقعا فوق العاده است
تا زمان تماشا فیلم نمیدونستمlea Seydoux بازیگر فرانسوی هم توش بازی کرده که یکی از فیلم هاش به اسم blue is the warmest colour فیلمی بود برا خودش!:>
نمره:10

آخرین ویرایش:

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
220px-Bridge_of_Spies_poster.jpg

Bridge Of Spies

خیلی سر راست و مستقیم و دلپذیر :D همین سه تا ویژگی که گفتم بخوبی وضعیت فیلم رو بنظرم مشخص میکنه و صد البته مثل همیشه نماینگر میهن پرستی و وطن پرستی شدید آقای اسپیلبرگ که اخیرا داره خفمون میکنه با این مورد :D البته همیشه عضو جدای ناپذیری از فیلم های اسپلیبرگ بوده از همون قدیم و تا آینده هم ادامه پیدا میکنه که خب باعث میشه منی که داستان های خاکستری رو دوست دارم انقدر از فیلم لذت نبرم اما خب برای خیلیا هم داستان های یه طرف سفید و یه طرف سیاه خیلیم خوبه و مشکلی هم نیست ولی با سلیقه من حداقل جور نیست.
بازی ها که خب خوبه و فکر نکنم لازم به ذکر باشه اما بازی Mark Rylance واقعا بی نقص و زیبا بود و شدید لذت بردم و بنظرم میتونست جز شانس های خوب بازیگر مکمل برای فصل جوایز باشه اما خب بهرحال دیده نشده یا خب بازی های دیگه ترجیح داده شده. فضا سازی فیلم خیلی خوبه و همون طور هم که اول کار اشاره کردم روایت فیلم مستقیم و سر راست با اینحال لذت بخش هست هر چند خود تام هنکس تو مصاحبه هاش خیلی تاکید داشت فیلم فضای مضطربی داره ولی خب بنده کوچکترین چیزی حس نکردم یعنی عنصری برای استرس زا بودن کلا تو فیلم از همون اول هم قرار نبوده که باشه.
در کل Bridge Of Spies فیلم خوبیه اما آخه چجوری بگم...نکته خاصی هم نداره که قابل اشاره کردن باشه بنظرم این مورد یکی از دلایلی هست که فیلم کلا زیاد تو فصل جوایز موفق نبوده و نادیده گرفته شده.

7/10

hs_gamer

کاربر سایت
Jul 26, 2013
726
نام
حمزه
فیلمایی که جدیداً دیدم:

Chinatown
یه فیلم کارآگاهی خیلی خوب که بیشتر از هر چیزی منو یاد L.A Noire مینداخت. جو فیلم قشنگ شما رو به لس آنجلس اون زمان می‌بره. بازی جک نیکولسون هم که هیچوقت نمی‌تونه از سطح "عالی" کمتر باشه و تو این فیلم هم همینطوره. روایت فیلم یکم خسته کننده‌اس، با این حال خیلی به موقع شما رو از رازهای داستان با خبر میکنه و دقایق پایانی هم فیلم به اوج خودش میرسه.
8

This is not a film / این فیلم نیست
همونجوری که از اسمش معلومه فیلم نیست و میشه مستند به حسابش اورد. به نظرم پناهی خیلی خوب تونسته معظلات فیلم ساختن توی ایران رو به تصویر بکشه.
8.5 (در مقایسه با مستندها)

Full Metal Jacket
فوق‌العاده شروع شد و فوق‌العاده تموم شد. اصلاً نمیدونم چی بگم در مورد این فیلم... فک کنم تبدیل شد به اون فیلمایی که هر چند وقت یکبار می‌بینمش.
9.5

Knight of Cups
هنوز فکرم مشغوله که چی شد اصن! 4 نمره هم بخاطر بازیگراش و فیلمبرداریش دادم.
4

Sicario
از لحاظ فنی این فیلم فوق‌العاده‌اس؛ فیلمبرداری، فضاسازی، موسیقی‌ها و کلاً هر چیزی که برای یه مخاطب معمولی توی بخش فنی قابل مشاهده است توی این فیلم کامله! ولی حیف که بُعد هنریِ فیلم اصلاً برام جذاب نبود... کلاً از فیلمای پلیسی خوشم نمیاد و این فیلم هم نتونست استثنا باشه. از روایت داستان اصلاً خوشم نیومد، جوری که وسطای فیلم خوابم گرفته بود. صحنه‌های اکشن برای یه فیلم با همچین موضوعی کم بود واقعاً! بازیِ بازیگرا هم خوب بود...
6

Straight Outta Compton
با این فیلم خیلی حال کردم. خودم زیاد سبک رپ رو دنبال نمی‌کنم و به غیر چن تا آهنگ از امینم و اونایی که تو سری GTA شنیدم سررشته دیگه‌ای ندارم. ولی باید بگم این فیلم منو جادو کرده بود... روایت داستان به غیر از چند جا که وقایع به صورت آب دوغ خیاری و بدون جزئیات بهم پیوند خوردن عالی بود. اون صحنه‌های اجرای آهنگا و کنسرتا هم عالی بود. فقط بازیِ بازیگرا یکم توی ذوق میزد که با توجه به محدودیت انتخاب برای نقش‌ها طبیعیه. اون آهنگی که اسنوپ روش خوند همون آهنگ متن GTA: SA نبود؟ اسمش چیه برم دانلودش کنم. :d الانم F. Gray Gray رفت تو لیست کارگردانای مورد علاقم و شوق زیادی برا F&F 8 دارم. :d
8.5

The Grand Budapest Hotel
یکسالی بود این فیلمُ دانلود کرده بودم ولی هر وقت میخاستم ببینمش بعد دو دقیقه می‌بستم میرفتم سراغ یه فیلم دیگه. چند روز پیش بالاخره نشستم دیدمش و باید بگم سوپرایز شدم واقعاً. فیلم خیلی خوبی بود. اتفاقات فیلم به سرعت و پشت سر هم اتفاق میفتن و در کنار بار طنزی که فیلم داره جوری من رو محو خودش کرد که اصلاً نمی‌فهمیدم چجوری زمان داره میگذره. بعد از تموم شدن هم با یه لبخند خیره به Credit شده بودم. :d
8.5

امیدوارم چیزی از قلم ننداخته باشم. :d

آخرین ویرایش:

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,639
نام
وحید
فیلمایی که جدیداً دیدم:

The Grand Budapest Hotel
یکسالی بود این فیلمُ دانلود کرده بودم ولی هر وقت میخاستم ببینمش بعد دو دقیقه می‌بستم میرفتم سراغ یه فیلم دیگه. چند روز پیش بالاخره نشستم دیدمش و باید بگم سوپرایز شدم واقعاً. فیلم خیلی خوبی بود. اتفاقات فیلم به سرعت و پشت سر هم اتفاق میفتن و در کنار بار طنزی که فیلم داره جوری من رو محو خودش کرد که اصلاً نمی‌فهمیدم چجوری زمان داره میگذره. بعد از تموم شدن هم با یه لبخند خیره به Credit شده بودم. :d
8.5

امیدوارم چیزی از قلم ننداخته باشم.
لایق اسکار از دید من این فیلم بود
واقعا زیبا کار شده بود

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,106
نام
پویان
Spectre
cb4a_james-bond-spectre-trailer-wallpaper.jpg

میتونم بگم کلا هر کسی ادعا داشت فن این سری بوده و فیلم و دیده و خوشش نیومده در واقع متوجه نشده بره دوباره ببینه!:D
همه چیز به بد من و گود من فیلم ختم نمیشه:|
سناریو فیلم به نظر من خیلی قویتر از فیلم های قبلی بود
مبارزه سیستم قدیمی بریتانیا در مقابل سیستم جدیدی که قرار جایگزین بشه نظم نوین جهانی و شبکه های جاسوسی عنکبوتی که شامل همین وایبر و تلگرامتون میشه به راحتی و آب خوردن اطلاعات کاربر رو میگیره
اینجا 90درصد دوستان فقط رو انتقام شخصی و بد من فیلم تمرکز کردند! :|
نکاتی جالبی که در فیلم هست رو تو اسپویل میزارم
جیمز باند یک برادر ناتنی داره!قبل از اینکه فیلم جلوتر بره 100درصد مطمئن بودم داداشش آمریکایی هست(بریتانیا و آمریکا)
جمع آوری اطلاعات مردم سطح جهان در یک جا و نابود کردنشون با یک دکمه
مبارزه شیوه ی قدیمی در مقابل شیوه ی جدید(جیمز باند به طور کلی آدمی هست که با سیستم قدیمی کار میکنه مثلا ریشش رو با ژیلت نمیزنه !و تاکید داره شیوه ی قدیمی بهتره!
شخصا وارد منطقه میشه و فیزیکی عمل میکنه نه با استفاده از اطلاعات کامپیوتری و آنالیز کردنشون
یک ماموری مخفی هست ولی نمیدونه موبایل به راحتی شنود میشه زمانی که از لندن خارج شد و تماسی محرمانه برقرار کرد من تعجب کردم این چطور ماموری هست که نمیدونه گوشی های موبایل اصلا امنیت نداره که در آخر فیلم به این نکته اشاره میشه
چرا بریتانیا باید مخالف این نظام باشه برای من جالب بود نظامی که الان پیش روی ماست کاربر با دستای خودش اطلاعات رو در اختیار شبکه های جاسوسی میزاره هر برنامه قبل از نصب روی گوشی حق دسترسی تمامی اطلاعات مثل خواند مسیج ها و ارسال مسیج و برنامه تاکید میکنه اگر من بدون اجازه ی شما مسیج ارسال کنم از شارژتون کم میشه،عکس گرفتن دسترسی به اطلاعات تماس گالری.... این توضیحات در صورتی که موبایلتون فارسی باشه و بخواین برنامه رو اپدیت کنید میتونید ببینید
قدرت واقعی در دست کشور ها نیست بلکه در اختیار یکسری آدم پولدار با قدرت هست در یکی از مقالاتی خوندم بهشون میگن زرسالار که ملیت اون ها اهمیتی نداره به عنوان مثال در جلسه ی نظم نوین جهانی آدمای با نفوذ از همه ی کشورها هستند این اطلاعات که در یک سرور با همکاری 9کشور انجام میشه در اختیار یک شخص هست !
نمیدونم شایدم اشتباه میکنم!8-|
جدای از این بحث ها فیلمی نفس گیر و هیجان انگیز نسبت به سری های قبلی خودش بود! 007از 007قبلی باهوشتر بود و نه خسته تر و گیج منگ مثل اسکایفال!
باهوش سریع خشن بازیگری danielواقعا فوق العاده است
تا زمان تماشا فیلم نمیدونستمlea Seydoux بازیگر فرانسوی هم توش بازی کرده که یکی از فیلم هاش به اسم blue is the warmest colour فیلمی بود برا خودش!:>
فیملنامه و داستان خوب بود.
اون تیکه که همه بد من های فیلمای قبلی به اسپکتر ربط دارن خیلی هوشمندانه بود. من همون موقع دیدن فیلم یاد اون سکانس اول Quantum of Solace افتادم که باند و M , وایت رو دستگیر کردن و M میگه ما شما رو میشناسیم. و وایت میگه: اگه اینطوره, باید بدونید که ما همه جا هستیم! دقیق با این تیکه داستان اسپکتر میخونه.
الان دیدم که فیلمنامه نویسای چهار تا فیلم اخیر باند همه یه تیم سه نفره هستن که همیشه دو تا عضوشون ثابته!

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
Spectre
" یکی از ضعیف ترین قسمت های سری 007 "

- شخصیت پردازی فوق العاده ضعیف
- location های نه چندان جالب نسبت به قسمت های قبلی (به غیر از 10 دقیقه اول)
- صحنه های اکشن که هر چقدر هم پر زرق و برق باشن وقتی با شخصیت ها ارتباط برقرار نکرده باشی اصلا واست مهم نیست چه بلایی سرشون میاد
- دیالوگ هایی که به طرز باورنکردنی ای ضعیف و کلیشه ای بودن

کلا هر کسی که فک میکنه این قسمت هیجان انگیز تر و قویتر از قسمت های قبلی بود نظرش محترمه ولی فک کنم یه فیلم دیگه ای دیده:d
5/10

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,723
نام
nucky thompson
Spectre
" یکی از ضعیف ترین قسمت های سری 007 "

- شخصیت پردازی فوق العاده ضعیف
- location های نه چندان جالب نسبت به قسمت های قبلی (به غیر از 10 دقیقه اول)
- صحنه های اکشن که هر چقدر هم پر زرق و برق باشن وقتی با شخصیت ها ارتباط برقرار نکرده باشی اصلا واست مهم نیست چه بلایی سرشون میاد
- دیالوگ هایی که به طرز باورنکردنی ای ضعیف و کلیشه ای بودن

کلا هر کسی که فک میکنه این قسمت هیجان انگیز تر و قویتر از قسمت های قبلی بود نظرش محترمه ولی فک کنم یه فیلم دیگه ای دیده:d
5/10

البته مطمئنم منظور شما من نبودم که بخوام نظری بدم ولی خب صرفا بگم که اسپکتر درسته از نظر روایت و شخصیت پردازی عمرا در حد اسکایفال و کازینو رویال باشه . ولی نسبت به کل باند های قبلی دانیل کریگ جیمز باندی تر بود . یعنی به حال و هوا و چهارچوب باند های کلاسیک بیشتر شبیه بود . از باند سرخوش و موقعیت های نیمه کمیک در بعضی سکانس ها گرفته تا کاراکتر های قدیمی . قبلی ها به خصوص اسکایفال تو جذب مخاطب هایی فراتر از باند فن ها موفق بودن ولی اسپکتر بیشتر برای اونایی که باند رو از اول دنبال کردن و به قولی خوردن اش و عشق قدیمی هاشن جذابه . چون اکثر سکانس هاش ادای دین به اثار کلاسیکه

دو نکته ای که خیلی روش مانور داده شده

1. حضور نه چندان طولانی و قدرتمند کریستف والتز : والتز تو این فیلم نقش یکی از مهم ترین بدمن های سری باند رو بازی کرده که تو فیلم های کلاسیک نزدیک 4 5 فیلم با محوریت مبارزه باند با این کاراکتر و جلوگیری از توطئه های مختلف اش ساخته شده . پس مشخصه روش کامل مانور نمی دن که مجبور شن آخرش بکشنش . حالا دو حالت پیش میاد یا قراره باند های آینده مثل قسمتی از یک حلقه به شکل غیر مستقیم به آثار کلاسیک ارتباط داستانی پیدا کنند و یک جورایی این فیلم پیش در آمدی بر آثار کلاسیک باشه . یا قراره ما ریبوت آن ها رو در آینده شاهد باشیم که امیدوارم دومی نشه یا لااقل نخوان همون داستان هارو فیلم کنند فقط آثاری با محوریت این کاراکتر منفی با بازی کریستف والتز بسازن

2. حضور کم و بی دیالوگ باتیستا : خب از باتیستا انتظار نباید داشته باشیم بیاد دیالوگ های خفن بگه و صرفا برای هیکل اش اومده ولی خب در کل این نکته رو در نظر نگیریم . باید توجه داشت که تو آثار قدیمی باند هم غول تشن های نوچه زیادی بودن که مشهور ترین اشون آد جاب تو گلدفینگره که تا جایی که ذهن من کار می کنه همون یک کلمه دیالوگ ماندگار باتیستا رو هم نداشت !!!

البته این نظر بنده به این معنی نیست که باید به زور فیلم رو دوست داشته باشیم . صرفا یک سری توضیحاته که به نظر خودم جالب بود . چون من وقتی فیلم رو دیدم واقعا به نظرم یک جیمز باند نوستالژی ای بود و هرچی که تو جیمز باند های قدیمی دوست داشتم رو می دیدم

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
John Wick
2014
عالی بود
برا من که ترکیبی از مورد علاقه هام بود
یه ترکیب خوب از تفنگ وشلبی 1967و ریوز وkilling strangersاقاManson
8/10

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ
Garden Of Words
garden-of-words.png

بی شک بی شک بهترین انیمیشن عمرم رو دیدم
تم انیمیشن،موسیقی،طراحی،رنگ ها آدم رو تو رویا غرق میکنه اگر کسی خواست تماشا کنه بدونه که تایمش زیاد نیست با حوصله و در ساعتی که کسی مزاحمتون نشه تماشا کنید
-----------
یک سورپرایز کوچولو تو تگ اسپویل گذاشتم اما اسپویل نیست!
[video=aparat;r1fqU]http://www.aparat.com/v/r1fqU[/video]

سلام ! راهی نیست کیفیت 720p گذاشته بشه ؟؟؟؟ :| :d

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
220px-Spectre_poster.jpg

Spectre

واقعا دلیل این همه هیت نسبت این قسمتو نمیفهمم. یکی از فان ترین و سریع ترین جیمز باندایی بود که دیدم. شاید تنها ضعفش عدم پرداخت کافی به کاراکترای منفی و فرعی بود. ولی در
کل خیلی از Pace و اکشن و شوخ طبعی فیلم لذت بردم. Lea Seadoux هم که...:d
دنیل کریگ توی این فرنچایز کارنامه خیلی خوبی رو واسه خودش رقم زده. یه فیلم عالی, دو تا خوب و یه متوسط فک کنم برای یه بازیگر تو
این مجموعه رکوردی باشه واسه خودش. ولی به نظرم دیگه تکراری شده بازیش. وقتشه عوض شه.

8/10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر