Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
Dredd
4r84owkz41i01xpzs07.jpg

قبل از اینکه فیلم رو ببینم کلان یه تصور دیگه ای ازش داشتم . پیش خودم گفتم حتما از این فیلم های چیپ 3D با یه سری بازیگر درجه دو هست . نسخه ارجینال استالونه هم که اشغالی بیشتر نبود . اینم لابد از اون بدتر .
جالبه همون چند دقیقه اول فیلم کاملا نظرم برگشت. فیلم به شدت خوش ساخت و گیرا هست . موسقی و مخصوصا فیلم برداری فیلم واقعا زیباست .خشونت فیلم هم به شدت زیاده . evil dead اخری رو میزاره تو جیب کناریش :d اون صحنه های slow motion که وقتی مواد میزنن به وجود میاد به قدری زیبا کارشده که یه نسخه 1080 کات کردم میزارم رو TV پخش میشه حالشو می برم :d
شاید یکم زیاده روی باشه ولی یکی از بهترین فیلم هایی بود که امسال دیدم . واقعا لذت بردم
8/10

The last Stand
این دومین فیلم ازjee woon kim بود که دیدم. فیلم قبلیش i saw the devil شاهکاری بود واسه خودش . ولی last stand واقعا مذخرف و سطحی بود . بازی ها افتضاح. این لهجه ارنولد چرا انقدر داغونه ؟ این بشر مگه تو us بزرگ نشده ؟ از کچا چنین لهجه ای گرفته ؟
صحنه های اکشن خاصی هم نداشت به نظرم که بگیم حداقل تو این مورد خوب بود. در کل فیلم بسیار ضعیفی هست .
3/10

آخرین ویرایش:

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,705
نام
وحید
Le Samurai

10/10

این فیلم مال سال 1967 و محصول فرانسه است و بازیگرانی مثل آلن دلون و فرانسوا پیره در اون بازی میکنند .
داستان فیلم اینه که : جف کاستلو (آلن دلون) یک آدمکش حرفه ای و کمال گراست که هرگز گرفتار نشده تا این که یه شب پس از کشت مدیر یه باشگاه چند تا شاهد اون رو میبینند و ....
این فیلم به معنای واقعی کلمه یک شاهکاره ؛ یک شاهکار بی نقص !
کاگردان فیلم در همون سکانس اول فیلم به مخاطب میفهمونه که با یک فیلم کم دیالوگ طرفه ! سکوت این فیلم بیش تر از دیالوگ هاش به فیلم زیبایی میبخشه !
کارگردان به زیبایی هر چه تمام تر , تنهایی عمیق سامورایی دوران ما رو به تصویر میشکه .
واقعا من نمیدونم از چه چیزی تو این فیلم باید ایراد بگیرم !؟
از کارگردانی درجه یک فیلم که توسط ژان پیر ملویل یکی از بهترین فیلمسازان فرانسه کارگردانی شده !؟ از آلن دلون که بهترین بازی اش تو سینما رو توی این فیلم ارائه میده !؟
از فیلم برداری بی نقص فیلم !؟ از نور پردازی فوق العاده اش !؟ از موسیقی زیباش !؟
نه ! همون طور که اول گفتم این فیلم یه شاهکار بی نقصه !
سکانس آغازین و پایانی فیلم به نظر من دو سکانس شاهکار این فیلم هستند به خصوص سکانس پایانی .
من نسخه فارسی این فیلم رو هم دیدم , یه جا هایی از فیلم زده شده ولی در عوض شاهد دوبله شاهکار استاد خسرو خسروشاهی برای نقش آلن دلون هستیم ! توصیه من اینه فیلم رو هم دوبله فارسی و هم زبان اصلی ببینید !
طرف : یه قرار داد جدیده ... حرفی برای گفتن نداری !؟
جف : نه تا وقتی که اسلحه رو صورتمه .
طرف : این هم جزو قوانین کاریته !؟
جف : یه عادته ...
باز هم میگم این فیلم رو به هیچ وجه از دست ندید !
یه شاهکار تمام عیار

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
V For Venteda
واقعیت زمان حال ما و یک شاهکار ادبی و فوق العاده.
یه لحظه فکر کردم اینا دارن زمان حال ما رو مینویسن:d
10/10

Lord Of The Ring Trilogy
10/10
جای بحث نداره.

In Time
9/10
پایانش یه ذره بد بود وگرنه ایدشون خیلی زیبا یود:-b

داشتم 10 20 30 40 میکردم اول سه گانه ی دلار رو ببینم یا جنگو جنگو رو دیدم یه وقت با دیدن دوباره ی اون شاهکارا انتظارم خیلی بالا بره
Django
8.5/10

آخرین ویرایش:

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
بعضی از فیلمایی که تو چهار پنج ماه ِ اخیر دیدم رو اینجا با هم به رگبار میبندم. اونایی که یادمه البته.

The Amazing Spiderman
2/10

dumb kids gonna love it
خوب زباله ای بود. اونقدر زباله بود که باید برای زباله یه اسم دیگه بزارن. بهترین جاش قضیه ی عمو بن بود مثلا. که عمو بن ِ قبلی بهتربود باز. عمو بن مگه نباید با آقای دزد علی وار رفتار می کرد؟ این چه رفتاری بود اصلا. منم اگه آقای دزد بودم شلیک میکردم به این عموبن نما. ضمنان نمیدونم چه اصراریه اون جاهایی که هیچ اتفاق سوپرهیرویی نمیوفته هی آهنگ مثلا حماسی بزنه. این اگه حماسی بود پس درشو بذار. خدا یه داد فیلم بعدیش که داره میاد برسه.
ضمنا یکی از بدترین ویلن هایی که تابحال دیدم رو داشت. پیشنهادم این بود که خاله شادونه رو میزاشتن به عنوان ویلن، تا فیلم به این اظمهلال نمیوفتاد.
یه استاندارد جدیدی برای کلیشه تعریف کرد و شوخی بدی بود.
==

اینجا بدون من
7.5/10

یه کلاس بازیگری بود. معتمدآریا چه خوب بود. واقعا خوب بود.
داستان یه خانواده ی غم زده که هر کدوم مشکلاتی دارن. دختر ِ علیل. پسر ِ بیکار. مادری که نقش پدر رو هم بازی میکنه برای بچه هاش. از شما چه پنهون، همزات پنداری کردم با کاراکتراش. خیلی زیاد. با غم هاشون.
شاید اگه مرفه بی درد بودم اینُ با یه فیلم پاپ کورنی اشتباه میگرفتم و باهاش اینقدر ارتباط برقرار نمیکردم. خوشحالم که مرفه بی درد نیستم.
==

Argo
6/10

خیلی خیلی تنش زا بود واسه منی که ایرانی ام. خصوصا سکانس فرودگاه مهرآباد. فضای اون زمان ِ ایران رو طوری دقیق و باورپذیر درست کردن که خود ما هم نمیتونستیم این کارُ کنیم. حرف بیشتری نمیتونم بزنم.
==

Ted
7/10

صدای پاتریک استوارت بزرگترین عامل جذابیت فیلم بود برای من. اون سکانس کتک کاری ِ جان و تد هم منُ خوب خندوند. خود ِ تد یه جوکه. ولی وقتی کارگردان سعی میکنه این جوک رو اینقدر جدی و با رفتارها و عواطف انسانی نشون بده و با چیزهای به این کوچیکی آدم رو سرگرم میکنه، باید بهش دست مریزاد گفت.
==

Looper
7/10

thirty years from now is yesterday
ذهن خلاقی پشتش بوده. با یه فیلمنامه ی خیلی خوب با المان های مایندفاک. ولی آخرش تمام پیچیدگی های فیلمنامه مثل کره میشه برامون. یهو تموم سنگینی ِ اون پیچیدگی ها سبک میشه. خیلی حس خوبی بود. وقتی تموم میشه دیگه نمیخوای به اون پیچیدگی ها فکر کنی. فقط میدونی که لذت بردی از فیلم.
بعد از district 9 شاید بهترین سای فایی بود که دیدم. متاسفانه اواسطِ فیلم با وارد شدن ِ امیلی بلانت به صحنه، فیلم یه کم از ریتم میوفته.
ضمنا تدوین و سرهم بندی بعضی قسمت ها فراتر از عالی بود و تونست خیلی خوب از شاه فیلم های این ژانر تقلید مثبت کنه تو این زمینه.
بروس ویلیش هم ظاهرا نمیخواد به سختی بمیره.
==

Killing Them Softly
5/10

پایان ِ فیلم ما رو کمی نرم کشت. ولی کل فیلم برام چنگی به دل نمیزد و با سلیقه ام آنچنان جور در نمیومد.
ری لیوتا به عنوان کتک خور خوب بود.
==

Dredd
5.5/10

از هیاهو و تنش نمیوفته . کل فیلم یک سکانس اکشن طولانیه که گاها خسته کننده میشه با وجود لوکیشن تکراریش. اکشنش رو میشه گفت خوب بود نسبتا. صدای درد جالب بود. و ترکیبش با یک قاضی تازه کار -که باید رضایت درد رو جلب میکرد- جالب دراومد.
==

Young @ddult
8/10

یه شیرینی و جاذبه ای داشت. شبیه همون جاذبه ای که جونو داشت (ولی نه به اون اندازه). خانم دیابلو کودی فیلمنامه رو نوشته که دست کمی از جونو، اولین کارش نداشته. خوشحالم ازین که داره فیلم خودش رو میسازه.
زمانش خیلی مناسب بود و اصلا وقتی رو تلف نکرد. من از همه چیزش خوشم میومد. هم از ریتمن هم کودی هم ترون و هم پاتریک ویلسون. همه چیز سر جاش بود. خیلی شیک.
ریتمن و کودی نشون دادن ترکیبشون همیشه خروجی خوبی میده.
==

Men In Black 3
5/10

اصالت و نبوغ فیلم اول رو که صددرصد به هیچ وجه نداشت. برای منی که فیلم اول رو بالای پنجاه باری رو VHS دیدم (در واقع هر زمانی که بیکار میشدم!) چیزی نداشت جز ناامیدی. انگار هیچ چیز اون چیزی نبود که قبلا بود. حتی زد هم دیگه اینجا نبود. یا اون ریز المان های ترکیب کمدی و ترس. انگار اصلا من این بلک نبود. خب به هر حال هیچ چیز دهه نود نمیشه و دهه نود برنمیگرده. و هیچ چیز هم فیلم اصلی MIB نمیشه.
==

میخوام این تیکه آخر راجع به Princess Mononoke بگم. مدت زیادی طول کشید تا این فیلم رو ببینم. منو غمناک کرد. میازاکی منو غمناک میکنه.
من یه بدی م این میتونه باشه که فیلم ها خیلی روم تاثیر میزارن و این اصلا چیز خوبی نیست. مثلا یه فیلمی مثل Good bye Lenin یا Pan's Labyrinth میتونه باعث بشه یه روز کاملم به ناراحتی و غم بگذره.
پرنسس مونونوکه و هاول رو من از یک جهت بهتر میدونم از اسپیریت. اونم منظره ها و فضاهاشونه. مقایسه نمیکنم. همه خوبن. دنیای فیلم اینقدر زیبا، زنده و پرمایه است که مقایسه ی دنیای فیلم با دنیای کثافت ِ اطراف باعث مالیخولیای موقتی میشه. اونقدر تو دنیای قشنگش فرو میری که نمیخوای تموم بشه و دوباره برگردی به این دنیای نازیبای خودت. من نمیخوام فیلم ها حال من رو به این شکل تغییر بدن. و انیمیشنی بودن فیلم استثنا ایجاد نمیکنه. ولی فیلمای میازاکی واقعا منو "تغییر" میدن. پس این برای من فقط یه فیلم نیست. شاید دارم بزرگش میکنم نمیدونم. راجع به موسیقی ِ جو هیساشی هم نمیتونم چیزی بگم جز اینکه برای من نصفِ جذابیت فیلم به موسیقی سحر انگیز ِ جو هیساشی بود. 10/10
هشدار: دنیای فیلم را به هیچ وجه با دنیای پیرامون خود مقایسه نکنید.
==

Drive رو هم واسه بار چندم دیدم. اصلا یکی از نشانه های اهل یقین اینه که Drive رو حداقل ماهی یه بار ببینن. که خب ما میبینیم.
==

تمامی فیلمای بالا رو شاید 3 ماه پیش و قبل تر دیده باشم. از فیلمای جدیدتر Life of Pie رو دیدم. میخواستم بیام اینجا اونقدر از جنبه ی بصریش تعریف کنم که ممکنه حال خودم به هم بخوره، چه برسه به شما. :D پس چیزی نمیگم.

Alkazar@
این ریز نقد ِ سامورایی رو خودت نوشتی؟ نمیدونم چرا اینی که نوشتی به نظرم مشتق شده ی یه نقد دیگست. خیلی شباهت داشتن با هم. سعی کن خودت بنویسی.
سامورایی - فیلم هایی که می بینیم

onlysonic

کاربر سایت
Mar 21, 2013
350
نام
سید محمد حسین
امروز یه سری به گنجینه های دیزنی زدم حوردم به اثر HERCULES محصول سال 1997 دیزنی

اوایلش خوب اواسطش عالی و اواخرشم بد و از اون قهرمان بازی های الکی!
آخه من نمی فهمم چطوری میشه یه خدا رو با آپرکات کشت یعنی هادس احمق نمی تونست بپره بیرون خیلی مفتکی مرد.بعدشم مگی یه هم مفتکی زنده شد کلّاً دوست داشتم هرکول نابود شه راحت شیم بره
نمره بنده به این اثر
10\7

آخرین ویرایش:

Red Dev!ls

کاربر سایت
Apr 2, 2013
1,595
نام
وحید
امروز یه سری به گنجینه های دیزنی زدم حوردم به اثر HERCULES محصول سال 1997 دیزنی

اوایلش خوب اواسطش و اواخرشم بد و از اون قهرمان بازی های الکی!
آخه من نمی فهمم چطوری میشه یه خدا رو با آپرکات کشت یعنی هادس احمق نمی تونست بپره بیرون خیلی مفتکی مرد.بعدشم مگی یه هم مفتکی زنده شد کلّاً دوست داشتم هرکول نابود شه راحت شیم بره
نمره بنده به این اثر
10\7

3h4c9q68fq0ummhrjc2.png
g1vj1eyd4ao1mooqma4f.png
o9g2lxhgnyeshzx2a7s.png

.:KATATONIA:.

کاربر سایت
Apr 22, 2012
554
نام
آرین
دوستان یه فیلم پیشنهاد کنید
که توش یه عالمه اکشن و بزن و بزن و از این جور چیزا داشته باشه :d
میخوام واسه بابام بذارم :d :d
Expandables(نمیدونم درست نوشتم یا نه) رو هم دیده :|

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
The Raid رو بذار خوراک ـه اکشن دوستانه :d

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر

The A-Team هم یک اکشن کامل و خوبه توی همون مایه های expandables .البته یک سرو گردن بالاتره.

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,679
نام
امیر
hansel & gretel:the witch hunters
خب در حد متاش داغون نبود خیلی معمولی بود داستانش و از اکشنش لذت بردم
2نمره بخاطر اسلحه هاش
2نمره بخاطر خشونت
2نمره بخاطر گرتل:d

6/10