Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
دوستان یک کمک میخواستم
من یک هارد اومده دستم 1800 تا فیلم توشه از سال 2000 تا 2011 :P
تک و توک قدیمی تر هم هست توش
حالا از شما میخاوم هر چی فیلم خوب(عالی) سراغ دارید اسمشو بهم بگید من کپی کنم برای خودم
تا از دستم نرفته :|:D
مرسی
میشینی از صفحه اول این تاپیک شروع میکنی به خوندن .
بهترین کار همینه .

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,933
نام
فرهاد
The Hobbit: An Unexpected Journey

جلوهای ویژه فیلم بسیار ضعیف‌تر از سه گانه ای بود که یک دهه پیش ساخته شده بود. بسیار بسیار سبکی بچگانه داشت محیط پیرامون فیلم. از نظر داستانی هم در قسمت اول ضعیف بود.

5/10

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
700 صفحه بخونم
خب 1800 تا فیلم چک کنم که بهتره :|
اون کار رو هم میتونی بکنی .
ولی کار این تاپیک همینه .
صفحات قبل رو میخونی ، با نظرات بقیه آشنا میشی و با توجه به امتیازاتی که به فیلمها دادن ، فیلمهایی رو که فکر میکنی بهتر هستن یا بیشتر به سلیقت نزدیکن رو انتخاب میکنی .

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,974
نام
مجتبی
The Hobbit An Unexpected Journey

هر چی جلو میره بهتر میشه اما بازم نمیتونه خوب باشه. نمیدونم واقعا چرا جزو نامزد های جلوه های ویژه بود چون واقعا جلوه های ویژه ضعیف بود.
داستان به شدت فان هست و درسته که تو سه گانه هم هابیت هایی کودن و احمق وجود داشتن اما اینجا بیش از 10 تا وجود دارن که انگار فقط برای کمدی بودن داستانه.
تورین هم خیلی سعی میکنه خودش به آراگون برسونه که کاملا هم ناموفقه.

6.5/10

Les Miserables

در طول فیلم تنها احساسی که به آدم دست نمیده خستگیه. شعر، موسیقی، لحن و صدا همه عالین.
بازیگری ها هم واقعا خوبن.
اواسط یه خوده افت میکنه و تا اواخر میمونه این افت. اما بازم اوج میگیره. چیزی که نمیشه ازش گذشت حدود 1 ساعت اول هست که واقعا فوق العادس.
یه خوده با صدای راسل کرو گوشم خون میومد فقط

9/10

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
Killing Them softly
اون چیزی که انتظار داشتم نبود . ولی چند تا صحنه فوق العاده داشت که واقعا زیبایی خاصی داشت.

6.5/10

The hobbit

جالبه lord of the rings با اینکه ماله 10 12 سال پیشه احساس میکنم جلوه های ویژه بهتری داره . ولی بازم قابل قبول بود . به امید بهتر شدن نسخه های بعد
7.5/10

Paranormal Activity 4
بودن شرح
1/10

Insidious

holy Fu.ck . یعنی ترسناک ترین چیزی بود که تا حالا دیدم . ساعت 3 صبح با Headset نشستم دیدم . چند کیلو وزن کم کردن . نابود شدم .
7/10

Django Unchained
فوق العاده بود . روانیتم ترانتینو . بعد از pulp fiction بهترین فیلم استاده . ولی walts حقش نبود اسکار بگیره بازیش خیلی خیلی شبیه نقشش تو inglourious basterds بود طریقه دیالوگ گوییش. حس گرفتنش .
8.5/10

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,224
نام
Мojtaba
xn5ad3vkz0bgjz07tn.jpg

Les Misérables
فکر می کنم تا زمانی که فیلم بزرگ شدن کوزت رو نشون میده روند و ساختار فیلم خیلی خوب هست بخصوص در ابتدا که روایت زندگی ژان والژان و فانتین رو شامل میشه اما در ادامه ریتم فیلم خیلی سریع تر میشه و به شخصه برای من که زیاد فیلم موزیکال ندیدم تا حدودی درهم ریخته به نظر میاد. معتقدم میشد همون انسجام ابتدای فیلم رو حفظ کرد. در مورد بازی بازیگر ها Anne Hathaway فوق العاده بازی کرده جوری که باعث هم ذات پنداری شدیدی میشه، Hugh Jackman هم برای من که همه جا با تصویری از ولورین اونو بیاد میاوردم در این فیلم اصلا اجازه به بیننده نمی ده که اونو در قالب دیگه ای تصور بکنه. در ادامه بازی بارون کوئن و بونهم کارتر هم خیلی خوب بود. شاید من تنها کسی باشم که از بازی راسل کرو خوشش اومد و فقط یک جا اونهم در اوایل فیلم که با ژان والژان روبرو میشه مشکل در بازی و صداش رو میشه احساس کرد ولی در بقیه موارد به نظرم بازیش و صداش خوب بود( به هر حال این هم نظر شخصیه). موسیقی فیلم بخش دیگه فیلم رو شامل میشه که بسیار زیبا و همراه با تم داستان در اکثر مواقع حالت حزن انگیز به خودش میگیره. در کل باید بگم با وجود ضعف هاش از دیدنش واقعا لذت بردم. و در پایان یک نکته منفی و خیلی بد هم در فیلم نظرم رو جلب کرد:
من نمی دونم گاف هایی که در صحنه به وقوع می پیونده مثل عوض شدن گریم، جابجایی اشیا تو نقد فیلم تاثیر داره یا نه ولی این مورد واقعا خیلی بد بود. در صحنه ای که ژان والژان میمیره و هنوز صدای هاتاوی رو میشنویم وقتی کوزت و ماریوس همدیگه رو بقل میکنن، در پشت سرشون هاتاوی خم میشه و رد میشه به طوریکه کاملا واضح است (آخه کدوم روحی خم میشه:d) درسته که ضبط فیلم زنده بوده و شاید امکان کات دادن نبود ولی این مورد نباید اتفاق می افتاد. شاید اگه تو صحنه دیگه ای مثل اواسط فیلم چنین صحنه ای رو می دیدیم اینقدر مهم نبود ولی در اون لحظه که فیلم قراره تمام بار عاطفی و احساسی رو به بیننده منتقل کنه برعکس به واسطه این اشتباه موجب پرت شدن حواس بیننده میشه.
می خواستم به فیلم بدم 9 ولی به خاطر این گاف می دم 8.
8/10

آخرین ویرایش:

hosseincode

کاربر سایت
Dec 15, 2007
832
The Hobbit: An Unexpected Journey
8 از 10

همين چند ماه پيش نسخه Extended سه گانه قبلي رو ديده بودم (قبلا فقط يه قسمتايي رو از تي وي خودمون ديده بودم!). از فيلم خوشم اومد مخصوصا از شخصيت پردازي Thorin. در مورد جلوه هاي ويژه هم انصاف نيست بگيم كه از نسخه قبلي پايين تر بود ولي به هيچ وجه نتونست اون انتظاري كه بعد از اين سال ها داشتم رو بر آورده كنه. اشاراتي كه تو اين فيلم به سه گانه ميشه و تو اون سه گانه به اين ميشد هم جالب بود.

يه مدتي دانلود كرده بودم حسش نميومد ببينم ولي بعد ديدنش فهميدم كه بايد زودتر ميديدمش...

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
700 صفحه بخونم
خب 1800 تا فیلم چک کنم که بهتره :|
حسن برو IMDB توی اون ژانر هایی که دوست داری برو اسم فیلمایی که بالای 7 گرفتن در بیار و اگه توی هاردت داشتی بریز
منم یه بار توی همچین موقعیتی بودم و اینکار کردم همشون هم فیلمای خوبی در اومدن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر