Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
هابیت
اولا که خیلیا رو دیدم ه میگن خاک تو سر آکادمی و اسکار و هابیت چرا لوله نکرد و اینا، من موندم از کی تا حالا فیلمی به این lightweight ای رو تو اسکار حلوا حلوا کردن که الان بخوان بکنن:D
خود فیلم که کلا خوبه، هر چند من تاثیر اون قضیه 48 فریم رو ندیدم که همه ازش مینالیدن! فیلم بیشتر یه حالت homage داره تا چیز دیگه ای، نه حالت حماسی two towers رو داره، نه حالت جدی pan's labyrinth، یه فیلم شاد و فان و همین و اتفاقا یکم از این نظر دچار مشکل شلختگی میشه چون میخواد به چند جهت کشیده شه اما هی میره و برمیگرده.
روند روایت فیلم هم یکم اذیتم کرد، حالا نمیدونم مشکل از تدوین بود (مخصوصا تو فلش بک ها) یا چیز دیگه ای، هنوز این چیزا رو نمی فهمم:D

Not Be Ok

کاربر سایت
Jan 7, 2013
218
هابیت
اولا که خیلیا رو دیدم ه میگن خاک تو سر آکادمی و اسکار و هابیت چرا لوله نکرد و اینا، من موندم از کی تا حالا فیلمی به این lightweight ای رو تو اسکار حلوا حلوا کردن که الان بخوان بکنن:D
خود فیلم که کلا خوبه، هر چند من تاثیر اون قضیه 48 فریم رو ندیدم که همه ازش مینالیدن! فیلم بیشتر یه حالت homage داره تا چیز دیگه ای، نه حالت حماسی two towers رو داره، نه حالت جدی pan's labyrinth، یه فیلم شاد و فان و همین و اتفاقا یکم از این نظر دچار مشکل شلختگی میشه چون میخواد به چند جهت کشیده شه اما هی میره و برمیگرده.
روند روایت فیلم هم یکم اذیتم کرد، حالا نمیدونم مشکل از تدوین بود (مخصوصا تو فلش بک ها) یا چیز دیگه ای، هنوز این چیزا رو نمی فهمم:D

شما تو سینما دیدی دیگه ؟
چون توی TV های خونگی حالا حالا ها 48 فریمش نمیاد :d

+ من هم موافقم فیلم هیچ چیز خاصی نداشت :)

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
Zero Dart Thirty
بریلینت:D یا به قولی بابا برلیان!! tightly made به معنای واقعی.
با توجه به اینکه زمان فیلم تقریبا با هابیت یکی بود، اونقدری انسجام این در کنار شلختگی هابیت (که دیشب دیدم) زیاد بود که اصلا قابل مقایسه نیستن.
پ.ن:از بیگلو فقط این دو تا فیلم اخیرشو دیدم فعلا، ولی به نظر میاد we have a new perfectionist on our hands!
پ.ن2: اگه فینچر میخواست به بهترین نحو یه فیلم با این موضوع بسازه، احتمالا این شکلی در میومد!

آخرین ویرایش:

clockwork orange

کاربر سایت
Aug 17, 2007
793
نام
اردلان
حالت جدی pan's labyrinth
عماد The Spirit of the Beehive رو که معمولا با Pan's Labyrinth مقایسه می شه دیدی؟ حتی Pan هم فاقد اون حس غم انگیز فیلم ویکتور اریسه است(مخصوصا با مقایسه پایان فیلمها) که البته شاید قابل درک باشه چون فیلم Erice زمانی که ساخته شده هنوز فرانکو زنده بوده.

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
نه متاسفانه هنوز، اتفاقا یکی از اون فیلماییه که تو رای گیری S&S تو لیست یکی از منتقدای محبوبم بود و خیلی مشتاق شدم ببینم، الانم حجم ندارم DL اش کنم، میمونه واسه فردا که اکانتم وارد ماه بعدی شه:D

Uginex

کاربر سایت
May 11, 2010
239
The Hobbit :An Unexpected Journey
10/10
فوق العاده بود برای من. کتابش رو چند سالی هست دارم و تا حالا زیاد خوندمش اما تجربه اش اینطوری و به صورت فیلم مثل اینه که بیننده رو داخل ماجرا میبره. تا الان منهای تیکه ی گابلین ها و فرار دوروف ها وفاداری خوبی به کتاب داشته. و چیزی که منو خوشحال تر کرد یه سری توضیحای اضافه است که ممکنه اگه طرفدار تالکین نباشین براتون خسته کننده باشه. مثل شورای سفید که خیلی کم داخل کتابش راجع بهش توضیح هست. به شخصه برام اهمتی نداره که اسکار گرفته یا نه یا برای سال بعدی توی جشنواره ها چیکار میکنه. همین که این تجربه رو جکسون به طرفدار های این سری میده ارزشش از همه این جایزه ها بالا تره
یه توضیح هم بدم. من نسخه 2.5 گیگی Gaz و Yify رو دیدم. کیفیتش هم با نسخه 13 گیگ در یه سطحه به نظر من چون هم گروه انکودر های Yify کارشون عالیه هم روی فرمت MP4 تبدیل میکنن. پیشنهاد میکنم اگه دنبال نسخه با کیفیت هستین به جای 13 گیگ دانلود کردن همین نسخه رو بگیرید

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,463
نام
نیما
Argo:8.5
فیلم آرگو رو دیدم فیلم زیبایی بود ولی به نظر حقش نبود که اسکار برنده بشه:|
به نظرم فیلم اصلا ضد ایرانی نیست و واقعیت این بوده :D

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
Rise of the Guardians
کاش از ننه سرما و عمو نوروز ماهم انیمیشن به این خوبی ساخته باشه :D. امتیازش Good.

The Hobbit :An Unexpected Journey
از هنر نظر عالی و بسیار خب. امتیازش Great.

Life of Pi
فوق العاده ست. هرچی بهش دادن حقش هست. امتیازش Beyond the APEX.

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
ARGO
10 / 9
فیلم اصلا ضد میهنی نبود واقعیت محض بود
صحنه سازی و شبیه سازی همه چیش خیره کننده بود , تضاد های فرهنگی تو خیابونا و اجتماع خیلی برام جالب بود
روایت داستان وسطای فیلم خسته کننده بود ولی آخراش آدرنالین چسبیده بود سقف
بن آفلک عالی بای کرد
اسکار حقش بود
خیلی لذت بردم در عین حال تـــــاســــفم خوردم

βehdad

کاربر سایت
Feb 3, 2010
1,179
نام
بهداد
Zero Dart Thirty
آخره فیلم یه لحضه اومدم سرمو برگردونم رگ گردنم گرفت انقدر که بقول داش عماد انسجام فیلم زیاد بود نمیشد پلک زد
خیلی خوب همه چیو به تصویر کشید بیگلو. 12 سال رو تو 150 دقیقه خلاصه کرد :d
9/10

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
فقط همین 1 بار رو میگم .
درباره داستان آرگو و تصویری که از ایران و ایرانی ارائه میده مطلبی ارسال نکنین .
بعد از پست من ، هرکسی این کار رو بکنه دسترسیش به سایت قطع میشه .

Clooney

کاربر سایت
May 30, 2008
119
نام
محمد
Zero Dart Thirty
7/10
با فیلم قبلی بیگلو هیچ تفاوتی نداشت یعنی نمیشه گفت این کارگردان قدم بزرگی برداشته بیشتر حالت درجا زدن رو داشت
تمامیه المانهایی که در فیلم قبلیش بود و بهش پایبند توی این فیلم هم همون کار رو کرد چیز نوعی رو نکرد
فیلم کاملا معمولی بود فقط چون بر حسب واقعیت ساخته شده بود جلوه گر بود
منتظرم بیگلو برای کار بعدیش سراغ چه سوژه ایی میره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر