Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,196
نام
محمد
The Cabin in the woods ------ 5/10

شاید اگه مثل shaun of the dead و اینا بیشتر کمدی بود منم بیشتر خوشم میومد ازش . شاید زیادی جدی بود واسه همین نتونستم از مسخره بودنش لذت ببرم .

آخرین ویرایش:

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
Sinister

راحت میتونم بگم یکی از بهترین های horror تو این دهه. اولین چیزی که با دیدن فیلم با روح و روان ادم بازی میکنه صدا گذاری و موسقی فیلم هست که واقعا زیبا کار شده . داستان هم در سطح خوبی هست . فقط اگه قضیه بچه و از این چیزا وسط نمیومد
عالی بود کلان این قضیه باعت lame شدن فیلم شد . اگه فوکوس رو همون bagul بود خیلی بهتر بود .

8/10

I Saw The Devil

شاهکاره این فیلم . بازی ها در حد عالی . فیلم برداری و داستان خیره کننده . مو بر تن ادم سیخ میشه . برای بار چندم دارم میبینمش . فوق العادس

9/10

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
Les Miserables
از تام هوپر بدم میاد و از فیلم قبلیش ینی کینگز اسپیچ متنفر بودم!همه چی آماده بود تا یه شیش و هفت به فیلم بدم :d
اما فیلم واقعن خوبه!تو دو ساعت و نیم لحظه ای از دیدنش خسته نمیشید.من که با اینجور فیلمای اقتباسی زیاد حال نمیکنم اما اونقدر خوش ساخته که جا واسه حرفی نمیذاره.
بازیها هم خوبن و به نظرم بازیه راسل کرو به افتضاحی چیزی که شنیده بودم نیس.معمولیه.

9/10

Moonrise Kingdom
داستانِ اصلی برام چیزه جالبی نیست اما کاگردانی اندرسون و قابهاش و خوش رنگ و لعاب بودن محیط رو خیلی دوست دارم.
کلن فیلم بسیار وِس اندرسونیه!اما نهایتن چیزه شاخی درنیومده.

7/10

Brave
یه انیمشین بسیار معمولی.همه عناصر معمولی بودن رو داره.ولی باز از آشغال تیم برتون بهتره.

6.5/10

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,956
نام
آریا
Wreck-It Ralph
10/10

کلاً امتیازم به این انیمیشن فراتر از یه امتیاز معمولی و عددی هست ! شاید انیمیشن های Pixar (البته 2،3 سال پیش به قبل) خوش ساخت تر باشن ، شاید یه سری از انیمیشن های دیگه سطحشون بالاتر باشه ، ولی Wreck-It Ralph برای منِ گیمر یکی از زیباترین انیمیشن هایی بود که میتونستم انتظار داشته باشم.
ایده واقعاً جالب که به بهترین شکل بهش پرداخته شده. داستانی که خوب جلو میره و خوب هم تموم میشه. کاراکترهای دوست داشتنی و باحال. صداگذاری های فوق العاده و کلاً هر چیزی که از یه انیمیشن انتظار داشته باشم.
سازنده های Wreck-It Ralph واقعاً برای نشون دادن دنیای بازی های کامپیوتری توی یه انیمیشن فوق العاده عمل کردن و هیچ ایرادی نمیتونم ازش بگیرم. حتی Creditsـش هم محشر بود !
تعدادی از تیکه های جالب انیمیشن (خیلی بیشتر از اینا هستن ، ولی اینا رو یادم مونده) :
از صحبت های Ken و Ryu بعد از تعطیلی مرکز بازی تا اون مرحله ضربه زدن به ماشین توی Street Fighter ! :D
از نقش خیلی جالب کاراکتر بازی Q*Bert تا رابطه بامزه کاراکتر اصلی Dig Dug با اون تمساحه که توی بازی بادش میکنه و میترکونه ، ولی اینجا با هم قدم میزدن ! :D
از تیکه انداختن به بازی های خشن امروزی (Hero`s Duty بر وزن Call of Duty ! :D) تا دشمن های بازی که برعکس بقیه بازی ها نمیفهمیدن داخل بازی هستن و باید بعد از تموم شدن بازی میترکیدن تا دست از سر قهرمان ها بازی بردارن !
از قضیه Program شدن کاراکترها مثل اون زنه که کاراکترش جوری نوشته شده که روز عروسیش حمله میکنن و این موضوع توی ذهنش ثبت شده ، تا قضایای باگ و گلیچ و ... ! :D
از کاراکترهای بازی ای که Ralph توش هست و یه حالت بی کیفیت دارن و حرکاتشون با فریم های داغون و یه جورایی دو بعدی همراه هست ، تا جلسه آدم بدها و اون زامبیه و برداشتن گیلاس بازی Pacman توسط Ralph !
اون دنیای شکلاتی و آبنباتی و اینا هم باحال بود ! :D از پلیس های دوناتی تا قضیه منتوس و نوشابه تا نسکوییک و ...
غوغاترین تیکه هم اون علامت تعجب معروف سری MGS بود !!! یعنی وقتی این علامت اومد و اون صدای آشنا هم پخش شد ، ترکیدم از خنده ! =))
کلاً دمشون گرم بابت ساختن این انیمیشن فوق العاده

ParaNorman
9.5/10

یک انیمیشن استاپ موشن بسیار زیبا که میتونه جزو بهترین انیمیشن های این چند سال من قرار بگیره. داستان جالبی داشت و کاراکترهاش هم خوب پرداخت شده بودن. اشاره های جالبی هم به فیلم های کلاسیک ژانر وحشت داشت مثل :
تم معروف فیلم Halloween و ماسک Jason Voorhees
تیکه های خیلی بامزه ای هم توی انیمیشن وجود داشت مثل :
اونجا که زامبی های بدبخت توسط ملت محاصره شدن و کلهم جای زامبی ها و آدم ها از حالت کلاسیک تبدیل شد به یه چیز 180 درجه متفاوت ! :D
کلاً چیز بامزه و جالبی بود ! :D

The Pirates! Band of Misfits
8/10

قبل از دیدنش اصلاً حس خوبی نسبت بهش نداشتم و فکر میکردم چیز خسته کننده و درپیتی هست. ولی ازش خوشم اومد و کیفیت بالایی داشت. کاراکتر اصلی خیلی خوب بود ! :D

Brave
8/10

کلاً یه مدتی هست که Pixar دیگه اون Pixar سابق نیست. Brave هم از اولین روزی که تریلرش رو دیدم ، به نظرم یه چیز معمولی میرسید که بقیه استودیوها میسازن. ولی بعد از دیدنش ، حس بدی نسبت بهش نداشتم ! :D
درسته که فاصله زیادی با شاهکارهای Pixar داره ، ولی انیمیشن دلنشین و زیبایی هست و کاراکترهای بامزه ای هم داره. طنزش بعضی جاها خیلی خوب میشه ، ولی بعضی جاها در سطح طنزهای سخیف انیمیشن های درجه 2 و 3 هست !
داستانش هم بدک نیست ولی باز نسبت به خیلی از کارهای قبلی Pixar که داستان های یونیک تری داشتن ، چیز خیلی خاصی نداره.

Frankenweenie
7.5/10

این رو قبلاً دیده بودم و امتیاز داده بودم ، ولی دوباره دیدم و نظرم نسبت بهش منفی تر شد. انتظار بیشتری از تیم برتون داشتم ، کارگردانی که خیلی دوستش دارم و کارهاش با سلیقه ـم جور هست ، ولی یه مدتیه که دیگه اون تیم برتون سابق نیست.
توی Frankenweenie میشه تفکرات برتون رو دید ، از کاراکترها با اون حال و هوا و قیافه هاشون تا داستان و جوی که داره ، ولی یه جوریه. زیادی ساده و سر راست هست. کلاً انیمیشن خوبیه ولی وقتی آدم قبلش چیزهایی مثل Corpse Bride یا The Nightmare Before Christmas (میدونم کارگردانش برتون نیست ، ولی به هر حال نقش خیلی پررنگی توی ساختش داشته) رو دیده باشه ، افت کیفیت Frankenweenie نسبت به اون ها مشخصه. ولی گذشته از همه این حرفا ، سگه چیز خیلی باحال و بامزه ای بود ! :D

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
Wreck-It Ralph
10/10

کلاً امتیازم به این انیمیشن فراتر از یه امتیاز معمولی و عددی هست ! شاید انیمیشن های Pixar (البته 2،3 سال پیش به قبل) خوش ساخت تر باشن ، شاید یه سری از انیمیشن های دیگه سطحشون بالاتر باشه ، ولی Wreck-It Ralph برای منِ گیمر یکی از زیباترین انیمیشن هایی بود که میتونستم انتظار داشته باشم.
ایده واقعاً جالب که به بهترین شکل بهش پرداخته شده. داستانی که خوب جلو میره و خوب هم تموم میشه. کاراکترهای دوست داشتنی و باحال. صداگذاری های فوق العاده و کلاً هر چیزی که از یه انیمیشن انتظار داشته باشم.
سازنده های Wreck-It Ralph واقعاً برای نشون دادن دنیای بازی های کامپیوتری توی یه انیمیشن فوق العاده عمل کردن و هیچ ایرادی نمیتونم ازش بگیرم. حتی Creditsـش هم محشر بود !
تعدادی از تیکه های جالب انیمیشن (خیلی بیشتر از اینا هستن ، ولی اینا رو یادم مونده) :
از صحبت های Ken و Ryu بعد از تعطیلی مرکز بازی تا اون مرحله ضربه زدن به ماشین توی Street Fighter ! :D
از نقش خیلی جالب کاراکتر بازی Q*Bert تا رابطه بامزه کاراکتر اصلی Dig Dug با اون تمساحه که توی بازی بادش میکنه و میترکونه ، ولی اینجا با هم قدم میزدن ! :D
از تیکه انداختن به بازی های خشن امروزی (Hero`s Duty بر وزن Call of Duty ! :D) تا دشمن های بازی که برعکس بقیه بازی ها نمیفهمیدن داخل بازی هستن و باید بعد از تموم شدن بازی میترکیدن تا دست از سر قهرمان ها بازی بردارن !
از قضیه Program شدن کاراکترها مثل اون زنه که کاراکترش جوری نوشته شده که روز عروسیش حمله میکنن و این موضوع توی ذهنش ثبت شده ، تا قضایای باگ و گلیچ و ... ! :D
از کاراکترهای بازی ای که Ralph توش هست و یه حالت بی کیفیت دارن و حرکاتشون با فریم های داغون و یه جورایی دو بعدی همراه هست ، تا جلسه آدم بدها و اون زامبیه و برداشتن گیلاس بازی Pacman توسط Ralph !
اون دنیای شکلاتی و آبنباتی و اینا هم باحال بود ! :D از پلیس های دوناتی تا قضیه منتوس و نوشابه تا نسکوییک و ...
غوغاترین تیکه هم اون علامت تعجب معروف سری MGS بود !!! یعنی وقتی این علامت اومد و اون صدای آشنا هم پخش شد ، ترکیدم از خنده ! =))
کلاً دمشون گرم بابت ساختن این انیمیشن فوق العاده

ParaNorman
9.5/10

یک انیمیشن استاپ موشن بسیار زیبا که میتونه جزو بهترین انیمیشن های این چند سال من قرار بگیره. داستان جالبی داشت و کاراکترهاش هم خوب پرداخت شده بودن. اشاره های جالبی هم به فیلم های کلاسیک ژانر وحشت داشت مثل :
تم معروف فیلم Halloween و ماسک Jason Voorhees
تیکه های خیلی بامزه ای هم توی انیمیشن وجود داشت مثل :
اونجا که زامبی های بدبخت توسط ملت محاصره شدن و کلهم جای زامبی ها و آدم ها از حالت کلاسیک تبدیل شد به یه چیز 180 درجه متفاوت ! :D
کلاً چیز بامزه و جالبی بود ! :D

The Pirates! Band of Misfits
8/10

قبل از دیدنش اصلاً حس خوبی نسبت بهش نداشتم و فکر میکردم چیز خسته کننده و درپیتی هست. ولی ازش خوشم اومد و کیفیت بالایی داشت. کاراکتر اصلی خیلی خوب بود ! :D

Brave
8/10

کلاً یه مدتی هست که Pixar دیگه اون Pixar سابق نیست. Brave هم از اولین روزی که تریلرش رو دیدم ، به نظرم یه چیز معمولی میرسید که بقیه استودیوها میسازن. ولی بعد از دیدنش ، حس بدی نسبت بهش نداشتم ! :D
درسته که فاصله زیادی با شاهکارهای Pixar داره ، ولی انیمیشن دلنشین و زیبایی هست و کاراکترهای بامزه ای هم داره. طنزش بعضی جاها خیلی خوب میشه ، ولی بعضی جاها در سطح طنزهای سخیف انیمیشن های درجه 2 و 3 هست !
داستانش هم بدک نیست ولی باز نسبت به خیلی از کارهای قبلی Pixar که داستان های یونیک تری داشتن ، چیز خیلی خاصی نداره.

Frankenweenie
7.5/10

این رو قبلاً دیده بودم و امتیاز داده بودم ، ولی دوباره دیدم و نظرم نسبت بهش منفی تر شد. انتظار بیشتری از تیم برتون داشتم ، کارگردانی که خیلی دوستش دارم و کارهاش با سلیقه ـم جور هست ، ولی یه مدتیه که دیگه اون تیم برتون سابق نیست.
توی Frankenweenie میشه تفکرات برتون رو دید ، از کاراکترها با اون حال و هوا و قیافه هاشون تا داستان و جوی که داره ، ولی یه جوریه. زیادی ساده و سر راست هست. کلاً انیمیشن خوبیه ولی وقتی آدم قبلش چیزهایی مثل Corpse Bride یا The Nightmare Before Christmas (میدونم کارگردانش برتون نیست ، ولی به هر حال نقش خیلی پررنگی توی ساختش داشته) رو دیده باشه ، افت کیفیت Frankenweenie نسبت به اون ها مشخصه. ولی گذشته از همه این حرفا ، سگه چیز خیلی باحال و بامزه ای بود ! :D
not sure if rate your last movies,or oscar animation list :d
هرچند فک کنم از عمد این لیستو برای دیدن انتخاب کردی:d

マスター.ミラー

کاربر سایت
Mar 11, 2009
594
نام
محمدرضا
Star Trek 2009
خیلی خوب بود اصلا فکر نمیکردم Chris pine بتونه نقش Cpt. Kirk رو به این خوبی بازی کنه.بقیه بازیگرا هم به جز Spock خیلی خوب انتخاب شده بودن.
خوبی دیگه ی این فیلم این بود که اگر چیزی از دنیای star trek نمیدونی هم میتونی ازش لذت ببری و همچنین اگر از فن های قدیمی سری هستی هم اشارات جالبی به گذشته داره و دیدن جایگزین های بازیگرای سابق (باز هم به جز spock) خیلی جالبه.
خصوصا lt.Uhura:>
نمیدونم چرا انقدر واسه دیدن این فیلم دس دس کردم.
پیشنهاد من به شما اینه که اگر میخواید وارد دنیای star trek بشید و حوصله تماشای سریال های این فرنچایز رو ندارید حتما این فیلم رو ببینید.
دیدن leonerd nimoyهم خاطرات خوبی رو زنده کرد.
17/20

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
انتظار بیشتری از تیم برتون داشتم ، کارگردانی که خیلی دوستش دارم و کارهاش با سلیقه ـم جور هست ، ولی یه مدتیه که دیگه اون تیم برتون سابق نیست.

مي دوني
شايد بي ربط باشه، شايد مقايسه ي مسخره اي باشه، ولي اين تيم برتون و داريوش مهرجويي شدن مثل هم!
هر وقت اسم يكيشون مياد، من ياد اون يكي مي افتم

جالبه برام اون خلاقيتي كه ادوارد دست قيچي رو ساخته، چجوري مي تونه Dark Shadows رو بسازه؟
سوالي مشابه در مورد خالق هامون، گاو، نارنجي پوش و چه خوبه برگشتي! هم مطرحه...

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,956
نام
آریا
مي دوني
شايد بي ربط باشه، شايد مقايسه ي مسخره اي باشه، ولي اين تيم برتون و داريوش مهرجويي شدن مثل هم!
هر وقت اسم يكيشون مياد، من ياد اون يكي مي افتم

جالبه برام اون خلاقيتي كه ادوارد دست قيچي رو ساخته، چجوري مي تونه Dark Shadows رو بسازه؟
سوالي مشابه در مورد خالق هامون، گاو، نارنجي پوش و چه خوبه برگشتي! هم مطرحه...
یعنی دقیقاً چیزی که منم داشتم بهش فکر میکردم ! :D
نمیدونم چرا بعضی از کارگردان ها این طوری میشن. مهرجویی که انگار این کتاب "جهان های هولوگرافیک" مغزش رو منهدم کرد و کلهم رفت توی یه فاز عجیب غریبی ! (شاید هم ربطی به اون نداشته باشه ، ولی به نظرم این موج جدید فیلم هاش تقریباً همزمان با اون کتاب بود)
تیم برتون هم الآن مدتی هست که دیگه اون تیم برتون سابق نیست. اگه فقط قضیه Alice in Wonderland و Dark Shadows بود ، میگفتم به خاطر فشارهای کمپانی ها برای فروش بیشتر هست. ولی Frankenweenie دیگه اون شرایط رو نداره و یه چیز تقریباً شخصی محسوب میشه. ولی باز خیلی بین Frankenweenie و کارهای قدیمی برتون فاصله هست.

not sure if rate your last movies,or oscar animation list :d
هرچند فک کنم از عمد این لیستو برای دیدن انتخاب کردی:d
خسته نباشی ! :D
در حالت کلی که 4 تاشون رو حتماً می دیدم (اون Pirates رو نه) ، ولی الآن دیگه اون رو هم دیدم که لیست اسکاری ها تکمیل بشه ! :D

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
شايد جاش نباشه اينجا ادامه دادن اين بحث، ولي خوب...
بحث اينه كه Frankenweenie مي تونست خيلي بهتر از اين بشه، اگر تيم برتون يكم، فقط يكم از اون خلاقيت هاي خاص خودش رو مي تونست رو كنه
نمي دونم چي بگم، شايد ايده ها يه روزي تموم ميشن و كفگير ايده ها هم بالاخره يه روزي ته ديگ رو لمس مي كنه...
چه چيزي غير از اين مي شه تصور كرد؟ پيري؟ دمانس؟
فشار كمپاني ها هم همون طوري كه گفتي مطرح نيست، چون اينو به عنوان يه جور signature ساختش برتون
شايد بي حوصلگي؟ نمي دونم

شايد ديده باشي، يه انيميشني بود سال 2009 به اسم 9
از اين داستان هاي Post-Apocalyptic با يك تم ترسناك و داستاني با روايت بسيار جالب و در نهايت يك پايان جداً تاثيرگذار. اون زمان خيلي بهش توجه نشد، ولي ايده ي جالبي رو مطرح مي كرد
Frankenweenie كه اعلام شد، با خودم گفتم ايده ش تو همون مايه هاست، Stop-Motion هم كه هست، تيم برتونم كه هست، يكم خلاقيت بزنه كنارش، ديگه ميشه در حد توپ... بعد وقتي فيلم اومد نمي گم خيلي بد بود ها، نه جالب بود اين فيلم، ولي تيم برتوني نبود
شايد هر كسي غير از برتون فرانكنويني رو مي ساخت كلي به به و چه چه پشت سرش بود و همه مي گفتن فراتر از حد انتظاره. ولي وقت اسم برتون مي خوره روش، معادله كلاً متفاوت ميشه...

GodΩΩWar

کاربر سایت
May 3, 2009
2,696
نام
حمید
Wreck It Ralph

moc6u7rfmyvbshfxye8.png

100000000000 از 10

فوق العاده بود ، به عنوان یه گیمر خیلی حال کردم با این انیمیشن ، یعنی از انتظارم هم بالاتر بود .

صحنه های جالب :

همونجا که Fix تو زندانه بعدش ادای Ralph رو در میاره میگه Im Gonna Wreck It با چکش میزنه به میله ها ، 3 برابر بزرگتر میشن :))
یا اونجاش که به دختره میگه صورتت عجب کیفیتی داره :))
جلسه ی Bad Anon هم که همش خنده بود :))
ریو : عجب روزی بود ، بریم نوشیدنی بزنیم کن : حساب کنی چرا که نه :))

حتی Credite هم فوق العاده بود .

تازه من همه این صحنه ها رو با کیفیت DvdScr دیدم و اینقدر بهم حال داد ، دیگه بلوری رو خدا میدونه چقدر حال میده :D

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
Wreck It Ralph

خارق العاده بود !! خارق العاده !! با شدت بسیار زیاد بهترین انیمیشن سال 2012 برای من !! اول این و بعد هم Brave !! واقعا لذت بردم !! یه ثانیه هم سر این انیمیشن شاید نخندیدم ولی بیشترین لذت وصف نشدنی رو بردم !! یعنی چیزی چند برابر انتظارات من بود . رالف هم واقعا شخصیت با حال و جالبی بود .

10/10

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
Wreck It Ralph
فکر میکردم فقط من خیلی خوشم اومده
واقعا جذابه
علی الخصوص برای کسی که از گیم, سر در بیاره
از همون اول همه تیکه هاش جالب هستند
صدا های محیط که آدم یاد سوپر ماریو میفته
گذشته ای که برای Calhoun برنامه ریزی کرده بودند که کنایه بود به خیلی از بازیها بود...
مینی گیم ساخت خودرو ...
کاراکتر دختر بچه و صدای جالبش (مخصوصا جایی که ادای رالف رو در میاره)
و اینکه یه گلیچ هیچ موقع نمیتونه بازی رو ترک کنه...
و....
واقعا انیمیشن جذابی بود
به نسبت انیمیشن هایی که این چند سال اخیر دیدم 10/10

Jaquar

کاربر سایت
Dec 31, 2012
181
نام
Friend of Jaquars, The Third
Lo Imposible

6/10 یا 7/10. یه چیزی تو همین مایه ها. :d

غیرممکن نامزد جایزه اسکار امسال هم شده و داستان واقعی یه خانواده پنج نفره در سونامی تایلند رو روایت میکنه...
میشه گفت بد نبود و لحظه های خودش رو داشت.
مثل مکالمه کودک با زن 74 ساله درباره ستاره ها و تلاس مادر و پسر برای زنده موندن و... . ولی بازم میشد کاملا آلمان های تجاری رو توش دید.

کلا در این ژانر Survival (حوادث طبیعی) توصیه میکنم فیلم فوق العاده 127Hours رو از دست ندید!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر