Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
The Avengers
7-8 از 10
فیلم خوبی بود،توقع داشتن داستان بهتر،در کنار حضور این همه سوپر هیرو،چیز بیجاییه امیدوارم کسی نداشته باشه.داستانی که بتونه این همه قهرمان رو پوشش بده،به نظرم همین داستانی بود که یان فیلم داشت.فیلم برداریش بسیار خوب بود باید کاندید اسکار بشه در کنار لباس،و جلوه های ویژه.یکیش رو هم حتما می بره!
باید جیش کرد روی اون آینه اگه بگه سفید برفیش خوشگل تر از Queen ـه :D
ببین سفید برفی باید مظلوم تر،و قیفاش یه جوری بدبخت و ضجر دیده باشه.بهترین گزینست استوارت!

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,224
نام
Мojtaba
Snow_White_and_the_Huntsman_Poster.jpg

Snow white and huntsman
6/10
باید بگم قبل از این که فیلم رو ببینم فکر می کردم در مورد بد بودن بازی استیوارت زیادی اغراق شده ولی بعد از تموم شدن فیلم بود که عمق فاجعه برام به اثبات رسید :d باورم نمیشه که تونستم 2 ساعت بازی(!!) این بشر رو تحمل کنم.بازی بازیگران فیلم در سطح خیلی خوبیه ولی سفید برفیش از یخ هم یخ تره. ببینیم امسال می تونه تمشک طلایی رو ببره:d از نظر جلوه های ویژه که فیلم کم نذاشته ولی اتفاقات پایانش خیلی سریع تر از اون چیزی که باید جف و جور میشه. از همه بدتر به نظر من کم رنگ بودن نقش 7 کوتوله فیلم هست و خیلی کم بهشون پرداخته میشه. در پایان به این فیلم باید دو نمره جداگانه داد. یکی نمره به خود فیلم هست که به لطف سرکار خانوم اکثر وقت فیلم برام مثل زهر مار بود و نمره دوم هم باید به میزان تحمل خودتون در این دو ساعت بدید که باید شاهد یکی از خشک ترین بازی های سال باشید.

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
The Avengers
7-8 از 10
فیلم خوبی بود،توقع داشتن داستان بهتر،در کنار حضور این همه سوپر هیرو،چیز بیجاییه امیدوارم کسی نداشته باشه.داستانی که بتونه این همه قهرمان رو پوشش بده،به نظرم همین داستانی بود که یان فیلم داشت.فیلم برداریش بسیار خوب بود باید کاندید اسکار بشه در کنار لباس،و جلوه های ویژه.یکیش رو هم حتما می بره!

ببین سفید برفی باید مظلوم تر،و قیفاش یه جوری بدبخت و ضجر دیده باشه.بهترین گزینست استوارت!

سروش دیگه بهم پی ام نده
استوارت....چهره ی مظلوم ؟:d اصلا چهره ؟ تو کل فیلم تنها تغییری که از استوارت میدیدم این بود که یهو دندون خرگوشیاش نمایان میشد دیگه هیچی !!

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,712
نام
وحید
اینم امتیاز فیلم برای فیلم safe
6 از 10
اکشن فیلم خوب از اب درامده ولی متاسفانه داستان راضی کننده نیست بازی ها نسبتا خوب بودند
در کل داستان فیلم نمیتونه انگیزه شخص از ادامه کار رو توضیح بده

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,137
نام
طائل
من هیچوقت فکرشُ نمیکردم که بازیگر های فیلم های هری پاتر و تایلایت رو در فیلم های دیگه به خدمت بگیرن.اشتباه فکر میکردم،همیشه اشتباه فکر میکنم.

Mehrdad 7

کاربر سایت
Sep 18, 2010
1,186
من هیچوقت فکرشُ نمیکردم که بازیگر های فیلم های هری پاتر و تایلایت رو در فیلم های دیگه به خدمت بگیرن.اشتباه فکر میکردم،همیشه اشتباه فکر میکنم.
حاجی این دو تا فیلم و همین طور بازیگرانشون رو یکی نکن لطفا ... :d

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
Van Helsing
MV5BMTY0NjcyOTUxNV5BMl5BanBnXkFtZTYwNjMxNjc2._V1._SY317_CR2,0,214,317_.jpg

فاجعه آقا :D داغون . هیو جکمن برای چی آخه تو همچین فیلمی بازی کرده ؟ :| خواب آور بود . بازیا بد نبودن ولی داستان خود فیلم هیچگونه کششی نداشت ، فضاسازی فیلم هم بسیار احمقانه بود ؛ خلاصه من نصفه نیمه از پاش پا شدم ؛ داستان گابریل و دراکولا می تونه خیلی قشنگ تر از این باشه ، هنرمند میخواد همچین گند زدن بهش :D

2/10 .

MORT3ZA

کاربر سایت
Apr 30, 2010
1,039
نام
مرتضی
Van Helsing

فاجعه آقا :D داغون . هیو جکمن برای چی آخه تو همچین فیلمی بازی کرده ؟ :| خواب آور بود . بازیا بد نبودن ولی داستان خود فیلم هیچگونه کششی نداشت ، فضاسازی فیلم هم بسیار احمقانه بود ؛ خلاصه من نصفه نیمه از پاش پا شدم ؛ داستان گابریل و دراکولا می تونه خیلی قشنگ تر از این باشه ، هنرمند میخواد همچین گند زدن بهش :D

2/10 .
فیلم اون قدر ها هم بد نبود! تو زمانه خودش فیلمه سرگرم کننده ای بود :d کلا فیلم فضای جدی نداره تا حدی طنز و فانتزی هست تا جدی
----------
واقعا یکی بگه این استوارت رو کی بازیگرش کرده؟ یعنی این ساده ترین تست های بازیگری رو ( چهرتو خندان ترسناک متعجب ... نشون بده) نمیتونه رد کنه :|

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
Van Helsing

2/10 .
من 7-8 سال پیش با دوبله و ... و پخش از شبکه 3 دیدمش کلی شاد شدم:dهمون قدیمیه رو می گی دیگه؟
من که همیشه منتظر حضور رون،هری و هرمیون تو فیلم های دیگه بودم که نمی دونم جز اون هری بقیشون هیچ پخی نشدن:d

βehdad

کاربر سایت
Feb 3, 2010
1,179
نام
بهداد
صبحکم الله!
کی بود این جا گفت borat رو ببینید؟ خودشو معرفی کنه 700 مگ مارو حروم کرد:d
:d
به اونایی گفتم که از The Dictator خوششون اومد
بورات هم خیلی باحاله به نظره من
کلا از کوهن خوشم میاد
کلا ببخش اگه 700 مگت پرید جبران میکنیم :d:d

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
MV5BODE0NTcxNTQzNF5BMl5BanBnXkFtZTcwMzczOTIzMw@@._V1._SY317_.jpg

به به . لعنتی :D یعنی هر دفعه این فیلم رو می بینم و اون موزیک آخرش رو میشنوم مو به تنم سیخ میشه :D خیلی بدمصب خفنه :D مثه RDR ـه :D خدان . بازی خوب کریستین بیل و بازی عالی راسل کرو ، این بشر خدان :D روانیشم به مولا . اگه یه روز نقش جان مارستن رو میخواستن بدن به کسی اولین گزینه مورد علاقم همینه مطمئنن . :D روایت جالب ، حس حماسی ـی که سکانس آخر داشت . کلن همه چیزش عالیه . هر بار می بینمش لذت خاصی می برم :D واقعا عالیه . پیشنهاد من اینه که اگه تا حالا ندیدیدش ببینین حتما .

9/10 .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر